Geany-Plugins 2.0 - en to kk translation catalogue (210 entries)

en: (Empty Line)
kk: (Бос жол)

en: _Remove Bookmark
kk: Бетбелгіні ө_шіру

note: Translators: Number is meant at this point.
en: No.
kk: Жоқ.

en: Contents
kk: Құрамасы

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

note: complete update
en: _Update
kk: _Жаңарту

en: _Hide Message Window
kk: _Хабарламалар терезесін жасыру

en: File
kk: Файл

en: Line
kk: Жол

en: Type
kk: Түрі

en: Task
kk: Тапсырма

en: Tasks
kk: Тапсырмалар

en: Context:
kk: Контекст:

en: XML tagging
kk: XML тегтерін орнату

en: Open URI
kk: URI ашу

en: Copy URI
kk: URI көшіріп алу

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: OK
kk: ОК

en: Close Ot_her Documents
kk: Б_асқа құжаттарды жабу

en: C_lose All
kk: Бар_лығын жабу

en: Show Document List
kk: Құжаттар тізімін көрсету

en: Plugin configuration directory could not be created.
kk: Плагиннің баптаулар бумасын жасау мүмкін емес.

note: Set metadata
en: Addons
kk: Кеңейтулер

en: Parenthesis ( )
kk: Жақшалар ( )

en: Curly brackets { }
kk: Пішінді жақша { }

en: Square brackets [ ]
kk: Тік жақша [ ]

en: Double quotes " "
kk: Тырнақша " "

en: Single quotes ' '
kk: Бірлік тырнақша ' '

note: Add the menu item, sensitive only when a document is opened
en: Go to File...
kk: Файлға өту...

en: Go to File
kk: Файлға өту

en: %s not found, create it?
kk: "%s" табылмады, оны жасау керек пе?

en: Debug
kk: Жөндеу

en: Name
kk: Аты

en: Value
kk: Мәні

note: target
en: Target:
kk: Мақсаты:

en: Browse
kk: Қарап шығу

note: debugger
en: Debugger:
kk: Жөндеуші:

en: Location
kk: Орналасуы

en: Address
kk: Адресі

en: Function
kk: Функция

en: Target
kk: Мақсат

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Restart
kk: Қайта қосу

en: Run
kk: Жөнелту

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: %s (in directory: %s)
kk: %s (бумада: %s)

en: _Search for:
kk: _Нені іздеу:

en: C_ase sensitive
kk: Р_егистрге тәуелді

en: Find tag...
kk: Тегті табу...

note: General
en: General
kk: Жалпы

en: Language
kk: Тіл

en: All
kk: Барлығы

en: Preparing...
kk: Дайындау...

en: Formatting
kk: Пішімдеу

en: Lists
kk: Тізімдер

en: Math
kk: Математика

en: Author
kk: Авторы

en: Chapter
kk: Бөлім

en: Editor
kk: Түзетуші

en: Journal
kk: Журнал

en: Key
kk: Кілт

en: Month
kk: Ай

en: Note
kk: Ескерту

en: Number
kk: Нөмір

en: Organization
kk: Ұйым

en: Pages
kk: Беттер

en: Title
kk: Атауы

en: Year
kk: Жыл

en: Centered
kk: Ортасына қарай

en: More
kk: Көбірек

note: Templates *  Adds custom templates if there are any. If there are none just *  adds default one TEMPLATE FILE
en: Template:
kk: Үлгі:

en: Default
kk: Үнсіз келісім бойынша

en: Book
kk: Кітап

en: Article
kk: Мақала

en: Presentation
kk: Презентация

note: Encoding
en: Encoding:
kk: Кодталуы:

note: Author
en: Author:
kk: Авторы:

note: Date
en: Date:
kk: Күні:

note: Title of the new document
en: Title:
kk: Атауы:

en: Replace special characters
kk: Арнайы таңбаларды алмастыру

en: _Format
kk: Пі_шім

en: Arrow characters
kk: Сызықша таңбалары

en: Italic
kk: Көлбеу

en: Bold
kk: Жуан

en: Underline
kk: Асты сызылған

en: Large
kk: Үлкен

en: Select file
kk: Файлды таңдаңыз

en: Browse...
kk: Шолу...

en: Select Color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Choose...
kk: Таңдау...

en: Select Font
kk: Қаріпті таңдау

en: Select...
kk: Таңдау...

en: Delete to beginning of line
kk: Жол басына дейін өшіру

en: Newline
kk: Жаңа жол

en: Macros
kk: Макрос

note: create buttons
en: Record
kk: Жазып алу

note: create buttons
en: _Ok
kk: _ОК

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Text:
kk: Мәтін:

note: add column
en: Event
kk: Оқиға

note: add buttons
en: Move _Up
kk: Ж_оғары апару

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: selection
kk: таңдалған

en: _Ignore
kk: Еле_меу

en: Encrypt
kk: Шифрлеу

en: Sign
kk: Қолтаңба

en: Passphrase
kk: Кілттік фраза

en: unknown
kk: белгісіз

en: never
kk: ешқашан

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: bad
kk: жаман

en: yes
kk: иә

en: no
kk: жоқ

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: New Project
kk: Жаңа жоба

en: C_reate
kk: Жаса_у

en: Name:
kk: Аты:

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Base path:
kk: Негізгі жолы:

en: Choose Project Base Path
kk: Жобаның басты орналасу жолын көрсетіңіз

en: Type:
kk: Түрі:

en: _Project
kk: Жо_ба

en: Delete Project
kk: Жобаны өшіру

en: Add File
kk: Файлды қосу

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Find in Project
kk: Жобадан табу

en: Remove File
kk: Файлды өшіру

en: H_ide Sidebar
kk: Бү_йір панелін жасыру

en: Project
kk: Жоба

en: Project "%s" opened.
kk: "%s" жобасы ашылды.

en: Status
kk: Күйі

en: Path
kk: Жолы

note: Revert current file Revert current dir Revert everything
en: _Revert
kk: Қай_тару

note: Create the current file Submenu
en: _File
kk: _Файл

en: Colors
kk: Түстер

en: Remove _Empty Lines
kk: _Бос жолдарды өшіру

en: _Line Operations
kk: Жо_л әрекеттері

en: Line Operations
kk: Жол әрекеттері

note: POSITION OF VIEW
en: Position:
kk: Орны:

en: Sidebar
kk: Бүйір панелі

en: Font:
kk: Қаріп:

en: Width:
kk: Ені:

en: Options
kk: Опциялар

en: Color:
kk: Түс:

en: Translated:
kk: Аударылған:

en: Fuzzy:
kk: Дәлсіз:

en: Untranslated:
kk: Аударылмаған:

en: <b>Translated:</b> %.3g%%
kk: <b>Аударылған:</b> %.3g%%

en: <b>Fuzzy:</b> %.3g%%
kk: <b>Дәлсіз:</b> %.3g%%

en: <b>Untranslated:</b> %.3g%%
kk: <b>Аударылмаған:</b> %.3g%%

en: Comments
kk: Түсіндірмелер

en: Alignment
kk: Туралау

en: Indentation
kk: Шегіну

en: Find Project Symbol...
kk: Жоба таңбасын табу...

en: Find project symbol
kk: Жоба таңбасын табу

en: Yes
kk: Иә

en: Add
kk: Қосу

en: Delete
kk: Өшіру

en: _More
kk: _Көбірек

en: _Window
kk: _Терезе

en: _View Source
kk: Бастапқы кодын қ_арау

en: _Inspect
kk: _Бақылау

en: _Default
kk: _Негізгі

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Memory
kk: Жады

en: Program
kk: Бағдарлама

en: _Import
kk: И_мпорттау

en: Expand
kk: Жазық қылу

en: Select Folder
kk: Буманы таңдау

en: Select File
kk: Файлды таңдау

en: GDB command
kk: GDB командасы

en: Show terminal
kk: Терминалды көрсету

en: Busy
kk: Бос емес

en: Ready
kk: Дайын

en: Console
kk: Консоль

en: Running
kk: Орындалуда

en: Stopped
kk: Тоқтатылған

en: _Send
kk: _Жіберу

en: _Busy
kk: _Бос емес

en: Mail
kk: Пошта

en: Checks the spelling of the current document.
kk: Ағымдағы құжаттың емлесін тексереді.

note: initialise the dialog
en: Select Directory
kk: Буманы таңдау

en: More...
kk: Қосымша...

en: Ignore All
kk: Барлығын елемеу

en: (Empty)
kk: (Бос)

en: Could not execute configured external command '%s' (%s).
kk: Бапталған '%s' сыртқы командасын орындау мүмкін емес (%s).

en: Close: %s
kk: Жабу: %s

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Home
kk: Үй

en: Set path from document
kk: Орналасу жолын құжаттан орнату

en: The command to execute when using "Open with". You can use %f and %d wildcards.
    %f will be replaced with the filename including full path
    %d will be replaced with the path name of the selected file without the filename
kk: "Көмегімен ашу" кезінде қолданылатын команда. Сіз %f және %d үлгілерін қолдана аласыз.
    %f файл атымен, толық орналасу жолымен қоса, алмастырылады
    %d таңдалған файлдың толық орналасу жолымен, сол файлдың атауына дейін, алмастырылады

en: Terminal
kk: Терминал

en: Toolbar
kk: Саймандар панелі

en: Hidden
kk: Жасырын

en: Top
kk: Жоғарыдан

en: Bottom
kk: Төменнен

en: Show icons
kk: Таңбашаларды көрсету

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Show hidden files
kk: Жасырын файлдарды көрсету

en: Focus File List
kk: Файлдар тізіміне фокусты орнату

en: Focus Path Entry
kk: Жол өрісіне фокусты орнату

en: Check for Updates
kk: Жаңартуларға тексеру

en: none
kk: ешнәрсе

en: normal
kk: қалыпты

en: _Zoom
kk: _Масштаб

note: Browser
en: Browser
kk: Браузер

note: Windows
en: Windows
kk: Терезелер
