gdm master - en to tr translation catalogue (17 entries)

note: (itstool) path: articleinfo/title
en: GNOME Display Manager Reference Manual
tr: GNOME Görüntü Yöneticisi Başvuru El Kitabı

note: (itstool) path: abstract/para
en: GDM is the GNOME Display Manager, a graphical login program.
tr: GDM, grafiksel oturum açma programı olan GNOME Görüntü Yöneticisi'dir.

note: (itstool) path: articleinfo/copyright
en: <year>2003</year> <year>2011</year> <holder>Oracle and/or its affiliates. All rights reserved.</holder>
tr: <year>2003</year> <year>2011</year> <holder>Oracle ve/veya iştirakleri. Tüm hakları saklıdır.</holder>

note: (itstool) path: legalnotice/para
en: Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License (GFDL), Version 1.1 or any later version published by the Free Software Foundation with no Invariant Sections, no Front-Cover Texts, and no Back-Cover Texts. You can find a copy of the GFDL at this <ulink type="help" url="ghelp:fdl">link</ulink> or in the file COPYING-DOCS distributed with this manual.
tr: Bu belgenin, GNU Özgür Belgeleme Lisansı (GFDL), Sürüm 1.1 veya Özgür Yazılım Vakfı tarafından yayımlanmış daha yeni sürümlerindeki koşullara uygun şekilde; Değişmeyen Bölümler, Ön Kapak Metni ve  Arka Kapak Metni olmaksızın, kopyalanması, dağıtılması ve/veya  değiştirilmesine izin verilmiştir. GFDL'nin bir kopyasını bu <ulink type="help" url="ghelp:fdl">bağlantıda</ulink> veya bu el kitabı ile birlikte dağıtılan COPYING-DOCS dosyasında bulabilirsiniz.

note: (itstool) path: sect1/title
en: Overview
tr: Genel Bakış

note: (itstool) path: sect2/title
en: Introduction
tr: Giriş

note: (itstool) path: sect2/title
en: Accessibility
tr: Erişilebilirlik

note: (itstool) path: sect2/title
en: Logging
tr: Günlük Tutma

note: (itstool) path: sect1/title
en: Security
tr: Güvenlik

note: (itstool) path: sect1/title
en: Configuration
tr: Yapılandırma

note: (itstool) path: sect2/title
en: Xsession Script
tr: Xsession Betiği

note: (itstool) path: sect2/title
en: Accessibility Configuration
tr: Erişilebilirlik Yapılandırması

note: (itstool) path: sect2/title
en: General Session Settings
tr: Genel Oturum Ayarları

note: (itstool) path: sect2/title
en: GDM Session Configuration
tr: GDM Oturum Yapılandırması

note: (itstool) path: sect1/title
en: GDM Commands
tr: GDM Komutları

note: (itstool) path: sect1/title
en: Troubleshooting
tr: Hata Yakalama

note: (itstool) path: sect1/title
en: License
tr: Lisans
