gdm 2.5.90.0 - en to uk translation catalogue (147 entries)

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: C_onnect
uk: _Підключитися

en: Select System
uk: Виберіть систему

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
uk: XDMCP: не вдалось створити буфер XDMCP!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
uk: XDMCP: не вдалось прочитати заголовок XDMCP!

en: XDMCP: Incorrect XDMCP version!
uk: XDMCP: неправильна версія XDMCP!

en: XDMCP: Unable to parse address
uk: XDMCP: неможливо розібрати адресу

en: /dev/urandom is not a character device
uk: /dev/urandom не є символьним пристроєм

en: Unable to create transient display:
uk: Неможливо створити змінний екран:

en: Could not identify the current session:
uk: Неможливо розпізнати поточний сеанс:

en: Could not identify the current seat.
uk: Неможливо розпізнати поточне місце.

en: Could not find user “%s” on system
uk: У системі не вдалося знайти користувача «%s»

en: Could not start the X server (your graphical environment) due to an internal error. Please contact your system administrator or check your syslog to diagnose. In the meantime this display will be disabled.  Please restart GDM when the problem is corrected.
uk: Не вдалось запустити сервер X (ваше графічне середовище) через внутрішню помилку. Будь ласка, зверніться до системного адміністратора або перегляньте системний журнал. Через деякий час цей дисплей буде вимкнено. Будь ласка, перезавантажте GDM, коли проблема буде вирішено.

en: No display available
uk: Немає доступного екрана

en: No session available
uk: Немає доступного сеансу

en: Chooser session unavailable
uk: Сеанс вибору недоступний

en: Can only be called before user is logged in
uk: Можна тільки викликатись перед входом користувача

en: Caller not GDM
uk: Викликач не GDM

en: Unable to open private communication channel
uk: Неможливо відкрити закритий канал зв'язку

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn’t exist
uk: Сервер запущено користувачем %s, але цього користувача не існує

en: Couldn’t set groupid to %d
uk: Не вдалось встановити groupid для %d

en: initgroups () failed for %s
uk: Помилка initgroups() для %s

en: Couldn’t set userid to %d
uk: Не вдалось встановити userid для %d

en: %s: Could not open log file for display %s!
uk: %s: не вдалось відкрити файл журналу для екрана %s!

en: %s: Error setting %s to %s
uk: %s: помилка налаштування %s для %s

en: %s: Server priority couldn’t be set to %d: %s
uk: %s: Пріоритет сервера неможливо вказати для %d: %s

en: %s: Empty server command for display %s
uk: %s: порожня команда програми сервера для екрана %s

en: Username
uk: Користувач

en: The username
uk: Користувач

en: Hostname
uk: Назва вузла

en: The hostname
uk: Назва вузла

en: Display Device
uk: Пристрій показу

en: The display device
uk: Пристрій показу

en: Could not create authentication helper process
uk: Неможливо створити дію з помічника розпізнавання

en: You reached the maximum password authentication attempts, please try another method
uk: Вами перевищено максимальну кількість спроб пройти розпізнавання за допомогою пароля. Будь ласка, спробуйте якийсь інший спосіб.

en: You reached the maximum auto login attempts, please try another authentication method
uk: Вами перевищено максимальну кількість спроб автоматичного входу до системи. Будь ласка, спробуйте якийсь інший спосіб розпізнавання.

en: You reached the maximum fingerprint authentication attempts, please try another method
uk: Вами перевищено максимальну кількість спроб пройти розпізнавання за допомогою відбитку. Будь ласка, спробуйте якийсь інший спосіб.

en: You reached the maximum smart card authentication attempts, please try another method
uk: Вами перевищено максимальну кількість спроб пройти розпізнавання за допомогою смарт-картки. Будь ласка, спробуйте якийсь інший спосіб.

en: You reached the maximum authentication attempts, please try another method
uk: Вами перевищено максимальну кількість спроб пройти розпізнавання. Будь ласка, спробуйте якийсь інший спосіб.

en: Sorry, password authentication didn’t work. Please try again.
uk: Вибачте, розпізнавання за паролем не спрацювало. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Sorry, auto login didn’t work. Please try again.
uk: Вибачте, автоматичний вхід не спрацював. Спробуйте ще.

en: Sorry, fingerprint authentication didn’t work. Please try again.
uk: Вибачте, розпізнавання за відбитком не спрацювало. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Sorry, smart card authentication didn’t work. Please try again.
uk: Вибачте, розпізнавання за смарт-карткою не спрацювало. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
uk: Вибачте, це не працює. Спробуйте ще.

en: Your account was given a time limit that’s now passed.
uk: Ваш обліковий запис має часове обмеження, яке вже вичерпано.

en: Username:
uk: Користувач:

en: no user account available
uk: недоступний обліковий запис користувача

en: Unable to change to user
uk: Неможливо змінити користувача

en: GNOME Display Manager Wayland Session Launcher
uk: Пускач сеансу Wayland GNOME

en: Could not create socket!
uk: Не вдалось створити гніздо!

en: Run program through /etc/gdm/Xsession wrapper script
uk: Запустити програму через скрипт у /etc/gdm/Xsession

en: Listen on TCP socket
uk: Чекати на сокет TCP

en: GNOME Display Manager X Session Launcher
uk: Пускач сеансу X GNOME

en: Cannot write PID file %s: possibly out of disk space: %s
uk: Неможливо записати файл PID %s: можливо, немає місця на диску: %s

en: Failed to create ran once marker dir %s: %s
uk: Неможливо створити клеймований каталог %s: %s

en: Failed to create LogDir %s: %s
uk: Не вдалося створити LogDir %s: %s

en: Can’t find the GDM user “%s”. Aborting!
uk: Не знайдено користувача GDM «%s». Скасування!

en: The GDM user should not be root. Aborting!
uk: Користувачем GDM не може бути root. Скасування!

en: Can’t find the GDM group “%s”. Aborting!
uk: Не знайдено групу GDM «%s». Скасування!

en: The GDM group should not be root. Aborting!
uk: Група GDM не повинна бути групою root. Скасування!

en: Make all warnings fatal
uk: Зробити всі попередження критичними

en: Exit after a time (for debugging)
uk: Вийти через деякий час (для зневадження)

en: Print GDM version
uk: Показати версію GDM

en: GNOME Display Manager
uk: Менеджер стільниці GNOME

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
uk: Лише адміністратор (root) може запускати GDM

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
uk: Менеджер роботи стільничного сеансу GNOME

en: Whether or not to allow fingerprint readers for login
uk: Чи дозволяти відбитки пальців для входу

en: The login screen can optionally allow users who have enrolled their fingerprints to log in using those prints.
uk: Екран входу може факультативно дозволити користувачам, що мають унесені відбитки, заходити через відбиток.

en: Whether or not to allow smartcard readers for login
uk: Чи дозволяти смарт-картки для входу

en: The login screen can optionally allow users who have smartcards to log in using those smartcards.
uk: Екран входу може факультативно дозволити користувачам, що мають смарт-картки, заходити за їхньою допомогою.

en: Whether or not to allow passwords for login
uk: Чи дозволяти паролі для входу

en: The login screen can be configured to disallow password authentication, forcing the user to use smartcard or fingerprint authentication.
uk: Екран входу можна налаштувати так, щоб заборонити засвідчення паролів і заставляти користувача використовувати смарт-картки або засвідчення через відбитки пальців.

en: Path to small image at top of user list
uk: Шлях до маленького зображення зверху переліку користувачів

en: The login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
uk: Екран входу може факультативно дозволити показувати маленькі зображення, щоб надати адміністраторам і посередникам спосіб підтримування брендингу.

en: The fallback login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
uk: Запасний екран входу може факультативно дозволити показувати маленькі зображення, щоб надати адміністраторам і посередникам спосіб підтримування брендингу.

en: Avoid showing user list
uk: Уникати показування списку користувачів

en: The login screen normally shows a list of available users to log in as. This setting can be toggled to disable showing the user list.
uk: Зазвичай вхідний екран показує список доступних користувачів для їхнього входу. Цей параметр можна перемкнути, щоб вимкнути показування списку користувачів.

en: Enable showing the banner message
uk: Увімкнути показ повідомлення заголовка

en: Set to true to show the banner message text.
uk: Встановити так, щоб показати текст повідомлення заголовка.

en: Banner message text
uk: Текст повідомлення заголовка

en: Text banner message to show in the login window.
uk: Текст повідомлення заголовка, що буде показано у вікні входу.

en: Disable showing the restart buttons
uk: Вимкнути показ кнопки перезавантаження

en: Set to true to disable showing the restart buttons in the login window.
uk: Встановити так, щоб вимкнути показ кнопки перезавантаження у вікні входу.

en: Number of allowed authentication failures
uk: Кількість дозволених промахів розпізнавання

en: The number of times a user is allowed to attempt authentication, before giving up and going back to user selection.
uk: Кількість разів, які дозволяють користувачу для спроби розпізнатись, перед невдачею та переходом назад до вибирання. користувача.

en: Show command help
uk: Показати довідку щодо команд

en: Show verbose output
uk: Докладне виведення

en: Show debug output
uk: Показувати діагностичні повідомлення

en: Enable the authentication method
uk: Увімкнути спосіб розпізнавання

en: Disable the authentication method
uk: Вимкнути спосіб розпізнавання

en: Require the authentication method
uk: Вимагати спосіб розпізнавання

en: Action to perform on smartcard removal
uk: Дія при вилученні смарт-картки

en: Assume yes to any answer
uk: Припускати «так» для будь-якого питання

en: Configure Password Authentication.
uk: Налаштувати розпізнавання за паролем.

en: Configure Fingerprint Authentication.
uk: Налаштувати розпізнавання за відбитками.

en: Configure Smart Card Authentication.
uk: Налаштувати розпізнавання за смарт-карткою.

en: Reset the GDM Authentication configuration.
uk: Скинути налаштування розпізнавання у GDM.

en: Show GDM Authentication configuration.
uk: Показати налаштування розпізнавання у GDM.

en: Password options
uk: Параметри пароля

en: Fingerprint options
uk: Параметри відбитка

en: Smart Card options
uk: Параметри смарт-картки

en: Reset options
uk: Скинути параметри

en: Show options
uk: Показати параметри

en: No PAM module available for Password authentication
uk: Немає модуля PAM для розпізнавання за паролем

en: No PAM module available for Smart Card authentication
uk: Немає модуля PAM для розпізнавання за смарт-карткою

en: No PAM module available for Fingerprint authentication
uk: Немає модуля PAM для розпізнавання за відбитком

en: “%s” needs at least one parameter
uk: «%s» потребує принаймні одного параметра

en: “%s” can't be enabled and disabled at the same time
uk: «%s» не можна одночасно вмикати і вимикати

en: “%s” is not a valid %s “%s” value
uk: «%s» не є коректним значенням %s «%s»

en: Failed to switch to %s user
uk: Не вдалося перемкнутися на користувача %s

en: Couldn’t set userid to %u
uk: Не вдалось встановити userid для %u

en: No distro detected, no hook to run
uk: Не виявлено дистрибутива, немає скрипту для запуску

en: No valid args found to run hook “%s”
uk: Не знайдено коректних аргументів для запуску скрипту «%s»

en: Running distro hook “%s”
uk: Запущено скрипт для дистрибутива «%s»

en: Distro hook “%s” requested stopping
uk: Скрипт дистрибутива «%s» надіслав запит щодо зупинення

en: Distro hook failed with exit status %d and error %s:
    Standard output:
    %s
    Error output:
    %s
uk: Скрипт дистрибутива завершив роботу зі станом виходу %d і кодом помилки %s:
    Стандартне виведення:
    %s
    Виведення помилок:
    %s

en: Failed to set command “%s” option key “%s” via distro hook:
uk: Не вдалося встановити параметр команди «%s», ключ «%s» за допомогою скрипта дистрибутива:

en: Failed to create directory %s
uk: Не вдалося створити каталог %s

en: dconf profile not found
uk: Не знайдено профіль dconf

en: dconf has no system-db configured
uk: У dconf не налаштовано system-db

note: TRANSLATORS: First value is a file path, second is an error message
en: Failed to get the “%s” header comment: %s, was it modified?
uk: Не вдалося отримати коментар у заголовку «%s»: %s, внесено зміни?

en: File “%s” header comment does not match, was it modified?
uk: Коментар у заголовку файла «%s» є невідповідним. Його було змінено?

note: XXX: Fail with an error instead?
en: No expected header found on lock file “%s”, was it modified?
uk: Не знайдено очікуваного заголовка у файлі блокування «%s». Його було змінено?

en: Failed to run a required distro hook:
uk: Не вдалося запустити потрібний скрипт дистрибутива:

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: Commands:
      help         Shows this information
      password     Configure the password authentication
      fingerprint  Configure the fingerprint authentication
      smartcard    Configure the smartcard authentication
      reset        Resets the default configuration
      show         Shows the current configuration
    
    Use “%s COMMAND --help” to get help on each command.
uk: Команди:
      help         показати цю довідку
      password     налаштувати розпізнавання за паролем
      fingerprint  налаштувати розпізнавання за відбитком
      smartcard    налаштувати розпізнавання за смарт-карткою
      reset        відновити типові налаштування
      show         показати поточні налаштування
    
    Скористайтеся командою «%s КОМАНДА --help», щоб отримати довідку щодо будь-якої з команд.

en: Command options
uk: Параметри команди

note: TRANSLATORS: You need to be root to use PROGRAM-NAME “command” command
en: You need to be root to use %s “%s” command
uk: Щоб скористатися командою %s «%s», вам потрібні права доступу root

en: Failed to set %s setting:
uk: Не вдалося встановити значення параметра %s:

en: Failed to set smartcard setting
uk: Не вдалося встановити варіант зі смарт-карткою

en: Failed to set password setting
uk: Не вдалося встановити варіант із паролем

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Not supported
uk: Немає підтримки

en: Required
uk: Обов'язковий

en: GDM Authorization configuration
    
      Password authentication: %s
      Fingerprint authentication: %s
      Smart Card authentication: %s
      Smart Card removal action: %s
uk: Налаштування уповноваження у GDM
    
      Розпізнавання за паролем: %s
      Розпізнавання за відбитком: %s
      Розпізнавання за смарт-карткою: %s
      Дія при вилученні смарт-картки: %s

[ctx: Interactive question]
en: Do you want to continue? [Y/n]?
uk: Хочете продовжити? [Y - так/n - ні]?

en: User cancelled the request
uk: Запит скасовано користувачем

en: Failed to reset %s setting:
uk: Не вдалося відновити початкове значення параметра %s:

en: Only the VERSION command is supported
uk: Підтримується лише команда VERSION

en: Ignored — retained for compatibility
uk: Пропущено — збережено для сумісності

en: Debugging output
uk: Вивід зневадження

en: Version of this application
uk: Версія цієї програми

note: Option parsing
en: — New GDM login
uk: — Новий вхід GDM

en: Screenshot taken
uk: Знімок екрана зроблено

note: Option parsing
en: Take a picture of the screen
uk: Зробити знімок екрана
