gdl - en to pl translation catalogue (96 entries)

en: Controlling dock item
pl: Kontrolowanie obiektu dokowalnego

en: Dockitem which 'owns' this tablabel
pl: Element dokujący, który posiada tę etykietę

en: Master
pl: Element nadrzędny

en: GdlDockMaster object which the dockbar widget is attached to
pl: Obiekt GdlDockMaster, do którego dołączona jest kontrolka panelu dokującego

en: Dockbar style
pl: Styl panelu dokowania

en: Dockbar style to show items on it
pl: Styl panelu dokującego do wyświetlana elementów

en: Floating
pl: Pływający

en: Whether the dock is floating in its own window
pl: Określa, czy ten element dokujący pływa we własnym oknie

en: Default title
pl: Domyślny tytuł

en: Default title for the newly created floating docks
pl: Domyślny tytuł dla nowo utworzonych pływających obiektów dokowalnych

en: Width
pl: Szerokość

en: Width for the dock when it's of floating type
pl: Szerokość doku w stanie pływającym

en: Height
pl: Wysokość

en: Height for the dock when it's of floating type
pl: Wysokość doku w stanie pływającym

en: Float X
pl: Współrzędna X

en: X coordinate for a floating dock
pl: Pozioma współrzędna pływającego doku

en: Float Y
pl: Współrzędna Y

en: Y coordinate for a floating dock
pl: Pionowa współrzędna pływającego doku

en: Skip taskbar
pl: Pominięcie paska zadań

en: Whether or not to prevent a floating dock window from appearing in the taskbar
pl: Określa, czy powstrzymywać pojawianie się okna pływającego doku na pasku zadań

en: Orientation
pl: Ułożenie

en: Orientation of the docking item
pl: Ułożenie elementu dokującego

en: Resizable
pl: Zmienny rozmiar

en: If set, the dock item can be resized when docked in a GtkPanel widget
pl: Określa, czy po zadokowaniu elementu w widżecie GtkPanel można zmieniać jego rozmiar

en: Item behavior
pl: Zachowanie elementu

en: General behavior for the dock item (i.e. whether it can float, if it's locked, etc.)
pl: Ogólne zachowanie doku (tzn. czy może być pływający, zablokowany itp.)

en: Locked
pl: Zablokowany

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
pl: Po ustawieniu tej opcji, zadokowany element nie wyświetla uchwytu i nie może być przesuwany

en: Preferred width
pl: Preferowana szerokość

en: Preferred width for the dock item
pl: Preferowana szerokość elementu doku

en: Preferred height
pl: Preferowana wysokość

en: Preferred height for the dock item
pl: Preferowana wysokość elementu doku

en: Iconified
pl: Zmniejszony do ikony

en: If set, the dock item is hidden but it has a corresponding icon in the dock bar allowing to show it again.
pl: Jeśli jest ustawione, to element doku będzie ukryty, ale będzie posiadał odpowiadającą mu ikonę na pasku doku, umożliwiającą jego ponowne wyświetlenie.

en: Closed
pl: Zamknięty

en: Whether the widget is closed.
pl: Określa, czy widżet jest zamknięty.

en: You can't add a dock object (%p of type %s) inside a %s. Use a GdlDock or some other compound dock object.
pl: Nie można dodać obiektu dokowalnego (%p typu %s) wewnątrz %s. Należy użyć GdlDock lub innego złożonego obiektu.

en: Attempting to add a widget with type %s to a %s, but it can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type %s
pl: Próba dodania widgetu typu %s do %s, ale może on zawierać w danej chwili tylko jeden element; obecnie zawiera widżet typu %s

en: Unsupported docking strategy %s in dock object of type %s
pl: Nieobsługiwana strategia dokowania %s w obiekcie dokowalnym typu %s

note: UnLock menuitem
en: UnLock
pl: Odblokuj

note: Hide menuitem.
en: Hide
pl: Ukryj

note: Lock menuitem
en: Lock
pl: Zablokuj

en: Attempt to bind an unbound item %p
pl: Próba dowiązania niezwiązanego elementu %p

en: Iconify this dock
pl: Zmniejsza dok do ikony

en: Close this dock
pl: Zamyka ten dok

en: Dockitem which 'owns' this grip
pl: Element doku, który jest właścicielem uchwytu

en: GdlDockMaster or GdlDockObject object which the layout object is attached to
pl: Obiekt GdlDockMaster lub GdlDockObject, do którego połączony jest obiekt rozkładu

en: Dirty
pl: Zmienione

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
pl: Określa, czy układy zostały zmienione bez zapisu w pliku

en: While loading layout: don't know how to create a dock object whose nick is '%s'
pl: Problem podczas ładowania układu graficznego: nie wiadomo jak utworzyć obiekt dokowalny o pseudonimie „%s”

en: Default title for newly created floating docks
pl: Domyślny tytuł dla nowo utworzonych pływających doków

en: If is set to 1, all the dock items bound to the master are locked; if it's 0, all are unlocked; -1 indicates inconsistency among the items
pl: Jeśli ustawione na 1, to wszystkie elementy dokowalne związane z nadrzędnym są zablokowane, jeśli 0 to odblokowane; -1 oznacza niejednorodność wśród elementów

en: Switcher Style
pl: Styl przełącznika

en: Switcher buttons style
pl: Styl przycisków przełącznika

en: Tab Position
pl: Pozycja karty

en: Which side of the notebook holds the tabs
pl: Która strona notatnika przechowuje karty

en: Tab reorderable
pl: Można zmieniać kolejność kart

en: Whether the tab is reorderable by user action
pl: Określa, czy użytkownik może zmieniać kolejność kart

en: master %p: unable to add object %p[%s] to the hash.  There already is an item with that name (%p).
pl: element nadrzędny %p: nie można dodać obiektu %p[%s] do tablicy mieszającej. Istnieje już element o tej nazwie (%p).

en: The new dock controller %p is automatic.  Only manual dock objects should be named controller.
pl: Nowy kontroler doku %p jest automatyczny. Tylko ręczne obiekty dokowalne mogą być kontrolerami.

en: Dock #%d
pl: Dok nr %d

en: Page
pl: Strona

en: The index of the current page
pl: Indeks bieżącej strony

en: Name
pl: Nazwa

en: Unique name for identifying the dock object
pl: Unikatowa nazwa identyfikująca obiekt doku

en: Long name
pl: Długa nazwa

en: Human readable name for the dock object
pl: Czytelna dla człowieka nazwa dokowalnego obiektu

en: Stock Icon
pl: Ikona

en: Stock icon for the dock object
pl: Ikona obiektu dokowalnego

en: Pixbuf Icon
pl: Ikona bufora pikseli

en: Pixbuf icon for the dock object
pl: Ikona bufora pikseli obiektu dokowalnego

en: Dock master
pl: Element nadrzędny doku

en: Dock master this dock object is bound to
pl: Element nadrzędny, z którym ten dok jest związany

en: Call to gdl_dock_object_dock in a dock object %p (object type is %s) which hasn't implemented this method
pl: Wywołanie gdl_dock_object_dock w obiekcie dokowalnym %p (typ %s), który nie posiada zaimplementowanej tej metody

en: Dock operation requested in a non-bound object %p. The application might crash
pl: Zażądano działania dokowania dla niedowiązanego obiektu %p. Może nastąpić awaria programu

en: Cannot dock %p to %p because they belong to different masters
pl: Nie można zadokować %p do %p, ponieważ należą do innych elementów nadrzędnych

en: Attempt to bind to %p an already bound dock object %p (current master: %p)
pl: Próba dowiązania do %p dowiązanego obiektu %p (element nadrzędny: %p)

en: Position
pl: Pozycja

en: Position of the divider in pixels
pl: Pozycja obiektu rozdzielającego w pikselach

en: Sticky
pl: Klejący się

en: Whether the placeholder will stick to its host or move up the hierarchy when the host is redocked
pl: Określa, czy element przyklei się do elementu który go zawiera, czy przesunie się do góry w hierarchii, gdy element zawierający zostanie przedokowany

en: Host
pl: Komputer

en: The dock object this placeholder is attached to
pl: Obiekt dokowalny, do którego ten element jest dołączony

en: Next placement
pl: Następne ułożenie

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
pl: Pozycja dokowania elementu do naszego elementu zawierającego, jeśli nadejdzie żądanie dokowania do nas

en: Width for the widget when it's attached to the placeholder
pl: Szerokość kontrolki, gdy jest ona dołączona do elementu bazowego

en: Height for the widget when it's attached to the placeholder
pl: Wysokość kontrolki, gdy jest ona dołączona do elementu bazowego

en: Floating Toplevel
pl: Pływający najwyższego poziomu

en: Whether the placeholder is standing in for a floating toplevel dock
pl: Określa, czy element zastępuje pływający dok najwyższego poziomu

en: X Coordinate
pl: Współrzędna X

en: X coordinate for dock when floating
pl: Pozioma współrzędna pływającego doku

en: Y Coordinate
pl: Współrzędna Y

en: Y coordinate for dock when floating
pl: Pionowa współrzędna pływającego doku

en: Attempt to dock a dock object to an unbound placeholder
pl: Próba dokowania obiektu do niedowiązanego elementu

en: Got a detach signal from an object (%p) who is not our host %p
pl: Otrzymano sygnał oderwania od obiektu (%p), który nie jest naszym elementem nadrzędnym %p

en: Something weird happened while getting the child placement for %p from parent %p
pl: Nieokreślony błąd podczas pobierania położenia potomka dla %p z rodzica %p
