gdl - en to cs translation catalogue (96 entries)

en: Controlling dock item
cs: Řídicí položka doku

en: Dockitem which 'owns' this tablabel
cs: Položka doku, která „vlastní“ tuto jmenovku karty

en: Master
cs: Hlavní

en: GdlDockMaster object which the dockbar widget is attached to
cs: Objekt GdlDockMaster, ke kterému je připojen widget lišty doku

en: Dockbar style
cs: Styl lišty doku

en: Dockbar style to show items on it
cs: Styl lišty doků, na které se zobrazují položky

en: Floating
cs: Plovoucí

en: Whether the dock is floating in its own window
cs: Jestli je dok plovoucí ve svém vlastním okně

en: Default title
cs: Výchozí nadpis

en: Default title for the newly created floating docks
cs: Výchozí nadpis nově vytvářených plovoucích doků

en: Width
cs: Šířka

en: Width for the dock when it's of floating type
cs: Šířka doku, když je plovoucího typu

en: Height
cs: Výška

en: Height for the dock when it's of floating type
cs: Výška doku, když je plovoucího typu

en: Float X
cs: Plovoucí X

en: X coordinate for a floating dock
cs: Souřadnice X plovoucího doku

en: Float Y
cs: Plovoucí Y

en: Y coordinate for a floating dock
cs: Souřadnice Y plovoucího doku

en: Skip taskbar
cs: Vynechat pruh úloh

en: Whether or not to prevent a floating dock window from appearing in the taskbar
cs: Zda zabránit či nezabránit plovoucímu dokovacímu oknu, aby se objevovalo na pruhu úloh

en: Orientation
cs: Orientace

en: Orientation of the docking item
cs: Orientace dokovací položky

en: Resizable
cs: Může měnit velikost

en: If set, the dock item can be resized when docked in a GtkPanel widget
cs: Je-li nastaveno, může být změněna velikost položky dokované ve widgetu GtkPanelu

en: Item behavior
cs: Chování položky

en: General behavior for the dock item (i.e. whether it can float, if it's locked, etc.)
cs: Obecné chování položky doku (např. jestli je plovoucí, zamčená, atd.)

en: Locked
cs: Zamčená

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
cs: Je-li nastaveno, nemůže být položka doku přesouvána a nezobrazuje úchyt

en: Preferred width
cs: Upřednostňovaná šířka

en: Preferred width for the dock item
cs: Upřednostňovaná šířka položky doku

en: Preferred height
cs: Upřednostňovaná výška

en: Preferred height for the dock item
cs: Upřednostňovaná výška položky doku

en: Iconified
cs: Skryto do ikony

en: If set, the dock item is hidden but it has a corresponding icon in the dock bar allowing to show it again.
cs: Je-li nastaveno, položka doku je skryta, ale má odpovídající ikonu na dokovacím panelu, která ji umožňuje znovu zobrazit.

en: Closed
cs: Zavřen

en: Whether the widget is closed.
cs: Zda je widget zavřen.

en: You can't add a dock object (%p of type %s) inside a %s. Use a GdlDock or some other compound dock object.
cs: Nemůžete přidat objekt doku (%p typu %s) do %s. Použijte GdlDock nebo jiný objekt složeného doku.

en: Attempting to add a widget with type %s to a %s, but it can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type %s
cs: Zkouší se přidat widget typu %s do %s, ale ten může obsahovat jen jeden widget; již obsahuje widget typu %s

en: Unsupported docking strategy %s in dock object of type %s
cs: Nepodporovaná strategie dokování %s v objektu doku typu %s

note: UnLock menuitem
en: UnLock
cs: Odemknout

note: Hide menuitem.
en: Hide
cs: Skrýt

note: Lock menuitem
en: Lock
cs: Zamknout

en: Attempt to bind an unbound item %p
cs: Pokus připojit nepřipojenou položku %p

en: Iconify this dock
cs: Minimalizovat tento dok

en: Close this dock
cs: Zavřít tento dok

en: Dockitem which 'owns' this grip
cs: Položka doku, která „vlastní“ tento úchyt

en: GdlDockMaster or GdlDockObject object which the layout object is attached to
cs: Objekt GdlDockMaster nebo GdlDockObject, ke kterému je připojen objekt rozložení

en: Dirty
cs: Špinavý

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
cs: Pravda, jestliže se rozložení změnilo a je potřeba je uložit do souboru

en: While loading layout: don't know how to create a dock object whose nick is '%s'
cs: Při načítání rozložení: nevím, jak vytvořit objekt doku s přezdívkou „%s“

en: Default title for newly created floating docks
cs: Výchozí nadpis nově vytvořených plovoucích doků

en: If is set to 1, all the dock items bound to the master are locked; if it's 0, all are unlocked; -1 indicates inconsistency among the items
cs: Je-li nastaveno na 1, všechny položky doku připojené k hlavnímu doku jsou zamknuty; je-li 0, jsou všechny odemknuty; -1 indikuje nekonzistenci mezi položkami

en: Switcher Style
cs: Změnit styl

en: Switcher buttons style
cs: Změnit styl tlačítek

en: Tab Position
cs: Umístění oušek karet

en: Which side of the notebook holds the tabs
cs: Na které straně sešitu mají být ouška karet

en: Tab reorderable
cs: Uspořádavatelné karty

en: Whether the tab is reorderable by user action
cs: Zda uživatel může měnit uspořádání karet

en: master %p: unable to add object %p[%s] to the hash.  There already is an item with that name (%p).
cs: Hlavní dok %p: nelze přidat objekt %p[%s] do heše. Položka (%p) s tímto názvem již existuje.

en: The new dock controller %p is automatic.  Only manual dock objects should be named controller.
cs: Nový dok controller %p je automatický. Jen ruční objekty doku by měly být pojmenovány controller.

en: Dock #%d
cs: Dok č. %d

en: Page
cs: Strana

en: The index of the current page
cs: Index současné strany

en: Name
cs: Název

en: Unique name for identifying the dock object
cs: Jedinečný název pro identifikaci objetu doku

en: Long name
cs: Dlouhý název

en: Human readable name for the dock object
cs: Pro člověka čitelný název pro objekt doku

en: Stock Icon
cs: Standardní ikona

en: Stock icon for the dock object
cs: Standardní ikona objektu doku

en: Pixbuf Icon
cs: Obrázková ikona

en: Pixbuf icon for the dock object
cs: Ikona ve formátu pixbuf pro objektu doku

en: Dock master
cs: Hlavní dok

en: Dock master this dock object is bound to
cs: Hlavní dok, ke kterému je tento objekt doku připojen

en: Call to gdl_dock_object_dock in a dock object %p (object type is %s) which hasn't implemented this method
cs: Volání gdl_dock_object_dock v objektu doku %p (typ objektu je %s), který neimplementoval tuto metodu

en: Dock operation requested in a non-bound object %p. The application might crash
cs: Požadována operace zadokování v nepřipojeném objektu %p. Aplikace možná spadne

en: Cannot dock %p to %p because they belong to different masters
cs: Nelze zadokovat %p do %p, protože patří k různým hlavním dokům

en: Attempt to bind to %p an already bound dock object %p (current master: %p)
cs: Pokus připojit k %p již připojený objekt doku %p (současný hlavní dok: %p)

en: Position
cs: Poloha

en: Position of the divider in pixels
cs: Poloha předělu v pixelech

en: Sticky
cs: Pevný

en: Whether the placeholder will stick to its host or move up the hierarchy when the host is redocked
cs: Jestli rezervované místo zůstane u hostitele nebo se posune v hierarchii nahoru, když je hostitel znovu dokován

en: Host
cs: Hostitel

en: The dock object this placeholder is attached to
cs: Objekt doku, ke kterému je toto rezervované místo připojeno

en: Next placement
cs: Další umístění

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
cs: Poloha, do které bude položka zadokována v našem hostiteli, vznikne-li požadavek zadokovat se do nás

en: Width for the widget when it's attached to the placeholder
cs: Šířka doku, když je ukotven

en: Height for the widget when it's attached to the placeholder
cs: Výška doku, když je ukotven

en: Floating Toplevel
cs: Plovoucí nejvyšší úroveň

en: Whether the placeholder is standing in for a floating toplevel dock
cs: Zda je rezervované místo spojeno s plovoucím dokem nejvyšší úrovně

en: X Coordinate
cs: Souřadnice X

en: X coordinate for dock when floating
cs: Souřadnice X pro dok, pokud je plovoucí

en: Y Coordinate
cs: Souřadnice Y

en: Y coordinate for dock when floating
cs: Souřadnice Y pro dok, pokud je plovoucí

en: Attempt to dock a dock object to an unbound placeholder
cs: Pokus zadokovat objekt doku do nepřipojeného rezervovaného místa

en: Got a detach signal from an object (%p) who is not our host %p
cs: Byl obdržen signál odpojení od objektu (%p), který není náš hostitel %p

en: Something weird happened while getting the child placement for %p from parent %p
cs: Při získávání umístění potomka %p rodiče %p se stalo něco divného
