gdm2 - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: %s: Error setting %s to %s
cy: %s: Gwall wrth osod %s i %s

en: %s: Server priority couldn't be set to %d: %s
cy: %s: Methu gosod blaenoriaeth y gweinydd i %d: %s

en: %s: Empty server command for display %s
cy: %s: Gorchymyn gweinydd gwag am ddangosydd %s

en: Username
cy: Enw Cyfrif

en: Username:
cy: Enw Defnyddiwr:

en: Print GDM version
cy: Argraffu fersiwn GDM

en: COMMAND
cy: GORCHYMYN

en: Debugging output
cy: Allbwn datnamu
