gdl - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Controlling dock item
nl: Controlerende dok-item

en: Dockitem which 'owns' this tablabel
nl: Dok-item die dit tabblad-label beheert

en: Master
nl: Meester

en: GdlDockMaster object which the dockbar widget is attached to
nl: GdlDockMaster-object waaraan het layout-object is gebonden

en: Dockbar style
nl: Dokbalkstijl

en: Dockbar style to show items on it
nl: Dokbalkstijl voor tonen van items

en: Floating
nl: Zwevend

en: Whether the dock is floating in its own window
nl: Of het dok in zijn eigen venster zweeft

en: Default title
nl: Standaard titel

en: Default title for the newly created floating docks
nl: Standaard titel voor de nieuw aangemaakte zwevende dokken

en: Width
nl: Breedte

en: Width for the dock when it's of floating type
nl: Breedte van het dok indien zwevend

en: Height
nl: Hoogte

en: Height for the dock when it's of floating type
nl: Hoogte van het dok indien zwevend

en: Float X
nl: X (zwevend)

en: X coordinate for a floating dock
nl: X-coördinaat van een zwevend dok

en: Float Y
nl: Y (zwevend)

en: Y coordinate for a floating dock
nl: Y-coördinaat van een zwevend dok

en: Skip taskbar
nl: Taakbalk overslaan

en: Whether or not to prevent a floating dock window from appearing in the taskbar
nl: Of een zwevend dokvenster al dan niet verhinderd moet worden van te verschijnen in de taakbalk

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Orientation of the docking item
nl: Oriëntatie van het dok-item

en: Resizable
nl: Herschaalbaar

en: If set, the dock item can be resized when docked in a GtkPanel widget
nl: Of het dok-item herschaald kan worden als na vastzetten in een GtkPanel-widget

en: Item behavior
nl: Itemgedrag

en: General behavior for the dock item (i.e. whether it can float, if it's locked, etc.)
nl: Algemeen gedrag van het dok-item (of het kan zweven, of het is vastgezet, enz.)

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
nl: Of het dok-item niet versleept kan worden en geen greep toont

en: Preferred width
nl: Voorkeursbreedte

en: Preferred width for the dock item
nl: Gewenste breedte van het dok-item

en: Preferred height
nl: Voorkeurshoogte

en: Preferred height for the dock item
nl: Gewenste hoogte van het dok-item

en: Iconified
nl: Verkleind tot pictogram

en: If set, the dock item is hidden but it has a corresponding icon in the dock bar allowing to show it again.
nl: Indien ingesteld wordt het dok-item verborgen, maar heeft het een overeenkomstig pictogram in de dokbalk om het opnieuw weer te geven.

en: Closed
nl: Gesloten

en: Whether the widget is closed.
nl: Of de widget gesloten is.

en: You can't add a dock object (%p of type %s) inside a %s. Use a GdlDock or some other compound dock object.
nl: U kunt een dok-object (%p van type %s) niet toevoegen aan een %s. Gebruik GdlDock of een ander samengesteld dok-object.

en: Attempting to add a widget with type %s to a %s, but it can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type %s
nl: Poging om een widget met type %s toe te voegen aan %s, maar het kan slechts één widget per keer bevatten; het bevat reeds een widget van type %s

en: Unsupported docking strategy %s in dock object of type %s
nl: Niet ondersteunde dok-strategie %s is dok-object van type %s

note: UnLock menuitem
en: UnLock
nl: Ontgrendelen

note: Hide menuitem.
en: Hide
nl: Verbergen

note: Lock menuitem
en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Attempt to bind an unbound item %p
nl: Poging om een niet gebonden item %p te binden

en: Iconify this dock
nl: Dok tot pictogramgrootte verkleinen

en: Close this dock
nl: Dok sluiten

en: Dockitem which 'owns' this grip
nl: Dok-item dat deze greep ‘beheert’

en: GdlDockMaster or GdlDockObject object which the layout object is attached to
nl: GdlDockMaster- of GdlDockObject-object waaraan het layout-object is gebonden

en: Dirty
nl: Vuil

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
nl: Waar indien de layout is veranderd en opgeslagen dient te worden in een bestand

en: While loading layout: don't know how to create a dock object whose nick is '%s'
nl: Tijdens het laden van de layout: onbekend hoe het dok-object met de bijnaam ‘%s’ moet worden aangemaakt

en: Default title for newly created floating docks
nl: Standaard titel voor nieuw aangemaakte zwevende dokken

en: If is set to 1, all the dock items bound to the master are locked; if it's 0, all are unlocked; -1 indicates inconsistency among the items
nl: Indien 1 zijn alle dok-items vergrendeld die gebonden zijn aan de meester; indien 0 zijn deze alle ontgrendeld; -1 geeft een inconsistentie onder de items aan

en: Switcher Style
nl: Wisselaarstijl

en: Switcher buttons style
nl: Stijl van de wisselknoppen

en: Tab Position
nl: Tabbladpositie

en: Which side of the notebook holds the tabs
nl: Aan welke kant de tabbladen komen te zitten

en: Tab reorderable
nl: Tabblad herschikbaar

en: Whether the tab is reorderable by user action
nl: Of het tabblad herschikbaar is door gebruikersactie

en: master %p: unable to add object %p[%s] to the hash.  There already is an item with that name (%p).
nl: meester %p: kon object %p[%s] niet aan de ‘hash table’ toevoegen. Er is al een item met die naam (%p)

en: The new dock controller %p is automatic.  Only manual dock objects should be named controller.
nl: De nieuwe dok-bedienaar %p is automatisch. Alleen handmatige dok-objecten kunnen tot controller benoemd worden.

en: Dock #%d
nl: Dok #%d

en: Page
nl: Pagina

en: The index of the current page
nl: De index van de huidige pagina

en: Name
nl: Naam

en: Unique name for identifying the dock object
nl: Unieke naam voor identificatie van het dok-object

en: Long name
nl: Lange naam

en: Human readable name for the dock object
nl: Leesbare naam voor het dok-object

en: Stock Icon
nl: Standaard pictogram

en: Stock icon for the dock object
nl: Standaard pictogram voor het dok-object

en: Pixbuf Icon
nl: Pixbuf-pictogram

en: Pixbuf icon for the dock object
nl: Pixbuf-pictogram voor het dok-object

en: Dock master
nl: Dok-meester

en: Dock master this dock object is bound to
nl: Dok-meester aan welke dit dok is gebonden

en: Call to gdl_dock_object_dock in a dock object %p (object type is %s) which hasn't implemented this method
nl: Aanroep naar gdl_dock_object_dock in een dok-object %p (object-type is %s) die deze methode niet heeft geïmplementeerd

en: Dock operation requested in a non-bound object %p. The application might crash
nl: Dok-bewerking aangevraagd voor een ongebonden object %p. De toepassing kan mogelijk crashen

en: Cannot dock %p to %p because they belong to different masters
nl: Kan %p niet vastzetten aan %p omdat ze aan verschillende meesters toebehoren

en: Attempt to bind to %p an already bound dock object %p (current master: %p)
nl: Poging om %p te binden aan een reeds gebonden dok-object %p (huidige meester: %p)

en: Position
nl: Positie

en: Position of the divider in pixels
nl: Positie van de verdeler in pixels

en: Sticky
nl: Klevend

en: Whether the placeholder will stick to its host or move up the hierarchy when the host is redocked
nl: Of de plaatshouder trouw blijft aan zijn gastheer, of een trede hoger op de hiërarchie klimt wanneer de gastheer opnieuw wordt vastgezet

en: Host
nl: Gastheer

en: The dock object this placeholder is attached to
nl: Het dok-object waaraan deze plaatshouder is gebonden

en: Next placement
nl: Volgende plaatsing

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
nl: De positie waarop een item wordt vastgezet aan onze gastheer, als een verzoek wordt gedaan om aan ons te worden vastgezet

en: Width for the widget when it's attached to the placeholder
nl: Breedte van het dok als het is gekoppeld aan de plaatshouder

en: Height for the widget when it's attached to the placeholder
nl: Hoogte van het dok als het is gekoppeld aan de plaatshouder

en: Floating Toplevel
nl: Zwevend topniveau

en: Whether the placeholder is standing in for a floating toplevel dock
nl: Of de plaatshouder de plaats inneemt van een zwevend topniveau-dok

en: X Coordinate
nl: X-coördinaat

en: X coordinate for dock when floating
nl: X-coördinaat voor het dok indien zwevend

en: Y Coordinate
nl: Y-coördinaat

en: Y coordinate for dock when floating
nl: Y-coördinaat voor het dok indien zwevend

en: Attempt to dock a dock object to an unbound placeholder
nl: Poging om een dok-object vast te zetten op een ongebonden plaatshouder

en: Got a detach signal from an object (%p) who is not our host %p
nl: Verkreeg een vrijmaken-signaal van een object (%p) dat niet onze gastheer is %p

en: Something weird happened while getting the child placement for %p from parent %p
nl: Er is iets vreemds gebeurd tijdens het ophalen van de dochterplaatsing voor %p van de ouder %p
