gdm2 - en to xh translation catalogue (7 entries)

en: %s: Error setting %s to %s
xh: %s: Impazamo kumiselo %s to %s

en: %s: Empty server command for display %s
xh: %s: Umyalelo ongenanto weseva ukuba ubekwe kokusesikrinini %s

en: Username
xh: iGama lomsebenzisi

en: Username:
xh: Igama lomsebenzisi:

en: Print GDM version
xh: Shicilela uhlobo lwe-GDM

en: COMMAND
xh: UMYALELO

en: Debugging output
xh: Iziphumo zokulungisa isiphene kwinkqubo
