gdl - en to sk translation catalogue (88 entries)

en: Expander Size
sk: Veľkosť expandera

en: Size of the expander arrow.
sk: Veľkosť šípky expandera.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Resizable
sk: Je možné zmeniť veľkosť

en: Item behavior
sk: Správanie položky

en: Locked
sk: Zamknuté

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
sk: Ak je nastavené, položka pruhu nemôže byť presunutá a nezobrazuje držadlo

en: Preferred width
sk: Preferovaná šírka

en: Preferred width for the dock item
sk: Preferovaná šírka pre položku pruhu

en: Preferred height
sk: Preferovaná výška

en: Preferred height for the dock item
sk: Preferovaná výška pre položku pruhu

note: Hide menuitem.
en: Hide
sk: Skryť

note: Lock menuitem
en: Lock
sk: Zamknúť

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
sk: Pravda, ak bolo rozmiestnenie zmenené a je potrebné ho uložiť do súboru

note: FIXME: pop up an error dialog
en: Could not load layout user interface file '%s'
sk: Nepodarilo sa načítať súbor rozmiestnenia používateľského rozhrania '%s'

en: Visible
sk: Viditeľný

en: Item
sk: Položka

en: Name
sk: Názov

en: Layout managment
sk: Správa rozmiestnenia

en: Default title
sk: Predvolený titulok

en: Page
sk: Strana

en: The index of the current page
sk: Index aktuálnej strany

en: Long name
sk: Dlhý názov

en: Position
sk: Poloha

en: Position of the divider in pixels
sk: Poloha oddeľovača v bodoch

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Next placement
sk: Ďalšie umiestnenie

en: Floating
sk: Plávajúci

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Float X
sk: Plávajúce X

en: Float Y
sk: Plávajúce Y

en: GConf key
sk: Kľúč GConf

en: The gconf key for storing the recent entries.
sk: Kľúč gconf pre ukladanie najnovších položiek.

en: Path
sk: Cesta

en: The path to put the menu items.
sk: Cesta, kam umiestniť položky menu.

en: The maximum number of items to be allowed in the list.
sk: Maximlny počet položiek, ktoré môžu byť v zozname.

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: The type with which the items will be numbered.
sk: Spôsob, akým budú číslované položky.

en: Open %s
sk: Otvoriť %s

en: Icon size
sk: Veľkosť ikony

en: Layout Managment
sk: Správa rozmiestnenia

en: _Load
sk: _Načítať

en: Gnome Symbol Browser.
sk: Prehliadač Gnome symbolov.

en: Goto Symbol
sk: Prejsť na symbol

en: Goto the displayed symbol
sk: Prejsť na zobrazený symbol

en: Update Symbols
sk: Aktualizovať symboly

en: Update the symbol tree
sk: Aktualizovať strom symbolov

en: _Goto to symbol
sk: _Prejsť na symbol

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Unknown
sk: Neznáme

note: ! tm_tag_undef_t = 0, < Unknown type
en: Classes
sk: Triedy

note: ! tm_tag_class_t = 1, < Class declaration
en: Enums
sk: Vymenovania

note: ! tm_tag_enum_t = 2, < Enum declaration
en: Enumerators
sk: Vymenovávač

note: ! tm_tag_enumerator_t = 4, < Enumerator value
en: Fields
sk: Polia

note: ! tm_tag_field_t = 8, < Field (Java only)
en: Functions
sk: Funkcie

note: ! tm_tag_function_t = 16, < Function definition
en: Interfaces
sk: Rozhrania

note: ! tm_tag_interface_t = 32, < Interface (Java only
en: Members
sk: Členovia

note: ! tm_tag_member_t = 64, < Member variable of class/struct
en: Methods
sk: Metódy

note: ! tm_tag_method_t = 128, < Class method (Java only
en: Namespaces
sk: Priestory mien

note: ! tm_tag_namespace_t = 256, < Namespace declaration
en: Packages
sk: Balíky

note: ! tm_tag_package_t = 512, < Package (Java only)
en: Prototypes
sk: Prototypy

note: ! tm_tag_prototype_t = 1024, < Function prototype
en: Structs
sk: Štruktúry

note: ! tm_tag_struct_t = 2048, < Struct declaration
en: Typedefs
sk: Definície typov

note: ! tm_tag_typedef_t = 4096, < Typedef
en: Unions
sk: Unióny

note: ! tm_tag_union_t = 8192, !< Union
en: Variables
sk: Premenné

note: ! tm_tag_variable_t = 16384, < Variable
en: ExternVars
sk: ExternéPremenné

note: ! tm_tag_externvar_t = 32768, < Extern or forward declaration
en: Macros
sk: Makrá

note: ! tm_tag_macro_t = 65536, < Macro (withour arguments)
en: MacrosWithArgs
sk: MakráSParametrami

en: Tags
sk: Značky

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: <No Symbol>
sk: <Bez symbolu>

en: Exit
sk: Koniec

en: Open Project
sk: Otvoriť projekt

en: Save Project
sk: Uložiť projekt

en: Set Current File
sk: Nastaviť aktuálny súbor

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update the whole tree
sk: Aktualizovať celý strom

en: _Exit
sk: _Koniec

en: _File
sk: _Súbor

en: _Open Project
sk: _Otvoriť projekt

en: _Save Project
sk: _Uložiť projekt

en: _Set Current File
sk: _Nastaviť aktuálny súbor

en: Open file...
sk: Otvoriť súbor...

en: Set current file...
sk: Nastaviť aktuálny súbor...

en: Save file...
sk: Uložiť súbor...

en: Can't initialize bonobo!
sk: Nemôžem inicializovať bonobo!
