gdl - en to lt translation catalogue (96 entries)

en: Controlling dock item
lt: Įstatomojo elemento kontrolė

en: Dockitem which 'owns' this tablabel
lt: Įstatomasis elementas, kuriam priklauso ši kortelės etiketė

en: Master
lt: Pagrindinis

en: GdlDockMaster object which the dockbar widget is attached to
lt: GdlDockMaster objektas, prie kurio prikabinta įstatų juosta

en: Dockbar style
lt: Įstatų juostos stilius

en: Dockbar style to show items on it
lt: Įstatų juostos elementų rodymo stilius

en: Floating
lt: Slankusis

en: Whether the dock is floating in its own window
lt: Ar įstatas slankioja savo paties lange

en: Default title
lt: Numatytasis pavadinimas

en: Default title for the newly created floating docks
lt: Numatytasis pavadinimas naujai sukuriamiems slankiesiems įstatams

en: Width
lt: Plotis

en: Width for the dock when it's of floating type
lt: Įstatymo plotis kai jo tipas slankusis

en: Height
lt: Aukštis

en: Height for the dock when it's of floating type
lt: Įstatymo aukštis kai jo tipas slankusis

en: Float X
lt: Slinktis X

en: X coordinate for a floating dock
lt: X koordinatė slankiajam įstatui

en: Float Y
lt: Slinktis Y

en: Y coordinate for a floating dock
lt: Y koordinatė slankiajam įstatui

en: Skip taskbar
lt: Praleisti užduočių juostą

en: Whether or not to prevent a floating dock window from appearing in the taskbar
lt: Ar rodyti įstatomojo elemento langą užduočių juostoje

en: Orientation
lt: Kryptis

en: Orientation of the docking item
lt: Įstatomojo elemento kryptis

en: Resizable
lt: Keičiamo dydžio

en: If set, the dock item can be resized when docked in a GtkPanel widget
lt: Jei nustatyta, įstatomojo elemento dydis gali būti pakeistas, kai jis įstatytas į GtkPanel valdiklį

en: Item behavior
lt: Elemento elgsena

en: General behavior for the dock item (i.e. whether it can float, if it's locked, etc.)
lt: Įstatomojo elemento bendroji elgsena (pvz. ar gali slankioti, jei užrakintas, ir pan.)

en: Locked
lt: Užrakintas

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
lt: Jei nustatyta, įstatomasis elementas negali būti tampomas ir neturi griebiamosios zonos

en: Preferred width
lt: Pageidautinas plotis

en: Preferred width for the dock item
lt: Pageidautinas dydis įstatomajam elementui

en: Preferred height
lt: Pageidautinas aukštis

en: Preferred height for the dock item
lt: Pageidautinas aukštis įstatomajam elementui

en: Iconified
lt: Paverstas piktograma

en: If set, the dock item is hidden but it has a corresponding icon in the dock bar allowing to show it again.
lt: Jei nustatyta, įstatomasis elementas yra slepiamas, bet turi atitinkamą piktogramą įstatomoje juostoje, leidžiančią jį vėl parodyti.

en: Closed
lt: Užvertas

en: Whether the widget is closed.
lt: Ar elementas yra užvertas.

en: You can't add a dock object (%p of type %s) inside a %s. Use a GdlDock or some other compound dock object.
lt: Jūs negalite pridėti įstato objekto (%p tipo %s) %s viduje. naudokite GdlDock ar kitą sudėtinį įstato objektą

en: Attempting to add a widget with type %s to a %s, but it can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type %s
lt: Bandoma pridėti %s tipo valdiklį prie %s, tačiau jis gali talpinti tik vieną valdiklį; jis jau talpina %s tipo valdiklį

en: Unsupported docking strategy %s in dock object of type %s
lt: Nepalaikoma įstatimo strategija %s %s tipo įstatomajame objekte

note: UnLock menuitem
en: UnLock
lt: Atrakinti

note: Hide menuitem.
en: Hide
lt: Slėpti

note: Lock menuitem
en: Lock
lt: Užrakinti

en: Attempt to bind an unbound item %p
lt: Bandoma susieti nesusietą elementą %p

en: Iconify this dock
lt: Paversti šį įstatą piktograma

en: Close this dock
lt: Uždaryti šį įstatą

en: Dockitem which 'owns' this grip
lt: Įstatomasis elementas, kuriam „priklauso“ ši griebiamoji zona

en: GdlDockMaster or GdlDockObject object which the layout object is attached to
lt: GdlDockMaster arba GdlDockObject objektas, prie kurio yra prikabintas išdėstymo objektas

en: Dirty
lt: Nešvarus

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
lt: Teigiama, jei išdėstymas pakito ir reikalauja išsaugojimo į bylą

en: While loading layout: don't know how to create a dock object whose nick is '%s'
lt: Išdėstymo įkėlimo metu: nežinoma, kaip sukurti įstato objektą, kurio slapyvardis „%s“

en: Default title for newly created floating docks
lt: Numatytasis pavadinimas naujai sukuriamiems slankiesiems įstatams

en: If is set to 1, all the dock items bound to the master are locked; if it's 0, all are unlocked; -1 indicates inconsistency among the items
lt: Jei nustatyta 1, visi įstatomieji elementai susieti su pagrindiniu yra užrakinami; jei nustatyta 0, visi įstatomieji elementai atrakinami; -1 reiškia, kad tarp elementų nėra darnos

en: Switcher Style
lt: Jungiklio stilius

en: Switcher buttons style
lt: Jungiklio mygtuko stilius

en: Tab Position
lt: Kortelių padėtis

en: Which side of the notebook holds the tabs
lt: Kuri knygelės pusė turi korteles

en: Tab reorderable
lt: Kortelė perstumiamos

en: Whether the tab is reorderable by user action
lt: Ar kortelė yra perstumiama naudotojo veiksmu

en: master %p: unable to add object %p[%s] to the hash.  There already is an item with that name (%p).
lt: pagrindinis %p: nepavyko pridėti objekto %p[%s] į groteles.  Jau yra elementas tokiu vardu (%p).

en: The new dock controller %p is automatic.  Only manual dock objects should be named controller.
lt: Naujasis %p įstatymo valdiklis yra automatinis. Tik rankiniu būdu įstatomi elementai turėtų būti vadinami valdikliais.

en: Dock #%d
lt: Įstatyti #%d

en: Page
lt: Puslapis

en: The index of the current page
lt: Dabartinio puslapio indeksas

en: Name
lt: Vardas

en: Unique name for identifying the dock object
lt: Unikalus vardas įstatomojo objekto atpažinimui

en: Long name
lt: Ilgasis vardas

en: Human readable name for the dock object
lt: Žmogui skaitomas įstato objekto vardas

en: Stock Icon
lt: Saugyklos piktograma

en: Stock icon for the dock object
lt: Saugyklos piktograma įstatomajam objektui

en: Pixbuf Icon
lt: Piktograma

en: Pixbuf icon for the dock object
lt: Piktograma įstatomajam objektui

en: Dock master
lt: Pagrindinis įstatas

en: Dock master this dock object is bound to
lt: Pagrindinis įstatas, su kuriuo yra susietas šis įstato objektas

en: Call to gdl_dock_object_dock in a dock object %p (object type is %s) which hasn't implemented this method
lt: gdl_dock_object_dock iškvietimas įstato objekte %p (objekto tipas %s), kuris nerealizavo šio metodo

en: Dock operation requested in a non-bound object %p. The application might crash
lt: Prašoma įstatymo operacija nesusietame objekte %p. Programa gali nulūžti

en: Cannot dock %p to %p because they belong to different masters
lt: Negalima įstatyti %p į %p, kadangi jie priklauso skirtingiems pagrindams

en: Attempt to bind to %p an already bound dock object %p (current master: %p)
lt: Bandoma susieti su %p jau susietą objektą %p (dabartinis pagrindas: %p)

en: Position
lt: Vieta

en: Position of the divider in pixels
lt: Skirtuko vieta pikseliais

en: Sticky
lt: Lipnus

en: Whether the placeholder will stick to its host or move up the hierarchy when the host is redocked
lt: Ar vietaženklis prilips prie savo pagrindo ar pakils hierarchija aukštyn, kai pagrindas bus perstatytas

en: Host
lt: Pagrindas

en: The dock object this placeholder is attached to
lt: Įstato objektas, prie kurio prikabintas šis vietaženklis

en: Next placement
lt: Kita vieta

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
lt: Vieta, kurioje elementas bus įstatytas į mūsų pagrindą, jei bus paprašyta įstatyti į mus

en: Width for the widget when it's attached to the placeholder
lt: Valdiklio plotis, kai jis prikabintas prie vietaženklio

en: Height for the widget when it's attached to the placeholder
lt: Valdiklio aukštis, kai jis prikabintas prie vietaženklio

en: Floating Toplevel
lt: Slankusis aukščiausias lygis

en: Whether the placeholder is standing in for a floating toplevel dock
lt: Ar vietaženklis užima slankiojo aukščiausiojo lygio vietą

en: X Coordinate
lt: X koordinatė

en: X coordinate for dock when floating
lt: X koordinatė įstatui, kai jis slankusis

en: Y Coordinate
lt: Y koordinatė

en: Y coordinate for dock when floating
lt: Y koordinatė, kai jis slankusis

en: Attempt to dock a dock object to an unbound placeholder
lt: Bandoma įstatyti įstato objektą į nesusietą vietaženklį

en: Got a detach signal from an object (%p) who is not our host %p
lt: Gautas atkabinimo signalas iš objekto (%p), kuris nėra mūsų pagrindas %p

en: Something weird happened while getting the child placement for %p from parent %p
lt: Atsitiko kažkas negero bandant gauti vaiko vietą objektui %p iš tėvo %p
