GDM2 HEAD - en to mg translation catalogue (33 entries)

en: could not find user "%s" on system
mg: tsy afaka mahitan'ilay mpampiasa "%s" ao amin'ny rafitra

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn't exist
mg: Ny mpampiasa %s no tokony nandefa ny mpizara, nefa tsy misy io mpampiasa io

en: Couldn't set groupid to %d
mg: Tsy nahavita namaritra ny groupid ho %d

en: initgroups () failed for %s
mg: initgroups () tsy nety tamin'ny %s

en: Couldn't set userid to %d
mg: Tsy nahavita namaritra ny userid ho %d

en: %s: Error setting %s to %s
mg: %s: Nisy olana teo am-pamaritana ny %s ho %s

en: %s: Server priority couldn't be set to %d: %s
mg: %s: Tsy mety voafaritra ho %d ny fialohavan'ny mpizara: %s

en: %s: Empty server command for display %s
mg: %s: Baikom-pizara foana ho an'ny seho %s

en: Username
mg: Anaran'ny mpampiasa

en: The username
mg: Ny anaran'ny mpampiasa

en: Hostname
mg: Mpampiantrano

en: The hostname
mg: Ny mpampiantrano

en: Display Device
mg: Seho

en: The display device
mg: Ny seho

en: Username:
mg: Anaran'ny mpampiasa:

en: no user account available
mg: tsy misy mpampiasa malalaka

en: Unable to change to user
mg: Tsy afaka manova ny mampiasa

en: Could not create socket!
mg: Tsy nahaforona socket!

en: Can't find the GDM user '%s'. Aborting!
mg: Tsy mety mahita ny mpampiasa GDM '%s'. Hijanona!

en: The GDM user should not be root. Aborting!
mg: Tsy tokony ho root ny mpampiasa GDM. Hijanona!

en: Can't find the GDM group '%s'. Aborting!
mg: Tsy mety hita ny vondrona GDM '%s'. Hijanona!

en: The GDM group should not be root. Aborting!
mg: Tsy tokony ho root ilay vondrona GDM. Hijanona!

en: Print GDM version
mg: Manonta ny kinovan'ny GDM

en: GNOME Display Manager
mg: Mpandrindra sehon'ny GNOME

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
mg: Ny root ihany to te handefa ny GDM

en: Select System
mg: Misafidy rafitra

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
mg: XDMCP: Tsy nahaforona buffer ho an'ny XDMCP!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
mg: XDMCP: Tsy nahavaky ny lohasoratry ny XDMCP!

en: COMMAND
mg: BAIKO

en: Debugging output
mg: Famoahan'ny debugging

en: Version of this application
mg: Kinovan'ity rindran'asa ity

note: Option parsing
en: - New GDM login
mg: - Fidirana GDM vaovao

note: Option parsing
en: Take a picture of the screen
mg: Maka sary an'io seho io
