Geany-Plugins 2.0 - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Doc
be: Даведка

en: Could not parse the output of command
be: Немагчыма прааналізаваць вывад каманды

en: Put output in buffer
be: Выводзіць у буфер

en: Command 0:
be: Каманда 0:

en: Command 1:
be: Каманда 1:

en: %w will be replaced with current word
be: %w будзе заменены на слова, на якім засяроджаны курсор

en: Document current word
be: Даведка па слове, на якім засяроджаны курсор

en: Project Preferences
be: Наладкі праэкта

en: New Project
be: Новы Праэкт

en: C_reate
be: Стварыць

en: Location:
be: Лакацыя:

en: Choose Project Location
be: Выбяры лакацыю праэкта

en: Base path:
be: Базавы шлях:

en: Base directory of all files that make up the project. This can be a new path, or an existing directory tree. You can use paths relative to the project filename.
be: Базавая тэчка да ўсіх файлаў складаючых праэкт. Можа быць новы або ўжо існуючы шлях. Вы можаце выкарыстоўваць шлях адносны шляха праектнага файла.

en: Choose Project Base Path
be: Выбяры базавы шлях праэкта

en: Generate file list on load
be: Ствараць спіс файлаў пры загрузке

en: Project file "%s" already exists
be: Файл праэкта "%s" ужо існуе

en: _Project
be: Праэкт

en: Delete Project
be: Выдаліць праэкт

en: Preferences
be: Наладкі

en: Find in Project
be: Знайсьці і праэкце

en: H_ide Sidebar
be: Схаваць сайдбар

en: Project
be: Праэкт

en: Project "%s" opened.
be: Праэкт "%s" адчынен.
