gdl 0 - en to hr translation catalogue (80 entries)

en: Iconify this dock
hr: Postavi sličicu za ovaj priključak

en: Close this dock
hr: Zatvori ovaj priključak

en: Controlling dock item
hr: Upravljanje elementom pripajanja

en: Dockitem which 'owns' this grip
hr: Element za pripajanje koji je "vlasnik" ove oznake okvira

en: Orientation
hr: Orijentacija

en: Orientation of the docking item
hr: Orijentacija stavki na ploči

en: Resizable
hr: Može se mijenjati veličina

en: Item behavior
hr: Ponašanje kolačića

en: General behavior for the dock item (i.e. whether it can float, if it's locked, etc.)
hr: Osnovno ponašanje za stavku (npr. može li biti plutajuća, je li zaključana, itd.)

en: Locked
hr: Zaključano

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
hr: Ako je postavljeno, pripojena stavka se ne može pomicati i neće imati hvataljku

en: Preferred width
hr: Najpogodnija širina

en: Preferred width for the dock item
hr: Željena širina za stavku ploče

en: Preferred height
hr: Preporučena visina

en: Preferred height for the dock item
hr: Željena visina za stavku ploče

en: You can't add a dock object (%p of type %s) inside a %s. Use a GdlDock or some other compound dock object.
hr: Ne možete dodati sidrišni objekt (%p tipa %s) unutar %s. Koristite GdlDock ili neki drugi objekt sidrišta.

en: Attempting to add a widget with type %s to a %s, but it can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type %s
hr: Pokušavanje dodavanja elementa tipa %s u %s, ali on može sadržavati samo jedan element; već sadrži element tipa %s

en: Unsupported docking strategy %s in dock object of type %s
hr: Strategija pripajanja %s nije podržana u objektu ploče tipa %s

note: UnLock menuitem
en: UnLock
hr: Otključaj

note: Hide menuitem.
en: Hide
hr: Sakrij

note: Lock menuitem
en: Lock
hr: Zaključano

en: Attempt to bind an unbound item %p
hr: Pokušaj ugradnje bezgranične stavke %p

en: Master
hr: Glavno

en: GdlDockMaster object which the layout object is attached to
hr: GdlDockMaster objekt za koji je privezan objekt rasporeda

en: Dirty
hr: Prvi

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
hr: Postavljeno ukoliko su rasporedi izmjenjeni i treba ih spremiti u datoteku

note: FIXME: pop up an error dialog
en: Could not load layout user interface file '%s'
hr: Ne mogu otvoriti otvoriti datoteku: %s

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Item
hr: Stavka

en: Name
hr: Ime

en: Dock items
hr: Stranice sa kolačićima

en: Saved layouts
hr: Spremi kao

en: While loading layout: don't know how to create a dock object whose nick is '%s'
hr: Prilikom učitavanja rasporeda: ne znam kako stvoriti objekt za pripajanje čiji je nadimak "%s"

en: Layout managment
hr: Upravljanje rasporedom

en: Default title
hr: Uobičajena vrsta pisma (font)

en: Default title for newly created floating docks
hr: Uobičajeni naslov za novostvorene plutajuće objekte za pripajanje

en: If is set to 1, all the dock items bound to the master are locked; if it's 0, all are unlocked; -1 indicates inconsistency among the items
hr: Ukoliko je postavljeno na 1, svi objekti za pripajanje vezani za glavni su zaključani; ukoliko je 0, svi su otključani; -1 označava nedosljednost među stavkama

en: master %p: unable to add object %p[%s] to the hash.  There already is an item with that name (%p).
hr: glavni %p: ne može dodati objekt %p[%s] u hash tablicu.  Već postoji stavka tog imena (%p).

en: The new dock controller %p is automatic.  Only manual dock objects should be named controller.
hr: Novi upravljač pripajanjem %p je automatski.  Samo ručni objekti za pripajanje trebaju biti označeni kao upravljači.

en: Page
hr: Stranica

en: The index of the current page
hr: Indeks odabrane strane

en: Unique name for identifying the dock object
hr: Jedinstveni naziv za identifikaciju objekta ploče

en: Long name
hr: Pregledaj ime_na

en: Human readable name for the dock object
hr: Ljudski razumljivo ima za objekt pripajanja

en: Stock Icon
hr: Sličica dionice

en: Stock icon for the dock object
hr: Sličica dionice za objekt pripajanja

en: Dock master
hr: Upravitelj pripajanjem

en: Dock master this dock object is bound to
hr: Upravitelj pripajanjem na koji je ovaj objekt pripojen

en: Call to gdl_dock_object_dock in a dock object %p (object type is %s) which hasn't implemented this method
hr: Poziv funkciji gdl_dock_object_dock u objektu za pripajanje %p (tip objekta je %s) koji nije implementirao ovu metodu

en: Dock operation requested in a non-bound object %p. The application might crash
hr: Pokušaj izvođenja operacije pripajanja u nepovezanom objektu %p. Program se može srušiti.

en: Cannot dock %p to %p because they belong to different masters
hr: Ne mogu pripojiti %p na %p zato što pripadaju raznim glavnim objektima

en: Attempt to bind to %p an already bound dock object %p (current master: %p)
hr: Pokušaj vezivanja na %p već vezanog objekta za pripajanje %p (trenutno glavni: %p)

en: Position
hr: Položaj

en: Position of the divider in pixels
hr: Pozicija djelitelja u pikselima

en: Sticky
hr: Ljepljiv

en: Whether the placeholder will stick to its host or move up the hierarchy when the host is redocked
hr: Hoće li se ovo rezerviano mjesto držati uz svog domaćina ili pomaknuti gore u hijerarhiji kada se domaćin odvoji

en: Host
hr: Računalo

en: The dock object this placeholder is attached to
hr: Objekt za pripajanje na koji je ovo rezervirano mjesto vezano

en: Next placement
hr: Sljedeći raspored

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
hr: Pozicija na koju će stavka biti pripojena domaćinu ako je napravljen zahtjev za pripajanje nama

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Attempt to dock a dock object to an unbound placeholder
hr: Pokušaj pripajanja objekta za pripajanje nevezanom rezerviranom mesta

en: Got a detach signal from an object (%p) who is not our host %p
hr: Primljen je signal za odvajanje od objekta (%p) koji nije naš domaćin %p

en: Something weird happened while getting the child placement for %p from parent %p
hr: Nešto čudno se dogodilo pri dohvatu položaja sadržanog elementa %p od roditelja %p

en: Dockitem which 'owns' this tablabel
hr: Element za pripajanje koji je "vlasnik" ove oznake taba

en: GdlDockMaster object which the dockbar widget is attached to
hr: GdlDockMaster objekt za koji je privezan objekt dockbar

en: Floating
hr: Plutanje

en: Whether the dock is floating in its own window
hr: Odvoji ovaj tab u vlastiti prozor

en: Default title for the newly created floating docks
hr: Uobičajeni naslov za novostvorene plutajuće objekte za pripajanje

en: Width for the dock when it's of floating type
hr: Širina objekta za pripajanje kada je plutajući

en: Height for the dock when it's of floating type
hr: Visin objekta za pripajanje kada je plutajući

en: Float X
hr: Plutajući X

en: X coordinate for a floating dock
hr: X koordinata plutajućeg objekta za pripajanje

en: Float Y
hr: Plutajući Y

en: Y coordinate for a floating dock
hr: Y koordinata plutajućeg objekta za pripajanje

en: Dock #%d
hr: Pripajanje #%d

en: Layout Managment
hr: Upravljanje rasporedom

en: _Load
hr: _Učitaj

en: _Lock dock items
hr: _Zaključaj stavku sidrišta
