GDM MASTER - en to et translation catalogue (88 entries)

en: _Refresh
et: _Värskenda

en: _Cancel
et: _Loobu

en: C_onnect
et: Ü_hendu

en: Select System
et: Süsteemi valimine

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
et: XDMCP: XDMCP puhvrit pole võimalik luua!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
et: XDMCP: XDMCP päise lugemine pole võimalik!

en: XDMCP: Incorrect XDMCP version!
et: XDMCP: Vale XDMCP versioon!

en: XDMCP: Unable to parse address
et: XDMCP: Aadressi pole võimalik analüüsida

en: /dev/urandom is not a character device
et: /dev/urandom pole märkseade

en: Could not identify the current session.
et: Praegust seanssi pole võimalik tuvastada.

en: Could not identify the current seat.
et: Praegust istet pole võimalik tuvastada.

en: The system is unable to determine whether to switch to an existing login screen or start up a new login screen.
et: Süsteem ei suuda otsustada, kas hüpata olemasolevale sisselogimiskuvale või käivitada uus.

en: The system is unable to start up a new login screen.
et: Süsteem ei suuda käivitada uut sisselogimiskuva.

en: could not find user “%s” on system
et: kasutajat „%s“ pole võimalik süsteemist leida

en: Could not start the X server (your graphical environment) due to an internal error. Please contact your system administrator or check your syslog to diagnose. In the meantime this display will be disabled.  Please restart GDM when the problem is corrected.
et: X-serverit (graafilist kasutajakeskkonda) pole võimalik mingi vea tõttu käivitada. Palun võta ühendust oma süsteemihalduriga või uuri veale jälile jõudmiseks süsteemi logisid. Vahepeal on see kuva blokitud.  Probleemide kõrvaldamise järel palun taaskäivita GDM.

en: No display available
et: Ühtegi kuva pole saadaval

en: No session available
et: Seansse pole saadaval

en: Chooser session unavailable
et: Valijaseanss pole saadaval

en: Can only be called before user is logged in
et: Seda saab kutsuda ainult enne kasutaja sisselogimist

en: Caller not GDM
et: Väljakutsuja pole GDM

en: Unable to open private communication channel
et: Pole võimalik avada privaatset sidekanalit

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn’t exist
et: Server proovis luua uut protsessi kasutaja %s õigustes, kuid sellist kasutajat pole olemas

en: Couldn’t set groupid to %d
et: Grupi ID-d (groupid) pole võimalik %d-ks seada

en: initgroups () failed for %s
et: tõrge initgroups() täitmisel %s jaoks

en: Couldn’t set userid to %d
et: Kasutaja ID-d (userid) pole võimalik %d-ks seada

en: %s: Could not open log file for display %s!
et: %s: Kuva %s jaoks pole võimalik logifaili avada!

en: %s: Error setting %s to %s
et: %s: Viga signaali %s sättimisel signaaliks %s

en: %s: Server priority couldn’t be set to %d: %s
et: %s: Serveri prioriteeti pole võimalik %d-ks seada: %s

en: %s: Empty server command for display %s
et: %s: Tühi serverikäsk kuva %s jaoks

en: Username
et: Kasutajanimi

en: The username
et: Kasutajanimi

en: Hostname
et: Hostinimi

en: The hostname
et: Hostinimi

en: Display Device
et: Kuvaseade

en: The display device
et: Kuvaseade

en: Could not create authentication helper process
et: Autentimise abiprotsessi ei suudetud luua

en: Your account was given a time limit that’s now passed.
et: Sinu konto oli ajaliselt piiratud. Piirang on nüüdseks ületatud.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
et: Kahjuks see ei toiminud. Palun proovi uuesti.

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: no user account available
et: kasutajakonto pole saadaval

en: Unable to change to user
et: Kasutajat pole võimalik vahetada

en: GNOME Display Manager Wayland Session Launcher
et: GNOME’i kuvahalduri Waylandi seansi käivitaja

en: Could not create socket!
et: Soklit pole võimalik luua!

en: Run program through /etc/gdm/Xsession wrapper script
et: Programmi käivitamine /etc/gdm/Xsession skripti kaudu

en: Listen on TCP socket
et: TCP pordi kuulamine

en: GNOME Display Manager X Session Launcher
et: GNOME’i kuvahalduri X-i seansi käivitaja

en: Cannot write PID file %s: possibly out of disk space: %s
et: PID-faili %s pole võimalik kirjutada kirjutada: arvatavasti on kettaruum otsas: %s

en: Failed to create ran once marker dir %s: %s
et: Ühekordse käivitamise markeri kataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Failed to create LogDir %s: %s
et: LogDir’i %s loomine nurjus: %s

en: Can’t find the GDM user “%s”. Aborting!
et: GDM-i kasutajat „%s“ pole võimalik leida. Katkestatakse!

en: The GDM user should not be root. Aborting!
et: GDM-i kasutaja ei tohi olla juurkasutaja. Katkestatakse!

en: Can’t find the GDM group “%s”. Aborting!
et: GDM-i gruppi „%s“ pole võimalik leida. Katkestatakse!

en: The GDM group should not be root. Aborting!
et: GDM-i grupp ei tohi olla juurkasutaja grupp. Katkestatakse!

en: Make all warnings fatal
et: Kõikide hoiatuste fataalseks muutmine

en: Exit after a time (for debugging)
et: Lõpetamine pärast kindlat ajavahemikku (silumise jaoks)

en: Print GDM version
et: GDM-i versiooni printimine

en: GNOME Display Manager
et: GNOME kuvahaldur

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
et: Ainult juurkasutaja tohib GDM-i käivitada

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
et: GNOME’i kuvahalduri sessioonitööline

en: Whether or not to allow fingerprint readers for login
et: Kas sõrmejäljelugejaga on võimalik sisse logida

en: The login screen can optionally allow users who have enrolled their fingerprints to log in using those prints.
et: Sisselogimiskuva võib lubada kasutajatel, kes on sisestanud oma sõrmejäljed, nende alusel sisse logida.

en: Whether or not to allow smartcard readers for login
et: Kas kiipkaardilugejaga on võimalik sisse logida

en: The login screen can optionally allow users who have smartcards to log in using those smartcards.
et: Sisselogimiskuva võib lubada kasutajatel, kellel on kiipkaart, selle abil sisse logida.

en: Whether or not to allow passwords for login
et: Kas parooliga on võimalik sisse logida

en: The login screen can be configured to disallow password authentication, forcing the user to use smartcard or fingerprint authentication.
et: Sisselogimisekraani võib seadistada selliselt, et parooliga autentimine pole võimalik, selle asemel tuleb sisse logida kiipkaardiga (nt ID-kaart) või sõrmejäljega.

en: Path to small image at top of user list
et: Kasutajaloendi kohal asetseva väikese pildi asukoht failisüsteemis

en: The login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
et: Sisselogimiskuva võib kuvada väikest pilti, et võimaldada halduritel ja distributsioonidel kuvada kaubamärgi logo.

en: The fallback login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
et: Varusisselogimiskuva võib kuvada väikest pilti, et võimaldada halduritel ja distributsioonidel kuvada kaubamärgi logo.

en: Avoid showing user list
et: Kasutajaloendit ei näidata

en: The login screen normally shows a list of available users to log in as. This setting can be toggled to disable showing the user list.
et: Sisselogimiskuva näitab tavaliselt saadavalolevaid kasutajaid, kellena on võimalik sisse logida. Selle sättega muudetakse kasutajate loendi kuvamist.

en: Enable showing the banner message
et: Bännerisõnumi näitamise lubamine

en: Set to true to show the banner message text.
et: Kui märgitud, siis kuvatakse bännerisõnumit.

en: Banner message text
et: Bännersõnumi tekst

en: Text banner message to show in the login window.
et: Sisselogimisaknas kuvatav bännertekst.

en: Disable showing the restart buttons
et: Taaskäivitamise nuppude näitamise keelamine

en: Set to true to disable showing the restart buttons in the login window.
et: Kui märgitud, siis on taaskäivitamise nuppude näitamine sisselogimisaknas keelatud.

en: Number of allowed authentication failures
et: Mitu korda tohib autentimine nurjuda

en: The number of times a user is allowed to attempt authentication, before giving up and going back to user selection.
et: Mitu korda tohib kasutaja autentimine nurjuda, enne kui loobutakse ning naasetakse kasutaja valiku juurde.

en: Unable to create transient display:
et: Lühiajalist kuva pole võimalik luua:

en: Unable to activate session:
et: Seanssi pole võimalik aktiveerida:

en: Only the VERSION command is supported
et: Ainult VERSION käsk on toetatud

en: COMMAND
et: KÄSK

en: Ignored — retained for compatibility
et: Eirati — säilitatakse ühilduvuse huvides

en: Debugging output
et: Väljastab silumisteavet

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

note: Option parsing
en: — New GDM login
et: — uus GDM sisselogimisaken

en: Screenshot taken
et: Kuvatõmmis tehtud

note: Option parsing
en: Take a picture of the screen
et: Ekraani pildistamine
