gdk-pixbuf master - en to kk translation catalogue (60 entries)

en: Failed to open file “%s”: %s
kk: "%s" файлын ашу сәтсіз: %s

en: Image file “%s” contains no data
kk: "%s" сурет файлында деректер жоқ

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
kk: "%s" анимациясын жүктеу сәтсіз: себебі белгісіз, мүмкін анимация файлы зақымдалған

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
kk: "%s" суретін жүктеу сәтсіз: себебі белгісіз, мүмкін сурет файлы зақымдалған

en: Number of Channels
kk: Арналар саны

en: Colorspace
kk: Түстер кеңістігі

en: Has Alpha
kk: Мөлдірлілігі бар

en: Width
kk: Ені

en: Height
kk: Биіктігі

en: Pixels
kk: Пиксель

en: Pixel Bytes
kk: Пиксель байттары

en: Image type “%s” is not supported
kk: "%s" суретінің түріне қолдау жоқ

en: Unrecognized image file format
kk: Танылмаған сурет файлының пішімі

en: Failed to load image “%s”: %s
kk: "%s" суретін жүктеу сәтсіз аяқталды: %s

en: Error writing to image file: %s
kk: Сурет файлына жазу қатесі: %s

en: Failed to open temporary file
kk: Уақытша файлын ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to read from temporary file
kk: Уақытша файлдан оқу сәтсіз аяқталды

en: Failed to open “%s” for writing: %s
kk: Жазу үшін "%s" файлын ашу сәтсіз: %s

en: Image header corrupt
kk: Сурет тақырыптамасы зақымдалған

en: Image format unknown
kk: Сурет пішімі белгісіз

en: Not enough memory to load animation
kk: Анимацияны жүктеу үшін жады жеткіліксіз

en: Not enough memory to load bitmap image
kk: Растрлық суретті жүктеу үшін жады жеткіліксіз

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
kk: BMP файлын сақтау үшін жадыны бөлу мүмкін емес

en: Couldn’t write to BMP file
kk: BMP файлына жазу мүмкін емес

[ctx: image format]
en: Windows icon
kk: Windows таңбашасы

en: Couldn’t save
kk: Сақтау мүмкін емес

en: Failure reading GIF: %s
kk: GIF оқу қатесі: %s

en: Not enough memory to load GIF file
kk: GIF файлын жүктеу үшін жады жеткіліксіз

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
kk: GIF суреті зақымдалған (дұрыс емес LZW сығуы)

en: File does not appear to be a GIF file
kk: Файл GIF файлына ұқсамайды

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
kk: MacOS X таңбашасы

en: Invalid header in icon (%s)
kk: Таңбаша тақырыптамасы жарамсыз (%s)

en: Not enough memory to load icon
kk: Таңбашаны жүктеу үшін жады жеткіліксіз

en: Invalid header in icon
kk: Таңбаша тақырыптамасы жарамсыз

en: Unsupported icon type
kk: Қолдауы жоқ таңбаша түрі

en: Not enough memory to load ICO file
kk: ICO файлын жүктеу үшін жады жеткіліксіз

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
kk: JPEG файлын жүктеу үшін жадыны бөлу мүмкін емес

en: Insufficient memory to load PNG file
kk: PNG сурет файлын жүктеу үшін жады жетпейді

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
kk: PNG файлын жүктеу үшін жадыны бөлу мүмкін емес

en: Color profile has invalid length %d
kk: Түс профилінің %d ұзындығы жарамсыз

en: PNM file has an invalid width
kk: PNM файлының ені жарамсыз

en: PNM file has an invalid height
kk: PNM файлының биіктігі жарамсыз

en: Insufficient memory to load PNM file
kk: PNM сурет файлын жүктеу үшін жады жетпейді

en: TGA image has invalid dimensions
kk: TGA суретінің өлшемдері жарамсыз

en: TGA image type not supported
kk: TGA суретінің түріне қолдау жоқ

en: Insufficient memory to open TIFF file
kk: TIFF сурет файлын жүктеу үшін жады жетпейді

en: Failed to open TIFF image
kk: TIFF суретін ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to load TIFF image
kk: TIFF суретін жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Failed to save TIFF image
kk: TIFF суретін сақтау сәтсіз аяқталды

en: Failed to write TIFF data
kk: TIFF деректерін жазу сәтсіз аяқталды

en: Couldn’t write to TIFF file
kk: TIFF файлына жазу мүмкін емес

en: Invalid XBM file
kk: XBM файлы жарамсыз

en: Insufficient memory to load XBM image file
kk: XBM сурет файлын жүктеу үшін жады жетпейді

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
kk: XBM суретін жүктеу кезінде уақытша файлға жазу қатемен аяқталды

en: No XPM header found
kk: XPM тақырыптамасы табылмады

en: Invalid XPM header
kk: XPM тақырыптамасы жарамсыз

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
kk: XPM сурет файлын жүктеу үшін жады бөлу мүмкін емес

en: Cannot read XPM colormap
kk: XPM түс картасы оқылмады

en: Dimensions do not match data
kk: Өлшемдер деректерге сәйкес келмейді

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
kk: XPM суретін жүктеу кезінде уақытша файлға жазу қатемен аяқталды
