gdm - en to fa translation catalogue (148 entries)

en: _Refresh
fa: _نوسازی

en: _Cancel
fa: _لغو

en: C_onnect
fa: _وصل شدن

en: Select System
fa: گزینش سامانه

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
fa: DMCP: ایجاد میان‌گیر XDMCP ممکن نبود!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
fa: XDMCP: خواندن سرآیند XDMCP ممکن نبود!

en: XDMCP: Incorrect XDMCP version!
fa: XDMCP: نگارش نادرست XDMCP!

en: XDMCP: Unable to parse address
fa: XMDCP: ناتوان در تجزیهٔ نشانی

en: /dev/urandom is not a character device
fa: پروندهٔ ‪/dev/urandom‬ یک دستگاه نویسه‌ای نیست

en: Unable to create transient display:
fa: نمی‌توان نمایشگر گذرا را ساخت:

en: Could not identify the current session:
fa: شناسایی نشست جاری ممکن نبود:

en: Could not identify the current seat.
fa: شناسایی مقر جاری ممکن نبود.

en: Could not find user “%s” on system
fa: نتوانست کاربر «%s» را روی سامانه بیابد

en: Could not start the X server (your graphical environment) due to an internal error. Please contact your system administrator or check your syslog to diagnose. In the meantime this display will be disabled.  Please restart GDM when the problem is corrected.
fa: به دلیل یک خطای داخلی، کارساز X (محیط گرافیکی شما) آغاز نشد. لطفاً با مدیر سامانهٔ خود تماس بگیرید یا syslog خود را برای خطایابی بررسی کنید. در ضمن این نمایش غیرفعّال خواهد شد. لطفاً پس از حل مشکل GDM را دوباره آغاز کنید.

en: No display available
fa: هیچ نمایشگری موجود نیست

en: No session available
fa: هیچ نشستی موجود نیست

en: Chooser session unavailable
fa: انتخابگر نشست موجود نیست

en: Can only be called before user is logged in
fa: تنها پس از اینکه کاربر وارد سامانه شد می‌تواند فراخوانی شود

en: Caller not GDM
fa: فراخواننده GDM نیست

en: Unable to open private communication channel
fa: گشودن کانال ارتباط خصوصی امکان‌پذیر نبود

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn’t exist
fa: کارساز قرار بود که با کاربر %s راه‌اندازی شود ولی این کاربر وجود ندارد

en: Couldn’t set groupid to %d
fa: تنظیم شناسهٔ گروه به %Id ممکن نبود

en: initgroups () failed for %s
fa: تابع initgroups () برای %s شکست خورد

en: Couldn’t set userid to %d
fa: تنظیم شناسهٔ کاربر به %Id ممکن نبود

en: %s: Could not open log file for display %s!
fa: %s: نمی‌توان پروندهٔ گزارش را برای نمایش %s گشود!

en: %s: Error setting %s to %s
fa: %s: خطا در تنظیم %s به %s

en: %s: Server priority couldn’t be set to %d: %s
fa: %s: اولویت کارساز نمی‌تواند به %Id تنظیم شود: %s

en: %s: Empty server command for display %s
fa: %s: دستور کارساز خالی برای نمایش %s

en: Username
fa: نام کاربر

en: The username
fa: نام کاربر

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: The hostname
fa: نام میزبان

en: Display Device
fa: دستگاه نمایشگر

en: The display device
fa: دستگاه نمایشگر

en: Could not create authentication helper process
fa: نمی‌توان فرایند یاریگر تأیید هویت را ساخت

en: You reached the maximum password authentication attempts, please try another method
fa: به بیشینهٔ تلاش تأیید هویت با گذرواژه رسیدید. لطفاً روش دیگری برگزینید

en: You reached the maximum auto login attempts, please try another authentication method
fa: به بیشینهٔ تلاش ورود خودکار رسیدید. لطفاً روش تأیید هویت دیگری برگزینید

en: You reached the maximum fingerprint authentication attempts, please try another method
fa: به بیشینهٔ تلاش تأیید هویت با اثر انگشت رسیدید. لطفاً روش دیگری برگزینید

en: You reached the maximum smart card authentication attempts, please try another method
fa: به بیشینهٔ تلاش تأیید هویت با کارت هوشمند رسیدید. لطفاً روش دیگری برگزینید

en: You reached the maximum authentication attempts, please try another method
fa: به بیشینهٔ تلاش تأیید هویت رسیدید. لطفاً روش دیگری برگزینید

en: Sorry, password authentication didn’t work. Please try again.
fa: متأسّفانه تأیید هویت با گذرواژه کار نکرد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Sorry, auto login didn’t work. Please try again.
fa: متأسّفانه ورود خودکار کار نکرد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Sorry, fingerprint authentication didn’t work. Please try again.
fa: متأسّفانه تأیید هویت با اثر انگشت کار نکرد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Sorry, smart card authentication didn’t work. Please try again.
fa: متأسّفانه تأیید هویت با کارت هوشمند کار نکرد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
fa: متأسّفانه کار نکرد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Your account was given a time limit that’s now passed.
fa: برای حساب شما یک محدودیت زمانی ثبت شده است که اکنون به پایان رسید.

en: Username:
fa: نام کاربر:

en: no user account available
fa: هیچ حساب کاربری موجود نیست

en: Unable to change to user
fa: ناتوان در تعویض کاربر

en: GNOME Display Manager Wayland Session Launcher
fa: اجراگر نشست وی‌لند مدیر نمایش گنوم

en: Could not create socket!
fa: ایجادسوکت «%s» ممکن نیست!

en: Run program through /etc/gdm/Xsession wrapper script
fa: اجرای برنامه از طریق کدنوشته etc/gdm/Xsession/

en: Listen on TCP socket
fa: گوش‌دادن به سوکت TCP

en: GNOME Display Manager X Session Launcher
fa: اجرا کنندهٔ نشست X مدیر نمایش گنوم

en: Cannot write PID file %s: possibly out of disk space: %s
fa: نمی‌توان پروندهٔ شناسه %s را نوشت: احتمالا دیسک جا ندارد: %s

en: Can’t find the GDM user “%s”. Aborting!
fa: کاربر %s مربوط به GDM پیدا نشد. در حال لغو!

en: The GDM user should not be root. Aborting!
fa: کاربر GDM نباید ریشه باشد. در حال انصراف!

en: Can’t find the GDM group “%s”. Aborting!
fa: گروه GDM با نام %s پیدا نشد. در حال انصراف!

en: The GDM group should not be root. Aborting!
fa: گروه GDM نباید ریشه باشد. در حال انصرف!

en: Make all warnings fatal
fa: مهلک کردن همهٔ اخطارها

en: Exit after a time (for debugging)
fa: خروج پس از تأخیری کوتاه (برای اشکال‌زدایی)

en: Print GDM version
fa: چاپ نگارش GDM

en: GNOME Display Manager
fa: مدیر نمایش گنوم

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
fa: فقط کاربر ریشه می‌تواند GDM را اجرا کند

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
fa: کارگر نشست مدیر نمایش گنوم

en: Whether or not to allow fingerprint readers for login
fa: این که ورود با اثر انگشت مجاز است یا نه

en: The login screen can optionally allow users who have enrolled their fingerprints to log in using those prints.
fa: صفحهٔ ورود می‌تواند به صورت اختیاری به کاربرانی که اثر انگشتشان را ثبت کرده‌اند، اجازهٔ ورود با آن را بدهد.

en: Whether or not to allow smartcard readers for login
fa: این که ورود با کارت هوشمند مجاز است یا نه

en: The login screen can optionally allow users who have smartcards to log in using those smartcards.
fa: صفحهٔ ورود می‌تواند به صورت اختیاری به کاربرانی که کارت هوشمند دارند، اجازهٔ ورود با آن را بدهد.

en: Whether or not to allow passwords for login
fa: این که ورود با گذرواژه مجاز است یا نه

en: The login screen can be configured to disallow password authentication, forcing the user to use smartcard or fingerprint authentication.
fa: صفحهٔ ورود می‌تواند پیکربندی شود تا اجازهٔ تصدیق گذرواژه را  نداده و کاربر را مجبور به استفاده از کارت هوشمند یا اثر انگشت کند.

en: Path to small image at top of user list
fa: مسیر تصویر کوچک در بالای فهرست کاربر

en: The login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
fa: صفحهٔ ورود می‌تواند به صورت اختیاری، تصویری کوچک نمایش داده تا راهی را برای نمایش علامت پایگاه‌ها و توزیع‌ها فراهم کند.

en: The fallback login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
fa: صفحهٔ ورود یدکی می‌تواند به صورت اختیاری، تصویری کوچک نمایش داده تا راهی را برای نمایش علامت پایگاه‌ها و توزیع‌ها فراهم کند.

en: Avoid showing user list
fa: اجتناب از نمایش فهرست کاربران

en: The login screen normally shows a list of available users to log in as. This setting can be toggled to disable showing the user list.
fa: صفحهٔ ورود معمولاً فهرستی از کاربران موجود را برای ورود نمایش می‌دهد. این تنظیم می‌تواند برای عدم نمایش فهرست کاربران تغییر کند.

en: Enable showing the banner message
fa: فعّال سازی نمایش پیام بیرق

en: Set to true to show the banner message text.
fa: روی درست تنظیم شود تا متن پیام بیرقنمایش داده شود.

en: Banner message text
fa: متن پیام بیرق

en: Text banner message to show in the login window.
fa: پیام بیرق متنی برای نمایش در پنجرهٔ ورود.

en: Disable showing the restart buttons
fa: غیرفعال‌سازی نمایش دکمه‌های راه‌اندازی دوباره

en: Set to true to disable showing the restart buttons in the login window.
fa: روی درست تنظیم شود تا نمایش دکمهٔ «راه‌اندازی دوباره» در پنجرهٔ ورود به سیستم از کار بیافتد.

en: Number of allowed authentication failures
fa: تعداد مجاز شکست‌ها در تصدیق هویت

en: The number of times a user is allowed to attempt authentication, before giving up and going back to user selection.
fa: تعداد دفعاتی که کاربر می‌تواند برای تصدیق‌هویت، قبل از بازگشت به قسمت انتخاب کاربر، تلاش کند.

en: Show command help
fa: نمایش راهنمای دستور

en: Show verbose output
fa: نمایش خروجی پرگو

en: Show debug output
fa: نمایش خروجی اشکال‌زدایی

en: Enable the authentication method
fa: به کار انداختن روش هویت‌سنجی

en: Disable the authentication method
fa: از کار انداختن روش هویت‌سنجی

en: Require the authentication method
fa: نیازمند روش هویت‌سنجی

en: Action to perform on smartcard removal
fa: کنش برداشتن کارت هوشمند

en: Assume yes to any answer
fa: در نظر گرفتن بله برای هر پرسشی

en: Configure Password Authentication.
fa: پیکربندی هویت‌سنجی گذرواژه‌ای.

en: Configure Fingerprint Authentication.
fa: پیکربندی هویت‌سنجی اثرانگشتی.

en: Configure Smart Card Authentication.
fa: پیکربندی هویت‌سنجی با کارت هوشمند.

en: Reset the GDM Authentication configuration.
fa: بازنشانی پیکربندی هویت‌سنجی GDM.

en: Show GDM Authentication configuration.
fa: نمایش پیکربندی هویت‌سنجی GDM.

en: Password options
fa: گزینه‌های گذرواژه

en: Fingerprint options
fa: گزینه‌های اثرانگشت

en: Smart Card options
fa: گزینه‌های کارت هوشمند

en: Reset options
fa: بازنشانی گزینه‌ها

en: Show options
fa: نمایش گزینه‌ها

en: No PAM module available for Password authentication
fa: هیچ پیمانهٔ PAMای برای هویت‌سنجی با گذرواژه وجود ندارد

en: No PAM module available for Smart Card authentication
fa: هیچ پیمانهٔ PAMای برای هویت‌سنجی با کارت هوشمند وجود ندارد

en: No PAM module available for Fingerprint authentication
fa: هیچ پیمانهٔ PAMای برای هویت‌سنجی با اثر انگشت وجود ندارد

en: “%s” needs at least one parameter
fa: لااقل یک پارامتر برای %s لازم است

en: “%s” can't be enabled and disabled at the same time
fa: نمی‌توان در آن واحد %s را هم به کار و هم از کار انداخت

en: “%s” is not a valid %s “%s” value
fa: «%s» یک مقدار %s «%s» معتبر نیست

en: Failed to switch to %s user
fa: شکست در تعویض به کاربر %s

en: Couldn’t set userid to %u
fa: نتوانست شناسهٔ کاربری را روی %Iu تنظیم کند

en: No distro detected, no hook to run
fa: توزیعی تشخیص داده نشد. قلّابی برای اجرا وجود ندارد

en: No valid args found to run hook “%s”
fa: هیچ آرگومان معتبری برای اجرای قلّاب «%s» وجود ندارد

en: Running distro hook “%s”
fa: اجرا کردن قلاّب توزیع %s

en: Distro hook “%s” requested stopping
fa: قلّاب توزیع %s درخواست توقّف داد

en: Distro hook failed with exit status %d and error %s:
    Standard output:
    %s
    Error output:
    %s
fa: قلّاب توزیع با وضعیت %Id و خطای %s شکست خورد:
    خروجی استاندارد:
    %s
    خروجی خطا:
    %s

en: Failed to set command “%s” option key “%s” via distro hook:
fa: شکست در تنظیم دستور %s و کلید %s با قلّاب توزیع:

en: Failed to create directory %s
fa: شکست در ایجاد شاخهٔ %s

en: dconf profile not found
fa: نمایهٔ dconf پیدا نشد

en: dconf has no system-db configured
fa: پیکربندی system-dv برای dcong پیکربندی نشده

note: TRANSLATORS: First value is a file path, second is an error message
en: Failed to get the “%s” header comment: %s, was it modified?
fa: شکست در گرفتن نظر سرایند %s: %s. تغییر کرده؟

en: File “%s” header comment does not match, was it modified?
fa: سرایند پروندهٔ %s مطابق نیست. تغییر کرده؟

note: XXX: Fail with an error instead?
en: No expected header found on lock file “%s”, was it modified?
fa: سرایند مورد انتظار در پروندهٔ قفل %s پیدا نشد. تغییر کرده؟

en: Failed to run a required distro hook:
fa: شکست در اجرای قلّاب توزیع مورد نیاز:

en: Commands:
      help         Shows this information
      password     Configure the password authentication
      fingerprint  Configure the fingerprint authentication
      smartcard    Configure the smartcard authentication
      reset        Resets the default configuration
      show         Shows the current configuration
    
    Use “%s COMMAND --help” to get help on each command.
fa: دستورها:
      help         نمایش این اطّلاعات
      password     پیکربنnی هویت‌سنجی با گذرواژه
      fingerprint  پیکربندی هویت‌سنجی با اثر انگشت
      smartcard    پیکربندی هویت‌سنجی با کارت هوشمند
      reset        بازنشانی پیکربندی پیش‌گزیده
      show         Shows the current configuration
    
    Use “%s COMMAND --help” to get help on each command.

en: Command options
fa: گزینه‌های دستور

note: TRANSLATORS: You need to be root to use PROGRAM-NAME “command” command
en: You need to be root to use %s “%s” command
fa: برای استفاده از دستور %s «%s» باید ریشه باشید

en: Failed to set %s setting:
fa: شکست در تنظیم تنظیمات %s:

en: Failed to set smartcard setting
fa: شکست در تنظیم تنظیمات کارت هوشمند

en: Failed to set password setting
fa: شکست در تنظیم تنظیمات گذرواژه

en: Enabled
fa: به کار افتاده

en: Disabled
fa: از کار افتاده

en: Not supported
fa: پشتیبانی نشده

en: Required
fa: لازم

en: GDM Authorization configuration
    
      Password authentication: %s
      Fingerprint authentication: %s
      Smart Card authentication: %s
      Smart Card removal action: %s
fa: GDM Authorization configuration
    پیکربندی هویت‌سنجی GDM
    
      هویت‌سنجی با گذرواژه: %s
      هویت‌سنجی با اثر انگشت: %s
      هویت‌سنجی با کارت هوشمند: %s
      کنش برداشتن کارت هوشمند: %s

[ctx: Interactive question]
en: Y
fa: ب

[ctx: Interactive question]
en: y
fa: ا

[ctx: Interactive question]
en: N
fa: ن

[ctx: Interactive question]
en: n
fa: خ

[ctx: Interactive question]
en: Do you want to continue? [Y/n]?
fa: می‌خواهید ادامه دهید؟ [«ب»/خ]؟

en: User cancelled the request
fa: کاربر درخواست را لغو کرد

en: Failed to reset %s setting:
fa: شکست در بازنشانی تنظیمات %s:

en: Only the VERSION command is supported
fa: فقط دستور VERSION پشتیبانی می‌شود

en: Ignored — retained for compatibility
fa: چشم‌پوشی شده - نگه داشته شده برای سازگاری

en: Debugging output
fa: خروجی اشکال‌زدایی

en: Version of this application
fa: نگترش این برنامه

note: Option parsing
en: — New GDM login
fa: — ورود جدید GDM

en: Screenshot taken
fa: نماگرفت انجام شد

note: Option parsing
en: Take a picture of the screen
fa: گرفتن عکسی از صفحه
