gdm2 - en to ka translation catalogue (18 entries)

note: (itstool) path: articleinfo/title
en: GNOME Display Manager Reference Manual
ka: GNOME-ის ეკრანის მმართველის გამოყენების სახელმძღვანელო

note: (itstool) path: sect1/para
en: XDMCP - X Display Manage Protocol
ka: XDMCP - X-ის ჩვენების მართვის პროტოკოლი

note: (itstool) path: sect1/title
en: Overview
ka: მიმოხილვა

note: (itstool) path: sect2/title
en: Introduction
ka: შესავალი

note: (itstool) path: sect2/title
en: Accessibility
ka: _დამხმარე საშუალებები

note: (itstool) path: sect2/title
en: Logging
ka: ჟურნალი

note: (itstool) path: sect1/title
en: Security
ka: უსაფრთხოება

note: (itstool) path: sect1/title
en: Configuration
ka: მორგება

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: User
ka: მომხმარებელი

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Enable
ka: ჩართვა

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Include
ka: ჩართვა

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Exclude
ka: გამორიცხვა

note: (itstool) path: listitem/para
en: Controls whether the banner message text is displayed.
ka: ბანერის შეტყობინების პარამეტრის ჩართვა.

note: (itstool) path: listitem/para
en: Specifies the text banner message to show on the greeter window.
ka: შესვლის ეკრანზე ნაჩვენები ბანერის შეტყობინების ტექსტი.

note: (itstool) path: listitem/para
en: Controls whether to show the restart buttons in the login window.
ka: ჩართეთ, თუ შესვლის ეკრანზე აღარ გსურთ გადატვირთვის ღილაკების ხილვა.

note: (itstool) path: listitem/para
en: Make all warnings cause GDM to exit.
ka: გაფრთხილებების გაჩენის შემთხვევაში GDM მუშაობას დაამთავრებს.

note: (itstool) path: listitem/para
en: Exit after 30 seconds. Useful for debugging.
ka: 30 წამის შემდეგ გასვლა. სასარგებლოა პროგრამის გასამართად.

note: (itstool) path: sect1/title
en: Troubleshooting
ka: პრობლემების გადაჭრა
