gdk-pixbuf - en to pl translation catalogue (186 entries)

en: Failed to open file “%s”: %s
pl: Otwarcie pliku „%s” się nie powiodło: %s

en: Image file “%s” contains no data
pl: Plik obrazu „%s” nie zawiera danych

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
pl: Wczytanie animacji „%s” się nie powiodło: przyczyna nieznana; prawdopodobnie uszkodzony plik animacji

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
pl: Wczytanie obrazu „%s” się nie powiodło: przyczyna nieznana; prawdopodobnie uszkodzony plik obrazu

en: Number of Channels
pl: Liczba kanałów

en: The number of samples per pixel
pl: Liczba próbek na piksel

en: Colorspace
pl: Przestrzeń kolorów

en: The colorspace in which the samples are interpreted
pl: Przestrzeń kolorów, w której próbki są interpretowane

en: Has Alpha
pl: Ma kanał alfa

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
pl: Czy bufor piksmapy ma kanał alfa

en: Bits per Sample
pl: Bity na próbkę

en: The number of bits per sample
pl: Liczba bitów na próbkę

en: Width
pl: Szerokość

en: The number of columns of the pixbuf
pl: Liczba kolumn bufora piksmapy

en: Height
pl: Wysokość

en: The number of rows of the pixbuf
pl: Liczba rzędów bufora piksmapy

en: Rowstride
pl: Odstęp między rzędami

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
pl: Liczba bajtów między początkiem rzędu a początkiem następnego

en: Pixels
pl: Piksele

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
pl: Wskaźnik danych pikseli bufora piksmapy

en: Pixel Bytes
pl: Bajty piksela

en: Readonly pixel data
pl: Dane piksela tylko do odczytu

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
pl: Nie można wczytać modułu wczytującego obrazy: %s: %s

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
pl: Moduł %s do wczytywania obrazów nie eksportuje właściwego interfejsu. Być może pochodzi on z innej wersji biblioteki gdk-pixbuf.

en: Image type “%s” is not supported
pl: Obrazy typu „%s” nie są obsługiwane

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
pl: Nie można rozpoznać formatu obrazu w pliku „%s”

en: Unrecognized image file format
pl: Nierozpoznany format pliku obrazu

en: Failed to load image “%s”: %s
pl: Wczytanie obrazu „%s” się nie powiodło: %s

en: Error writing to image file: %s
pl: Błąd podczas zapisywania do pliku obrazu: %s

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
pl: Ta kopia biblioteki gdk-pixbuf nie obsługuje zapisywania obrazu w formacie: %s

en: Insufficient memory to save image to callback
pl: Brak pamięci do zapisu obrazu do funkcji zwrotnej

en: Failed to open temporary file
pl: Otwarcie pliku tymczasowego się nie powiodło

en: Failed to read from temporary file
pl: Odczytanie pliku tymczasowego się nie powiodło

en: Failed to open “%s” for writing: %s
pl: Otwarcie „%s” do zapisania się nie powiodło: %s

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
pl: Zamknięcie pliku „%s” po zapisaniu w nim obrazu się nie powiodło. Część danych mogła nie zostać zapisana: %s

en: Insufficient memory to save image into a buffer
pl: Brak pamięci do zapisu obrazu do bufora

en: Error writing to image stream
pl: Błąd podczas zapisywania do strumienia obrazu

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
pl: Błąd wewnętrzny: moduł wczytujący obrazy „%s” nie ukończył działania, nie podając przyczyny niepowodzenia

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
pl: Funkcja przyrostowego wczytywania obrazów typu „%s” nie jest obsługiwana

en: Loop
pl: Pętla

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
pl: Czy animacja powinna być zapętlona

en: Image header corrupt
pl: Uszkodzony nagłówek obrazu

en: Image format unknown
pl: Nieznany format obrazu

en: Image pixel data corrupt
pl: Uszkodzone dane o pikselach obrazu

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
pl[0]: przydzielenie %u bajtu dla bufora odczytu pliku się nie powiodło
pl[1]: przydzielenie %u bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło
pl[2]: przydzielenie %u bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło

en: Unexpected icon chunk in animation
pl: Nieobsługiwany fragment ikony w animacji

en: Invalid header in animation
pl: Nieprawidłowy nagłówek w animacji

en: Not enough memory to load animation
pl: Brak pamięci do wczytania animacji

en: Malformed chunk in animation
pl: Uszkodzony fragment animacji

en: ANI image was truncated or incomplete.
pl: Plik ANI został obcięty lub jest niekompletny.

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
pl: Animowany kursor systemu Windows

en: BMP image has bogus header data
pl: Błędny nagłówek obrazu BMP

en: Not enough memory to load bitmap image
pl: Brak pamięci na wczytanie bitmapy z pliku

en: BMP image has unsupported header size
pl: Obraz BMP zawiera nagłówek o nieobsługiwanym rozmiarze

en: BMP image has unsupported depth
pl: Obraz BMP zawiera nieobsługiwaną głębię

en: BMP image has oversize palette
pl: Obraz BMP zawiera za dużą paletę

en: Topdown BMP images cannot be compressed
pl: Zstępujące (top-down) obrazy BMP nie mogą być skompresowane

en: BMP image width too large
pl: Szerokość obrazu BMP jest za duża

en: Premature end-of-file encountered
pl: Przedwcześnie wystąpił koniec pliku

en: Error while decoding colormap
pl: Błąd podczas dekodowania palety kolorów

en: Image is too wide for BMP format.
pl: Obraz jest za szeroki dla formatu BMP.

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
pl: Nie można przydzielić pamięci do zapisu pliku BMP

en: Couldn’t write to BMP file
pl: Nie można zapisać do pliku BMP

[ctx: image format]
en: Windows icon
pl: Ikona systemu Windows

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
pl: Jakość obrazu JPEG musi być wartością między 0 a 100. Wartość „%s” nie może zostać przetworzona.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
pl: Jakość obrazu JPEG musi być wartością między 0 a 100. Wartość „%d” nie jest dozwolona.

en: Could not allocate memory: %s
pl: Nie można przydzielić pamięci: %s

en: Could not create stream: %s
pl: Nie można utworzyć strumienia: %s

en: Could not seek stream: %s
pl: Nie można przewijać strumienia: %s

en: Could not read from stream: %s
pl: Nie można odczytać ze strumienia: %s

en: Couldn’t load bitmap
pl: Nie można wczytać bitmapy

en: Couldn’t load metafile
pl: Nie można wczytać metapliku

en: Unsupported image format for GDI+
pl: Nieobsługiwany typ obrazu dla biblioteki GDI+

en: Couldn’t save
pl: Nie można zapisać

en: Failure reading GIF: %s
pl: Odczytanie obrazu GIF się nie powiodło: %s

en: Not enough memory to load GIF file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku GIF

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
pl: Obraz GIF jest uszkodzony (niepoprawna kompresja LZW)

en: File does not appear to be a GIF file
pl: Plik nie jest plikiem GIF

en: Version %s of the GIF file format is not supported
pl: Format GIF w wersji %s nie jest obsługiwany

en: Resulting GIF image has zero size
pl: Rozmiar wynikowego obrazu GIF wynosi zero

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
pl: Obraz GIF nie ma globalnej palety kolorów, a klatka wewnątrz nie ma palety lokalnej.

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
pl: Plik GIF nie zawiera wszystkich wymaganych danych (może został obcięty?)

en: GIF image was truncated or incomplete.
pl: Plik GIF został obcięty lub jest niekompletny.

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
pl: Nie wczytano wszystkich klatek obrazu GIF.

en: Error reading ICNS image: %s
pl: Błąd podczas odczytywania pliku ICNS: %s

en: Could not decode ICNS file
pl: Nie można zdekodować pliku ICNS

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
pl: Ikona systemu Mac OS X

en: Invalid header in icon (%s)
pl: Nieprawidłowy nagłówek ikony (%s)

en: Not enough memory to load icon
pl: Brak pamięci na wczytanie ikony

en: Invalid header in icon
pl: Nieprawidłowy nagłówek ikony

en: Compressed icons are not supported
pl: Skompresowane ikony nie są obsługiwane

en: Unsupported icon type
pl: Nieobsługiwany typ ikony

en: Not enough memory to load ICO file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku ICO

en: ICO image was truncated or incomplete.
pl: Plik ICO został obcięty lub jest niekompletny.

en: Image too large to be saved as ICO
pl: Obraz jest za duży, aby mógł zostać zapisany jako ICO

en: Cursor hotspot outside image
pl: Gorący punkt poza obrazem

en: Unsupported depth for ICO file: %d
pl: Nieobsługiwana głębia dla pliku ICO: %d

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
pl: Błąd podczas interpretowania pliku obrazu JPEG (%s)

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
pl: Brak pamięci na wczytanie obrazu. Proszę spróbować zakończyć działanie części programów, aby zwolnić pamięć

en: Unsupported JPEG color space (%s)
pl: Nieobsługiwana przestrzeń kolorów w pliku JPEG (%s)

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
pl: Nie można przydzielić pamięci do wczytania pliku JPEG

en: Transformed JPEG has zero width or height.
pl: Przekształcony JPEG ma zerową szerokość lub wysokość.

en: Unsupported number of color components (%d)
pl: Nieobsługiwana liczba składowych kolorów (%d)

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
pl: x-dpi obrazu JPEG musi być wartością między 1 a 65535. Wartość „%s” nie jest dozwolona.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
pl: y-dpi obrazu JPEG musi być wartością między 1 a 65535. Wartość „%s” nie jest dozwolona.

en: Color profile has invalid length “%u”.
pl: Profil kolorów ma nieprawidłową długość „%u”.

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
pl: Liczba bitów na kanał obrazu PNG jest nieprawidłowa.

en: Transformed PNG has zero width or height.
pl: Przekształcony PNG ma zerową szerokość lub wysokość.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
pl: Liczba bitów na kanał przekształconego PNG nie jest równa 8.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
pl: Przekształcony PNG nie jest typu RGB ani RGBA.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
pl: Przekształcony PNG zawiera nieobsługiwaną liczbę kanałów, powinien mieć 3 lub 4.

en: Fatal error in PNG image file: %s
pl: Krytyczny błąd w pliku obrazu PNG: %s

en: Insufficient memory to load PNG file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku PNG

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
pl: Nie można przydzielić pamięci do wczytania pliku PNG

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
pl: Brak pamięci na przechowanie obrazu o wymiarach %lu na %lu punktów. Proszę spróbować zakończyć działanie części programów, aby zmniejszyć zapotrzebowanie na pamięć

en: Fatal error reading PNG image file
pl: Krytyczny błąd podczas odczytywania pliku obrazu PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
pl: Krytyczny błąd podczas odczytywania pliku obrazu PNG: %s

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
pl: Nieprawidłowy klucz „%s”. Klucze elementów tekstowych PNG muszą mieć długość od 1 do 79 znaków.

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
pl: Nieprawidłowy klucz „%s”. Klucze elementów tekstowych PNG muszą być znakami ASCII.

en: Value for PNG text chunk '%s' cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
pl: Wartość elementu tekstowego PNG „%s” nie może być przekształcona na kodowanie ISO-8859-1.

en: Color profile has invalid length %d
pl: Profil kolorów ma nieprawidłową długość %d

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” is invalid
pl: Poziom kompresji obrazu PNG musi być wartością od 0 do 9. Wartość „%s” jest nieprawidłowa

en: PNG %s must be greater than zero; value “%s” is not allowed
pl: %s obrazu PNG musi być wartością większą niż zero. Wartość „%s” nie jest dozwolona

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
pl: Moduł wczytujący PNM oczekiwał wartości całkowitej, ale otrzymał inną

en: PNM file has an incorrect initial byte
pl: Plik PNM zawiera niepoprawny bajt początkowy

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
pl: Plik PNM nie zawiera rozpoznanego podformatu PNM

en: PNM file has an invalid width
pl: Plik PNM ma nieprawidłową szerokość

en: PNM file has an image width of 0
pl: Plik PNM zawiera obraz o szerokości 0

en: PNM file has an invalid height
pl: Plik PNM ma nieprawidłową wysokość

en: PNM file has an image height of 0
pl: Plik PNM zawiera obraz o wysokości 0

en: Maximum color value in PNM file is 0
pl: Maksymalna wartość koloru w pliku PNM wynosi 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
pl: Maksymalna wartość koloru w pliku PNM jest za duża

en: Raw PNM image type is invalid
pl: Typ surowego obrazu PNM jest nieprawidłowy

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
pl: Moduł wczytujący obrazy PNM nie obsługuje tego podformatu PNM

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
pl: Surowy format PNM wymaga dokładnie jednej spacji przed danymi próbki

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
pl: Nie można przydzielić pamięci na wczytanie pliku PNM

en: Insufficient memory to load PNM context struct
pl: Brak pamięci na wczytanie struktury kontekstu PNM

en: Unexpected end of PNM image data
pl: Nieoczekiwany koniec danych obrazu PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku PNM

en: Input file descriptor is NULL.
pl: Deskryptor pliku wejściowego wynosi NULL.

en: Failed to read QTIF header
pl: Odczytanie nagłówka QTIF się nie powiodło

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
pl[0]: Rozmiar atomu QTIF jest za duży (%d bajt)
pl[1]: Rozmiar atomu QTIF jest za duży (%d bajty)
pl[2]: Rozmiar atomu QTIF jest za duży (%d bajtów)

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
pl[0]: Przydzielenie %d bajtu dla bufora odczytu pliku się nie powiodło
pl[1]: Przydzielenie %d bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło
pl[2]: Przydzielenie %d bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło

en: File error when reading QTIF atom: %s
pl: Błąd pliku podczas odczytywania atomu QTIF: %s

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
pl[0]: Pominięcie następnego %d bajtu za pomocą seek() się nie powiodło.
pl[1]: Pominięcie następnych %d bajtów za pomocą seek() się nie powiodło.
pl[2]: Pominięcie następnych %d bajtów za pomocą seek() się nie powiodło.

en: Failed to allocate QTIF context structure.
pl: Przydzielenie struktury kontekstu QTIF się nie powiodło.

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
pl: Utworzenie obiektu GdkPixbufLoader się nie powiodło.

en: Failed to find an image data atom.
pl: Odnalezienie atomu danych obrazu się nie powiodło.

en: Cannot allocate colormap
pl: Nie można przydzielić palety kolorów

en: Cannot allocate new pixbuf
pl: Nie można przydzielić nowego obiekt pixbuf

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
pl: Nieoczekiwana wartość głębi kolorów elementów palety kolorów

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
pl: Obraz pseudokolorowy nie zawiera palety kolorów

en: Cannot allocate TGA header memory
pl: Nie można przydzielić pamięci na nagłówek obrazu TGA

en: TGA image has invalid dimensions
pl: Obraz TGA ma nieprawidłowe wymiary

en: TGA image type not supported
pl: Nieobsługiwany typ obrazu TGA

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
pl: Nie można przydzielić pamięci na strukturę kontekstu TGA

en: TGA image was truncated or incomplete.
pl: Obraz TGA został obcięty lub jest niekompletny.

en: Could not get image width (bad TIFF file)
pl: Nie można uzyskać szerokości obrazu (błędny plik TIFF)

en: Could not get image height (bad TIFF file)
pl: Nie można uzyskać wysokości obrazu (błędny plik TIFF)

en: Width or height of TIFF image is zero
pl: Szerokość lub wysokość obrazu TIFF jest równa zeru

en: Dimensions of TIFF image too large
pl: Za duże wymiary obrazu TIFF

en: Insufficient memory to open TIFF file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku TIFF

en: Failed to load RGB data from TIFF file
pl: Wczytanie danych RGB z pliku TIFF się nie powiodło

en: Failed to open TIFF image
pl: Otwarcie obrazu TIFF się nie powiodło

en: Failed to load TIFF image
pl: Wczytanie obrazu TIFF się nie powiodło

en: Failed to save TIFF image
pl: Zapisanie obrazu TIFF się nie powiodło

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
pl: Kompresja TIFF nie odnosi się do prawidłowego kodeka.

en: Color profile has invalid length %d.
pl: Profil kolorów ma nieprawidłową długość %d.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
pl: „bits-per-sample” (bity na próbkę) obrazu TIFF nie zawiera obsługiwanej wartości.

en: Failed to write TIFF data
pl: Zapisanie danych TIFF się nie powiodło

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
pl: x-dpi obrazu TIFF musi być wartością większą niż zero. Wartość „%s” nie jest dozwolona.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
pl: y-dpi obrazu TIFF musi być wartością większą niż zero. Wartość „%s” nie jest dozwolona.

en: Couldn’t write to TIFF file
pl: Nie można zapisać do pliku TIFF

en: Invalid XBM file
pl: Nieprawidłowy plik XBM

en: Insufficient memory to load XBM image file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
pl: Zapisanie do pliku tymczasowego podczas wczytywania pliku XBM się nie powiodło

en: No XPM header found
pl: Nie odnaleziono nagłówka XPM

en: Invalid XPM header
pl: Nieprawidłowy nagłówek XPM

en: XPM file has image width <= 0
pl: Plik XPM zawiera obraz o szerokości <= 0

en: XPM file has image height <= 0
pl: Plik XPM zawiera obraz o wysokości <= 0

en: XPM has invalid number of chars per pixel
pl: Plik XPM zawiera nieprawidłową liczbę znaków na piksel

en: XPM file has invalid number of colors
pl: Plik XPM zawiera nieprawidłową liczbę kolorów

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
pl: Nie można przydzielić pamięci na wczytanie pliku XPM

en: Cannot read XPM colormap
pl: Nie można odczytać palety kolorów XPM

en: Dimensions do not match data
pl: Wymiary nie pasują do danych

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
pl: Zapisanie do pliku tymczasowego podczas wczytywania pliku XPM się nie powiodło
