gdm - en to csb translation catalogue (25 entries)

en: /dev/urandom is not a character device
csb: /dev/urandom nie je céchòwim ùrządzeniém

en: could not find user "%s" on system
csb: ni mòże nalezc w systemie brëkòwnika "%s"

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn't exist
csb: Serwer mô bëc zrëszony przez brëkòwnika %s, taczegò równak nie dô

en: Couldn't set groupid to %d
csb: Ni mòże nastôwic identifikatorã karna na %d

en: initgroups () failed for %s
csb: Fùnkcëjô initgroups () nie darzëła sã dlô %s

en: Couldn't set userid to %d
csb: Ni mòżé nastôwic identifikatora brëkòwanika na %d

en: %s: Error setting %s to %s
csb: %s: fela nastôwù %s na %s

en: %s: Server priority couldn't be set to %d: %s
csb: %s: ni mòże nastôwic prioritetu serwera na %d: %s

en: %s: Empty server command for display %s
csb: %s: pùsti pòlet serwera dlô ekranu %s

en: Username
csb: Miono brëkòwnika

en: The username
csb: Miono brëkòwnika

en: Hostname
csb: Miono kòmpùtra

en: The hostname
csb: Miono kòmpùtra

en: Display Device
csb: Ùrządzenié wëskrzëniającé

en: The display device
csb: Miono wëskrzëniającégò ùrządzenia

en: Username:
csb: Miono brëkòwnika:

en: no user account available
csb: felënk kònta brëkòwnika

en: Unable to change to user
csb: Ni mòże zmienic brëkòwnika

en: Could not create socket!
csb: Ni mòże ùsôdzëc gniôzda!

en: Print GDM version
csb: Wëskrzëniô wersëjã GDM

en: GNOME Display Manager
csb: Menedżera wëskrzënianiô GNOME

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
csb: Robòczô sesëjô menadżera wëskrzënianiô GNOME

en: Select System
csb: Wëbiérk systemë

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
csb: XDMCP: ni mòże ùsôdzëc bùfora XDMCP!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
csb: XDMCP: ni mòże czëtac nôdgłówka XDMCP!
