gdm2 - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: %s: Error setting %s to %s
dz: %s: %sལས་%sལུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད་ནི་ལུ་འཛོལ་བ།

en: %s: Server priority couldn't be set to %d: %s
dz: %s:སར་བར་གཙོ་རིམ་དེ་%d: %sལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་མ་ཚུགས།

en: %s: Empty server command for display %s
dz: %s: བཀྲམ་སྟོན་%sགི་དོན་ལུ་ སར་བར་གྱི་བརྡ་བཀོད་སྟོངམ་བཏོན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Username:
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་:

en: Could not create socket!
dz: སོཀ་ཀེཊི་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས!

en: Print GDM version
dz: ཇི་ཌི་ཨེམ་ཐོན་རིམ་ དཔར་བསྐྲུན་འབད།

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
dz: ཨེགསི་ཨེམ་སི་པི:ཨེགསི་ཌི་ཨེམ་སི་པི་ བར་ཟེད་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
dz: ཨེགསི་ཌི་ཨེམ་སི་པི:ཨེགསི་ཌི་ཨེམ་སི་པི་ མགོ་ཡིག་ལྷག་མ་ཚུགས!

en: XDMCP: Incorrect XDMCP version!
dz: ཨེགསི་ཨེམ་ཌི་སི་པི:ཨེགསི་ཌི་ཨེམ་སི་པི་ ཐོན་རིམ་་བདེན་མེད!

en: COMMAND
dz: བརྡ་བཀོད།

en: Debugging output
dz: རྐྱེན་སེལ་གྱི་ ཨའུཊི་པུཊི།
