gdm2.HEAD.he - en to he translation catalogue (105 entries)

en: /dev/urandom is not a character device
he: ‎/dev/urandom הוא לא התקן תווים

en: Unable to create transient display:
he: לא ניתן ליצור תצוגה חולפת:

en: Could not identify the current session:
he: לא ניתן לזהות את ההפעלה הנוכחית:

en: Could not identify the current seat.
he: לא ניתן לזהות את המושב הנוכחי.

en: No display available
he: אין תצוגה זמינה

en: No session available
he: אין הפעלה זמינה

en: Can only be called before user is logged in
he: ניתן לקרוא לזה רק לפני שהמשתמש נכנס

en: Caller not GDM
he: הקורא אינו GDM

en: Unable to open private communication channel
he: לא ניתן לפתוח ערוץ התקשרות פרטי

en: Username
he: שם משתמש

en: The username
he: שם המשתמש

en: Hostname
he: שם מארח

en: The hostname
he: שם המארח

en: Display Device
he: התקן תצוגה

en: The display device
he: התקן התצוגה

en: Could not create authentication helper process
he: לא ניתן ליצור תהליך מסייע אימות

en: You reached the maximum password authentication attempts, please try another method
he: הגעת למספר המרבי של ניסיונות אימות ססמה, יש לנסות דרך אחרת

en: You reached the maximum auto login attempts, please try another authentication method
he: הגעת למספר המרבי של ניסיונות התחברות אוטומטית, יש לנסות דרך אחרת

en: You reached the maximum fingerprint authentication attempts, please try another method
he: הגעת למספר המרבי של ניסיונות אימות טביעת אצבע, יש לנסות דרך אחרת

en: You reached the maximum smart card authentication attempts, please try another method
he: הגעת למספר המרבי של ניסיונות אימות כרטיס חכם, יש לנסות דרך אחרת

en: You reached the maximum authentication attempts, please try another method
he: הגעת למספר המרבי של ניסיונות אימות, יש לנסות דרך אחרת

en: Sorry, password authentication didn’t work. Please try again.
he: לצערנו אימות הססמה לא צלח. יש לנסות שוב.

en: Sorry, auto login didn’t work. Please try again.
he: לצערנו הכניסה האוטומטית לא צלחה. יש לנסות שוב.

en: Sorry, fingerprint authentication didn’t work. Please try again.
he: לצערנו אימות טביעת האצבע לא צלח. יש לנסות שוב.

en: Sorry, smart card authentication didn’t work. Please try again.
he: לצערנו אימות הכרטיס החכם לא צלח. יש לנסות שוב.

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
he: לצערנו פעולה זו לא צלחה. יש לנסות שוב.

en: Your account was given a time limit that’s now passed.
he: לחשבון שלך ניתנה מגבלת זמן שחלפה זה עתה.

en: Username:
he: שם משתמש:

en: no user account available
he: אין חשבון משתמש זמין

en: Unable to change to user
he: לא ניתן להחליף משתמש

en: GNOME Greeter
he: מקבל הפנים של GNOME

en: The default GNOME Greeter session
he: הפעלת ברירת המחדל של מקבל הפנים של GNOME

en: GNOME Initial Setup
he: הגדרות ראשוניות של GNOME

en: The GNOME Initial Setup session
he: הפעלת ברירת המחדל של ההגדרות הראשוניות של GNOME

en: Allow managing user sessions
he: לאפשר ניהול הפעלות משתמשים

en: Authentication is required to start or stop a user session
he: צריך לעבור אימות כדי להפעיל או לעצור הפעלת משתמש

en: Whether or not to allow switchable authentication for login
he: האם לאפשר אימות שניתן לכבות לכניסה או לא

en: The login screen can optionally allow a single PAM service to provide multiple authentication mechanisms via a GDM PAM.
he: מסך הכניסה יכול להרשאות שירות PAM יחיד לאספקת מגוון מנגנוני אימות דרך GDM PAM.

en: Whether or not to allow authentication via external web site
he: האם לאפשר אימות דרך אתר חיצוני או לא

en: The login screen can optionally allow users to authenticate via web login.
he: מסך הכניסה יכול להרשות למשתמשים לעבור אימות דרך כניסה לאתר דפדפני.

en: Whether or not to allow authentication using a passkey
he: האם להרשות אימות באמצעות מפתח גישה או לא

en: The login screen can optionally allow users who have passkeys to log in using those passkeys.
he: מסך הכניסה יכול להרשות למשתמשים שיש להם מפתח גישה להיכנס למערכת עם מפתחות הגישה האלה.

en: Banner message source
he: מקור הודעת כרזה

en: The source of the text banner message on the login screen.
he: מקור הודעת כרזת הטקסט שמופיעה במסך הכניסה.

en: Banner message path
he: נתיב הודעת כרזה

en: Path to text file with banner message to show in the login window.
he: נתיב לקובץ טקסט עם הודעת כרזת הטקסט להצגה במסך הכניסה.

en: Disable showing the restart buttons
he: השבתת הצגת כפתורי ההפעלה מחדש

en: Set to true to disable showing the restart buttons in the login window.
he: יש להגדיר ל־true (חיובי) כדי להשבית את הצגת כפתורי ההפעלה מחדש בחלון הכניסה למערכת.

en: Number of allowed authentication failures
he: מספר ניסיונות האימות הכושלים המותר

en: The number of times a user is allowed to attempt authentication, before giving up and going back to user selection.
he: מספר הפעמים שלמשתמש מותר לטעות בניסיון האימות בטרם ויתור וחזרה לבחירת המשתמשים.

en: Show command help
he: הצגת עזרה לפקודה

en: Show verbose output
he: הצגת פלט מפורט

en: Show debug output
he: הצגת פלט ניפוי שגיאות

en: Enable the authentication method
he: הפעלת שיטת האימות

en: Disable the authentication method
he: השבתת שיטת האימות

en: Require the authentication method
he: דרישת שיטת האימות

en: Action to perform on smartcard removal
he: פעולה לביצוע עם הסרת כרטיס חכם

en: Assume yes to any answer
he: להניח שהתשובה היא כן לכל השאלות

en: Configure Password Authentication.
he: הגדרת אימות בסיסמה.

en: Configure Fingerprint Authentication.
he: הגדרת אימות בטביעת אצבע.

en: Configure Smart Card Authentication.
he: הגדרת אימות עם כרטיס חכם.

en: Reset the GDM Authentication configuration.
he: איפוס הגדרות האימות של GDM.

en: Show GDM Authentication configuration.
he: הצגת הגדרות האימות של GDM.

en: Password options
he: אפשרויות ססמה

en: Fingerprint options
he: אפשרויות טביעות אצבע

en: Smart Card options
he: אפשרויות טביעות אצבע

en: Reset options
he: איפוס האפשרויות

en: Show options
he: הצגת האפשרויות

en: No PAM module available for Password authentication
he: אין מודול PAM זמין לאימות עם ססמה

en: No PAM module available for Smart Card authentication
he: אין מודול PAM זמין לאימות עם כרטיס חכם

en: No PAM module available for Fingerprint authentication
he: אין מודול PAM זמין לאימות עם טביעת אצבע

en: “%s” needs at least one parameter
he: ל־„%s” נחוץ משתנה אחד לפחות

note: TRANSLATORS: “command” can't be enabled...
en: “%s” can't be enabled and disabled at the same time
he: אי אפשר להפעיל ולהשבית את „%s” בו־זמנית

note: TRANSLATORS: option is not a valid command “option-key” value
en: “%s” is not a valid %s “%s” value
he: „%s” זה לא ערך %s „%s” תקין

en: No distro detected, no hook to run
he: לא זוהתה הפצה, אין התליה להרצה

en: No valid args found to run hook “%s”
he: לא נמצאו ארגומנטים תקפים להרצת ההתליה „%s”

en: Running distro hook “%s”
he: התליית ההפצה „%s” פועלת

en: Distro hook “%s” requested stopping
he: התליית ההפצה „%s” ביקשה לעצור

en: Distro hook failed with exit status %d and error %s:
    Standard output:
    %s
    Error output:
    %s
he: התליית ההפצה נכשלה עם מצב היציאה %d והשגיאה %s:
    פלט תקני (stdout):
    %s
    פלט שגיאה:
    %s

note: TRANSLATORS: Failed to set command “command” option key “option-key” via distro hook
en: Failed to set command “%s” option key “%s” via distro hook:
he: הגדרה לפקודה „%s” את מפתח האפשרות „%s” דרך התליית ההפצה נכשלה:

en: Failed to create directory %s
he: יצירת התיקייה %s נכשלה

en: dconf profile not found
he: לא נמצא פרופיל dconf

en: dconf has no system-db configured
he: ל־dconf אין system-db (מסד נתוני מערכת) מוגדר

note: TRANSLATORS: First value is a file path, second is an error message
en: Failed to get the “%s” header comment: %s, was it modified?
he: קבלת הערת הכותרת „%s” נכשלה: %s, הוא נערך?

en: File “%s” header comment does not match, was it modified?
he: הערת הכותרת בקובץ „%s” לא תואמת, הוא נערך?

note: XXX: Fail with an error instead?
en: No expected header found on lock file “%s”, was it modified?
he: לא נמצאה הכותרת הצפויה בקובץ הנעילה „%s”, הוא נערך?

en: Failed to run a required distro hook:
he: הרצת התליית ההפצה הנחוצה נכשלה:

en: Commands:
      help         Shows this information
      password     Configure the password authentication
      fingerprint  Configure the fingerprint authentication
      smartcard    Configure the smartcard authentication
      reset        Resets the default configuration
      show         Shows the current configuration
    
    Use “%s COMMAND --help” to get help on each command.
he: פקודות:
      help         הצגת המידע
      password     הגדרת האימות בסיסמה
      fingerprint  הגדרת האימות בטביעת אצבע
      smartcard    הגדרת האימות בכרטיס חכם
      reset        איפוס הגדרות ברירת המחדל
      show         הצגת ההגדרות הנוכחיות
    
    ניתן להשתמש ב־„‎‎%s COMMAND --help” כדי לקבל עזרה על כל אחת מהפקודות.

en: Command options
he: אפשרויות פקודה

note: TRANSLATORS: You need to be root to use PROGRAM-NAME “command” command
en: You need to be root to use %s “%s” command
he: צריך להיות משתמש על (root) כדי להשתמש בפקודת %s‏ „%s”

en: Failed to set %s setting:
he: הגדרת ההגדרה %s נכשלה:

en: Failed to set smartcard setting
he: הגדרת תצורת כרטיס חכם נכשלה

en: Failed to set password setting
he: הגדרת תצורת ססמה נכשלה

en: Enabled
he: פעיל

en: Disabled
he: מושבת

en: Not supported
he: אין תמיכה

en: Required
he: הכרחי

en: GDM Authorization configuration
    
      Password authentication: %s
      Fingerprint authentication: %s
      Smart Card authentication: %s
      Smart Card removal action: %s
he: הגדרות אימות של GDM
    
      אימות בססמה: %s
      אימות בטביעת אצבע: %s
      אימות עם כרטיס חכם: %s
      פעולה בשליפת כרטיס חכם: %s

[ctx: Interactive question]
en: Y
he: כ

[ctx: Interactive question]
en: y
he: כ

[ctx: Interactive question]
en: N
he: ל

[ctx: Interactive question]
en: n
he: ל

[ctx: Interactive question]
en: Do you want to continue? [Y/n]?
he: להמשיך? [(כ)/ל]?

en: User cancelled the request
he: המשתמש ביטל את הבקשה

en: Failed to reset %s setting:
he: איפוס הגדרות %s נכשל:
