gdm2 HEAD - en to zu translation catalogue (7 entries)

en: %s: Error setting %s to %s
zu: %s: Iphutha ukuhleleni %s ku %s

en: %s: Empty server command for display %s
zu: %s: Isilayezi esingena lutho sesibenzisi sesibonisi %s

en: Username
zu: Ibizo-lokusetshenziswa

en: Username:
zu: Ibizo-lokusetshenziswa:

en: Print GDM version
zu: Cindezela umhumusho weGDM

en: COMMAND
zu: LAYELA

en: Debugging output
zu: Hlanza ukhiphi miphumela
