gdk-pixbuf master - en to kab translation catalogue (100 entries)

en: Failed to open file “%s”: %s
kab: Yecceḍ ulday n ufaylu "%s": %s

en: Image file “%s” contains no data
kab: Afaylu n tugna "%s" ulac deg-s isefka

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
kab: Yecceḍ usali n yimrayen "%s": ssebba d tarussint, ahat afaylu n umray yerreẓ

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
kab: Yecceḍ usali n tugna "%s": ssebba d tarussint, ahat afaylu n umray yerreẓ

en: Number of Channels
kab: Amḍan n yibuda

en: The number of samples per pixel
kab: Amḍan n tlemmicen s yipiksilen

en: Colorspace
kab: Tallunt n yiniten

en: The colorspace in which the samples are interpreted
kab: Tallunt n yini anida ttwasegzunt tlemmicin

en: Has Alpha
kab: Γur-s Alfa

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
kab: Ma yella pixbuf ɣur-s abadu alfa

en: Bits per Sample
kab: Ibiten i yal talemmict

en: The number of bits per sample
kab: Amḍan n yibiten s tlemmict

en: Width
kab: Tehri

en: The number of columns of the pixbuf
kab: Amḍan n tgejda n pixbuf

en: Height
kab: Teɣzi

en: The number of rows of the pixbuf
kab: Amḍan n yizirigen n pixbuf

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
kab: Amḍan n yibiten gar beddu n yizirig akked beddu n yizirig sdat

en: Pixels
kab: Ipiksilen

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
kab: Asewwaṛ ɣer yisefka n yipiksilen n pixbuf

en: Pixel Bytes
kab: Ibiten n yipiksilen

en: Readonly pixel data
kab: Isefka n yipiksilen i tɣuri kan

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
kab: D awezɣi ad d-yali uzegrir n usali n tugna: %s: %s

en: Image type “%s” is not supported
kab: Anaw n tugna "%s" ur yettwasefrak ara

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
kab: Yegguma ad yeddes umasal n yifuyla n tugna i ufaylu "%s"

en: Unrecognized image file format
kab: Amasal n yifuyla n tugna ur nettwasuddas ara

en: Failed to load image “%s”: %s
kab: Yecceḍ usali n tugna "%s": %s

en: Error writing to image file: %s
kab: Tuccḍa deg tira ɣer ufaylu n tugna: %s

en: Failed to open temporary file
kab: Yecceḍ ulday n ufaylu askudan

en: Failed to read from temporary file
kab: Tecceḍ tɣuri seg ufaylu askudan

en: Failed to open “%s” for writing: %s
kab: Yecceḍ ulday n "%s" i tira n: %s

en: Error writing to image stream
kab: Tuccḍa deg tira ɣer usuddem n tugna

en: Loop
kab: Taneddict

en: Image header corrupt
kab: Aqerru n tugna yerreẓ

en: Image format unknown
kab: Amasal n tugna d arussin

en: Image pixel data corrupt
kab: Isefka n yipiksilen n tugan yerreẓ

en: Invalid header in animation
kab: Aqerru arameɣtu deg umray

en: Not enough memory to load animation
kab: Ulac aṭas n tkatut i usali n umray

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
kab: Taḥnaccaḍt n Windows i yettembiwilen

en: BMP image has bogus header data
kab: Tugna BMP ɣur-s yir isefka n uqerru

en: Not enough memory to load bitmap image
kab: Ulac aṭas n tkatut i usali n tugna bitmap

en: BMP image has unsupported header size
kab: Tugna BMP ɣur-s teɣzi n uqerru ur yettwasefraken ara

en: BMP image has unsupported depth
kab: Tugna BMP ɣur-s talqayt ur yettwasefraken ara

en: BMP image width too large
kab: Teɣzi n tugna BMP hrawet aṭas

en: Couldn’t write to BMP file
kab: Yegguma ad yaru ɣer ufaylu BMP

[ctx: image format]
en: Windows icon
kab: Tignit n Windows

en: Could not allocate memory: %s
kab: YEgguma ad isideg takatut: %s

en: Could not create stream: %s
kab: Yegguma ad yernu asuddem: %s

en: Could not seek stream: %s
kab: Yegguma ad yesleḍ asuddem: %s

en: Could not read from stream: %s
kab: Yegguma ad d-iɣer seg usuddem: %s

en: Couldn’t load bitmap
kab: Yegguma ad d-isali bitmap

en: Couldn’t save
kab: Yegguma ad issekles

en: Failure reading GIF: %s
kab: Terreẓ tɣuri n GIF: %s

en: Not enough memory to load GIF file
kab: Ulac aṭas n tkatut i usali n ufaylu GIF

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
kab: Tugna GIF terreẓ (akussem LZW yerreẓ)

en: File does not appear to be a GIF file
kab: Afaylu ur yettban ara d afaylu GIF

en: Version %s of the GIF file format is not supported
kab: Lqem %s n umasal n yifuyla GIF ur yettwasefrak ara

en: Resulting GIF image has zero size
kab: Tugna GIF i d-yeffɣen teɣzi-s d tilemt

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
kab: MAčči akk iktaren n tugniwin GIF ttwasalayen.

en: Error reading ICNS image: %s
kab: Tuccḍa deg tɣuri n tugna ICNS: %s

en: Could not decode ICNS file
kab: Yegguma ad as-yekkes ustengel i ufaylu ICNS

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
kab: Tignit n MacOS X

en: Invalid header in icon (%s)
kab: Yir aqerru deg tignit (%s)

en: Not enough memory to load icon
kab: Ulac aṭas n tkatut i usali n tignit

en: Invalid header in icon
kab: Yir aqerru deg tignit

en: Compressed icons are not supported
kab: Tignitin n uskussem ur ttwasefrakent ara

en: Unsupported icon type
kab: Anaw n tignit ur yettwasefrak ara

en: Not enough memory to load ICO file
kab: Ulac aṭas n tkatut i usali n ufaylu ICO

en: ICO image was truncated or incomplete.
kab: Tugna ICO tettwagzem neɣ d tarummidt.

en: Image too large to be saved as ICO
kab: Tugna hrawet aṭas i wakken ad tettusklas am ICO

en: Cursor hotspot outside image
kab: Agaz n tuqqna n teḥnaccaḍt beṛṛa n tugna

en: PNM file has an incorrect initial byte
kab: Afaylu PNM ɣur-s ibiten imezwura d irimeɣta

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
kab: Afaylu PNM mačči d amasal arnaw PNM yettwasuddsen

en: PNM file has an invalid width
kab: Afaylu PNM ɣur-s tehri tarameɣtut

en: PNM file has an image width of 0
kab: Afaylu PNM ɣur-s tehri n tugna d 0

en: PNM file has an invalid height
kab: Afaylu PNM ɣur-s teɣzi tarameɣtut

en: PNM file has an image height of 0
kab: Afaylu PNM ɣur-s teɣzi n tugna d 0

en: Maximum color value in PNM file is 0
kab: Azal n yini afellay deg ufaylu PNM d 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
kab: Azal n yini afellay deg ufaylu PNM ɣezzif aṭas

en: Raw PNM image type is invalid
kab: Anaw n tugna PNM arewway d arameɣtu

en: Input file descriptor is NULL.
kab: Anaglam n yifuyla n unekcum d ILEM.

en: Failed to read QTIF header
kab: Tecceḍ tɣuri n uqerru QTIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
kab: Tuccḍa n ufaylu lawan n tɣuri n ubelkim QTIF: %s

en: Failed to allocate QTIF context structure.
kab: YEcceḍ usideg n tɣessa n usatal QTIF.

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
kab: Tecceḍ tmerna n tɣawsa n GdkPixbufLoader .

en: Failed to find an image data atom.
kab: Tecceḍ tifin n ubelkim n yisefka n tugna.

en: Could not get image width (bad TIFF file)
kab: D awezɣi wawway n tehri n tugna (yir afaylu TIFF)

en: Could not get image height (bad TIFF file)
kab: D awezɣi wawway n teɣzi n tugna (yir afaylu TIFF)

en: Width or height of TIFF image is zero
kab: Tehri neɣ teɣzi n tugna TIFF d ilem

en: Failed to open TIFF image
kab: Yecceḍ ulday n tugna TIFF

en: Failed to load TIFF image
kab: Yecceḍ usali n tugna TIFF

en: Failed to save TIFF image
kab: Yecceḍ usekles n tugna TIFF

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
kab: Askussem n TIFF ur yuɣal ara ɣer codec ameɣtu.

en: Color profile has invalid length %d.
kab: Teɣzi %d n umaɣnu n yini d tarameɣtut.

en: Failed to write TIFF data
kab: Tecceḍ tira n yisefka TIFF

en: Couldn’t write to TIFF file
kab: Yegguma ad yaru i ufaylu TIFF

en: Invalid XBM file
kab: Afaylu XBM d arameɣtu

en: No XPM header found
kab: Ulac aqerru XPM i yettwafen

en: Invalid XPM header
kab: Aqerru XPM d arameɣtu

en: XPM file has image width <= 0
kab: Afaylu XPM ɣur-s tehri n tugna <= 0

en: XPM file has image height <= 0
kab: Afaylu XPM ɣur-s teɣzi n tugna <= 0
