gdl master - en to sl_SI translation catalogue (96 entries)

en: Controlling dock item
sl_SI: Nadzor sidranih predmetov

en: Dockitem which 'owns' this tablabel
sl_SI: Predmet sidrišča, ki 'nadzoruje' oznako zavihka

en: Master
sl_SI: Glavni predmet

en: GdlDockMaster object which the dockbar widget is attached to
sl_SI: Predmet GdlDockMaster na katerega je sidran gradnik

en: Dockbar style
sl_SI: Vrsta plavajoče vrstice

en: Dockbar style to show items on it
sl_SI: Vrsta plavajoče vrstice za sidranje predmetov

en: Floating
sl_SI: Plavajoče

en: Whether the dock is floating in its own window
sl_SI: Ali sidrišče plava v svojem oknu

en: Default title
sl_SI: Privzeti naslov

en: Default title for the newly created floating docks
sl_SI: Privzet naslov za novo ustvarjena plavajoča sidrišča

en: Width
sl_SI: Širina

en: Width for the dock when it's of floating type
sl_SI: Širina plavajočih sidrišč

en: Height
sl_SI: Višina

en: Height for the dock when it's of floating type
sl_SI: Višina plavajočih sidrišč

en: Float X
sl_SI: X plavajoče

en: X coordinate for a floating dock
sl_SI: X koordinata za plavajoče sidrišče

en: Float Y
sl_SI: Y plavajoče

en: Y coordinate for a floating dock
sl_SI: Y koordinata za plavajoče sidrišče

en: Skip taskbar
sl_SI: Preskoči opravilno vrstico

en: Whether or not to prevent a floating dock window from appearing in the taskbar
sl_SI: Ali naj se okno sidrišča pojavi v opravilni vrstici

en: Orientation
sl_SI: Usmerjenost

en: Orientation of the docking item
sl_SI: Usmerjenost sidranega predmeta

en: Resizable
sl_SI: Spremenljive velikosti

en: If set, the dock item can be resized when docked in a GtkPanel widget
sl_SI: Izbrana možnost omogoča razširitev zasidranega predmeta znotraj gradnika GtkPanel

en: Item behavior
sl_SI: Obnašanje predmeta

en: General behavior for the dock item (i.e. whether it can float, if it's locked, etc.)
sl_SI: Splošne značilnosti obnašanja sidranega predmeta (npr.: ali plava, ali je zaklenjen, ...)

en: Locked
sl_SI: Zaklenjeno

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča premikanja predmeta in ne prikaže držala

en: Preferred width
sl_SI: Želena širina

en: Preferred width for the dock item
sl_SI: Želena širina sidranega predmeta

en: Preferred height
sl_SI: Želena višina

en: Preferred height for the dock item
sl_SI: Želena višina sidranega predmeta

en: Iconified
sl_SI: Pomanjšano v ikono

en: If set, the dock item is hidden but it has a corresponding icon in the dock bar allowing to show it again.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča skrivanje predmeta, vendar prikaže ikono v sidrišču za ponovni prikaz.

en: Closed
sl_SI: Zaprto

en: Whether the widget is closed.
sl_SI: Ali je gradnik zaprt.

en: You can't add a dock object (%p of type %s) inside a %s. Use a GdlDock or some other compound dock object.
sl_SI: Mogoče je dodati predmet sidrišča (%p vrste %s) znotraj %s. Uporabiti je treba GdlDock ali kateri drug predmet sidrišča.

en: Attempting to add a widget with type %s to a %s, but it can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type %s
sl_SI: Zaznan je poskus dodajanja gradnika vrste %s na %s, vendar lahko ta vsebuje sočasno le en gradnik; trenutno je vezan gradnik vrste %s

en: Unsupported docking strategy %s in dock object of type %s
sl_SI: Nepodprt način sidranja %s v predmet sidrišča vrste %s

note: UnLock menuitem
en: UnLock
sl_SI: Odkleni

note: Hide menuitem.
en: Hide
sl_SI: Skrij

note: Lock menuitem
en: Lock
sl_SI: Zakleni

en: Attempt to bind an unbound item %p
sl_SI: Poskus vezave nevezanega predmeta %p

en: Iconify this dock
sl_SI: Sidrišče pomanjšaj v ikono

en: Close this dock
sl_SI: Zapri sidrišče

en: Dockitem which 'owns' this grip
sl_SI: Predmet sidrišča, ki 'nadzoruje' držalo

en: GdlDockMaster or GdlDockObject object which the layout object is attached to
sl_SI: Predmet GdlDockMaster oziroma GdlDockObject na katerega je vezan predmet razporeditve

en: Dirty
sl_SI: Umazano

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
sl_SI: Ustrezno kadar so razporeditve spremenjene in morajo biti shranjene v datoteko

en: While loading layout: don't know how to create a dock object whose nick is '%s'
sl_SI: Napaka med nalaganjem razporeditve: ni mogoče ustvariti predmeta sidrišča z vzdevkom '%s'

en: Default title for newly created floating docks
sl_SI: Privzeti naslov za novo ustvarjena plavajoča sidrišča

en: If is set to 1, all the dock items bound to the master are locked; if it's 0, all are unlocked; -1 indicates inconsistency among the items
sl_SI: Vrednost določena na 1 zaklepa predmete na glavno sidrišče, vrednost 0 predmete ohrani odklenjene, vrednost -1 pa predstavlja prosto nastavitev zaklepanja

en: Switcher Style
sl_SI: Slog preklopnika

en: Switcher buttons style
sl_SI: Slog gumbov preklopnika

en: Tab Position
sl_SI: Položaj zavihka

en: Which side of the notebook holds the tabs
sl_SI: Na kateri strani beležke so zavihki

en: Tab reorderable
sl_SI: Prerazvrstljiv zavihek

en: Whether the tab is reorderable by user action
sl_SI: Ali naj bo zavihek mogoče prerazvrstiti z dejanjem uporabnika

en: master %p: unable to add object %p[%s] to the hash.  There already is an item with that name (%p).
sl_SI: Glavni predmet %p: ni mogoče dodati predmeta %p[%s] v razpršilo. Predmet s tem imenom že obstaja (%p).

en: The new dock controller %p is automatic.  Only manual dock objects should be named controller.
sl_SI: Novi nadzornik sidrišča %p je imenovan samodejno. Le ročni predmeti sidrišča naj bi bili imenovani nadzornik.

en: Dock #%d
sl_SI: Zasidraj #%d

en: Page
sl_SI: Stran

en: The index of the current page
sl_SI: Kazalo trenutne strani

en: Name
sl_SI: Ime

en: Unique name for identifying the dock object
sl_SI: Enoznačno ime za določevanje predmeta sidrišča

en: Long name
sl_SI: Dolgo ime

en: Human readable name for the dock object
sl_SI: Ime predmeta sidrišča

en: Stock Icon
sl_SI: Ikona sklada

en: Stock icon for the dock object
sl_SI: Ikona sklada za predmet sidrišča

en: Pixbuf Icon
sl_SI: Sličica ikone

en: Pixbuf icon for the dock object
sl_SI: Sličica ikone za predmet sidrišča

en: Dock master
sl_SI: Glavno sidrišče

en: Dock master this dock object is bound to
sl_SI: Glavno sidrišče na katerega je vezan predmet sidrišča

en: Call to gdl_dock_object_dock in a dock object %p (object type is %s) which hasn't implemented this method
sl_SI: Klic gdl_dock_object_dock znotraj predmeta sidrišča %p (vrsta predmeta je %s) ni vstavil načina.

en: Dock operation requested in a non-bound object %p. The application might crash
sl_SI: Zahteva za sidranje na nevezani predmet %p. Program se lahko sesuje.

en: Cannot dock %p to %p because they belong to different masters
sl_SI: Ni mogoče sidrati %p na %p, saj pripadata različnim glavnim predmetom

en: Attempt to bind to %p an already bound dock object %p (current master: %p)
sl_SI: Zaznan je poskus vezave na %p že sidran predmet %p (trenutni glavni predmet: %p)

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Position of the divider in pixels
sl_SI: Položaj ločilnika v točkah

en: Sticky
sl_SI: Lepljivo

en: Whether the placeholder will stick to its host or move up the hierarchy when the host is redocked
sl_SI: Vsebnik določa ali bo držalo v stiku z lastnim gostiteljema ali pa se premakne po hierarhiji, kadar se gostitelj ponovno zasidra

en: Host
sl_SI: Gostitelj

en: The dock object this placeholder is attached to
sl_SI: Predmet sidranja na katerega je vezan vsebnik

en: Next placement
sl_SI: Naslednja postavitev

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
sl_SI: Položaj predmeta na katerega bo sidran gostitelj, če je podana zahteva za krajevno sidranje

en: Width for the widget when it's attached to the placeholder
sl_SI: Širina gradnika med priklopom na vsebnik

en: Height for the widget when it's attached to the placeholder
sl_SI: Višina gradnika med priklopom na vsebnik

en: Floating Toplevel
sl_SI: Plavajoča vrhnja raven

en: Whether the placeholder is standing in for a floating toplevel dock
sl_SI: Ali je vsebnik prilagojen plavajočemu vrhnjemu sidrišču

en: X Coordinate
sl_SI: X koordinata

en: X coordinate for dock when floating
sl_SI: Koordinata X za plavajoče sidrišče

en: Y Coordinate
sl_SI: Y koordinata

en: Y coordinate for dock when floating
sl_SI: Koordinata Y za plavajoče sidrišče

en: Attempt to dock a dock object to an unbound placeholder
sl_SI: Poskus sidranja sidranega predmeta na nevezan vsebnik

en: Got a detach signal from an object (%p) who is not our host %p
sl_SI: Pridobljen signal konca sidranja predmeta (%p), ki ni pravi gostitelj %p

en: Something weird happened while getting the child placement for %p from parent %p
sl_SI: Nenavadna napaka med branjem podatka o legi podrejenega elementa %p preko nadrejenega %p
