gdm master - en to ckb translation catalogue (29 entries)

en: _Refresh
ckb: _نوێکردنەوە

en: _Cancel
ckb: _پاشگەزبوونەوە

en: C_onnect
ckb: پە_یوەندیکردن

en: Select System
ckb: سیستەم دیاریبکە

en: The system is unable to start up a new login screen.
ckb: سیستەم نەیتوانی رووپەری چوونەژورەوەیەکی تر دەسپێبکاتەوە.

en: could not find user “%s” on system
ckb: نەوانرا بەکارهێنرەر “%s” لە سیستەم بدۆزرێتەوە

en: No display available
ckb: هیچ پیشاندەرێک بەردەست نیە

en: No session available
ckb: هیچ دانیشتنێک بەردەست نیە

en: Chooser session unavailable
ckb: دیاریکەری دانیشتن بەردەست نیە

en: %s: Error setting %s to %s
ckb: هەڵە ڕوویدا لە گۆڕینی ناوی پەڕگەی "%s" بۆ "%s": %s

en: Username
ckb: ناوی بەکارهێنەر

en: The username
ckb: ناوی بەکارهێنەر

en: Hostname
ckb: ناوی ڕاژە

en: The hostname
ckb: ناوی ڕاژە

en: Display Device
ckb: ئامێری پیشاندان

en: The display device
ckb: ئامێری پیشاندان

en: Your account was given a time limit that’s now passed.
ckb: هەژمارێک سنووری کاتێکی بۆ دانرابوو ئێستا تەواو بووە.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
ckb: ببورە، ئەوە کاری نەکرد. دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Username:
ckb: ناوی بەکارهێنەر:

en: no user account available
ckb: هیچ هەژمارێک بەردەست نیە

en: Unable to change to user
ckb: نەتوانرا بگۆڕدرێت بۆ بەکارهێنەر

en: Failed to create LogDir %s: %s
ckb: هه‌ڵه‌ ڕویدا له‌ كردنه‌وه‌ی په‌ڕگه‌ی '%s': %s

en: Make all warnings fatal
ckb: هەموو ئاگادارییەکان بە چارەنووسساز لێبکە

en: GNOME Display Manager
ckb: بەڕیوەبردنی پیشاندانی گنۆم

en: Avoid showing user list
ckb: لیستی بەکارهێنەر پیشان مەدە

en: Banner message text
ckb: دەقی پەیام لەسەر ڕووپەر

en: Text banner message to show in the login window.
ckb: نووسینی رووپەر کە لە کاتی پەنجەرەی چوونەژوورەوە پیشان بدرێت.

en: Number of allowed authentication failures
ckb: ژمارەی هەوڵدان بۆ چوونەژورەوە هەڵەکان

en: Version of this application
ckb: وەشانی ئەم پڕۆگرامە
