gtk+ 2.6 - en to fa translation catalogue (186 entries)

en: Failed to open file “%s”: %s
fa: شکست در گشودن پروندهٔ «%s»: %s

en: Image file “%s” contains no data
fa: پروندهٔ تصویری «%s» شامل هیچ داده‌ای نیست

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
fa: شکست در بار کردن پویانمایی «%s»: دلیل نامعلوم، احتمالاً پروندهٔ پویانمایی خراب

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
fa: شکست در بار کردن تصویر «%s»: دلیل نامعلوم، احتمالاً پروندهٔ تصویری خراب

en: Number of Channels
fa: تعداد کانال‌ها

en: The number of samples per pixel
fa: تعداد نمونه‌ها به ازای تصدانه

en: Colorspace
fa: فضای رنگی

en: The colorspace in which the samples are interpreted
fa: فضای رنگی‌ای که نمونه‌ها در آن تفسیر می‌شوند

en: Has Alpha
fa: آلفا دارد

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
fa: این که pixbuf کانال آلفا دارد یا نه

en: Bits per Sample
fa: بیت در نمونه

en: The number of bits per sample
fa: تعداد بیت‌ها در نمونه

en: Width
fa: پهنا

en: The number of columns of the pixbuf
fa: تعداد ستون‌های pixbuf

en: Height
fa: بلندا

en: The number of rows of the pixbuf
fa: تعداد ردیف‌های pixbuf

en: Rowstride
fa: گام ردیف

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
fa: تعداد بایت‌ها بین شروع یک ردیف و شروع ردیف بعدی

en: Pixels
fa: تصدانه

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
fa: اشاره‌گری به داده‌های تصدانه‌ای pixbuf

en: Pixel Bytes
fa: بایت تصدانه‌ای

en: Readonly pixel data
fa: داده‌های تصدانه‌ای فقط خواندنی

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
fa: نمی‌توان پیمانهٔ تصویربارکن را بار کرد: %s: %s

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
fa: پیمانهٔ بار کردن تصویر %s رابط مناسب را صادر نمی‌کند؛ شاید از نگارش دیگری از gdk-pixbuf است؟

en: Image type “%s” is not supported
fa: گونهٔ تصویری «%s» پشتیبانی نمی‌شود

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
fa: نتوانست قالب پروندهٔ تصویری را برای پروندهٔ «%s» تشخیص دهد

en: Unrecognized image file format
fa: قالب پروندهٔ تصویری ناشناخته

en: Failed to load image “%s”: %s
fa: شکست در بار کردن تصویر «%s»: %s

en: Error writing to image file: %s
fa: خطا در نوشتن در پروندهٔ تصویر: %s

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
fa: این ساخت gdk-pixbuf از ذخیرهٔ این قالب تصویری پشتیبانی نمی‌کند: %s

en: Insufficient memory to save image to callback
fa: حافظهٔ ناکافی برای ذخیرهٔ تصویر به پاسخ

en: Failed to open temporary file
fa: گشودن پروندهٔ موقت شکست خورد

en: Failed to read from temporary file
fa: خواندن از پروندهٔ موقت شکست خورد

en: Failed to open “%s” for writing: %s
fa: شکست در گشودن پروندهٔ «%s» برای نوشتن: %s

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
fa: شکست در بستن «%s» هنگام نوشتن تصویر. ممکن است تمامی داده‌ها ذخیره نشده باشند: %s

en: Insufficient memory to save image into a buffer
fa: حافظه برای ذخیره کردن تصویر در میان‌گیر کافی نیست

en: Error writing to image stream
fa: خطا در نوشتن روی جریان تصویر

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
fa: خطای داخلی: پیمانهٔ بارکنندهٔ تصویر «%s» در تکیمل یک عملیات شکست خورد، ولی دلیلی برای شکست اعلام نکرد

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
fa: بار کردن افزایشی گونهٔ تصویری «%s» پشتیبانی نمی‌شود

en: Loop
fa: حلقه

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
fa: این که پونمایی باید هنگام رسیدن به پایان حلقه بزند یا نه

en: Image header corrupt
fa: سرصفحهٔ تصویر خراب است

en: Image format unknown
fa: قالب تصویر نامعلوم است

en: Image pixel data corrupt
fa: داده‌های تصدانه‌ای تصویر خراب است

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
fa[0]: شکست در تخصیص میانگیر تصویر %Iu بایتی

en: Unexpected icon chunk in animation
fa: تکه ‌نقشک غیرمنتظره در پویانمایی

en: Malformed chunk in animation
fa: تکهٔ معیوب در پویانمایی

en: Invalid header in animation
fa: سرصفحهٔ نامعتبر در پویانمایی

en: Not enough memory to load animation
fa: حافظه برای بار کردن پویانمایی کافی نیست

en: ANI image was truncated or incomplete.
fa: تصویر ANI قطع شده یا ناقص است.

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
fa: مکان‌نمای پویا پنجره

en: BMP image has bogus header data
fa: داده‌های سرصفحهٔ تصویر BMP جعلی است

en: Not enough memory to load bitmap image
fa: حافظه برای بار کردن تصویر نقشه‌بیتی کافی نیست

en: BMP image has unsupported header size
fa: اندازهٔ سرصفحهٔ تصویر BMP پشتیبانی نمی‌شود

en: BMP image has unsupported depth
fa: تصویر BMP عمق پشتیبانی نشده‌ای دارد

en: BMP image has oversize palette
fa: تصویر BMP تختهٔ بیش از اندازه‌ای دارد

en: Topdown BMP images cannot be compressed
fa: تصاویر BMP ازبالا‌به‌پایین نمی‌توانند فشرده باشند

en: BMP image width too large
fa: پهنای بیش از حد زیاد تصویر BMP

en: Premature end-of-file encountered
fa: پیش از موقع به پایان پرونده برخورد شد

en: Error while decoding colormap
fa: خطا هنگام رمزگشایی نقشهٔ رنگی

en: Image is too wide for BMP format.
fa: تصویر برای قالب BMP بیش از حد پهن است.

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
fa: نمی‌توان برای ذخیره کردن پروندهٔ JPEG حافظه تخصیص داد

en: Couldn’t write to BMP file
fa: نمی‌توان روی پروندهٔ BMP نوشت

[ctx: image format]
en: Windows icon
fa: نقشک ویندوز

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
fa: کیفیت JPEG باید مقداری بین ۰ و ۱۰۰ باشد. مقدار «%s» نتوانست تجزیه شود.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
fa: کیفیت JPEG باید مقداری بین ۰ و ۱۰۰ باشد. مقدار «%Id» مجاز نیست.

en: Could not allocate memory: %s
fa: نتوانست حافظه تخصیص دهد: %s

en: Could not create stream: %s
fa: نتوانست جریان را ایجاد کند: %s

en: Could not seek stream: %s
fa: نتوانست جریان را بجوید: %s

en: Could not read from stream: %s
fa: نتوانست از بالادست بخواند: %s

en: Couldn’t load bitmap
fa: نتوانست نقشهٔ بیتی را بار کند

en: Couldn’t load metafile
fa: نتوانست فراپرونده را بار کند

en: Unsupported image format for GDI+
fa: قالب تصویر پشتیبانی نشده برای ‪GDI+

en: Couldn’t save
fa: نتوانست ذخیره کند

en: Failure reading GIF: %s
fa: شکست در خواندن GIF: %s

en: Not enough memory to load GIF file
fa: حافظه برای بار کردن پروندهٔ GIF کافی نیست

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
fa: تصویر GIF خراب است (فشرده‌سازی LZW غلط)

en: File does not appear to be a GIF file
fa: پرونده به‌نظر یک پروندهٔ GIF نمی‌رسد

en: Version %s of the GIF file format is not supported
fa: نسخهٔ %s از قالب پروندهٔ GIF پشتیبانی نمی‌شود

en: Resulting GIF image has zero size
fa: تصویر جیف نتیجه اندازهٔ صفر دارد

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
fa: تصویر GIF نقشه‌رنگ سراسری‌ای ندارد، و یکی از چارچوب‌های داخل آن نقشه‌رنگ محلی ندارد.

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
fa: بعضی از داده‌های پروندهٔ GIF مفقود شده‌اند (شاید پرونده به شکلی قطع شده است؟)‏

en: GIF image was truncated or incomplete.
fa: تصویر GIF قطع شده یا ناقص است.

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
fa: تمامی قاب‌های تصویر جیف بار نشده‌اند.

en: Error reading ICNS image: %s
fa: خطا در خواندن تصویر ICNS: %s

en: Could not decode ICNS file
fa: نتوانست پروندهٔ ICNS را رمزگشایی کند

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
fa: نقشک مک‌اواس ده

en: Invalid header in icon (%s)
fa: سرایند نامعتبر در نقشک (%s)

en: Not enough memory to load icon
fa: حافظهٔ ناکافی برای بار کردن نقشک

en: Invalid header in icon
fa: سرایند نامعتبر در نقشک

en: Compressed icons are not supported
fa: نقشک‌های فشرده‌شده پشتیبانی نمی‌شوند

en: Unsupported icon type
fa: گونهٔ نقشک پشتیانی نشده

en: Not enough memory to load ICO file
fa: حافظه برای بار کردن پروندهٔ ICO کافی نیست

en: ICO image was truncated or incomplete.
fa: تصویر ICO قطع شده یا ناقص است.

en: Image too large to be saved as ICO
fa: تصویر برای ذخیره شدن به‌عنوان ICO خیلی بزرگ است

en: Cursor hotspot outside image
fa: کانون مکان‌نما خارج از تصویر است

en: Unsupported depth for ICO file: %d
fa: عمق پشتیبانی‌نشده برای پروندهٔ ICO: %Id

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
fa: خطا در تفسیر پروندهٔ JPEG ‏(%s)

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
fa: حافظه برای بار کردن تصویر کافی نیست، برای آزاد کردن حافظه خروج از بعضی برنامه‌ها را امتحان کنید

en: Unsupported JPEG color space (%s)
fa: فضای رنگ JPEG پشتیبانی نمی‌شود (%s)

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
fa: نتوانست برای بار کردن پروندهٔ JPEG حافظه تخصیص دهد

en: Transformed JPEG has zero width or height.
fa: پروندهٔ JPEG تبدیل شده پهنا یا بلندای صفر دارد.

en: Unsupported number of color components (%d)
fa: تعداد مولفه‌های رنگی پشتیبانی نشده (%Id)

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
fa: نقطه در اینچ افقی JPEG باید مقداری بین ۱ و ۶۵۵۳۵ باشد. مقدار «%s» مجاز نیست.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
fa: نقطه در اینچ عمودی JPEG باید مقداری بین ۱ و ۶۵۵۳۵ باشد. مقدار «%s» مجاز نیست.

en: Color profile has invalid length “%u”.
fa: نمایهٔ رنگی طولی نامعتبر دارد «%Iu».

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
fa: بیت بر کانال تصویر PNG نامعتبر است.

en: Transformed PNG has zero width or height.
fa: عرض یا ارتفاع PNG تبدیل‌شده صفر است.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
fa: بیت بر کانال PNG تبدیل‌شده، ۸ نیست.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
fa: PNG تبدیل‌شده RGB یا RGBA نیست.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
fa: تعداد کانالهای PNG تبدیل‌شده پشتیبانی نمی‌شود، باید ۳ یا ۴ تا باشد.

en: Fatal error in PNG image file: %s
fa: خطای مهلک در پروندهٔ تصویر PNG‏: %s

en: Insufficient memory to load PNG file
fa: حافظه برای بار کردن پروندهٔ PNG کافی نیست

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
fa: نمی‌توان برای بار کردن پروندهٔ PNG حافظه تخصیص داد

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
fa: حافظهٔ ناکافی برای نگه‌داری یک تصویر %lu در %lu. برای کاهش مصرف حافظه،‌ بستن برخی برنامه‌ها را بیازمایید

en: Fatal error reading PNG image file
fa: خطای مهلک در خواندن پروندهٔ تصویری PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
fa: خطای مهلک در خواندن پروندهٔ تصویری PNG‏: %s

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
fa: کلید نامعتبر «%s». کلیدها برای تکه‌های متنی PNG باید کمینه ۱ و بیشینه ۷۹ نویسه داشته باشند.

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
fa: کلید نامعتبر «%s». کلیدها برای تکه‌های متنی PNG باید کمینه نویسه‌های اسکی باشند.

en: Value for PNG text chunk '%s' cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
fa: مقدار تکهٔ متنی PNG «%s» را نمی‌توان به کدگذاری ISO-8859-1 تبدیل کرد.

en: Color profile has invalid length %d
fa: نمایهٔ رنگی طولی نامعتبر دارد «%Id»

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” is invalid
fa: سطح فشردگی PNG باید مقداری بین ۰ و ۹ باشد. مقدار «%s» نامعتبر است

en: PNG %s must be greater than zero; value “%s” is not allowed
fa: %s PNG باید بزرگ‌تر از صفر باشد. مقدار «%s» مجاز نیست

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
fa: بارکنندهٔ PNM انتظار یافتن عددی صحیح داشت، ولی نیافت

en: PNM file has an incorrect initial byte
fa: بایت ابتدایی پروندهٔ PNM نادرست است

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
fa: پروندهٔ PNM در زیرقالب شناخته‌شده‌ای از PNM نیست

en: PNM file has an invalid width
fa: پروندهٔ PNM پهنایی نامعتبر دارد

en: PNM file has an image width of 0
fa: عرض تصویر پروندهٔ PNM صفر است

en: PNM file has an invalid height
fa: پروندهٔ PNM بلندایی نامعتبر دارد

en: PNM file has an image height of 0
fa: ارتفاع تصویر پروندهٔ PNM صفر است

en: Maximum color value in PNM file is 0
fa: حداکثر مقدار رنگ در پروندهٔ PNM صفر است

en: Maximum color value in PNM file is too large
fa: مقدار حداکثر رنگ در پروندهٔ PNM خیلی بزرگ است

en: Raw PNM image type is invalid
fa: نوع تصویر PNM خام نامعتبر است

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
fa: بارکنندهٔ تصویر PNM از این زیرقالب پشتیبانی نمی‌کند

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
fa: قالبهای PNM خام به دقیقاً یک فاصلهٔ خالی قبل از داده‌های نمونه نیاز دارند

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
fa: نمی‌توان برای بار کردن تصویر PNM حافظه تخصیص داد

en: Insufficient memory to load PNM context struct
fa: حافظه برای بار کردن ساختار زمینهٔ PNM کافی نیست

en: Unexpected end of PNM image data
fa: پایان غیرمنتظرهٔ داده‌های تصویر PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
fa: حافظه برای بار کردن پروندهٔ PNM کافی نیست

en: Input file descriptor is NULL.
fa: شرح‌دهندهٔ پروندهٔ ورودی NULL است.

en: Failed to read QTIF header
fa: شکست در خواندن سرایند QTIF

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
fa[0]: اندازهٔ اتم QTIF بیش از حد زیاد است (%Id بایت)

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
fa[0]: شکست در تخصیص %Id بایت برای میانگیر خواندن پرونده

en: File error when reading QTIF atom: %s
fa: خطای پرونده هنگام خواندن اتم QTIF: %s

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
fa[0]: شکست در پرش از %Id بایت بعدی با ‪seek()‬.

en: Failed to allocate QTIF context structure.
fa: شکست در تخصیص ساختار بافتار QTIF.

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
fa: شکست در ایجاد شی GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
fa: شکست در یافتن یک اتم دادهٔ تصویر.

en: Cannot allocate colormap
fa: نمی‌توان نگاشت رنگ را تخصیص داد

en: Cannot allocate new pixbuf
fa: نمی‌توان pixbuf جدید تخصیص داد

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
fa: عمق بیتی غیرمنتظره برای مدخلهای نقشه‌رنگ

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
fa: تصویر شبه‌رنگ شامل نقشهٔ رنگی نیست

en: Cannot allocate TGA header memory
fa: نمی‌توان حافظهٔ سرصفحهٔ TGA را تخصیص داد

en: TGA image has invalid dimensions
fa: ابعاد پروندهٔ TGA نامعتبر است

en: TGA image type not supported
fa: تصویر نوع TGA پشتیبانی نمی‌شود

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
fa: نمی‌توان برای ساختار زمینهٔ TGA حافظه تخصیص داد

en: TGA image was truncated or incomplete.
fa: تصویر TGA قطع شده یا ناقص است.

en: Could not get image width (bad TIFF file)
fa: نمی‌توان عرض تصویر را گرفت (پروندهٔ TIFF خراب)

en: Could not get image height (bad TIFF file)
fa: نمی‌توان ارتفاع تصویر را گرفت (پروندهٔ TIFF خراب)

en: Width or height of TIFF image is zero
fa: عرض یا ارتفاع تصویر TIFF صفر است

en: Dimensions of TIFF image too large
fa: ابعاد تصویر TIFF خیلی بزرگ است

en: Insufficient memory to open TIFF file
fa: حافظه برای بار کردن پروندهٔ TIFF کافی نیست

en: Failed to load RGB data from TIFF file
fa: نمی‌توان داده‌های RGB را از پروندهٔ TIFF بار کرد

en: Failed to open TIFF image
fa: گشودن پروندهٔ TIFF شکست خورد

en: Failed to load TIFF image
fa: بار کردن پروندهٔ TIFF شکست خورد

en: Failed to save TIFF image
fa: شکست در ذخیرهٔ تصویر TIFF

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
fa: فشرده‌سازی تیف به رمزینهٔ معتبری اشاره نمی‌کند.

en: Color profile has invalid length %d.
fa: نمایهٔ رنگی طولی نامعتبر دارد «%Id».

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
fa: بیت بر نمونهٔ تیف شامل مقدار پشتیبانی‌شده‌ای نیست.

en: Failed to write TIFF data
fa: شکست در نوشتن دادهٔ TIFF

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
fa: نقطه در اینچ افقی TIFF باید بزرگ‌تر از صفر باشد. مقدار «%s» مجاز نیست.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
fa: نقطه در اینچ عمودی TIFF باید بزرگ‌تر از صفر باشد. مقدار «%s» مجاز نیست.

en: Couldn’t write to TIFF file
fa: نمی‌توان روی پروندهٔ TIFF نوشت

en: Invalid XBM file
fa: پروندهٔ XBM نامعتبر

en: Insufficient memory to load XBM image file
fa: حافظه برای بار کردن پروندهٔ تصویری XBM کافی نیست

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
fa: نوشتن پروندهٔ موقت هنگام بار کردن تصویر XNM شکست خورد

en: No XPM header found
fa: سرصفحهٔ XPM یافت نشد

en: Invalid XPM header
fa: سزایند XPM نامعتبر

en: XPM file has image width <= 0
fa: عرض تصویر پروندهٔ XPM کمتر یا مساوی صفر است

en: XPM file has image height <= 0
fa: ارتفاع تصویر پروندهٔ XPM کمتر یا مساوی صفر است

en: XPM has invalid number of chars per pixel
fa: تعداد نویسه بر تصدانهٔ XPM نامعتبر است

en: XPM file has invalid number of colors
fa: تعداد رنگهای پروندهٔ XPM نامعتبر است

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
fa: نمی‌توان برای بار کردن تصویر XPM حافظه تخصیص داد

en: Cannot read XPM colormap
fa: نمی‌توان نقشه‌رنگ XPM را خواند

en: Dimensions do not match data
fa: ابعاد با داده مطابق نیستند

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
fa: نوشتن در پروندهٔ موقت هنگام بار کردن تصویر XPM شکست خورد
