gdl - en to uk translation catalogue (95 entries)

en: Controlling dock item
uk: Керування об'єктом панелі

en: Dockitem which 'owns' this tablabel
uk: Об'єкт панелі, який «володіє» цією позначкою

en: Master
uk: Головний

en: GdlDockMaster object which the dockbar widget is attached to
uk: Об'єкт GdlDockMaster для якого приєднаний віджет панелі

en: Dockbar style
uk: Стиль панелі

en: Dockbar style to show items on it
uk: Стиль показу панелі

en: Floating
uk: Рухомий

en: Whether the dock is floating in its own window
uk: Чи панель є рухомою у своєму вікні

en: Default title
uk: Типовий заголовок

en: Default title for the newly created floating docks
uk: Типовий заголовок для новостворених рухомі панелі

en: Width
uk: Ширина

en: Width for the dock when it's of floating type
uk: Ширина панелі для рухомого типу

en: Height
uk: Висота

en: Height for the dock when it's of floating type
uk: Висота панелі для рухомого типу

en: Float X
uk: Рухома координата X

en: X coordinate for a floating dock
uk: Координата X для рухомої панелі

en: Float Y
uk: Рухома координата Y

en: Y coordinate for a floating dock
uk: Координата Y для рухомої панелі

en: Skip taskbar
uk: Пропустити панель задач

en: Whether or not to prevent a floating dock window from appearing in the taskbar
uk: Чи слід запобігати появі на панелі задач вікна рухомої панелі

en: Orientation
uk: Напрямні

en: Orientation of the docking item
uk: Напрямні вбудованого елемента

en: Resizable
uk: Із змінюваними параметрами

en: If set, the dock item can be resized when docked in a GtkPanel widget
uk: Якщо встановлено, елемент у лотку може змінювати розмір при розташуванні у віджеті GtkPanel

en: Item behavior
uk: Поведінка елемента

en: General behavior for the dock item (i.e. whether it can float, if it's locked, etc.)
uk: Загальна поведінка об'єкта панелі (наприклад, чи може він бути рухомим, або заблокованим тощо.)

en: Locked
uk: Заблоковано

en: If set, the dock item cannot be dragged around and it doesn't show a grip
uk: Якщо встановлено, об'єкт не може бути перетягнений навколо та не показує елемент

en: Preferred width
uk: Бажана ширина

en: Preferred width for the dock item
uk: Бажана ширина для вбудованого елемента

en: Preferred height
uk: Бажана висота

en: Preferred height for the dock item
uk: Бажана висота для вбудованого елемента

en: Iconified
uk: Згорнуте

en: If set, the dock item is hidden but it has a corresponding icon in the dock bar allowing to show it again.
uk: Якщо встановлено, панель буде приховано, але на смужці панелей буде показано відповідну піктограму, за допомогою якої панель знову можна буде розгорнути.

en: Closed
uk: Закрите

en: Whether the widget is closed.
uk: Чи закрито віджет.

en: You can't add a dock object (%p of type %s) inside a %s. Use a GdlDock or some other compound dock object.
uk: Ви не можете додати dock об'єкт (%p типу %s) до %s. Використовуйте GdlDock або деякий інший складений об'єкт панелі.

en: Attempting to add a widget with type %s to a %s, but it can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type %s
uk: Спроба додати віджет з типом %s до a %s, але він може містити лише один віджет одночасно; він вже містить віджет типу %s

en: Unsupported docking strategy %s in dock object of type %s
uk: Непідтримувана стратегія вбудовування %s у об'єкті панелі типу %s

note: UnLock menuitem
en: UnLock
uk: Розблокувати

note: Hide menuitem.
en: Hide
uk: Сховати

note: Lock menuitem
en: Lock
uk: Заблокувати

en: Attempt to bind an unbound item %p
uk: Спроба приєднатися до неприв'язаного елемента %p

en: Iconify this dock
uk: Згорнути вікно у панель

en: Close this dock
uk: Закрити це вікно

en: Dockitem which 'owns' this grip
uk: Об'єкт панелі, який «містить» цей елемент

en: GdlDockMaster or GdlDockObject object which the layout object is attached to
uk: Об'єкт GdlDockMaster або GdlDockObject, до якого прив'язаний об'єкт визначення розташування

en: Dirty
uk: Змінено

en: True if the layouts have changed and need to be saved to a file
uk: Значення Істина, якщо розташування було змінено та треба зберегти його у файл.

en: While loading layout: don't know how to create a dock object whose nick is '%s'
uk: При завантаженні розташування: невідомо як створювати об'єкт панелі, чий псевдонім - '%s'

en: Default title for newly created floating docks
uk: Типовий заголовок для новостворений рухомих об'єктів панелі

en: If is set to 1, all the dock items bound to the master are locked; if it's 0, all are unlocked; -1 indicates inconsistency among the items
uk: Якщо встановлення у 1, блокуються усі об'єкти панелі, що прив'язані до головного; якщо дорівнює 0 - всі розблоковані; -1 означає неузгодженість елементів

en: Switcher Style
uk: Стиль перемикача

en: Switcher buttons style
uk: Стиль кнопок перемикача

en: Tab Position
uk: Розташування вкладок

en: Which side of the notebook holds the tabs
uk: На якій стороні блокнота містяться вкладки

en: Tab reorderable
uk: Дозволено перестановку

en: Whether the tab is reorderable by user action
uk: Чи може користувач впорядковувати вкладку

en: master %p: unable to add object %p[%s] to the hash.  There already is an item with that name (%p).
uk: головний %p: не вдається додати об'єкт %p[%s] до хешу.  Вже є елемент з такою назвою (%p).

en: The new dock controller %p is automatic.  Only manual dock objects should be named controller.
uk: Новий керівний об'єкт панелі %p є автоматичним.  Лише ручні об'єкти панелі можуть бути іменованими керівними елементами.

en: Page
uk: Сторінка

en: The index of the current page
uk: Індекс поточної сторінки

en: Name
uk: Назва

en: Unique name for identifying the dock object
uk: Унікальна назва для ідентифікації об'єкту панелі інструментів

en: Long name
uk: Довга назва

en: Human readable name for the dock object
uk: Зрозуміла людині назва об'єкта панелі

en: Stock Icon
uk: Піктограма з бібліотеки

en: Stock icon for the dock object
uk: Піктограма з бібліотеки для об'єкта панелі

en: Pixbuf Icon
uk: Растрова піктограма

en: Pixbuf icon for the dock object
uk: Растрова піктограма для об'єкта панелі

en: Dock master
uk: Головна панель

en: Dock master this dock object is bound to
uk: Головна панель, до якої прив'язано цей об'єкт

en: Call to gdl_dock_object_dock in a dock object %p (object type is %s) which hasn't implemented this method
uk: Виклик gdl_dock_object_dock для об'єкта панелі %p (тип об'єкта %s), який не реалізує цей метод

en: Dock operation requested in a non-bound object %p. The application might crash
uk: Спроба виконати операцію панелі для не відповідного об'єкта %p. Програма може завершитися аварійно

en: Cannot dock %p to %p because they belong to different masters
uk: Не вдається додати dock %p до %p, вони належать до різних головних об'єктів

en: Attempt to bind to %p an already bound dock object %p (current master: %p)
uk: Спроба прив'язати %p до вже прив'язаного об'єкта панелі %p (поточний головний: %p)

en: Position
uk: Позиція

en: Position of the divider in pixels
uk: позиція розділювача у точках

en: Sticky
uk: Липкий

en: Whether the placeholder will stick to its host or move up the hierarchy when the host is redocked
uk: Чи поле прилипає до свого головного елемента, або ж переміщується у ієрархії, коли вузол повторно додається до панелі

en: Host
uk: Вузол

en: The dock object this placeholder is attached to
uk: Об'єкт панелі, до якого приєднується поле

en: Next placement
uk: Наступне розміщення

en: The position an item will be docked to our host if a request is made to dock to us
uk: Позиція елемента, який додається до панелі вузла, якщо зроблено запит на приєднання до нього

en: Width for the widget when it's attached to the placeholder
uk: Ширина віджету при його приєднанні до поля

en: Height for the widget when it's attached to the placeholder
uk: Висота віджету при його приєднанні до поля

en: Floating Toplevel
uk: Рухоме верхнє

en: Whether the placeholder is standing in for a floating toplevel dock
uk: Чи поле призначене для рухомої верхньої панелі

en: X Coordinate
uk: Координата X

en: X coordinate for dock when floating
uk: Координата X у панелі при русі

en: Y Coordinate
uk: Координата Y

en: Y coordinate for dock when floating
uk: Координата Y у панелі при русі

en: Attempt to dock a dock object to an unbound placeholder
uk: Спроба додати об'єкт панелі до неприв'язаного поля

en: Got a detach signal from an object (%p) who is not our host %p
uk: отримано сигнал від'єднання від об'єкту (%p) який не є нашим вузлом %p

en: Something weird happened while getting the child placement for %p from parent %p
uk: Трапилось щось дивне при розміщенні дочірнього елемента для %p у батьківському %p
