gdm - en to gv translation catalogue (41 entries)

en: /dev/urandom is not a character device
gv: Cha nel /dev/urandom ny cowrey saase

en: Could not identify the current session.
gv: Cha noddym feddyn magh yn quaiyl shoh.

en: could not find user "%s" on system
gv: Cha noddym feddyn yn ymmydeyr "%s" sy corys

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn't exist
gv: Va'n server goll dy v'eh oghit liorish yn ymmydeyr %s ogh cha nel yn ymmydeyr shen ayn

en: Couldn't set groupid to %d
gv: Cha noddym cur caart enmey possan dys %d

en: Couldn't set userid to %d
gv: Cha noddym cur caart enmey ymmydeyr dys %d

en: %s: Error setting %s to %s
gv: %s: doilleid cur %s dys %s

en: %s: Server priority couldn't be set to %d: %s
gv: %s: cha nod yn tosheeaght server v'eh currit dys %d: %s

en: %s: Empty server command for display %s
gv: %s: sarey follym server son taishbyney %s

en: Username
gv: Ennymymmydeyr

en: The username
gv: Yn Ennymymmydeyr

en: Hostname
gv: Ennymcuirreyder

en: The hostname
gv: Yn Ennymcuirreyder

en: Display Device
gv: Soilshaghey saase

en: The display device
gv: Yn Soilshaghey saase

en: Username:
gv: Ennymymmydeyr:

en: no user account available
gv: Cha nel mynchoontey ymmyder ayn sy traa t'ayn

en: Unable to change to user
gv: Cha noddym caghlaa yn ymmydeyr

en: Could not create socket!
gv: Cha noddym croo lhaggin!

en: Can't find the GDM user '%s'. Aborting!
gv: Cha noddym feddyn yn GDM ymmydeyr  '%s'. Cur magh!

en: The GDM user should not be root. Aborting!
gv: Cha lhisagh ymmydeyr GDM v'eh bun. Cur magh!

en: Can't find the GDM group '%s'. Aborting!
gv: Cha noddym feddyn yn possan GDM '%s'. Cur magh!

en: The GDM group should not be root. Aborting!
gv: Cha lhisagh yn possan GDM veh bun. Cur magh!

en: Make all warnings fatal
gv: Jean oilley ny raaueyn marrooagh

en: Print GDM version
gv: Prental sorch GDM

en: GNOME Display Manager
gv: GNOME Reireyder Taishbyney

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
gv: Ta just yn ymmydeyr bun abyl dy roie GDM

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
gv: GNOME Reireyder Taishbyney Obbrydeyr quaiyl

en: Enable showing the banner message
gv: Lhiggey da soilshaghey yn chaghteragh banneyr

en: Set to true to show the banner message text.
gv: Myr currit er dy firrinagh soilshaghey yn teks chaghteraghyn baneyr.

en: Banner message text
gv: Banneyr teks chaghteragh

en: Disable showing the restart buttons
gv: Cur bac er soildhaghey ny crammanyn cur erash

en: Set to true to disable showing the restart buttons in the login window.
gv: Cur dys dy firrinagh dy cur bac er soilshaghey ny crammanyn cur erash 'sy uinnag hurrys stiagh.

en: Select System
gv: Reoh corys

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
gv: XDMCP: Cha noddym croo ny eddyr-ghoaillee XDMCP

en: Only the VERSION command is supported
gv: Ta just yn sarey SORCH dy jannoo ymmyd jeh

en: COMMAND
gv: SAREY

en: Version of this application
gv: Sorçh jeh'n claa shoh

note: Option parsing
en: - New GDM login
gv: - Hurrysstiagh noa GDM

en: Screenshot taken
gv: Jalloofastee goaillit

note: Option parsing
en: Take a picture of the screen
gv: Va mee goaill ny jalloo jeh'n fastee
