gdm - en to nl translation catalogue (147 entries)

en: _Refresh
nl: Ve_rversen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: C_onnect
nl: Ver_binden

en: Select System
nl: Systeem selecteren

en: XDMCP: Could not create XDMCP buffer!
nl: XDMCP: Kon XDMCP-buffer niet aanmaken!

en: XDMCP: Could not read XDMCP header!
nl: XDMCP: Kon XDMCP-header niet lezen!

en: XDMCP: Incorrect XDMCP version!
nl: XDMCP: Onjuiste XDMCP-versie!

en: XDMCP: Unable to parse address
nl: XDMCP: Adres kan niet worden verwerkt

en: /dev/urandom is not a character device
nl: /dev/urandom is geen tekensapparaat

en: Unable to create transient display:
nl: Kon geen nieuw ‘transient display’ aanmaken:

en: Could not identify the current session:
nl: Kon de huidige sessie niet identificeren:

en: Could not identify the current seat.
nl: Kon de huidige plaats niet identificeren.

en: Could not find user “%s” on system
nl: Kon gebruiker ‘%s’ niet vinden op het systeem

en: Could not start the X server (your graphical environment) due to an internal error. Please contact your system administrator or check your syslog to diagnose. In the meantime this display will be disabled.  Please restart GDM when the problem is corrected.
nl: Kan de X-server (grafische omgeving) niet starten vanwege een interne fout. Neem contact op met de systeembeheerder of bekijk het systeemlogboek om een diagnose te maken. Dit scherm wordt in de tussentijd uitgeschakeld. Herstart GDM wanneer het probleem is opgelost.

en: No display available
nl: Geen beeldscherm beschikbaar

en: No session available
nl: Geen sessie beschikbaar

en: Chooser session unavailable
nl: Geen kiezersessie beschikbaar

en: Can only be called before user is logged in
nl: Kan alleen aangeroepen worden voordat de gebruiker aangemeld is

en: Caller not GDM
nl: Aanroep niet door GDM

en: Unable to open private communication channel
nl: Kon geen privé communicatiekanaal openen

en: Server was to be spawned by user %s but that user doesn’t exist
nl: Server moest gestart worden door %s, maar die gebruiker bestaat niet

en: Couldn’t set groupid to %d
nl: Groeps-ID kon niet ingesteld worden op %d

en: initgroups () failed for %s
nl: initgroups() mislukt voor %s

en: Couldn’t set userid to %d
nl: Gebruikers-ID kon niet ingesteld worden op %d

en: %s: Could not open log file for display %s!
nl: %s: Kon het logboek voor scherm %s niet openen!

en: %s: Error setting %s to %s
nl: %s: Fout bij instellen van %s naar %s

en: %s: Server priority couldn’t be set to %d: %s
nl: %s: Serverprioriteit kon niet ingesteld worden op %d: %s

en: %s: Empty server command for display %s
nl: %s: Lege serveropdracht voor scherm %s

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: The username
nl: De gebruikersnaam

en: Hostname
nl: Computernaam

en: The hostname
nl: De computernaam

en: Display Device
nl: Beeldscherm

en: The display device
nl: Het beeldscherm

en: Could not create authentication helper process
nl: Kon hulpproces voor authenticatie niet aanmaken

en: You reached the maximum password authentication attempts, please try another method
nl: U hebt het maximum aantal pogingen voor wachtwoordverificatie bereikt; probeer een andere methode

en: You reached the maximum auto login attempts, please try another authentication method
nl: U hebt het maximum aantal pogingen voor automatisch aanmelden bereikt; probeer een andere verificatiemethode

en: You reached the maximum fingerprint authentication attempts, please try another method
nl: U hebt het maximum aantal pogingen voor vingerafdrukverificatie bereikt; probeer een andere methode

en: You reached the maximum smart card authentication attempts, please try another method
nl: U hebt het maximum aantal pogingen tot verificatie van de smartcard bereikt; probeer een andere methode

en: You reached the maximum authentication attempts, please try another method
nl: U hebt het maximum aantal pogingen voor verificatie bereikt; probeer een andere methode

en: Sorry, password authentication didn’t work. Please try again.
nl: Sorry, wachtwoordverificatie werkte niet. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, auto login didn’t work. Please try again.
nl: Sorry, automatisch aanmelden werkte niet. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, fingerprint authentication didn’t work. Please try again.
nl: Sorry, vingerafdrukverificatie werkte niet. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, smart card authentication didn’t work. Please try again.
nl: Sorry, verificatie van de smartcard werkte niet. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
nl: Sorry, dat werkte niet. Probeer het opnieuw.

en: Your account was given a time limit that’s now passed.
nl: Uw account heeft een tijdslimiet gekregen die nu is verstreken.

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: no user account available
nl: geen gebruikersaccount beschikbaar

en: Unable to change to user
nl: Kan gebruiker niet wisselen

en: GNOME Display Manager Wayland Session Launcher
nl: GDM (Gnome aanmeldbeheer) Wayland Sessiestarter

en: Could not create socket!
nl: Kan geen socket aanmaken!

en: Run program through /etc/gdm/Xsession wrapper script
nl: Programma uitvoeren via /etc/gdm/Xsession wrapper script

en: Listen on TCP socket
nl: Op TCP-socket luisteren

en: GNOME Display Manager X Session Launcher
nl: GDM (Gnome aanmeldbeheer) Manager X Sessiestarter

en: Cannot write PID file %s: possibly out of disk space: %s
nl: Kan PID-bestand %s niet beschrijven. Mogelijkerwijs is er geen vrije schijfruimte meer: %s

en: Can’t find the GDM user “%s”. Aborting!
nl: Kan de GDM-gebruiker ‘%s’ niet vinden. Gestopt!

en: The GDM user should not be root. Aborting!
nl: De GDM-gebruiker mag geen root zijn. Gestopt!

en: Can’t find the GDM group “%s”. Aborting!
nl: Kan GDM-groep ‘%s’ niet vinden. Gestopt!

en: The GDM group should not be root. Aborting!
nl: De GDM-groep mag geen root zijn. Gestopt!

en: Make all warnings fatal
nl: Ook stoppen bij waarschuwingen

en: Exit after a time (for debugging)
nl: Afsluiten na een tijdje (voor debuggen)

en: Print GDM version
nl: GDM-versie weergeven

en: GNOME Display Manager
nl: Gnome Aanmeldbeheer

note: make sure the pid file doesn't get wiped
en: Only the root user can run GDM
nl: Alleen root mag GDM starten

note: Translators: worker is a helper process that does the work of starting up a session
en: GNOME Display Manager Session Worker
nl: GDM (GNOME aanmeldbeheer) session worker

en: Whether or not to allow fingerprint readers for login
nl: Al dan niet vingerafdruklezers toestaan voor aanmelden

en: The login screen can optionally allow users who have enrolled their fingerprints to log in using those prints.
nl: Het aanmeldvenster kan optioneel gebruikers laten inloggen door middel van vingerafdrukken.

en: Whether or not to allow smartcard readers for login
nl: Al dan niet smartcard-lezers toestaan voor aanmelden

en: The login screen can optionally allow users who have smartcards to log in using those smartcards.
nl: Het aanmeldvenster kan optioneel gebruikers laten inloggen door middel van smartcards.

en: Whether or not to allow passwords for login
nl: Al dan niet wachtwoorden toestaan voor aanmelden

en: The login screen can be configured to disallow password authentication, forcing the user to use smartcard or fingerprint authentication.
nl: Het aanmeldscherm kan ingesteld worden om wachtwoordauthenticatie niet toe te staan, waardoor de gebruiker gedwongen is om smartcard- of vingerafdrukauthenticatie te gebruiken.

en: Path to small image at top of user list
nl: Pad naar een kleine afbeelding boven de lijst met gebruikers

en: The login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
nl: Het aanmeldscherm kan optioneel een kleine afbeelding tonen. Dit maakt het voor beheerders en distributies mogelijk om ‘branding’ toe te voegen.

en: The fallback login screen can optionally show a small image to provide site administrators and distributions a way to display branding.
nl: Het aanmeldscherm in terugvalmodus kan optioneel een kleine afbeelding tonen. Dit maakt het voor beheerders en distributies mogelijk om ‘branding’ toe te voegen.

en: Avoid showing user list
nl: Tonen van lijst met gebruikers vermijden

en: The login screen normally shows a list of available users to log in as. This setting can be toggled to disable showing the user list.
nl: Het aanmeldscherm toont normaal gesproken een lijst met beschikbare gebruikers. Deze instelling maakt het mogelijk deze lijst niet te tonen.

en: Enable showing the banner message
nl: Het welkomstbericht tonen

en: Set to true to show the banner message text.
nl: Inschakelen om het welkomstbericht te tonen.

en: Banner message source
nl: Bron welkomstbericht

en: The source of the text banner message on the login screen.
nl: De bron van het welkomstbericht in het aanmeldvenster.

en: Banner message text
nl: Welkomstbericht

en: Text banner message to show in the login window.
nl: Tekst van het welkomstbericht in het aanmeldvenster.

en: Banner message path
nl: Pad welkomstbericht

en: Path to text file with banner message to show in the login window.
nl: Het pad naar het tekstbestand met het welkomstbericht in het aanmeldvenster.

en: Disable showing the restart buttons
nl: De herstartknoppen niet tonen

en: Set to true to disable showing the restart buttons in the login window.
nl: Inschakelen om de herstartknoppen van het aanmeldvenster niet te tonen.

en: Number of allowed authentication failures
nl: Aantal toegestane mislukte inlogpogingen

en: The number of times a user is allowed to attempt authentication, before giving up and going back to user selection.
nl: Aantal keer dat een gebruiker kan proberen in te loggen voordat teruggegaan wordt naar het kiezen van een gebruiker.

en: Show command help
nl: Opdrachthulp tonen

en: Show verbose output
nl: Uitgebreide uitvoer tonen

en: Show debug output
nl: Debuguitvoer tonen

en: Enable the authentication method
nl: De aanmeldingsmethode inschakelen

en: Disable the authentication method
nl: De aanmeldingsmethode uitschakelen

en: Require the authentication method
nl: De aanmeldingsmethode vereisen

en: Action to perform on smartcard removal
nl: De uit te voeren actie bij het verwijderen van de Smart Card

en: Assume yes to any answer
nl: ‘Ja’ veronderstellen voor elk antwoord

en: Configure Password Authentication.
nl: Configureer aanmelden met wachtwoord.

en: Configure Fingerprint Authentication.
nl: Configureer aanmelden met vingerafdruk.

en: Configure Smart Card Authentication.
nl: Configureer aanmelden met Smart Card.

en: Reset the GDM Authentication configuration.
nl: Stel de GDM-aanmeldingsconfiguratie in op standaardwaarden.

en: Show GDM Authentication configuration.
nl: Toon de GDM-aanmeldingsconfiguratie.

en: Password options
nl: Wachtwoordopties

en: Fingerprint options
nl: Vingerafdrukopties

en: Smart Card options
nl: Smart Card-opties

en: Reset options
nl: Voorkeuren herstellen

en: Show options
nl: Opties tonen

en: No PAM module available for Password authentication
nl: Geen PAM-module beschikbaar voor aanmelden met wachtwoord

en: No PAM module available for Smart Card authentication
nl: Geen PAM-module beschikbaar voor aanmelden met Smart Card

en: No PAM module available for Fingerprint authentication
nl: Geen PAM-module beschikbaar voor aanmelden met vingerafdruk

en: “%s” needs at least one parameter
nl: ‘%s’ heeft minstens één parameter nodig

note: TRANSLATORS: “command” can't be enabled...
en: “%s” can't be enabled and disabled at the same time
nl: ‘%s’ kan niet tegelijk in- en uitgeschakeld zijn

note: TRANSLATORS: option is not a valid command “option-key” value
en: “%s” is not a valid %s “%s” value
nl: ‘%s’ is geen geldige %s ‘%s’-waarde

en: No distro detected, no hook to run
nl: Geen distributie gedetecteerd, geen hook om uit te voeren

en: No valid args found to run hook “%s”
nl: Geen geldige parameters gevonden om hook ‘%s’ uit te voeren

en: Running distro hook “%s”
nl: Distributiehook ‘%s’ wordt uitgevoerd

en: Distro hook “%s” requested stopping
nl: Distributiehook ‘%s’ verzocht te stoppen

en: Distro hook failed with exit status %d and error %s:
    Standard output:
    %s
    Error output:
    %s
nl: Distributiehook mislukt met afsluitstatus %d en fout %s:
    Standaarduitvoer:
    %s
    Foutuitvoer:
    %s

note: TRANSLATORS: Failed to set command “command” option key “option-key” via distro hook
en: Failed to set command “%s” option key “%s” via distro hook:
nl: Kon opdracht ‘%s’ met optietoets ‘%s’ niet instellen via distributiehook:

en: Failed to create directory %s
nl: Aanmaken van map ‘%s’ is mislukt

en: dconf profile not found
nl: dconf-profiel niet gevonden

en: dconf has no system-db configured
nl: dconf heeft geen geconfigureerde system-db

note: TRANSLATORS: First value is a file path, second is an error message
en: Failed to get the “%s” header comment: %s, was it modified?
nl: Ophalen van ‘%s’-headercomment: %s is mislukt, is het misschien aangepast?

en: File “%s” header comment does not match, was it modified?
nl: Headercomment van bestand ‘%s’ komt niet overeen, is het misschien aangepast?

note: XXX: Fail with an error instead?
en: No expected header found on lock file “%s”, was it modified?
nl: Geen verwachte header gevonden in lockbestand ‘%s’, is het misschien aangepast?

en: Failed to run a required distro hook:
nl: Uitvoeren van vereist distributiehook is mislukt:

en: COMMAND
nl: OPDRACHT

en: Commands:
      help         Shows this information
      password     Configure the password authentication
      fingerprint  Configure the fingerprint authentication
      smartcard    Configure the smartcard authentication
      reset        Resets the default configuration
      show         Shows the current configuration
    
    Use “%s COMMAND --help” to get help on each command.
nl: Opdrachten:
      help         Toon deze informatie
      password     Configureer aanmelden met wachtwoord
      fingerprint  Configureer aanmelden met vingerafdruk
      smartcard    Configureer aanmelden met Smart Card
      reset        Stel configuratie in op standaardwaarden
      show         Toon huidige configuratie
    
    Gebruik ‘%s OPDRACHT --help’ voor meer informatie over elke opdracht.

en: Command options
nl: Opdrachtopties

note: TRANSLATORS: You need to be root to use PROGRAM-NAME “command” command
en: You need to be root to use %s “%s” command
nl: U moet root zijn om de %s ‘%s’-opdracht te gebruiken

en: Failed to set %s setting:
nl: Instellen van instelling ‘%s’ is mislukt:

en: Failed to set smartcard setting
nl: Instellen van smartcardinstelling is mislukt

en: Failed to set password setting
nl: Instellen van wachtwoordinstelling is mislukt

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Required
nl: Vereist

en: GDM Authorization configuration
    
      Password authentication: %s
      Fingerprint authentication: %s
      Smart Card authentication: %s
      Smart Card removal action: %s
nl: GDM-autorisatieconfiguratie
    
      Aanmelden met wachtwoord: %s
      Aanmelden met vingerafdruk: %s
      Aanmelden met Smart Card: %s
      Actie bij verwijderen van Smart Card: %s

[ctx: Interactive question]
en: Y
nl: J

[ctx: Interactive question]
en: y
nl: j

[ctx: Interactive question]
en: Do you want to continue? [Y/n]?
nl: Wilt u verdergaan? [J/n]?

en: User cancelled the request
nl: De gebruiker heeft het verzoek geannuleerd

en: Failed to reset %s setting:
nl: Initialiseren van instelling ‘%s’ is mislukt:

en: Only the VERSION command is supported
nl: Alleen VERSION wordt ondersteund

en: Ignored — retained for compatibility
nl: Genegeerd - aanwezig om compatibiliteitsredenen

en: Debugging output
nl: Debug-uitvoer

en: Version of this application
nl: De versie van deze toepassing

note: Option parsing
en: — New GDM login
nl: — Nieuwe GDM-aanmelding
