GDM - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: /dev/urandom is not a character device
ku: /dev/urandom ne amûra karekteran e

en: could not find user "%s" on system
ku: nekarî bikarhênera  "%s" bibîne di vê pergalê de

en: Couldn't set groupid to %d
ku: Nekarî groupid bike %d

en: initgroups () failed for %s
ku: initgroups () têk çû ji bo %s

en: Couldn't set userid to %d
ku: Nekarî userid bike %d

en: %s: Error setting %s to %s
ku: %s: Çewtî di mîhengkirina %s li %s

en: %s: Empty server command for display %s
ku: %s: Fermana vala ya pêşkêşkerê a ji bo nîşandana %s

en: Username
ku: Navê bikarhêner

en: The username
ku: Navê bikarhêner

en: Hostname
ku: Navê mêvandarê

en: The hostname
ku: Navê mêvandarê

en: Display Device
ku: Amûra xuyaniyê

en: The display device
ku: Amûra xuyaniyê

en: Username:
ku: Navê bikarhêner:

en: no user account available
ku: tu hesaba bikarhêner tune

en: Unable to change to user
ku: Nekarî veguherîne bikarhêner

en: Could not create socket!
ku: Socket nayê afirandin!

en: Print GDM version
ku: Guhertoya GDMyê çap bike

en: GNOME Display Manager
ku: GNOME rêvebirê xuyaniyê

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
ku: Tenê bikarhênerê root dikare GDMyê bimeşîne

en: Enable showing the banner message
ku: Nîşandana peyama bannerê çalak bike

en: Banner message text
ku: Teksta peyama bannerê

en: Disable showing the restart buttons
ku: Nîşandan abişkojkên dîsa destpêkirinê neçalak bike

en: Select System
ku: Pergalê hilbijêre

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
ku: XDMCP: Nekarî XDMCP buffer biafirîne!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
ku: XDMCP: Nekarî XDMCP header biafirîne!

en: COMMAND
ku: FERMAN

en: Version of this application
ku: Guhertoya vê sepanê

note: Option parsing
en: - New GDM login
ku: - Têketina nû ya GDM

en: Screenshot taken
ku: Wêneya ekranê hat kişandin

note: Option parsing
en: Take a picture of the screen
ku: Wêneyeke ekranê bikişîne
