gdm - en to br translation catalogue (44 entries)

en: /dev/urandom is not a character device
br: /dev/urandom n'eo ket un drobarzhell evit an arouezennoù

en: Could not identify the current session.
br: N'hall ket hennadiñ an estez bremanel.

en: could not find user "%s" on system
br: n'hall ket kavout an arveriad "%s" war ar reizhiad

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn't exist
br: Ret eo d'an dafariad bezañ delusket gant an arveriad %s met an arveriad-mañ n'eus ket anezhañ

en: Couldn't set groupid to %d
br: N'haller ket arventennañ naoudi ar strollad %d

en: initgroups () failed for %s
br: C'hwitet en deus initgroups () evit %s

en: Couldn't set userid to %d
br: N'haller ket arventennañ naoudi an arveriad %d

en: %s: Error setting %s to %s
br: %s : Fazi en ur arventennañ %s da %s

en: %s: Server priority couldn't be set to %d: %s
br: %s : tevetegezh an dafariad n'hall ket bezañ arventennet da %d : %s

en: %s: Empty server command for display %s
br: %s : arc'had an dafariad goullo evit skrammañ %s

en: Username
br: Anv an arveriad

en: The username
br: Anv an arveriad

en: Hostname
br: Anv an ostiz

en: The hostname
br: Anv an ostiz

en: Display Device
br: Skrammañ an drobarzhell

en: The display device
br: An drobarzhell skrammañ

en: Username:
br: Anv arveriad :

en: no user account available
br: N'eus kont arveriad hegerz ebet

en: Unable to change to user
br: N'eo ket gouest da gemmañ an arveriad

en: Could not create socket!
br: N'hall ket krouiñ ar giez !

en: Can't find the GDM user '%s'. Aborting!
br: N'hall ket kavout arveriad '%s' GDM. O tilezel !

en: The GDM user should not be root. Aborting!
br: Arabat eo da arveriad GDM bezañ gwrizienn (root). O tilezel !

en: Can't find the GDM group '%s'. Aborting!
br: N'hall ket kavout strollad '%s' GDM. O tilezel !

en: The GDM group should not be root. Aborting!
br: Arabat eo da strollad GDM bezañ gwrizienn (root). O tilezel !

en: Make all warnings fatal
br: Lakaat an holl evezhioù da vezañ lazhus

en: Print GDM version
br: Moullañ an handlev GDM

en: GNOME Display Manager
br: Ardoer Skrammañ GNOME

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
br: Erounezet e vez GDM gant an arveriad gwrizienn (root) nemetken

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
br: Ameiler a-fet estez evit ardoer skramm GNOME (GDM)

en: Enable showing the banner message
br: Gweredekaat diskouez kemennadenn ar banniel

en: Set to true to show the banner message text.
br: Lakaat da wir a-benn diskouez testenn kemennadenn ar banniel.

en: Banner message text
br: Testenn kemennadenn ar banniel

en: Disable showing the restart buttons
br: Diweredekaat diskouez an afelloù adloc'hañ

en: Set to true to disable showing the restart buttons in the login window.
br: Lakaat da wir a-benn diweredekaat diskouez an afelloù adloc'hañ war ar prenestr kennaskañ.

en: Select System
br: Diuzañ ur reizhiad

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
br: XDMCP : N'hall ket krouiñ ar skurzer XDMCP !

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
br: XDMCP : N'hall ket lenn talbenn ar skurzer XDMCP !

en: Only the VERSION command is supported
br: Skoret eo an arc'had VERSION nemetken

en: COMMAND
br: ARC'HAD

en: Debugging output
br: Ec'hankad diveugañ

en: Version of this application
br: Handelv an arload-mañ

note: Option parsing
en: - New GDM login
br: - Kennask nevez dre GDM

en: Screenshot taken
br: skrammad tennet

note: Option parsing
en: Take a picture of the screen
br: Tennañ ur skeudenn diouz ar skramm
