gdm2 HEAD - en to nso translation catalogue (7 entries)

en: %s: Error setting %s to %s
nso: %s: Phošo ya go beakanya %s go %s

en: %s: Empty server command for display %s
nso: %s: Taelo ya seabi e se nago selo bakeng sa go bontšha ga %s

en: Username
nso: Leina la modiriši

en: Username:
nso: Leina la modiriši:

en: Print GDM version
nso: Gatiša kgatišo ya GDM

en: COMMAND
nso: TAELO

en: Debugging output
nso: Go fokotša diphošo tsebišong
