gdm - en to fy translation catalogue (22 entries)

en: could not find user "%s" on system
fy: Koe brûker "%s" net fine op systeem

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: The username
fy: De brûkersnamme

en: Hostname
fy: Kompjûternamme

en: The hostname
fy: De kompjûternamme

en: Display Device
fy: Skermapparaat

en: The display device
fy: It skermapparaat

en: Username:
fy: Brûkersnamme:

en: no user account available
fy: gjin brûkersakkount beskikber

en: Unable to change to user
fy: Koe brûker net oanpasse

en: Could not create socket!
fy: Koe hâlder net meitsje

en: Cannot write PID file %s: possibly out of disk space: %s
fy: Kin PID-triem %s net skriuwe: mooglik gjin skiifromte meer: %s

en: Can't find the GDM user '%s'. Aborting!
fy: Kin GDM-brûker '%s' net fine. Ôfbrekke!

en: Can't find the GDM group '%s'. Aborting!
fy: Kin GDM-groep '%s' net fine. Ôfbrekke!

en: Make all warnings fatal
fy: Meitsje alle warskôgingen fataal

en: Print GDM version
fy: Jouw GDM-ferzje

en: GNOME Display Manager
fy: GNOME Skermbehearder

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
fy: Allinich de systeemberêder kin GDM útfiere

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
fy: GNOME Skermbehearder Sesjearbeider

en: Select System
fy: Selektearje Systeem

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
fy: XDMCP: Koe lyts XDMCP-ûnthâld net meitsje

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
fy: XDMCP: Koe XDMCP-koptekst net lêze!
