GDL MASTER - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Iconify this dock
et: Selle doki ikoonimine

en: Close this dock
et: Selle doki sulgemine

en: Controlling dock item
et: Dokikirje juhtimine

en: Orientation
et: Suund

en: Orientation of the docking item
et: Dokitava kirje suund

en: Resizable
et: Suurus on muudetav

en: Item behavior
et: Kirje käitumine

en: Locked
et: Lukus

en: Preferred width
et: Eelistatud laius

en: Preferred width for the dock item
et: Doki kirje eelistatud laius

en: Preferred height
et: Eelistatud kõrgus

en: Preferred height for the dock item
et: Doki kirje eelistatud kõrgus

note: UnLock menuitem
en: UnLock
et: Võta lukust lahti

note: Hide menuitem.
en: Hide
et: Peida

note: Lock menuitem
en: Lock
et: Lukusta

en: Could not load layout user interface file '%s'
et: Paigutuse kasutajaliidesefaili '%s' pole võimalik laadida

en: Visible
et: Nähtav

en: Item
et: Kirje

en: Name
et: Nimi

en: Default title
et: Vaikimisi pealkiri

en: Default title for newly created floating docks
et: Uute ujuvdokkide vaikimisi pealkiri

en: Switcher Style
et: Lülitaja laad

en: Switcher buttons style
et: Lülitaja nuppude laad

en: Page
et: Lehekülg

en: The index of the current page
et: Käesoleva lehe indeks

en: Unique name for identifying the dock object
et: Unikaalne nimi dokiobjekti identifitseerimiseks

en: Long name
et: Pikk nimi

en: Human readable name for the dock object
et: Dokiobjekti inimloetav nimi

en: Position
et: Asukoht

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Next placement
et: Järgmine asetus

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
et: Meie hostil dokitava kirje asukoht juhuks, kui on saadetud välja päring meie hostile dokkimiseks

en: Width
et: Laius

en: Width for the widget when it's attached to the placeholder
et: Vidina laius, kui see on kohahoidjaks määratud

en: Height
et: Kõrgus

en: Height for the widget when it's attached to the placeholder
et: Vidina kõrgus, kui see on kohahoidjaks määratud

en: X Coordinate
et: X-koordinaat

en: X coordinate for dock when floating
et: Ujuvdoki X-koordinaat

en: Y Coordinate
et: Y-koordinaat

en: Y coordinate for dock when floating
et: Ujuvdoki Y-koordinaat

en: Dockbar style
et: Dokkimisriba laad

en: Floating
et: Ujuv

en: Default title for the newly created floating docks
et: Uute ujuvdokkide vaikimisi pealkiri

en: Float X
et: X-koordinaat

en: X coordinate for a floating dock
et: Ujuvdoki X-koordinaat

en: Float Y
et: Y-koordinaat

en: Y coordinate for a floating dock
et: Ujuvdoki Y-koordinaat

en: Dock #%d
et: Dokk nr %d

en: Dock items
et: Doki kirjed

en: Layout Managment
et: Paigutuste haldus

en: Saved layouts
et: Salvestatud paigutused

en: _Load
et: _Laadi

en: _Lock dock items
et: _Lukusta dokikirjed
