gdm master - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Red Hat, Inc.
te: రెడ్ హ్యాట్, ఇంక్.

en: Overview
te: పర్యావలోకనం

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Logging
te: నమోదుపరుచు

en: Security
te: రక్షణ
