Geany-Plugins 2.0 - en to uk translation catalogue (1546 entries)

en: (Empty Line)
uk: (Пустий рядок)

en: _Remove Bookmark
uk: _Скасувати закладку

note: Translators: Number is meant at this point.
en: No.
uk: Рядок

en: Contents
uk: Зміст

en: Bookmarks
uk: Закладки

note: complete update
en: _Update
uk: _Оновити

en: _Hide Message Window
uk: _Приховати вікно повідомлень

en: File
uk: Файл

en: Line
uk: Рядок

en: Type
uk: Тип

en: Task
uk: Завдання

en: Tasks
uk: Завдання

en: Context:
uk: Контекст:

en: XML tagging
uk: Вставити XML елемент

en: Tag name to be inserted:
uk: Елемент:

en: %s will be replaced with your current selection. Please keep care on your selection
uk: %s буде замінено виділенням

en: Open URI
uk: Відкрити URI

en: Copy URI
uk: Копіювати URI

en: Enclose Characters
uk: Огородження

en: Accept
uk: Застосувати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enclose combo %d
uk: Огородження %d

en: Opening Character
uk: Відкривальний символ

en: Closing Character
uk: Закривальний символ

en: Close Ot_her Documents
uk: Закрити _інші документи

en: C_lose All
uk: З_акрити всі

en: Show Document List
uk: Показати список документів

en: File path "%s" copied to clipboard.
uk: Шлях "%s" скопійовано у буфер обміну.

en: Copy File Path
uk: Копіювати шлях до файлу

en: Copy the file path of the current document to the clipboard
uk: Копіювати шлях до поточного документа у буфер обміну

en: Plugin configuration directory could not be created.
uk: Не вдалось створити каталог конфігурації плаґіну.

en: Focus Bookmark List
uk: Перейти до списку закладок

en: Focus Tasks List
uk: Перейти до списку завдань

en: Update Tasks List
uk: Оновити список завдань

en: Run XML tagging
uk: Вкласти виділення в XML елемент

en: Show toolbar item to show a list of currently open documents
uk: Список відкритих документів на панелі інструментів

en: Sort documents by _name
uk: Сортувати за _ім'ям

en: Sort the documents in the list by their filename
uk: Сортувати список за ім'ям файлу

en: Sort documents by _occurrence
uk: Сортувати за порядком _вкладки

en: Sort the documents in the order of the document tabs
uk: Сортувати список за порядком вкладки

en: Sort documents by _occurrence (reversed)
uk: Сортувати за _зворотним порядком вкладки

en: Sort the documents in the order of the document tabs (reversed)
uk: Сортувати список за зворотним порядком вкладки

en: Show an 'Open URI' item in the editor menu
uk: Команда "Відкрити URI" у контекстному меню редактора

en: Show available Tasks in the Messages Window
uk: Вкладка зі списком завдань у вікні повідомлень

en: Show tasks of all documents
uk: Показувати завдання з усіх документів

en: Whether to show the tasks of all open documents in the list or only those of the current document.
uk: Показувати завдання зі всіх відкритих документів у списку або лише з поточного документа.

en: Specify a semicolon separated list of search tokens.
uk: Вкажіть список пошукових маркерів, розділених ";" (крапка з комою).

en: Search tokens:
uk: Маркери:

en: Show status icon in the Notification Area
uk: Піктограма статусу Geany в області сповіщень

en: Show defined bookmarks (marked lines) in the sidebar
uk: Список закладок на бічній панелі

en: Mark all occurrences of a word when double-clicking it
uk: Позначати всі зустрічі слова при подвійному клацанні на ньому

en: Deselect a previous highlight by single click
uk: Скасовувати попереднє виділення одним натисканням кнопки миші

en: Strip trailing blank lines
uk: Видаляти порожні рядки в кінці файлу при збереженні

en: XML tagging for selection
uk: Вкладати виділення в XML елемент по гарячій клавіші

en: Enclose selection on configurable keybindings
uk: Огороджувати виділення по гарячій клавіші

en: Configure enclose pairs
uk: Огородження

en: Enclose selection automatically (without having to press a keybinding)
uk: Огороджувати виділення автоматично (лапки, дужки)

en: Show a calltip when hovering over a color value
uk: Показувати підказку при наведення курсору на #-значення кольору

en: Open Color Chooser when double-clicking a color value
uk: Відкривати палітру при подвійному клацанні на #-значенні кольору

note: Set metadata
en: Addons
uk: Доповнення

en: Various small addons for Geany.
uk: Різні невеликі, але зручні доповнення для Geany

en: Auto-close quotes and brackets
uk: Автозакриття лапок і дужок

en: Parenthesis ( )
uk: Круглі дужки ()

en: Auto-close parenthesis "(" -> "(|)"
uk: Автозакриття дужки "(" -> "(|)"

en: Curly brackets { }
uk: Фігурні дужки {}

en: Auto-close curly brackets "{" -> "{|}"
uk: Автозакриття фігурної дужки "{" -> "{|}"

en: Square brackets [ ]
uk: Квадратні дужки []

en: Auto-close square brackets "[" -> "[|]"
uk: Автозакриття квадратної дужки " [" -> "[|]"

en: Angular brackets < >
uk: Кутові дужки <>

en: Auto-close angular brackets "<" -> "<|>"
uk: Автозакриття кутової дужки "<" -> "<|>"

en: 	Only for HTML
uk: 	Лише у HTML

en: Auto-close angular brackets only in HTML documents
uk: Автозакриття кутових дужок лише в документах HTML

en: Double quotes " "
uk: Подвійні лапки " "

en: Auto-close double quotes " -> "|"
uk: Автозакриття подвійної лапки " -> "|"

en: Single quotes ' '
uk: Одинарні лапки ' '

en: Auto-close single quotes ' -> '|'
uk: Автозакриття одинарної лапки ‘ -> "|'

en: Backquote ` `
uk: Зворотні лапки ` `

en: Auto-close backquote ` -> `|`
uk: Автозакриття зворотної лапки ` -> `|`

en: 	Only for Shell-scripts (Bash)
uk: 	Лише у shell-скриптах

en: Auto-close backquote only in Shell-scripts like Bash
uk: Автозакриття зворотної лапки лише в shell-скриптах, таких як Bash

en: Improve curly brackets completion
uk: Додатково для фігурних дужок

en: Indent when enclosing
uk: Створювати блок з виділення при введенні "{" або "}"

en: If you select some text and press "{" or "}", plugin will auto-close selected lines and make new block with indent.
    You do not need to select block precisely - block enclosing takes into account only lines.
uk: Автоматично додавати відступ та огороджувати у фігурних дужках увесь блок рядків виділеного тексту, при введенні дужки "{" або "}".
    Рядки обробляються цілком.

en: Move cursor to beginning
uk: Переміщати курсор до початку блока

en: If you checked "Indent when enclosing", moving cursor to beginning may be useful: usually you make new block and need to create new statement before this block.
uk: Автоматично переміщати курсор до початку створеного блока (якщо увімкнено опцію "Створювати блок з виділення").

en: Improved auto-indentation
uk: Створювати новий блок з автоматичним відступом

en: Improved auto-indent for curly brackets: type "{" and then press Enter - plugin will create full indented block. Works without "auto-close { }" checkbox.
uk: Створювати огороджений блок з автоматичним відступом, при введенні нового рядка після відкриття фігурної дужки "{". Не потребує активації опції автозакриття фігурної дужки.

en: 	Whitesmith's style
uk: 	Стиль Whitesmith's

en: This style puts the brace associated with a control statement on the next line, indented. Statements within the braces are indented to the same level as the braces.
uk: Розміщати фігурні дужки блока на окремому рядку після оператора управління, з відступом рівним відступу для тексту блока. Таким чином, фігурні дужки та текст блока починаються в одному стовпці.

en: Delete pairing character while backspacing first
uk: Видаляти пусту пару символів натисканням клавіші Backspace

en: Check if you want to delete pairing bracket by pressing BackSpace.
uk: При видаленні відкривального символу одним натисканням клавіші Backspace, автоматично видаляються обидва символи пари (якщо пара пуста).

en: Suppress double-completion
uk: Уникати зайвого автозакриття

en: Check if you want to allow editor automatically fix mistypes with brackets: if you type "{}" you will get "{}", not "{}}".
uk: Не додавати закривальний символ у разі наявності повної пари символів.

en: Enclose selections
uk: Огороджувати виділення

en: Automatically enclose selected text by pressing just one bracket key.
uk: Автоматично огороджувати виділений текст натисканням відкривального символу пари.

en: Keep selection when enclosing
uk: Зберігати виділення в огородженому тексті

en: Keep your previously selected text after enclosing.
uk: Зберігати попереднє виділення тексту після його огородження

en: Behaviour inside comments and strings
uk: Символьні рядки та коментарі

en: Allow auto-closing in strings and comments
uk: Дозволити автозакриття у символьних рядках та коментарях

en: Check if you want to keep auto-closing inside strings and comments too.
uk: Автозакриття всередині символьних рядків та у коментарях.

en: Enclose selections in strings and comments
uk: Огороджувати виділений текст у символьних рядках та коментарях

en: Check if you want to enclose selections inside strings and comments too.
uk: Огороджувати виділений текст також у символьних рядках та коментарях.

en: Auto-complete ";" for functions
uk: Додавати ";" після автозакритої дужки функцій (C/C++)

en: Full function auto-closing (works only for C/C++): type "sin(" and you will get "sin(|);".
uk: Автоматично закривати дужку функції разом з кінцевим ";" та переміщати курсор всередину дужок.

en: Shift+BackSpace removes pairing brace too
uk: Видаляти огородження натисканням комбінації Shift+Backspace

en: Remove left and right brace while pressing Shift+BackSpace.
    Tip: to completely remove indented block just Shift+BackSpace first "{" or last "}".
uk: Видалення обох символів огородження одним натисканням комбінації Shift+Backspace.
    Зручно для автоматичного видалення дужок та відступів блока.

en: Jump on Tab to enclosed char
uk: Переходити в кінець огородження натисканням клавіші Tab

en: Jump behind autoclosed items on Tab press.
uk: Переходити з тексту в кінець огородження натисканням клавіші Tab (слідом за автозакриттям)

note: Set metadata
en: Auto-close
uk: Автозакриття

en: Auto-close braces and brackets with lot of features
uk: Багатофункціональне автозакриття дужок і лапок

note: Set metadata
en: Auto-mark
uk: Автомаркер

en: Auto-mark word under cursor
uk: Підсвічує поточне слово в усьому документі

en: Codenav head/impl lists should have been same length. Geany will use the default configuration.
uk: Розміри списків файлів заголовка / коду не збігаються. Geany використовуватиме конфігурацію за замовчуванням.

note: Frame, which is the returned widget Add the menu item and make it sensitive only when a document is opened
en: Switch header/implementation
uk: Файл заголовка / коду

note: Help label
en: You can specify multiple extensions by separating them by commas.
uk: (ви можете вказати кілька типів файлів, розділяючи їх комами)

en: Implementations extensions
uk: Файл коду

en: Headers extensions
uk: Файл заголовка

note: Add the "reset to default" button to the frame's hbox
en: Reset to Default
uk: Відновити за замовчуванням

en: Are you sure you want to delete all languages and restore defaults?
    This action cannot be undone.
uk: Ви дійсно хочете видалити всі настройки типів файлів та відновити настройки за замовчуванням?
    Видалення буде остаточним.

note: Set metadata
en: Code navigation
uk: Навігація у коді

en: This plugin adds features to facilitate navigation between source files.
uk: Навігація між файлами заголовка / коду.

note: Add the menu item, sensitive only when a document is opened
en: Go to File...
uk: Перейти до файлу...

en: Go to File
uk: Перейти до файлу

en: Enter the file you want to open:
uk: Шлях до файлу:

en: %s not found, create it?
uk: %s не знайдено. Створити?

en: Commander
uk: Командер

en: Provides a command panel for quick access to actions, files and more
uk: Панель швидкого доступу до команд, файлів тощо

en: Show Command Panel
uk: Показати панель команд

en: Show Command Panel (Commands Only)
uk: Показати панель команд (лише команди)

en: Show Command Panel (Files Only)
uk: Показати панель команд (лише файли)

en: Debug
uk: Налагодження

note: Set metadata
en: Debugger
uk: Налагоджувач

en: Various debuggers integration.
uk: Підтримка налагоджувачів.

en: Name
uk: Ім'я

en: Value
uk: Значення

en: Choose target file
uk: Вибрати файл

note: target
en: Target:
uk: Ціль:

en: Browse
uk: Огляд

note: debugger
en: Debugger:
uk: Налагоджувач:

note: arguments
en: Command Line Arguments
uk: Аргументи командного рядка

note: environment
en: Environment Variables
uk: Змінні середовища

note: if name is empty - offer to delete variable
en: Delete variable?
uk: Видалити змінну?

en: Location
uk: Місце

en: Condition
uk: Умова

en: Hit count
uk: Разів ігнорувати

en: line %i
uk: рядок: %i

en: Program received signal %s (%s)
uk: Програма прийняла сигнал %s (%s)

en: Program exited with code "%i"
uk: Програму завершено з кодом "%i"

en: Failed to spawn gdb process
uk: Не вдалось запустити процес GDB

en: Error loading file
uk: Не вдалось завантажити програму

note: setting asynchronous mode setting null-stop array printing enable pretty printing
en: Error configuring GDB
uk: Помилка конфігурації GDB

en: Can't find a source file "%s"
uk: Не вдалось знайти вихідний файл "%s"

en: Active frame
uk: Активний фрейм

en: Click an arrow to switch to a frame
uk: Натисніть стрілку для переходу на фрейм

en: Thread %i
uk: Потік %i

en: Address
uk: Адреса

en: Function
uk: Функція

en: Target
uk: Програма

en: Breakpoints
uk: Зупинки

en: Watch
uk: Перегляд

en: Autos
uk: Автоматичні змінні

en: Call Stack
uk: Стек викликів

en: Debug Terminal
uk: Термінал

en: Debugger Messages
uk: Повідомлення

en: Run / Continue
uk: Запустити / Продовжити

en: Stop
uk: Завершити

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Step into
uk: Увійти

en: Step over
uk: Переступити

en: Step out
uk: Вийти

en: Run to cursor
uk: Виконати до позиції курсору

en: Add / Remove breakpoint
uk: Додати / Скасувати зупинку

en: Jump to the current instruction
uk: Перейти до поточної інструкції

en: Can't evaluate expression
uk: Неможливо визначити вираз

en: To edit source files stop debugging session
uk: Для редагування вихідних файлів припиніть сеанс налагодження

en: Run
uk: Запустити

en: Settings
uk: Настройки

en: Two panel mode
uk: Дві панелі

en: Continue
uk: Продовжити

en: Save debug session data to a project
uk: Зберігати дані сеансу налагодження у файлі проекта

note: Set metadata
en: Define formatter
uk: Форматування #define-макросів

en: Automatically align backslash in multi-line defines
uk: Автоматично вирівнювати по правому краю рядки у багаторядкових #define-макросах

en: %s (in directory: %s)
uk: %s (каталог: %s)

en: Process execution failed (%s)
uk: Не вдалось виконати процес (%s)

en: Find Tag
uk: Знайти символ

en: _Search for:
uk: _Шукати:

en: _Match type:
uk: _Тип збігу:

en: exact
uk: точний

en: prefix
uk: префікс

en: pattern
uk: за шаблоном

en: C_ase sensitive
uk: Враховувати _регістр

en: _Declaration
uk: Лише _оголошення

en: Find Tag Declaration (geanyctags)
uk: Знайти оголошення символу (GeanyCtags)

en: Find Tag Definition (geanyctags)
uk: Знайти визначення символу (GeanyCtags)

en: Generate tags
uk: Аналізувати символи

en: Find tag...
uk: Знайти символ (GeanyCtags)...

en: Find tag
uk: Знайти тег

en: Ctags generation and search plugin for geany projects
uk: Аналіз та пошук символів (ctags) у проектах Geany

en: Doc
uk: Документація

en: Call documentation viewer on current symbol. 
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Перегляд документації щодо поточного символу за допомогою зовнішніх команд.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: Could not parse the output of command
uk: Не вдалось проаналізувати вихідні дані команди

en: Put output in buffer
uk: Показувати результат у вкладці редактора

en: Command 0:
uk: Команда 0:

en: Command 1:
uk: Команда 1:

en: %w will be replaced with current word
uk: %w буде замінено поточним словом

en: Document current word
uk: Документація на поточне слово

en: Document interactive
uk: Інтерактивна документація

en: Extra Selection
uk: Розширене виділення

en: Column mode, select to line / brace / anchor.
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Виділення прямокутне, до рядка, до дужки, до позиції у тексті тощо.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: E_xtra Selection
uk: _Розширене виділення

en: _Column Mode
uk: _Прямокутне

en: Column mode
uk: Режим прямокутного виділення

en: Select to _Line
uk: Виділити до _рядка...

en: Select to line
uk: Виділити до рядка

en: Select to Matching _Brace
uk: Виділити до парної _дужки

en: Select to matching brace
uk: Виділити до парної дужки

en: _Toggle Stream/Rectangular
uk: _У звичайне / прямокутне

en: Convert selection
uk: Перетворити виділення у звичайне / прямокутне

en: _Set Anchor
uk: _Встановити позицію

en: Set anchor
uk: Встановити кінцеву позицію виділення

en: Select to _Anchor
uk: Виділити до _позиції

en: Select to anchor
uk: Виділити до встановленої кінцевої позиції

en: _Rectangle Select to Anchor
uk: Виділити прямокутником до п_озиції

en: Rectangle select to anchor
uk: Прямокутне виділення до встановленої кінцевої позиції

en: File type configuration file for language "%s" not found: %s
uk: Конфігурація для файлів мови "%s" не знайдена: %s

en: Failed to load file type "%s" from file "%s": %s
uk: Не вдалось отримати конфігурацію для мови "%s" з файлу "%s": %s

en: Documentation Generator
uk: Генератор документації

en: Generates documentation basis from source code
uk: Генерація коментарів документації для символів у вихідному файлі програми

en: Failed to load configuration: %s
uk: Не вдалось завантажити конфігурацію: %s

en: Failed to save configuration: %s
uk: Не вдалось зберегти конфігурацію: %s

en: Failed to find configuration file for file type "%s": %s
uk: Не вдалось знайти файл конфігурації для типу файлу "%s": %s

en: Failed to load file "%s": %s
uk: Не вдалось завантажити файл "%s" : %s

en: Insert Documentation Comment
uk: Вставити коментар документації

en: _Document Current Symbol
uk: _Документувати поточний символ

en: Generate documentation for the current symbol
uk: Вставити документацію для поточного символу

en: Document _All Symbols
uk: Документувати _всі символи

en: Generate documentation for all symbols in the current document
uk: Вставити документацію для всіх символів у поточному документі

en: _Reload Configuration Files
uk: _Оновити конфігурацію

en: Force reloading of the configuration files
uk: Перезавантажити файли конфігурації

en: _Edit Current Language Configuration
uk: Відкрити поточну _конфігурацію

en: Open the current language configuration file for editing
uk: Редагувати файл конфігурації для поточної мови програмування

en: Open _Manual
uk: _Посібник користувача

en: Open the manual in a browser
uk: Відкрити посібник користувача у браузері

note: build tools menu item
en: _Documentation Generator
uk: _Генератор документації

note: General
en: General
uk: Загальні опції

note: auto-save
en: _Save file before generating documentation
uk: Зберігати файл перед створенням документації

en: Whether the current document should be saved to disc before generating the documentation. This is a technical detail, but it is currently needed to have an up-to-date tag list. If you disable this option and ask for documentation generation on a modified document, the behavior may be surprising since the comment will be generated for the last saved state of this document and not the current one.
uk: Зберігати поточний документ перед створенням документації. Залиште цю опцію увімкненою, оскільки документація створюється на основі збереженого стану документа (потребує оновлений список тегів), а не його поточного стану в редакторі.

note: indent
en: _Indent inserted documentation
uk: _Додавати відступи перед блоком документації

en: Whether the inserted documentation should be indented to fit the indentation at the insertion position.
uk: Додавати відступи перед блоком документації відповідно до місця вставки у документі.

note: Documentation type
en: Documentation type
uk: Тип документації

en: Choose the documentation type to use with each file type. The special language "All" on top of the list is used to choose the default documentation type, used for all languages that haven't one set.
uk: Тип документації відповідно до типу файлу. Мова "All" у верхній частині встановлює тип документації за замовчуванням та використовується для всіх мов, для яких тип документації не встановлено.

note: Environ editor
en: Global environment
uk: Глобальне середовище

en: Global environment overrides and additions. This environment will be merged with the file-type-specific ones.
uk: Додаткові параметри середовища та перепризначення глобальних параметрів. Це середовище буде об'єднано із середовищем для типу файлу.

en: File "%s" exists but is not a regular file
uk: Файл "%s" існує, але це не звичайний файл

en: %s: no such file or directory
uk: %s: такого файлу чи каталогу немає

en: Failed to resize memory output stream
uk: Не вдалось змінити розмір вихідного потоку пам'яті

en: Argument parsing regular expression did not match (argument list was: "%s")
uk: Регулярний вираз для аналізу аргументів не виявив жодного збігу (список аргументів: "%s")

en: Failed to add global environment, skipping: %s
uk: Не вдалось додати глобальне середовище, пропущено: %s

en: Failed to build comment: %s
uk: Не вдалось скласти коментар: %s

en: Documentation type "%s" does not exist for language "%s".
uk: Тип документації "%s" не існує для мови "%s".

en: No setting applies to symbol "%s" of type "%s" at line %lu.
uk: Символ "%s" типу "%s" у рядку %lu не має жодних параметрів настройки.

en: No valid tag at line %d.
uk: У рядку %d немає коректного тегу.

en: No tags in the document
uk: У документі немає тегів

en: Unknown option
uk: Невідома опція

en: Unknown value type for keyfile entry %s::%s
uk: Невідомий тип для запису в файлі конфігурації %s::%s

en: Error retrieving keyfile entry %s::%s: %s
uk: Помилка при отриманні запису з файлу конфігурації %s::%s: %s

en: Language
uk: Мова

en: _Change associated documentation type
uk: _Змінити тип

en: _Disassociate documentation type
uk: _Очистити тип

en: Default documentation type for languages that does not have one set
uk: Тип документації за замовчуванням.

en: Insert Numbers
uk: Стовпець чисел

en: Insert/Fill columns with numbers.
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Вставлення послідовності чисел у стовпець прямокутного виділення.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: Counting...
uk: Підрахунок...

en: Preparing...
uk: Підготовка...

en: Inserting...
uk: Вставлення...

en: For base 11 and above
uk: Для основи 11 і вище

en: _Start:
uk: _Старт:

en: S_tep:
uk: _Крок:

en: _Base:
uk: _Основа:

en: Letters:
uk: Регістр букв:

en: _Upper
uk: _Верхній

en: _Lower
uk: _Нижній

en: Base _prefix
uk: _Префікс

en: 0 for octal, 0x for hex, + for positive decimal
uk: 0 для вісімкової, 0x для шістнадцяткової, + для позитивної десяткової основи

en: Padding:
uk: Доповнення:

en: Sp_ace
uk: Про_білами

en: _Zero
uk: Ну_лями

en: Insert _Numbers...
uk: Вставити стовпець чисел...

en: Insert Numbers...
uk: Вставити стовпець чисел

en: Environments
uk: Середовище

en: Formatting
uk: Формат

en: Document Structure
uk: Структура документа

en: Lists
uk: Списки

en: Math
uk: Математика

en: Insert Environment
uk: Вставити середовище

en: Environment:
uk: Середовище:

en: Could not determine where to insert package: %s
    Please try insert package manually
uk: Не вдалось визначити місце для вставлення команди package для пакету: %s
    Спробуйте вставити цю команду вручну.

en: Could not determine where to insert package: %s
uk: Не вдалось визначити місце для вставлення пакету: %s

en: Article (@Article)
uk: Стаття (@Article)

en: Book (@Book)
uk: Книга (@Book)

en: Booklet (@Booklet)
uk: Брошура (@Booklet)

en: Conference (@Conference)
uk: Конференція (@Conference)

en: Inbook (@Inbook)
uk: У книзі (@Inbook)

en: Incollection (@Incollection)
uk: У збірнику(@Incollection)

en: Inproceedings (@Inproceedings)
uk: У матеріалах конференції (@Inproceedings)

en: Manual (@Manual)
uk: Посібник (@Manual)

en: Mastersthesis (@Mastersthesis)
uk: Дипломна робота магістра (@Mastersthesis)

en: Misc (@Misc)
uk: Різне (@Misc)

en: PhdThesis (@PhdThesis)
uk: Дисертація кандидата (@PhdThesis)

en: Proceedings (@Proceedings)
uk: Матеріали конференції (@Proceedings)

en: Techreport (@Techreport)
uk: Техрепорт (@Techreport)

en: Unpublished (@Unpublished)
uk: Не опубліковано (@Unpublished)

en: Address of publisher
uk: Адреса видавництва

en: Annotation for annotated bibliography styles
uk: Анотація для анотованих стилів бібліографії

en: Name(s) of the author(s), separated by 'and' if more than one
uk: Імена авторів, розділені "and", якщо більше одного

en: Title of the book, if only part of it is being cited
uk: Назва книги, якщо цитується лише її частина

en: Chapter number
uk: Номер глави

en: Citation key of the cross-referenced entry
uk: Ключ цитованого посилання

en: Edition of the book (such as "first" or "second")
uk: Видання книги (наприклад, "перше" або "друге")

en: Name(s) of the editor(s), separated by 'and' if more than one
uk: Імена редакторів, розділені "and", якщо більше одного

en: Specification of electronic publication
uk: Специфікація електронного видання

en: Publishing method if the method is nonstandard
uk: Метод публікації, якщо метод нестандартний

en: Institution that was involved in the publishing
uk: Установа, яка брала участь у видавництві

en: Journal or magazine in which the work was published
uk: Назва журналу, в якому опублікована стаття

en: Hidden field used for specifying or overriding the alphabetical order of entries
uk: Приховане поле для вказівки або заміни алфавітного порядку сортування записів

en: Month of publication or creation if unpublished
uk: Місяць публікації (створення, якщо вона не опублікована)

en: Miscellaneous extra information
uk: Інша додаткова інформація

en: Number of journal, magazine, or tech-report
uk: Номер журналу чи технічного звіту

en: Sponsor of the conference
uk: Спонсор конференції

en: Page numbers separated by commas or double-hyphens
uk: Номери сторінок, розділені комами або "--" (подвійними дефісами)

en: Name of publisher
uk: Видавництво

en: School where thesis was written
uk: Заклад, місце захисту

en: Series of books in which the book was published
uk: Серія, в якій книга була опублікована

en: Title of the work
uk: Назва роботи

en: Type of technical report
uk: Тип технічного звіту

en: Internet address
uk: Інтернет-адреса

en: Number of the volume
uk: Номер тому

en: Year of publication or creation if unpublished
uk: Рік публікації (створення, якщо не опубліковано)

en: Extends LaTeX support
uk: Розширена підтримка LaTeX

en: Runs LaTeX wizard
uk: Майстер LaTeX

en: Marks selected text as italic
uk: Курсив

en: Marks selected text as bold
uk: Жирний

en: Underlines selected text
uk: Підкреслення

en: Centered
uk: Центрувати горизонтально

en: Left side oriented
uk: Вирівняти по лівому краю

en: Right side oriented
uk: Вирівняти по правому краю

en: Use KOMA script by default
uk: Використовувати KOMA-script за замовчуванням

en: Show extra plugin toolbar
uk: Показати додаткову панель інструментів

en: Capitalize sentence on typing
uk: Починати речення з великої літери під час набору

en: Add a wizard icon to Geany's main toolbar
uk: Додати піктограму Майстра на головну панель інструментів Geany

en: Lower selection when formatting smallcaps (\textsc{})
uk: При форматуванні у капітелі (\textsc{}), конвертувати виділення в нижній регістр

en: Don't care about this inside plugin
uk: За настройками редактора

en: Always perform autocompletion on LaTeX
uk: Завжди автозавершувати команди LaTeX

en: Modus of autocompletion
uk: Автозавершення:

en: Insert Label
uk: Вставити мітку

en: Label name:
uk: Мітка:

en: Insert Command
uk: Вставити команду

en: Command name:
uk: Команда:

en: Insert Reference
uk: Вставити посилання

en: Reference name:
uk: Посилання:

en: _Standard Reference
uk: _Просте (\ref)

en: _Page Reference
uk: _Сторінка (\pageref)

en: _Add both
uk: _Обидва

en: More
uk: Додатково

en: Add additional package
uk: Вставити пакет

en: Package name:
uk: Пакет:

en: Package options:
uk: Параметри:

en: Insert BibTeX Reference
uk: Вставити посилання BibTeX

en: BibTeX reference name:
uk: Ім'я посилання BibTeX:

en: Dear Sir or Madame
uk: Шановний(а)

en: With kind regards
uk: З повагою

en: No template assigned. Aborting
uk: Шаблон не вказаний. Операція перервана.

note: Building the wizard-dialog and showing it
en: LaTeX-Wizard
uk: Майстер LaTeX

note: Templates *  Adds custom templates if there are any. If there are none just *  adds default one TEMPLATE FILE
en: Template:
uk: Шаблон:

en: Set the template which should be used for creating the new document
uk: Шаблон нового документа

en: Default
uk: За замовчуванням

note: Documentclass
en: Documentclass:
uk: Клас документа:

en: Choose the kind of document you want to write
uk: Тип нового документа: стаття, книга тощо

en: Book
uk: Книга

en: Article
uk: Стаття

en: Report
uk: Звіт

en: Letter
uk: Лист

en: Presentation
uk: Презентація

note: Encoding
en: Encoding:
uk: Кодування символів:

en: Set the encoding for your new document
uk: Встановити тип кодування для нового документа

note: fontsize
en: Font size
uk: Розмір шрифту:

en: Set the default font size of your new document
uk: Базовий розмір шрифту для нового документа

note: Author
en: Author:
uk: Автор:

en: Sets the value of the \author command. In most cases this should be your name
uk: Значення для команди \author. Зазвичай - ваше ім'я.

note: Date
en: Date:
uk: Дата:

en: Sets the value of the \date command inside header of your new created LaTeX-document. Keeping it at \today is a good decision if you don't need any fixed date.
uk: Значення для команди \date у заголовку створеного LaTeX документа. Призначте \today або конкретну дату.

note: Title of the new document
en: Title:
uk: Заголовок:

en: Sets the title of your new document.
uk: Заголовок нового документа або назва книги.

note: Papersize
en: Paper size:
uk: Розмір сторінки:

en: Choose the paper format for the newly created document
uk: Розмір сторінки для нового документа

note: Paper direction
en: Paper Orientation:
uk: Орієнтація сторінки:

en: Choose the paper orientation for the newly created document
uk: Орієнтація сторінки для нового документа

en: Use KOMA-script classes if possible
uk: Використовувати класи KOMA-script (якщо можливо)

en: Uses the KOMA-script classes by Markus Kohm.
    Keep in mind: To compile your document these classes have to be installed before.
uk: Використовує KOMA-script класи (автор: Markus Kohm).
    Для компіляції документа ці класи потрібно встановити заздалегідь.

en: Use draft mode
uk: Використовувати режим чернетки

en: Set the draft flag inside new created documents to get documents with a number of debugging helpers
uk: Додавати позначку draft у створеному документі. Дозволяє використовувати допоміжні засоби налагодження.

en: Run LaTeX-Wizard
uk: Майстер LaTeX

en: Insert \label
uk: Вставити \label

en: Insert \ref
uk: Вставити \ref

en: Insert linebreak \\
uk: Вставити розрив рядка \\

en: Insert command
uk: Вставити команду

en: Turn input replacement on/off
uk: Перемкнути автомаскування спеціальних символів

en: Replace special characters
uk: Маскувати спеціальні символи у виділенні

en: Run insert environment dialog
uk: Вставити середовище

en: Insert \item
uk: Вставити \item

en: Format selection in bold font face
uk: Форматувати виділення жирним шрифтом

en: Format selection in italic font face
uk: Форматувати виділення курсивним шрифтом

en: Format selection in typewriter font face
uk: Форматувати виділення машинописним шрифтом

en: Format selection centered
uk: Центрувати виділення горизонтально

en: Format selection left-aligned
uk: Вирівняти виділення по лівому краю

en: Format selection right-aligned
uk: Вирівняти виділення по правому краю

en: Insert description list
uk: Вставити список з описом (description)

en: Insert itemize list
uk: Вставити маркований список (itemize)

en: Insert enumerate list
uk: Вставити нумерований список (enumerate)

en: Set selection one level up
uk: Перенести виділене на рівень вище

en: Set selection one level down
uk: Перенести виділене на рівень нижче

en: Insert \usepackage{}
uk: Вставити пакет

en: Insert BibTeX reference dialog
uk: Вставити посилання BibTeX

en: LaTeX is a plugin to improve support for LaTeX in Geany.
    
    Please report all bugs or feature requests to one of the authors.
uk: Плаґін для розширеної підтримки LaTeX у Geany.
    
    Повідомлення про помилки або запити щодо нових функцій, будь ласка, надсилайте одному з авторів.

en: page \pageref{{{reference}}}
uk: сторінка \pageref{{{reference}}}

en: \ref{{{reference}}}, page \pageref{{{reference}}}
uk: \ref{{{reference}}}, сторінка \pageref{{{reference}}}

note: Filling up menubar menus LaTeX menu
en: LaTeX-_Wizard
uk: Майстер _LaTeX...

en: Starts a Wizard to easily create LaTeX-documents
uk: Відкрити майстер для простого створення LaTeX-документів.

en: I_nsert Special Character
uk: _Вставити символ

en: Helps to use some not very common letters and signs
uk: Вставлення спеціальних символів та знаків

en: Insert _Reference
uk: Вставити _посилання...

en: Inserting references to the document
uk: Вставлення посилань у документ

en: Insert _Label
uk: Вставити _мітку...

en: Helps at inserting labels to a document
uk: Вставлення мітки у документ

en: Insert _Environment
uk: Вставити с_ередовище...

en: Helps at inserting an environment a document
uk: Вставлення середовища у документ

en: Insert P_ackage
uk: Вставити _пакет...

en: A small dialog to insert \usepackage{} into header of current file
uk: Вставлення \usepackage{} у заголовок поточного файлу

en: _Format
uk: _Формат

note: Add font size menu
en: F_ont size
uk: _Розмір шрифту

en: _Special Character Replacement
uk: М_аскування спеціальних символів

en: Bulk _Replace Special Characters
uk: _Замаскувати у виділенні

en: _Replace selected special characters with TeX substitutes
uk: Маскування спеціальних символів у виділенні за допомогою escape-символу

en: Toggle _Special Character Replacement
uk: _Автомаскування

en: Insert _Command
uk: Вставити _команду...

en: Inserting customized command to document
uk: Вставлення команди LaTeX

en: Insert B_ibTeX reference
uk: Вставити _посилання...

en: Helps to insert a reference out of BibTeX files
uk: Вставлення посилань із бібліотек BibTeX

en: _BibTeX entries
uk: Записи _BibTeX

en: LaTeX letters
uk: _Символи LaTeX

en: Greek letters
uk: _Грецькі букви

en: German umlauts
uk: Німецькі _умлаути

en: Misc
uk: _Різне

en: Arrow characters
uk: С_трілки

en: Relational
uk: _Реляційні символи

en: Binary operation
uk: _Бінарні операції

en: Italic
uk: Курсив

en: Bold
uk: Жирний

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Typewriter
uk: Машинописний

en: Small Caps
uk: Капітелі

en: Slanted
uk: Косий

en: Emphasis
uk: Наголос

en: tiny
uk: -4 (tiny)

en: scriptsize
uk: -3 (scriptsize)

en: footnotesize
uk: -2 (footnotesize)

en: small
uk: -1 (small)

en: normalsize
uk: базовий (normalsize)

en: large
uk: +1 (large)

en: Large
uk: +2 (Large)

en: LARGE
uk: +3 (LARGE)

en: huge
uk: +4 (huge)

en: Huge
uk: +5 (Huge)

en: IBM 850 code page
uk: Кодова сторінка IBM 850

en: IBM 852 code page
uk: Кодова сторінка IBM 852

en: Don't set any encoding
uk: Не встановлювати кодування

en: Write and run Lua scripts for custom commands.
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Створення та запуск скриптів Lua.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: Lua Script Plugin
uk: Плаґін Lua Script

en: Lua script error:
uk: Помилка у скрипті Lua:

en: Script timeout
uk: Час очікування завершення скрипту

en: A Lua script seems to be taking excessive time to complete.
    Do you want to continue waiting?
uk: Скрипт Lua виконується занадто довго.
    Продовжувати чекати?

en: Script timeout exceeded.
uk: Час на очікування завершення скрипту перевищено.

en: (error object is not a string)
uk: (помилка не є об'єктом-рядком)

en: Unknown Error inside script.
uk: Невідома помилка у скрипті.

en: Out of memory.
uk: Недостатньо пам'яті.

en: Failed to open script file.
uk: Не вдалось відкрити файл скрипта.

en: Unknown error while loading script file.
uk: Невідома помилка під час завантаження файлу скрипта.

en: _Lua Scripts
uk: Скрипти _Lua

en: Nothing to configure!
uk: Конфігурацію не знайдено

en: You can create the script:
    
    "%s"
    
    to add your own custom configuration dialog.
uk: Створіть скрипт:
    
    "%s"
    
    щоб додати діалог конфігурації.

en: Open file
uk: Відкрити файл

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: Browse...
uk: Огляд...

en: Select Color
uk: Вибрати колір

en: Choose...
uk: Вибрати...

en: Select Font
uk: Вибрати шрифт

en: Select...
uk: Вибрати...

en: <too large to display>
uk: <занадто великий для показу>

en: File exists
uk: Файл вже існує

en: Do you want to overwrite it?
uk: Ви дійсно хочете його перезаписати?

en: confirm
uk: Підтвердити

en: Save file
uk: Зберегти файл

en: The %s plugin failed to load properly.
    Please check your installation.
uk: Не вдалось завантажити плаґін %s.
    Перевірте інсталяцію.

en: Cut to Clipboard
uk: Вирізати виділення в буфер обміну

en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати виділення у буфер обміну

en: Paste from Clipboard
uk: Вставити з буфера обміну (замінити виділення)

en: Cut current line to Clipboard
uk: Вирізати поточний рядок у буфер обміну

en: Copy current line to Clipboard
uk: Копіювати поточний рядок у буфер обміну

en: Delete character to the left
uk: Видалити попередній символ (або виділення)

en: Delete character to the right
uk: Видалити поточний символ (або виділення)

en: Delete character to the left (but not newline)
uk: Видалити попередній символ (або виділення) без приєднання рядка

en: Delete up to start of word to the Left
uk: Видалити до початку слова (поточного або попереднього)

en: Delete up to start of word to the Right
uk: Видалити до початку наступного слова

en: Delete up to end of word to the Right
uk: Видалити до кінця слова (поточного або наступного)

en: Delete to beginning of line
uk: Видалити до початку рядка

en: Delete to end of line
uk: Видалити до кінця рядка

en: Delete current line
uk: Видалити поточний рядок

en: Backwards Tab (deletes tab if nothing after it)
uk: Видалити попередній символ табуляції (Tab) або скасувати відступ

en: Scroll Display down a line
uk: Прокрутити екран вниз на один рядок

en: Scroll Display up a line
uk: Прокрутити екран вгору на один рядок

en: Zoom view in
uk: Збільшити масштаб

en: Zoom view out
uk: Зменшити масштаб

en: Move Cursor Down
uk: Йти вниз на один рядок

en: Move Cursor Up
uk: Йти вгору на один рядок

en: Move Cursor Left
uk: Йти вліво на один символ

en: Move Cursor Right
uk: Йти вправо на один символ

en: Move Cursor to start of Word to the Left
uk: Йти вліво до початку слова (поточного або попереднього)

en: Move Cursor to start of Word to the Right
uk: Йти вправо на одне слово

en: Move Cursor to start of Part of Word to the Left
uk: Йти вліво на одну частину слова

en: Move Cursor to start of Part of Word to the Right
uk: Йти вправо на одну частину слова

en: Move Cursor to start of line
uk: Йти до початку рядка

en: Move Cursor to end of line
uk: Йти в кінець рядка

en: Move Cursor to 1st line of Document
uk: Йти до початку документа

en: Move Cursor to last line of document
uk: Йти в кінець документа

en: Move Cursor up one Page
uk: Йти вгору на одну сторінку

en: Move Cursor down one Page
uk: Йти вниз на одну сторінку

en: Move Cursor to first visible character
uk: Йти до початку видимого рядка

en: Move Cursor to last visible character
uk: Йти в кінець видимого рядка

en: Move Cursor to 1st non-whitespace character of line, or 1st character of line if already at 1st non-whitespace character
uk: Йти до візуально-першого символу в рядку або до початку рядка

en: Move Cursor to beginning of next paragraph
uk: Йти вниз до початку наступного абзацу (розділений пустим рядком)

en: Move Cursor up to beginning of current/previous paragraph
uk: Йти вгору до початку абзацу (поточного або попереднього)

en: Move Cursor to end of Word to the Left
uk: Йти вліво до кінця попереднього слова

en: Move Cursor to end of Word to the Right
uk: Йти вправо до кінця слова (поточного або наступного)

en: Extend Selection down a line
uk: Розширити виділення вниз на один рядок

en: Extend Selection up a line
uk: Розширити виділення вгору на один рядок

en: Extend Selection Left a line
uk: Розширити виділення вліво на один символ

en: Extend Selection Right a line
uk: Розширити виділення вправо на один символ

en: Extend Selection to start of Word to the Left
uk: Розширити виділення вліво до початку слова (поточного або попереднього)

en: Extend Selection to start of Word to the Right
uk: Розширити виділення вправо до початку наступного слова

en: Extend Selection to start of Part of Word to the Left
uk: Розширити виділення вліво на одну частину слова

en: Extend Selection to start of Part of Word to the Right
uk: Розширити виділення вправо на одну частину слова

en: Extend Selection to start of line
uk: Розширити виділення до початку рядка

en: Extend Selection to end of line
uk: Розширити виділення до кінця рядка

en: Extend Selection to start of document
uk: Розширити виділення до початку документа

en: Extend Selection to end of document
uk: Розширити виділення до кінця документа

en: Extend Selection up one Page
uk: Розширити виділення вгору на одну сторінку

en: Extend Selection down one Page
uk: Розширити виділення вниз на одну сторінку

en: Extend Selection to fist visible character
uk: Розширити виділення до початку видимого рядка

en: Extend Selection to last visible character
uk: Розширити виділення до кінця видимого рядка

en: Extend Selection to 1st non-whitespace character of line, or 1st character of line if already at 1st non-whitespace character
uk: Розширити виділення до візуально-першого символу в рядку

en: Extend Selection to beginning of next paragraph
uk: Розширити виділення вниз до початку наступного абзацу (розділений пустим рядком)

en: Extend Selection up to beginning of current/previous paragraph
uk: Розширити виділення вгору до початку абзацу (поточного або попереднього)

en: Extend Selection to end of Word to the Left
uk: Розширити виділення вліво до кінця попереднього слова

en: Extend Selection to end of Word to the Right
uk: Розширити виділення вправо до кінця слова (поточного або наступного)

en: Extend Rectangular Selection down a line
uk: Розширити прямокутне виділення вниз на один рядок

en: Extend Rectangular Selection up a line
uk: Розширити прямокутне виділення вгору на один рядок

en: Extend Rectangular Selection Left a line
uk: Розширити прямокутне виділення вліво на один символ

en: Extend Rectangular Selection Right a line
uk: Розширити прямокутне виділення вправо на один символ

en: Extend Rectangular Selection to start of line
uk: Розширити прямокутне виділення до початку рядка

en: Extend Rectangular Selection to end of line
uk: Розширити прямокутне виділення до кінця рядка

en: Extend Rectangular Selection up one Page
uk: Розширити прямокутне виділення вгору на одну сторінку

en: Extend Rectangular Selection down one Page
uk: Розширити прямокутне виділення вниз на одну сторінку

en: Extend Rectangular Selection to 1st non-whitespace character of line, or 1st character of line if already at 1st non-whitespace character
uk: Розширити прямокутне виділення до візуально-першого символу в рядку

en: Cancel Selection
uk: Скасувати показ підказки або списку автозавершення

en: Toggle Insert/Overwrite mode
uk: Перемкнути режим вставки / заміни

en: Tab
uk: Символ табуляції

en: Newline
uk: Вставити новий рядок (символ newline для поточної платформи)

en: Insert/replace with ""
uk: Замінити виділення на ""

en: Swap current line with one above
uk: Поміняти місцями попередній і поточний рядки

en: Change selected text to lowercase
uk: Змінити регістр виділеного тексту на нижній регістр

en: Change selected text to uppercase
uk: Змінити регістр виділеного тексту на верхній

en: Insert duplicate of current line below
uk: Вставити дублікат поточного рядка (нижче)

en: Insert duplicate of selected text after selection. If nothing selected, duplicate line
uk: Вставити дублікат виділеного тексту (або усього рядка)

en: Search for next ""
uk: Пошук наступного ""

en: Search for previous ""
uk: Пошук попереднього ""

en: Set start of search to beginning of selection
uk: Пошук починати з поточної позиції

en: Macros
uk: Макроси

en: Macros for Geany
uk: Запис і редагування послідовності команд редактора

en: No text in clipboard!
uk: Буфер обміну порожній!

en: Unrecognised message
    %i %i %i
uk: Невідома команда %i %i %i

en: Save Macros when close Geany
uk: Зберігати макроси при виході з Geany

en: Ask before replacing existing Macros
uk: Підтверджувати перезапис наявного макросу

note: create dialog box
en: Geany Macros help
uk: Довідка про макроси для Geany

en: This Plugin implements Macros in Geany.
uk: Плаґін додає підтримку макросів для Geany.

en: This plugin allows you to record and use your own macros.
uk: Він дозволяє записувати та виконувати макроси.

en: These are sequences of actions that can then be repeated with a single key combination.
uk: Це послідовності команд, які потім можна виконати за допомогою комбінації клавіш.

en: So if you had dozens of lines where you wanted to delete the last 2 characters, you could simply start recording, press End, Backspace, Backspace, down line and then stop recording.
uk: Наприклад, ви маєте десять рядків, і вам потрібно видалити останні 2 символи у кожному з них. Ви можете просто перейти у перший рядок і розпочати запис макросу, потім натиснути End, Backspace, Backspace, стрілку вниз, після цього зупинити запис.

en: Then simply trigger the macro and it would automatically edit the line and move to the next.
uk: Потім просто виконайте макрос, і він автоматично відредагує поточний рядок і перейде до наступного.

en: Select Record Macro from the Tools menu and you will be prompted with a dialog box.
uk: Виберіть "Записати макрос" в меню "Інструменти", і вам буде запропоновано діалогове вікно.

en: You need to specify a key combination that isn't being used, and a name for the macro to help you identify it.
uk: Вам потрібно вказати комбінацію клавіш, яка ще не використовується, та ім'я макросу.

en: Then press Record.
uk: Потім натисніть "Записувати".

en: What you do in the editor is then recorded until you select Stop Recording Macro from the Tools menu.
uk: Потім все, що ви будете робити в редакторі, буде записуватись, доки ви не виберете "Зупинити запис макросу" в меню "Інструменти".

en: Simply pressing the specified key combination will re-run the macro.
uk: Натискання вказаної комбінації клавіш повторно виконає макрос.

en: To edit the macros you have, select Edit Macro from the Tools menu.
uk: Щоб редагувати наявні макроси, виберіть "Редагувати макроси" у меню "Інструменти".

en: You can select a macro and delete it, or re-record it.
uk: Вибраний макрос можливо видалити або перезаписати.

en: You can also click on a macro's name and change it, or the key combination and re-define that assuming that it's not already in use.
uk: Також ви можете натиснути на ім'я макросу та перейменувати його, або змінити комбінацію клавіш (якщо ще не використовується).

en: Selecting the edit option allows you to view all the individual elements that make up the macro.
uk: Кнопка "Редагування" дозволяє переглянути всі складові команди макросу.

en: You can select a different command for each element, move them, add new elements, delete elements, or if it's replace/insert, you can edit the text that replaces the selected text, or is inserted.
uk: Ви можете вибрати іншу команду для кожного кроку, перемістити, додати або видалити елементи. Для команди заміни або вставки тексту, ви можете відредагувати текст заміни (вставки).

en: The only thing to bear in mind is that undo and redo actions are not recorded, and won't be replayed when the macro is re-run.
uk: Однак майте на увазі, що дії скасування (Undo) та повторення (Redo) не записуються і не будуть доступні при виконанні макросу.

en: You can alter the default behaviour of this plugin by selecting Plugin Manager under the Tools menu, selecting this plugin, and clicking Preferences.
uk: Ви можете змінити настройки за замовчуванням, вибравши "Диспетчер плаґінів" у меню "Інструменти", і відкривши "Параметри" для цього плаґіна.

en: You can change:
uk: Ви можете змінити опції:

en: Save Macros when close Geany - If this is selected then Geany will save any recorded macros and reload them for use the next time you open Geany, if not they will be lost when Geany is closed.
uk: "Зберігати макроси при виході з Geany" - якщо вибрано цю опцію, Geany збереже всі записані макроси та перезавантажить їх для використання наступного разу, коли ви відкриєте Geany. Інакше, нові макроси буде втрачено.

en: Ask before replacing existing Macros - If this is selected then if you try recording a macro over an existing one it will check before over-writing it, giving you the option of trying a different name or key trigger combination, otherwise it will simply erase any existing macros with the same name, or the same key trigger combination.
uk: "Підтверджувати перезапис наявного макросу" - якщо цю опцію увімкнено, тоді, якщо ви спробуєте записати новий макрос надавши йому ім'я та комбінацію клавіш вже наявного макросу, то вам буде надано можливість спробувати інше ім'я або іншу комбінацію клавіш активації. Інакше, наявний макрос буде видалений.

note: create dialog box
en: Record Macro
uk: Записати макрос

note: create buttons
en: Record
uk: Записувати

en: Macro Trigger:
uk: Комбінація клавіш:

en: Macro Name:
uk: Макрос:

en: Macro name "%s"
     is already in use.
    Replace?
uk: Макрос "%s"
     вже існує.
    Замінити?

en: Macro trigger "%s"
     is already in use.
    Replace?
uk: Комбінація клавіш "%s"
     вже існує.
    Замінити?

en: Search %s, looking for %s%s%s.%s%s%s%s%s
uk: Пошук %s, пошук %s%s%s.%s%s%s%s%s

note: create dialog box
en: Search Options:
uk: Параметри пошуку

note: create buttons
en: _Ok
uk: _ОК

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Search Forwards
uk: Пошук вперед

en: Search Backwards
uk: Пошук назад

note: create checkbox to check for search options
en: Search for contents of clipboard
uk: Знайти вміст буфера обміну

en: Search for:
uk: Шукати:

note: create checkbox to check for search options
en: Search is case sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Search for whole word
uk: Ціле слово

en: Search for start of word
uk: На початку слова

en: Search text is regular expression
uk: Використовувати регулярний вираз

en: Search text is POSIX compatible
uk: Розширений регулярний вираз POSIX

note: create dialog box
en: Edit Insert/Replace Text
uk: Параметри вставки / заміни

en: Text:
uk: Текст:

en: Insert/replace with "%s"
uk: Вставити / Замінити на "%s"

note: create dialog box
en: Edit: %s
uk: Редагування: %s

note: add column
en: Event
uk: Команда

note: add buttons
en: Move _Up
uk: Перемістити в_гору

en: Move Do_wn
uk: Перемістити в_низ

en: New _Above
uk: _Додати вище

en: New _Below
uk: Д_одати нижче

en: _Edit
uk: _Редагування

en: _Delete
uk: _Видалити

note: create dialog box
en: Edit Macros
uk: Редагування макросів

en: Macro Name
uk: Макрос

en: Key Trigger
uk: Комбінація клавіш

note: add buttons
en: _Re-Record
uk: _Перезаписати

note: add record macro menu entry
en: Record _Macro
uk: Записати _макрос...

note: add stop record macromenu entry
en: Stop Recording _Macro
uk: Зупинити запис _макросу

note: add Edit Macro menu entry
en: _Edit Macros
uk: _Редагувати макроси...

note: *< \brief It's the information message about geany mini script
en: <b>GMS : Geany Mini-Script filter Plugin</b>
    This plugin is a tool to apply a script filter on:
       o the text selection,
       o the current document,
       o all documents of the current session.
    
    The filter type can be:
       o Unix shell script,
       o perl script,
       o python script,
       o sed commands,
       o awk script.
    
    <b>AUTHOR</b>
       Written by Pascal BURLOT (December,2008)
    
    <b>LICENSE:</b>
    This program is free software; you can redistribute
    it and/or modify it under the terms of the GNU 
    General Public License as published by the Free
    Software Foundation; either version 2 of the License,
    or (at your option) any later version.
uk: <b>Міні-скрипт (GMS: Geany Mini-Script plugin)</b>
    Плаґін дозволяє застосування фільтрувальних скриптів до:
       o виділення тексту
       o поточного документу
       o всіх документів поточної сесії
    
    Фільтром може бути:
       o скрипт інтерпретатора команд Unix/Linux
       o скрипт Perl
       o скрипт Python
       o команди sed
       o скрипт AWK
    
    <b>AUTHOR</b>
       Written by Pascal BURLOT (December, 2008)
    
    <b>LICENSE:</b>
    This program is free software; you can redistribute
    it and/or modify it under the terms of the GNU 
    General Public License as published by the Free
    Software Foundation; either version 2 of the License,
    or (at your option) any later version.

en: Load Mini-Script File
uk: Завантажити міні-скрипт

en: Save Mini-Script File
uk: Зберегти міні-скрипт

en: Mini-Script Filter
uk: Фільтрувальний міні-скрипт

en: Clear the mini-script window
uk: Очистити усе

en: Load a mini-script into this window
uk: Завантажити з файлу

en: Save the mini-script into a file
uk: Зберегти у файл

en: Display a information about the mini-script plugin
uk: Довідка

en: select the mini-script type
uk: Інтерпретатор

note: Hbox : Radio bouttons for choosing the input: *                   selection/current document/all documents of the current session
en: filter input
uk: вхід фільтра

en: select the input of mini-script filter
uk: Вхідний текст для фільтрувального міні-скрипту

en: selection
uk: Виділення

en: document
uk: Документ

en: session
uk: Усі документи

note: Hbox : Radio bouttons for choosing the output: *                   current document/ or new document
en: filter output
uk: вихід фільтра

en: select the output of mini-script filter
uk: Вихідний текст з фільтрувального міні-скрипту

en: Current Doc.
uk: Поточний документ

en: New Doc.
uk: Новий документ

en: script configuration
uk: Конфігурація інтерпретаторів

en: Mini Script
uk: Міні-скрипт

en: A tool to apply a script filter on a text selection or current document(s)
uk: Застосування фільтрувальних скриптів до виділеного тексту або до поточного документа

en: Pascal BURLOT, a Geany user
uk: Pascal BURLOT, користувач Geany

note: Add an item to the Tools menu
en: _Mini-Script
uk: _Міні-скрипт

en: Numbered Bookmarks for Geany
uk: Пронумеровані закладки для Geany

en: Unable to apply all markers to '%s' as all being used.
uk: Не вдалось застосувати маркери до "%s" - усі вже призначені.

en: _Okay
uk: _ОК

en: '%s' has been edited since it was last saved by geany. Marker positions may be unreliable and will not be loaded.
    Press Ignore to try an load markers anyway.
uk: "%s" був змінений з моменту останнього збереження у Geany. Збережені позиції маркерів можливо вже недійсні й тому не будуть завантажені.
    Натисніть Ігнорувати, щоб все одно спробувати завантажити маркери.

en: _Ignore
uk: _Ігнорувати

en: remember fold state
uk: Зберігати стан згорнутих блоків коду

en: Center view when goto bookmark
uk: Показувати знайдений рядок у середині вікна редактора

en: Move to start of line
uk: Переходити до початку рядка

en: Move to remembered position in line
uk: Переходити до збереженого стовпця

en: Move to position in current line
uk: Переходити до поточного стовпця

en: Move to End of line
uk: Переходити до кінця рядка

en: Save file settings with program settings
uk: Зберігати настройки файлу разом з настройками програми

en: Save file settings to filename with suffix
uk: Зберігати настройки у файлі із суфіксом

en: remember normal Bookmarks
uk: Зберігати стандартні закладки

note: create dialog box
en: Numbered Bookmarks help
uk: Довідка про Пронумеровані закладки

en: This Plugin implements Numbered Bookmarks in Geany, as well as remembering the state of folds, and positions of standard non-numbered bookmarks when a file is saved.
    
    It allows you to use up to 10 numbered bookmarks. To set a numbered bookmark press Ctrl+Shift+a number from 0 to 9. You will see a marker appear next to the line number. If you press Ctrl+Shift+a number on a line that already has that bookmark number then it removes the bookmark, otherwise it will move the bookmark there if it was set on a different line, or create it if it had not already been set. Only the most recently set bookmark on a line will be shown, but you can have more than one bookmark per line. To move to a previously set bookmark, press Ctrl+a number from 0 to 9.
uk: Плаґін додає можливість створення пронумерованих закладок в Geany. Також плаґін дозволяє зберігати стан вкладок та позиції посилань зі стандартних закладок.
    
    Дозволяє використовувати до 10 пронумерованих закладок. Щоб встановити пронумеровану закладку, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Shift+номер [0-9]. Ви побачите маркер поруч із номером рядка. Повторне натискання Ctrl+Shift+номер на рядку, який уже має цей номер закладки, видалить її. Інакше, закладку буде переміщено на цей рядок або створено її наново. Рядок може мати більше ніж одну закладку, але показано буде лише останню встановлену закладку. Щоб перейти до встановленої закладки, натисніть відповідно Ctrl+номер [0-9] закладки.

en: Unable to apply markers as all being used.
uk: Не вдалось застосувати маркери - усі вже призначені.

en: The key with user ID "%s" has validity "%s".
    
    WARNING: It is NOT certain that the key belongs to the person named in the user ID.
    
    Are you *really* sure you want to use this key anyway?
uk: Ключ з ідентифікатором користувача "%s" має чинність "%s".
    
    УВАГА: Не вдалось підтвердити що ключ належить особі, вказаній в ідентифікаторі користувача.
    
    Ви дійсно хочете використати цей ключ?

en: No recipients were selected,
    use symmetric cipher?
uk: Одержувачів не вибрано.
    Використовувати симетричний шифр?

en: GPG encryption plugin for geany.
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Шифрування GPG для Geany.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: Encrypt
uk: _Шифрувати

en: Sign
uk: _Підписати...

en: Decrypt / Verify
uk: _Розшифрувати / Перевірити

en: Verify detached signature
uk: Перевірити з _файлу підписа...

en: Please select any recipients
uk: Виберіть одержувачів зі списку наявних ключів PGP

en: Sign the message as:
uk: Підписати як:

en: Select recipients
uk: Вибрати ключі

en: Choose a key to sign with:
uk: Підписати як:

en: Select signer
uk: Вибрати ключ

note: read the rest of the first line after OK
en: Passphrase entry
uk: Парольна фраза

en: Passphrase
uk: Парольна фраза

en: Enter passphrase for
uk: Введіть парольну фразу для

en: Error, Passphrase input without using gpg-agent is not supported on Windows yet.
uk: Введення парольної фрази без використання програми gpg-agent поки не підтримується в Windows.

en: a key with fingerprint
uk: ключ із відбитком

en: unknown
uk: невідома

en: undefined
uk: невизначена

en: never
uk: ніколи

en: marginal
uk: обмежена

en: full
uk: повна

en: ultimate
uk: необмежена

en: [bad validity value]
uk: [неправильна чинність]

note: buffer should be more than 105 bytes long
en:  valid
uk:  чинний

en:  green
uk:  зелений

en:  red
uk:  червоний

en:  revoked
uk:  відкликаний

en:  key-expired
uk:  ключ-прострочений

en:  sig-expired
uk:  підпис-прострочений

en:  key-missing
uk:  ключ-відсутній

en:  crl-missing
uk:  CRL-відсутній

en:  crl-too-old
uk:  CRL-занадто-старий

en:  bad-policy
uk:  невірна-політика

en:  sys-error
uk:  системна-помилка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: status ....: %s
    summary ...:%s
    fingerprint: %s
    created ...: %sexpires ...: %svalidity ..: %s
    val.reason : %s
    pubkey algo: %s
    digest algo: %s
    pka address: %s
    pka trust .: %s
    other flags:%s%s
    notations .: %s
uk: Статус ....: %s
    Підсумок ..:%s
    відбиток ..: %s
    створений .: %sдіє до ....: %sчинність ..: %s
    причина ...: %s
    pubkey algo: %s
    digest algo: %s
    pka address: %s
    pka trust .: %s
    інші парам.:%s%s
    нотації ...: %s

en: [None]
uk: [Немає]

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Found a signature from
uk: Знайдено підпис від

en: Signature
uk: Підпис

en: Error, could not find verification results
uk: Не вдалось знайти результати перевірки

en: Open a signature file
uk: Відкрити файл підпису

en: Alternative project support. 
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Проект (альтернативна реалізація).
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: Find a text in geanyprj's project
uk: Знайти у файлах

en: Display sidebar
uk: Показати бічну панель

en: Project Preferences
uk: Настройки

en: New Project
uk: Створити проект...

en: C_reate
uk: С_творити

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Location:
uk: Каталог конфігурації:

en: Choose Project Location
uk: Каталог файлу конфігурації проекта.

en: Base path:
uk: Базовий каталог:

en: Base directory of all files that make up the project. This can be a new path, or an existing directory tree. You can use paths relative to the project filename.
uk: Базовий каталог для файлів у цьому проекті. Це може бути шлях до нового або вже наявного каталогу. Ви можете вказати або повний шлях, або шлях відносно до каталогу конфігурації проекта.

en: Choose Project Base Path
uk: Виберіть базовий каталог проекту

en: Generate file list on load
uk: Автоматичний список файлів

en: Automatically add files that match project type on project load automatically. You can't manually add/remove files if you checked this option, since your modification will be lost on on next project load
uk: Автоматично додавати у список файлів у проекті усі наявні файли, відповідно конфігурації базового каталогу та типу файлів проекту. Якщо ця опція увімкнена, не додавайте / вилучайте файли вручну - ваші зміни буде втрачено при перезавантаженні конфігурації проекта.

en: Type:
uk: Тип файлів:

en: Project file "%s" already exists
uk: Файл конфігурації проекта "%s" вже існує

en: _Project
uk: _Проект

en: Delete Project
uk: _Видалити проект

en: Add File
uk: _Додати поточний файл

en: Preferences
uk: _Настройки

en: Find in Project
uk: З_найти у файлах...

en: Remove File
uk: Ви_лучити файл

en: H_ide Sidebar
uk: Приховати _бічну панель

en: Project
uk: Проект

en: Project "%s" opened.
uk: Проект "%s" відкрито.

en: GeanyVC
uk: Контроль версій

en: Interface to different Version Control systems.
    This plugins is currently not developed actively. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Інтерфейс до систем контролю версій.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: geanyvc: s_spawn_sync error: %s
uk: geanyvc: помилка s_spawn_sync: %s

en: File %s: action %s executed via %s.
uk: Файл %s: команда %s виконана програмою %s.

en: geanyvc: diff_external: Unable to rename '%s' to '%s'
uk: geanyvc: diff_external: Не вдалось перейменувати '%s' у '%s'

en: No changes were made.
uk: Без змін.

en: No history available
uk: Історія не доступна

en: Do you really want to revert: %s?
uk: Ви дійсно хочете скасувати зміни у файлі: %s?

en: Do you really want to add: %s?
uk: Ви дійсно хочете додати у репозиторій файл: %s?

en: Do you really want to remove: %s?
uk: Ви дійсно хочете видалити із репозиторію файл: %s?

en: Do you really want to update?
uk: Ви дійсно хочете оновити до найновішої версії?

en: The resulting differences cannot be displayed because the changes are too big to display here and would slow down the UI significantly.
    
    To view the differences, cancel this dialog and open the differences in Geany directly by using the GeanyVC menu (Base Directory -> Diff).
uk: Отримані відмінності неможливо показати, оскільки змін занадто багато і це може суттєво сповільнити інтерфейс.
    
    Щоби переглянути відмінності, скасуйте це діалогове вікно та відкрийте список відмінностей безпосередньо з меню "Зміни" ("Базовий каталог > Порівняти").

en: Commit Y/N
uk: Фіксувати

en: Status
uk: Статус

en: Path
uk: Файл

en: Choose a previous commit message
uk: Нещодавні коментарі

en: Line: %d Column: %d
uk: рядок: %d стовпець: %d

en: Commit
uk: Фіксувати зміни

en: _De-/select all files
uk: Усі файли

en: <b>Commit message:</b>
uk: <b>Коментар:</b>

en: C_ommit
uk: _Фіксувати зміни

en: Nothing to commit.
uk: Без змін.

en: Error initializing GeanyVC spell checking: %s. Check your configuration.
uk: Помилка ініціалізації системи перевірки правопису: %s. Перевірте настройки системи.

en: Commit failed; see status in the Message window.
uk: Не вдалось зафіксувати зміни; див. статус у вікні повідомлень.

en: Changes committed.
uk: Зміни зафіксовано.

en: Set Changed-flag for document tabs created by the plugin
uk: Позначати документи у вкладках, створених плаґіном, як змінені

en: If this option is activated, every new by the VC-plugin created document tab will be marked as changed. Even this option is useful in some cases, it could cause a big number of annoying "Do you want to save"-dialogs.
uk: Якщо цю опцію активовано, кожного разу як плаґін створюватиме нову вкладку, документ у ній буде позначено як змінений. У деяких випадках ця опція є корисною, але це може спричинити надмірну кількість запитів на збереження файлу.

en: Confirm adding new files to a VCS
uk: Підтверджувати додавання файлу в репозиторій

en: Shows a confirmation dialog on adding a new (created) file to VCS.
uk: Показувати діалог підтвердження при додаванні файлу в репозиторій.

en: Maximize commit dialog
uk: Розгортати діалог фіксації змін

en: Show commit dialog maximize.
uk: Максимізувати діалогове вікно фіксації змін.

en: Use external diff viewer
uk: Використовувати зовнішню програму порівняння файлів

en: Use external diff viewer for file diff.
uk: Використовувати зовнішню програму перегляду змін у файлі.

en: Show VC entries at editor menu
uk: Показувати меню "Зміни" у контекстному меню редактора

en: Show entries for VC functions inside editor menu
uk: Показувати команди меню "Зміни" у контекстному меню редактора.

en: Attach menu to menubar
uk: Приєднати меню до головної панелі

en: Whether menu for this plugin are getting placed either inside tools menu or directly inside Geany's menubar. Will take in account after next start of GeanyVC
uk: Розмістити меню цього плаґіна або в меню Інструменти, або безпосередньо на головній панелі меню Geany. Набуває чинності після перезапуску плаґіна GeanyVC.

en: Enable CVS
uk: CVS

en: Enable GIT
uk: Git

en: Enable Fossil
uk: Fossil

en: Enable SVN
uk: Subversion (SVN)

en: Enable SVK
uk: SVK

en: Enable Bazaar
uk: Bazaar

en: Enable Mercurial
uk: Mercurial

en: Spellcheck language
uk: Мова для перевірки правопису

note: Diff of current file Diff of the current dir Complete diff of base directory
en: _Diff
uk: _Порівняти

en: Make a diff from the current active file
uk: Показати відмінності поточного файлу від оригіналу.

note: Revert current file Revert current dir Revert everything
en: _Revert
uk: _Скасувати зміни

en: Restore pristine working copy file (undo local edits).
uk: Відновити файл з робочої копії (скасувати локальні зміни).

note: Blame for current file
en: _Blame
uk: _Анотація

en: Shows the changes made at one file per revision and author.
uk: Показати ім'я автора та номер версії останньої зміни для кожного рядка файлу.

note: History/log of current file History/log of the current dir Complete History/Log of base directory
en: _History (log)
uk: _Історія

en: Shows the log of the current file
uk: Показати журнал змін для поточного файлу.

note: base version of the current file
en: _Original
uk: _Оригінал

en: Shows the original of the current file
uk: Показати оригінальний файл з робочої копії.

note: add current file
en: _Add to Version Control
uk: _Додати у репозиторій

en: Add file to repository.
uk: Додати файл у репозиторій.

note: remove current file
en: _Remove from Version Control
uk: _Видалити із репозиторію

en: Remove file from repository.
uk: Видалити файл із репозиторію.

en: _Directory
uk: _Каталог

en: Make a diff from the directory of the current active file
uk: Показати відмінності для каталогу поточного файлу.

en: Restore original files in the current folder (undo local edits).
uk: Відновити оригінали усіх файлів з каталогу поточного файлу робочої копії (скасувати локальні зміни).

en: Shows the log of the current directory
uk: Показати журнал змін для базового каталогу репозиторію.

en: _Base Directory
uk: _Базовий каталог

en: Make a diff from the top VC directory
uk: Показати відмінності для базового каталогу репозиторію.

en: Revert any local edits.
uk: Скасувати усі локальні зміни.

en: Shows the log of the top VC directory
uk: Показати журнал змін для каталогу поточного файлу.

en: _VC file Actions
uk: З_міни

en: VC _Commit...
uk: Фіксувати _зміни...

en: Show diff of file
uk: Показати зміни для файлу

en: Show diff of directory
uk: Показати зміни для каталогу

en: Show diff of basedir
uk: Показати зміни для базового каталогу

en: Commit changes
uk: Фіксувати зміни

en: Show status
uk: Показати статус

en: Revert single file
uk: Скасувати зміни для файлу

en: Revert directory
uk: Скасувати зміни для каталогу

en: Revert base directory
uk: Скасувати зміни для базового каталогу

en: Update file
uk: Оновити

en: _VC
uk: З_міни

en: _Version Control
uk: З_міни

note: Create the current file Submenu
en: _File
uk: _Файл

note: Status of basedir
en: _Status
uk: _Статус

en: Show status.
uk: Показати статус.

en: Update from remote repository.
uk: Оновити з віддаленого репозиторію.

note: Commit all changes
en: _Commit...
uk: Фіксува_ти...

en: Commit changes.
uk: Фіксувати локальні зміни.

en: Paste your code on your favorite pastebin
uk: Публікація документа або виділеного тексту на Pastebin-подібних сервісах.

en: Group "%s" not found.
uk: Група "%s" не знайдена.

en: Group "%s" has no key "%s".
uk: У групи "%s" відсутній ключ "%s".

en: Invalid pastebin service.
uk: Недійсний pastebin-сервіс.

en: Unknown pastebin service "%s". Select an existing pastebin service in the preferences or create an appropriate pastebin configuration and retry.
uk: Невідомий pastebin-сервіс "%s". Виберіть у настройках активний pastebin-сервіс або створіть нову pastebin-конфігурацію та повторіть спробу.

en: Refusing to create blank paste
uk: Текст відсутній - публікація неможлива.

en: Failed to paste the code
uk: Помилка публікації

en: Error pasting the code to the pastebin service %s.
    Error code: %u (%s).
    
    %s
uk: Не вдалось опублікувати на pastebin-сервіс %s.
    Код помилки: %u (%s).
    
    %s

en: Check your connection or the pastebin configuration and retry.
uk: Перевірте з'єднання або pastebin-конфігурацію та повторіть спробу.

en: Wait for the service to come back and retry, or retry with another pastebin service.
uk: Зачекайте, поки сервіс відновиться та повторіть публікацію, або виберіть інший pastebin-сервіс.

en: Check the pastebin configuration and retry.
uk: Перевірте pastebin-конфігурацію та повторіть публікацію.

en: Failed to obtain paste URL.
uk: Не вдалось отримати URL-адресу публікації.

en: The code was successfully pasted on %s, but an error occurred trying to obtain its URL: %s
    
    %s
uk: Текст опубліковано на %s, але під час спроби отримати URL-адресу публікації сталася помилка: %s
    
    %s

en: Unexpected response from the pastebin service.
uk: Невідомий результат отримано від pastebin-сервісу.

en: Paste Successful
uk: Текст опубліковано

en: Your paste can be found here:
    <a href="%s" title="Click to open the paste in your browser">%s</a>
uk: <a href="%s" title="Натисніть, щоби відкрити у браузері">%s </a>

en: There are no opened documents. Open one and retry.
uk: Відкритих документів немає. Відкрийте документ і повторіть публікацію.

en: The author name field is empty!
uk: Для публікації потрібно вказати ім'я автора.

en: Select a pastebin:
uk: Сервіс:

en: Enter the author name:
uk: Автор:

en: Show your paste in a new browser tab
uk: Показувати сторінку публікації у новій вкладці браузера

en: _Paste it!
uk: _Опублікувати на pastebin

en: _Monitor repository for changes
uk: _Стежити за змінами у репозиторію

en: Whether to automatically update the diff in order to maintain it up to date when the underlying Git repository changes.  This should generally be enabled for optimal user experience.
uk: Автоматично оновлювати показані відмінності у разі нових змін у репозиторію Git. Для оптимальної роботи, залиште цю опцію увімкненою.

en: _Added lines:
uk: _Додані рядки:

en: _Changed lines:
uk: _Змінені рядки:

en: _Removed lines:
uk: _Видалені рядки:

en: Colors
uk: Колір

en: Git Change Bar
uk: Маркер змін для Git

en: Highlights uncommitted changes in files tracked with Git
uk: Позначення незафіксованих змін при редагуванні файлів з репозиторію Git

en: Failed to load configuration file: %s
uk: Не вдалось завантажити файл конфігурації: %s

en: Failed to create configuration directory "%s": %s
uk: Не вдалось створити каталог конфігурації "%s": %s

en: Failed to save configuration file: %s
uk: Не вдалось зберегти файл конфігурації: %s

en: Undo Git hunk
uk: Скасувати шмат змін

en: Go to the previous hunk
uk: Перейти до попереднього шмата

en: Go to the next hunk
uk: Перейти до наступного шмата

en: Undo hunk at the cursor position
uk: Скасувати поточний шмат змін

en: Start/Stop record
uk: Записувати / Стоп

en: Play
uk: Виконати

en: Keystrokes recorder
uk: Записувач натискань клавіш

en: Allows to record some sequence of keystrokes and replay it
uk: Запис і виконання послідовності натискань клавіш.

en: Operation successful! %d lines removed.
uk: Видалено %d рядків.

en: Operation successful! No lines removed.
uk: Без змін.

en: Operation successful! %d lines affected.
uk: Оброблено %d рядків.

en: Remove Duplicate Lines, _Sorted
uk: _Сортувати без дублікатів

en: Remove Duplicate Lines, _Ordered
uk: Видалити _дублікати

en: Remove _Unique Lines
uk: Видалити _унікальні

en: Keep _Unique Lines
uk: Видалити _неунікальні

en: Remove _Empty Lines
uk: Видалити _пусті

en: Remove _Whitespace Lines
uk: Видалити _візуально пусті

en: Remove Every _Nth Line
uk: Видалити кожен N-_й...

en: Sort Lines _Ascending
uk: Сортувати за з_ростанням

en: Sort Lines _Descending
uk: Сортувати за з_меншенням

en: _Line Operations
uk: Операції з _рядками

en: Line Operations
uk: Операції з рядками

en: Line Operations provides a handful of functions that can be applied to a document or selection such as, removing duplicate lines, removing empty lines, removing lines with only whitespace, and sorting lines.
uk: Команди для операцій з рядками тексту. Команди можливо застосовувати до цілого документа або тільки до виділення. Наприклад: видалення дублікатів рядків, видалення порожніх рядків, видалення рядків із лише пропусками та сортування рядків.

note: number of lines removed
en: Remove every Nth line
uk: Видалити кожен N-й рядок

en: Value of N
uk: Значення N

en: Use collation based string compare
uk: Порівнювати лінгвістично

en: Creating dummy text with Geany
uk: Створення фіктивного тексту Lorem Ipsum.

en: Lipsum-Generator
uk: Генератор Lipsum

en: Enter the length of Lipsum text here
uk: Довжина тексту:

en: Renamed plugin detected!
    
    As you may have already noticed, GeanyLipsum has been renamed to just Lipsum. 
    Geany is able to migrate your old plugin configuration by moving the old configuration file to new location.
    Warning: This will not include your keybindings.
    Move now?
uk: Знайдена конфігурація для попередньої версії!
    
    Плаґін GeanyLipsum перейменовано на просто Lipsum в оновлених версіях.
    Geany може перенести вашу попередню конфігурацію плаґіна і використовувати її у поточній версії.
    Увага: Настройки гарячих клавіш не будуть перенесені.
    Перенести попередню конфігурацію?

en: Your configuration directory has been successfully moved from "%s" to "%s".
uk: Каталог конфігурації успішно переміщено з "%s" у "%s".

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please manually move the directory to the new location.
uk: Не вдалось перемістити старий каталог конфігурації "%s" у "%s" (%s). Спробуйте перемістити його вручну.

en: Include Pseudotext to your code
uk: Вставити фіктивний текст у поточний документ.

en: Insert Lipsum text
uk: Вставити текст Lipsum

note: POSITION OF VIEW
en: Position:
uk: Перегляд:

en: Sidebar
uk: У бічній панелі

en: Message Window
uk: У вікні повідомлень

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Code Font:
uk: Шрифт для коду:

en: BG Color:
uk: Колір фону:

en: FG Color:
uk: Колір тексту:

en: Select Template File
uk: Вибрати шаблон

en: Real-time Markdown preview
uk: Перегляд Markdown наживо.

en: Markdown Preview
uk: Перегляд Markdown

en: Export Markdown as HTML...
uk: Експортувати у HTML...

en: The current document does not have a Markdown filetype.
uk: Поточний документ не є файлом Markdown.

en: Save HTML File As
uk: Зберегти HTML файл як

en: HTML Files
uk: Документи HTML

en: All Files
uk: Усі формати

en: Failed to export Markdown HTML to file '%s': %s
uk: Не вдалось експортувати Markdown до HTML файлу "%s": %s

en: Provides an overview of the active document
uk: Панель огляду поточного документа

en: Toggle Visibility
uk: Приховати / Показати

en: Toggle Left/Right Position
uk: Показувати ліворуч / праворуч

en: Toggle Overlay Inversion
uk: Затінювати невидиму / видиму область

en: Line <b>%d</b>, Column <b>%d</b>, Position <b>%d</b>
uk: рядок: <b>%d</b>, стовпець: <b>%d</b>, позиція: <b>%d</b>

en: Show Overview
uk: Показати панель огляду документа

en: The amount to zoom the overview sidebar. This should probably negative if you want the sidebar zoomed out.
uk: Масштабування панелі огляду. Для зменшеного виду встановіть від’ємне значення.

en: Zoom Level:
uk: Масштаб:

en: The width of the overview sidebar.
uk: Ширина панелі огляду (пікселі).

en: Width:
uk: Ширина:

en: The number of lines to scroll at a time when scrolling the overview sidebar.
uk: Скільки рядків документа прокручувати під час прокрутки панелі огляду.

en: Scroll Lines:
uk: Прокручувати рядків:

en: Position on left
uk: Зліва

en: Position the overview bar on the left rather than the right (requires Geany 1.25 or greater).
uk: Розмістити панель огляду ліворуч, а не праворуч (потребує Geany версії 1.25 або вище).

en: Hide tooltip
uk: Приховати підказку

en: Hide the tooltip that is displayed when mousing over the overview that shows line, column and position information.
uk: Приховати підказку, яка з'являється при наведенні вказівника миші на огляд. Підказка містить інформацію про рядок, стовпець та позицію у документі.

en: Hide editor scrollbar
uk: Приховати смугу прокрутки

en: Whether to hide Geany's regular editor scrollbar while the overview bar is visible.
uk: Приховувати звичайну смугу прокрутки редактора Geany, поки видно панель огляду.

en: Disable overlay
uk: Не показувати рамку перегляду

en: Turn off drawing overlay, which shows the region of the main editor view that is currently in view, ontop of the overview bar.
uk: Вимкнути додання рамки поверх панелі огляду щоби позначити поточну область перегляду.

en: Options
uk: Параметри

en: The color and opacity of the overlay drawn ontop of the overlay sidebar.
uk: Колір і прозорість рамки поточної області перегляду.

en: Color:
uk: Колір:

en: The color and opacity of the border drawn around the revealed area in the overview sidebar. Set to the same as Overlay Color to disable.
uk: Колір і прозорість контуру навколо поточної області перегляду на бічній панелі огляду. Щоби вимкнути, встановіть той самий колір, що й для рамки перегляду.

en: Outline Color:
uk: Колір контуру:

en: Draw over visible area
uk: Затіняти видиму область

en: When checked it will draw the overlay ontop of the area that is visible in the main editor view, when unchecked, it will do the opposite and draw the overlay everywhere but the visible area, "revealing" the visible part.
uk: Затіняти поточну область перегляду. Інакше, накладена рамка буде затінювати панель скрізь, крім видимої області, позначаючи таким чином видиму область.

en: Overlay
uk: Затінення

en: Pair Tag Highlighter
uk: Позначення XML-елемента

en: Finds and highlights matching opening/closing HTML tag
uk: Знайдення та позначення парних тегів XML-елемента

en: Goto Matching XML Tag
uk: Перейти до парного тегу

en: Select Matching XML Tag
uk: Виділити елемент

en: Go To Matching Tag
uk: Перейти до парного тегу

en: Select To Matching Tag
uk: Виділити елемент

en: _Translation Helper
uk: Помічник перекладача

en: _Previous String
uk: _Попередній сегмент

en: Go to previous string
uk: Перейти до попереднього сегмента

en: _Next String
uk: _Наступний сегмент

en: Go to next string
uk: Перейти до наступного сегмента

en: Pre_vious Untranslated
uk: Попередній неперекладений

en: Go to previous untranslated string
uk: Перейти до попереднього неперекладеного сегмента

en: Next _Untranslated
uk: Наступний _неперекладений

en: Go to next untranslated string
uk: Перейти до наступного неперекладеного сегмента

en: Previous Fu_zzy
uk: Попередній fu_zzy

en: Go to previous fuzzily translated string
uk: Перейти до попереднього нечітко перекладеного сегмента

en: Next _Fuzzy
uk: Наступний _fuzzy

en: Go to next fuzzily translated string
uk: Перейти до наступного нечітко перекладеного рядка

en: Previous Untranslated or Fuzz_y
uk: Попередній неперекладений або fuzz_y

en: Go to previous untranslated or fuzzy string
uk: Перейти до попереднього неперекладеного або нечітко перекладеного сегмента

en: Next Untranslated _or Fuzzy
uk: Наступний неперекладений _або fuzzy

en: Go to next untranslated or fuzzy string
uk: Перейти до наступного неперекладеного або нечіткого перекладеного сегмента

en: Toggle current translation fuzziness
uk: Встановити маркер нечіткості для поточного сегмента

en: _Toggle Fuzziness
uk: _Позначити / Скасувати як fuzzy

en: Paste _Message as Translation
uk: Вставити _оригінал як переклад

en: Paste the original untranslated string to the translation
uk: Вставити неперекладений текст в текст перекладу сегмента

en: Reflow the current translation string
uk: Форматування поточного перекладу сегмента

en: _Reflow Translation
uk: _Форматувати переклад

en: Show statistics of the current document
uk: Показати статистику поточного документа

en: _Show stats
uk: _Статистика

en: Whether to update the translation headers (author, revision date, ...) upon file save
uk: Оновлювати заголовки (автор, дата редакції та інше) при збереженні файлу переклада.

en: Update _Headers Upon Save
uk: _Оновлювати заголовки

en: Translation statistics
uk: Статистика перекладу

en: Choose a color for translated strings
uk: Колір для перекладених рядків

en: Choose a color for fuzzily translated strings
uk: Колір для fuzzy рядків

en: Choose a color for untranslated strings
uk: Колір для неперекладених рядків

en: Translated:
uk: Перекладено:

en: Untranslated:
uk: Не перекладено:

en: Translation Helper
uk: Помічник перекладача

en: Improves support for GetText translation files.
uk: Покращена підтримка файлів перекладу GetText.

en: <b>Translated:</b> %.3g%%
uk: <b>Перекладено:</b> %.3g%%

en: <b>Untranslated:</b> %.3g%%
uk: <b>Не перекладено:</b> %.3g%%

en: Paste original untranslated string to translation
uk: Вставити неперекладений текст до перекладу

en: XML PrettyPrinter
uk: Форматування XML

en: Formats an XML and makes it human-readable. 
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Форматування XML документа для зручного читання.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

note: put the menu into the Tools
en: PrettyPrinter XML
uk: Форматувати XML

en: Run the PrettyPrinter XML
uk: Форматувати XML

en: Unable to parse the content as XML.
uk: Вміст документа не відповідає формату XML.

en: Unable to process PrettyPrinting on the specified XML because some features are not supported.
    
    See Help > Debug messages for more details...
uk: Не вдалось обробити вказаний XML документ, оскільки деякі можливості або атрибути не підтримуються.
    
    Детальніше див. розділ "Довідка > Діагностика..."

en: Comments
uk: Коментар:

en: Put on one line
uk: Текст в один рядок

en: Inline if possible
uk: Елемент в один рядок (якщо можливо)

en: Alignment
uk: Вирівнювати рядки тексту

en: Text nodes
uk: Елемент:

en: CDATA
uk: CDATA:

en: Empty nodes
uk: Пустий елемент:

en: Concatenation (<x></x> to <x/>)
uk: Згортати (<x></x> у <x/>)

en: Spacing (<x/> to <x />)
uk: Додавати пробіл (<x/> у <x />)

en: Expansion (<x/> to <x></x>)
uk: Розгортати (<x/> у <x></x>)

en: Indentation
uk: Відступ:

en: Space
uk: Пробіл

en: Line break
uk: Символ нового рядка:

en: Project Organizer
uk: Органайзер проекту

en: Project file tree, project-wide indexing and search, extra navigation options (was GProject)
uk: Організація файлів у проекті, індексація та пошук у файлах, додаткові можливості для навігації

en: Find in Project Files...
uk: Знайти у файлах...

en: Find in project files
uk: Знайти у файлах проекту

en: Find Project File...
uk: Знайти файл...

en: Find project file
uk: Знайти файл у проекті

en: Find Project Symbol...
uk: Знайти символ...

en: Find project symbol
uk: Знайти символ у проекті

en: Swap Header/Source
uk: Файл заголовка / коду

en: Swap header/source
uk: Відкрити файл заголовка / коду

en: Focus Project Sidebar
uk: Перейти до панелі проекту

en: Open Selected File (Project Organizer)
uk: Відкрити виділений файл (Органайзер проекту)

en: Source patterns:
uk: Файли коду:

en: Space separated list of patterns that are used to identify source files. Used for header/source swapping.
uk: Список шаблонів (розділений пробілом) для ідентифікації вихідних файлів коду. Потрібний для переходу до файлу заголовка / коду.

en: Header patterns:
uk: Файли заголовка:

en: Space separated list of patterns that are used to identify headers. Used for header/source swapping.
uk: Список шаблонів (розділений пробілом) для ідентифікації файлів заголовка. Потрібний для переходу до файлу заголовка / коду.

en: Ignored file patterns:
uk: Ігнорувати файли:

en: Space separated list of patterns that are used to identify files that are not displayed in the project tree.
uk: Список шаблонів (розділений пробілом) для ідентифікації файлів які будуть виключені зі списку файлів проекту.

en: Ignored directory patterns:
uk: Ігнорувати каталоги:

en: Space separated list of patterns that are used to identify directories that are not scanned for source files.
uk: Список шаблонів (розділений пробілом) для ідентифікації каталогів, файли з яких будуть виключені зі списку файлів проекту.

en: The patterns above affect only sidebar and indexing and are not used in the Find in Files
    dialog. You can further restrict the files belonging to the project by setting the
    File Patterns under the Project tab (these are also used for the Find in Files dialog).
uk: Ці шаблони впливають лише на список файлів у бічній панелі та їх індексацію і не використовуються у діалозі "Знайти у файлах". Ви можете додатково обмежити список файлів у проекті, встановивши
    "Шаблони файлів" на вкладці "Проект" (ці шаблони буде враховано у діалозі "Знайти у файлах").

en: <b>Various</b>
uk: <b>Різне</b>

en: Show empty directories in sidebar
uk: Показувати пусті каталоги у списку файлів

en: Whether to show empty directories in the sidebar or not. Showing empty directories is useful when using file operations from the context menu, e.g. to create a new file in the directory.
uk: Показувати пусті каталоги у списку файлів у бічній панелі. Присутність пустих каталогів у списку зручна для файлових операцій із контекстного меню, наприклад, щоби створити новий файл у каталозі.

en: Index all project files:
uk: Індексувати всі файли проекту:

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Generate symbol list for all project files instead of only for the currently opened files. Might be slow for big projects.
uk: Створити список символів для всіх файлів проекту, а не тільки для відкритих файлів. Для великих проектів може знадобитися багато часу.

en: Find File
uk: Знайти файл

en: Search inside:
uk: Каталог:

en: Search in full path
uk: Шукати шлях до файлу

en: project or external directory
uk: каталог проекту чи зовнішній каталог

en: Add External Directory
uk: Додати зовнішній каталог

en: Add
uk: Додати

en: New File
uk: Створити файл

en: File name:
uk: Ім'я файлу:

en: Cannot create file '%s'.
uk: Не вдалось створити файл "%s".

en: New Directory
uk: Створити каталог

en: Directory name:
uk: Ім'я каталогу:

en: Cannot create directory '%s'.
uk: Не вдалось створити каталог "%s".

en: Rename
uk: Перейменувати

en: New name:
uk: Нове ім'я:

en: Cannot rename '%s' to '%s'.
uk: Не вдалось перейменувати "%s" на "%s".

en: Are you sure you want to delete '%s'?
uk: Ви дійсно хочете видалити "%s"?

en: Cannot delete file '%s'.
uk: Не вдалось видалити файл "%s".

en: Find Symbol
uk: Знайти символ у проекті

en: Match type:
uk: Тип збігу:

en: Set file patterns under Project->Properties
uk: Встановлення шаблонів файлів - у розділі "Проект > Параметри"

en: Reload all
uk: Оновити

en: Add external directory
uk: Додати зовнішній каталог

en: Expand all
uk: Розгорнути усе

en: Collapse to project root
uk: Згорнути усе до базового каталогу

en: Follow active editor
uk: Виділяти поточний документ

en: Open a project to start using the plugin
uk: Відкрийте або створіть проект

en: Expand All
uk: Розгорнути усе

en: Find in Files...
uk: Знайти у файлах...

en: Find File...
uk: Знайти файл...

en: Find Symbol...
uk: Знайти символ...

en: Remove External Directory
uk: Видалити зовнішній каталог

en: New File...
uk: Створити файл...

en: New Directory...
uk: Створити каталог...

en: Rename...
uk: Перейменувати...

en: Delete
uk: Видалити

en: Debu_g
uk: На_лагодження

en: _Setup Program
uk: _Програма...

en: Recent _Programs
uk: _Останні програми

en: _Run/Continue
uk: _Запустити / Продовжити

en: Run to _Cursor
uk: Виконати до позиції _курсору

en: Run to _Source
uk: Виконати до _вихідного коду

en: Step _Into
uk: _Увійти

en: Step _Over
uk: Перес_тупити

en: Step O_ut
uk: Ви_йти

en: _Terminate
uk: Завер_шити

en: Toggle _Breakpoint
uk: Додати / Скасувати _зупинку

en: _GDB Command
uk: Команда _GDB...

en: _More
uk: _Додатково

en: _Show Terminal
uk: Вікно _терміналу програми

en: _Reset Markers
uk: _Оновити маркери

en: _Cleanup Files
uk: _Закрити файли коду

en: _Feed
uk: _Ввести символ...

en: _Window
uk: _Вікно

en: _Auto Show
uk: _Автовідкриття

en: Auto _Hide
uk: Авто_закриття

en: Show on _Error
uk: Відкривати при _помилці

en: _Unsorted
uk: _Скасувати сортування

en: _View Source
uk: Показати у файлі _коду

en: S_ynchronize
uk: Син_хронізувати

en: _Interrupt
uk: Пе_рервати

en: _Send Signal
uk: _Послати сигнал...

en: S_elect on
uk: _Виділити у стані

en: _Columns
uk: _Стовпці

en: Show _Group
uk: _Gid

en: Show _Core
uk: _Процесорне ядро

en: Add _Break
uk: _Додати зупинку...

en: Add _Watch
uk: Сте_жити за значенням...

en: Apply on _Run
uk: При за_пуску програми

en: _Show @entry
uk: _Значення @entry

en: Show _Address
uk: _Адреса

en: _Modify
uk: _Змінити...

en: _Watch
uk: _Переглядати...

en: _Inspect
uk: _Аналізувати...

en: _8-bit mode
uk: _Кодування 8-bit

en: _Default
uk: _За замовчуванням

en: _7 bit
uk: _7-bit (\nnn)

en: _Show .names
uk: _Поля структур

en: R_ead
uk: _Читати...

en: _Group by
uk: Розділяти _байти

en: _Jump To
uk: _Вибрати об'єкт

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Expand
uk: _Розгорнути...

en: _Evaluate/Modify
uk: _Визначити / Змінити...

en: _Watch Expression
uk: _Переглядати...

en: _Inspect Variable
uk: _Аналізувати...

en: State
uk: Статус

en: Target Id
uk: Ціль

en: Core
uk: Процесорне ядро

en: Threads
uk: Потоки

en: Location or expr
uk: Місце зупинки / Вираз

en: Times
uk: Разів зупинено

en: Ignore
uk: Разів ігнорувати

en: Script
uk: Скрипт

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Stack
uk: Стек викликів

en: Locals
uk: Локальні об'єкти

en: Expression
uk: Вираз

en: Watches
uk: Перегляд

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Enter gdb command:
uk: Команда GDB:

en: Convert _UTF-8 to locale
uk: Конвертувати _UTF-8 у Locale

en: _Thread
uk: _Потік

en: _Group
uk: _Група

en: _Frame
uk: _Фрейм

en: Setup Program
uk: Налагодження програми

en: _Executable:
uk: _Програма:

en: _Arguments:
uk: _ Аргументи:

en: En_vironment:
uk: _Середовище:

en: _Working dir:
uk: _Робочий каталог:

en: _Load script:
uk: Виконати _скрипт:

en: Auto _run program/exit gdb
uk: Автоматичний сеанс GDB

en: _Non-stop mode
uk: _Режим GDB non-stop

en: _Temporary breakpoint on load at:
uk: _Автоматична зупинка при запуску:

en: _Delete all breakpoints, watches, inspects and registers
uk: _Скасувати поточну конфігурацію налагодження

en: Program
uk: Програма

en: Open on
uk: Відкривати

en: g_db load
uk: на початку _GDB сеансу

en: p_rogram start
uk: при запуску _програми

en: Update all _views
uk: Оновлювати _все

en: <b>Panel</b>
uk: <b>Панель налагодження</b>

en: Default 8-bit text mode:
uk: Кодування 8-bit символів:

en: _7-bit \nnn
uk: _7-bit (\nnn)

en: Display
uk: Показувати

en: _member
uk: _поля структур

en: and
uk: та

en: _argument
uk: _аргументи функцій

en: names
uk: у форматі

en: <b>Values</b>
uk: <b>Формат значень</b>

en: E_xpand on apply
uk: _Розгортати об'єкти автоматично

en: S_how
uk: Показувати

en: children
uk: елементів

en: <b>Inspect</b>
uk: <b>Аналіз</b>

en: Show =li_brary messages
uk: Показувати повідомлення =li_brary

en: Show _tooltips
uk: Показувати _підказки

en: <b>Others</b>
uk: <b>Інше</b>

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: Enter assignment expression:
uk: Вираз присвоєння:

en: Inspect
uk: Аналізувати

en: Object:
uk: Об'єкт:

en: Frame:
uk: Фрейм:

en: _Apply on run
uk: _Активувати при запуску програми

en: Expand
uk: Розгорнути об'єкт

en: Start:
uk: Починати з елемента:

en: Count:
uk: Показати:

en: _Expand on apply
uk: _Розгортати автоматично

en: Program Terminal
uk: Термінал програми

en: Registers
uk: Регістри

en: Run to Cursor
uk: Виконати до позиції курсору

en: There are two or more breakpoints at %s:%d.
    
    Use the breakpoint list to remove the exact one.
uk: Існує дві або більше зупинок на рядку %s:%d.
    
    Вилучіть їх зі списку зупинок вручну.

en: func %s
uk: функція %s

en: Add Breakpoint
uk: Додати зупинку

en: Add Watchpoint
uk: Стежити за значенням

en: Feed Terminal
uk: Ввести у термінал

en: Enter char # (0..255):
uk: Код символу (0-255):

en: No breakpoints. Hanging.
uk: Зупинки відсутні. Очікування.

en: GDB died unexpectedly with status %d.
uk: GDB раптом завершився зі статусом %d.

en: Program terminated.
uk: Програму завершено.

en: No executable set. Please set an executable under "Debug/Setup Program".
uk: Програму не вибрано. Виберіть програму в меню "Налагодження > Програма".

en: invalid data
uk: недійсні дані

en: no children in range
uk: елементи відсутні у заданому діапазоні

en: out of scope
uk: не в контексті

en: Duplicate inspect variable name.
uk: Об'єкт з таким ім'ям вже існує у списку аналізу.

en: Read Memory
uk: Читання пам'яті

en: Modify
uk: Змінити

en: Evaluate/modify
uk: Визначити / Змінити

en: Watch expression
uk: Переглядати...

en: Inspect variable
uk: Додати об'єкт в аналіз

en: Undefined GDB error.
uk: Невизначена помилка GDB.

en: Select Folder
uk: Каталог

en: Select File
uk: Файл

en: Scope: created configuration file.
uk: Scope: створено файл конфігурації.

en: Loaded debug settings for %s.
uk: Завантажено конфігурацію налагодження для %s.

en: Could not load debug settings file %s: %s.
uk: Не вдалось завантажити файл конфігурації налагодження %s: %s.

en: %s: %s.
    
    Continue?
uk: %s: %s.
    
    Продовжити?

en: Delete all breakpoints, watches et cetera?
uk: Скасувати поточну конфігурацію налагодження (зупинки, вирази для перегляду тощо)?

en: as _Name=value
uk: _name=value

en: as _Name = value
uk: _name = value

en: Scope Debugger
uk: Налагоджувач Scope

en: Relatively simple GDB front-end.
uk: Спрощений інтерфейс до GDB.

en: Setup program
uk: Програма

en: Run/continue
uk: Запустити / Продовжити

en: Run to source
uk: Виконати до вихідного коду

en: Terminate
uk: Завершити

en: Toggle breakpoint
uk: Додати / Скасувати зупинку

en: GDB command
uk: Команда GDB...

en: Show terminal
uk: Показати термінал

en: Busy
uk: Виконується

en: Ready
uk: Готовий

en: Hang
uk: Очікування

en: Assem
uk: Асемблер

en: Load
uk: Завантажити

en: Build action activated. Terminate debugging?
uk: Запущено збірку. Завершити сеанс налагодження?

en: Breaks
uk: Зупинки

en: Console
uk: Консоль

en: Debug Console
uk: Консоль GDB

en: Thread group %s started.
uk: Група потоків %s запущена.

en: Thread group
uk: Група потоків

en:  exited
uk:  завершена

en:  with exit code %s
uk:  з кодом %s

en: Send Signal
uk: Послати сигнал

en: Enter signal #:
uk: Номер сигналу:

en: Terminate Process
uk: Завершити процес

en: Enter exit code:
uk: Код завершення:

en: _Send
uk: _Ввести команду

en: _Busy
uk: О_чікувати

en: GDB Command
uk: Команда GDB

en: SendMail
uk: Надіслати поштою

en: Sends the current file as attachment with your favorite mailer
uk: Надсилання поточного файлу як вкладення електронної пошти

en: Recipient's Address
uk: Електронна адреса

en: Enter the recipient's e-mail address:
uk: Кому:

en: Filename placeholder not found. The executed command might have failed.
uk: Неправильний формат шаблону імені файлу. Виконана команда не вдалася.

en: Recipient address placeholder not found. The executed command might have failed.
uk: Неправильний формат шаблону адреси одержувача. Виконана команда не вдалася.

en: Could not execute mailer. Please check your configuration.
uk: Не вдалось запустити програму електронної пошти. Перевірте конфігурацію.

en: Please define a mail client first.
uk: Виберіть програму клієнта електронної пошти.

en: File has to be saved before sending.
uk: Файл потрібно зберегти перед надсиланням.

en: Mail
uk: Надіслати

en: Send by mail
uk: Надіслати як вкладення до електронного листа

note: add a label and a text entry to the dialog
en: Path and options for the mail client:
uk: Команда поштового клієнта:

en: Note: 
    	%f will be replaced by your file.
    	%r will be replaced by recipient's email address.
    	%b will be replaced by basename of a file
    	Examples:
    	sylpheed --attach "%f" --compose "%r"
    	mutt -s "Sending '%b'" -a "%f" "%r"
uk: Маркери заміни: 
    	%f - шлях до файлу, що надсилається (file-path)
    	%r - адреса електронної пошти одержувача (receiver)
    	%b - ім'я файлу, що надсилається (basename)
    	Наприклад:
    	sylpheed --attach "%f" --compose "%r"
    	mutt -s "Файл: %b" -a "%f" "%r"

en: Show toolbar icon
uk: Показати піктограму на панелі інструментів

en: Shows a icon in the toolbar to send file more easy.
uk: Додати кнопку на панелі інструментів для зручності надсилання файлів.

en: Use dialog for entering email address of recipients
uk: Показувати діалог для введення електронних адрес одержувачів

en: Send file by mail
uk: Надіслати поштою

en: Renamed plugin detected!
    
    GeanySendMail has been renamed to sendmail -- you surely have already recognised it. 
    Geany is able to migrate your old plugin configuration by moving the old configuration file to new location.
    Move now?
uk: Знайдена конфігурація для попередньої версії!
    
    Плаґін GeanySendMail перейменовано у просто SendMail в оновлених версіях.
    Geany може перенести вашу попередню конфігурацію плаґіна і використовувати її у поточній версії.
    Перенести попередню конфігурацію?

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
uk: Не вдалось перемістити старий каталог конфігурації "%s" у "%s" (%s). Спробуйте перемістити його вручну.

note: Build up menu entry
en: _Mail document
uk: Надіслати по_штою

en: Sends the opened file as unzipped attachment by any mailer from your $PATH
uk: Надіслати поточний файл як вкладення до електронного листа.

en: Try:
uk: Варіанти:

en: Checking
uk: Перевірка

en: Checking file "%s" (lines %d to %d using %s):
uk: Перевірка правопису в файлі "%s" (рядки з %d до %d за допомогою %s):

en: Checking file "%s" (using %s):
uk: Перевірка правопису в файлі "%s" (за допомогою %s):

en: The checked text is spelled correctly.
uk: Без помилок правопису.

en: The Enchant library couldn't be initialized (%s).
uk: Помилка ініціалізації бібліотеки Enchant (%s).

en: unknown error (maybe the chosen language is not available)
uk: невідома помилка (можливо, вибрана мова відсутня)

en: Spell Check
uk: Перевірка правопису

en: Checks the spelling of the current document.
uk: Перевірка правопису в поточному документі.

en: Run spell check once
uk: Перевірити правопис

en: Toggle spell check
uk: Автоматична перевірка правопису

note: initialise the dialog
en: Select Directory
uk: Вибрати каталог

en: Show toolbar item to toggle spell checking
uk: Додати кнопку для перевірки правопису наживо до панелі інструментів

en: Show editor menu item to show spelling suggestions
uk: Показувати варіанти написання у контекстному меню редактора

en: Show suggestions in a sub menu of the editor menu
uk: Підменю з варіантами написання

en: Print misspelled words and suggestions in the messages window
uk: Показувати неправильне слово і варіанти написання у вікні повідомлень

en: <b>Interface</b>
uk: <b>Інтерфейс</b>

en: Check spelling when opening a document
uk: Перевіряти правопис при відкритті документа

en: Enabling this option will check every document after it is opened in Geany. Reloading a document will also trigger a re-check.
uk: Автоматично перевіряти документ після його відкриття в Geany. Документ буде також перевірено при його відновленні.

en: Language to use for the spell check:
uk: Мова для перевірки правопису:

en: _Directory to look for dictionary files:
uk: _Каталог з файлами словників:

en: Read additional dictionary files from this directory. For now, this only works with hunspell dictionaries. With Enchant 2.0 or later, the dictionaries are searched in a subfolder called "hunspell". See the plugin's Help for details.
uk: Додатковий каталог з файлами словників. Наразі це працює лише зі словниками hunspell. Enchant 2.0 або вищої версії шукає словники у підкаталозі "hunspell". Детальніше див. розділ "Довідка" для цього плаґіна.

en: <b>Behavior</b>
uk: <b>Робота</b>

en: Spell checking while typing is now enabled
uk: Перевірка правопису наживо увімкнена.

en: Spell checking while typing is now disabled
uk: Перевірка правопису наживо вимкнена.

en: More...
uk: Додатково

en: (No Suggestions)
uk: (варіантів немає)

en: Add "%s" to Dictionary
uk: Додати "%s" до словника

en: Ignore All
uk: Ігнорувати все

en: Search term is too long to provide
    spelling suggestions in the editor menu.
uk: Фрагмент занадто довгий для надання варіантів його написання в контекстному меню.

en: Perform Spell Check
uk: Перевірити правопис

en: Default (%s)
uk: За замовчуванням (%s)

en: Toggle spell check (current language: %s)
uk: Перевіряти правопис (мова: %s)

en: Spelling Suggestions
uk: Виправити на

en: Shift Column
uk: Зсув на стовпець

en: Shift a selection left and right.
    This plugin currently has no maintainer. Would you like to help by contributing to this plugin?
uk: Переміщення виділеного тексту на стовпець вліво або вправо.
    Потребується програміст для підтримки цього плаґіну. Якщо ви бажаєте додати ваших зусиль для розвитку цього плаґіну, будь ласка, зв'яжіться з командою розробників Geany.

en: Shift Left
uk: Зсунути вліво

en: Shift Right
uk: Зсунути вправо

en: Tableconvert
uk: Створення таблиць

en: Converts lists into tables for different filetypes
uk: Перетворення списків у таблиці у форматі поточного файлу або в інших форматах

en: HTML
uk: _HTML

en: SQL
uk: _SQL

en: DokuWiki
uk: Doku_Wiki

en: Convert selection to table
uk: Створити таблицю з виділення

note: Build up menu entry for table_convert based on global file type
en: _Convert to table
uk: _Перетворити у таблицю

en: Converts current marked list to a table.
uk: Перетворити виділений список у таблицю.

en: _More TableConvert
uk: Перетворити в іншу _таблицю

en: TreeBrowser
uk: Провідник каталогів

en: This plugin adds a tree browser to Geany, allowing the user to browse files using a tree view of the directory being browsed.
uk: Панель провідника каталогів для перегляду та створення каталогів та файлів.

en: %s: no such directory.
uk: %s: такого каталогу немає.

en: (Empty)
uk: (Пусто)

en: Could not execute configured external command '%s' (%s).
uk: Не вдалось виконати задану зовнішню команду "%s" (%s).

en: NewDirectory
uk: Новий каталог

en: NewFile
uk: Новий файл

en: Target file '%s' exists.
    Do you really want to replace it with an empty file?
uk: Файл "%s" вже існує.
    Ви дійсно хочете замінити його пустим файлом?

en: Do you really want to delete '%s' ?
uk: Ви дійсно хочете видалити "%s"?

en: Go _Up
uk: Каталог рівнем вище

en: Set _Path From Document
uk: _Каталог документа

en: _Open Externally
uk: _Відкрити у зовнішній програмі

en: Open _Terminal
uk: Відкрити у _терміналі

en: Set as _Root
uk: Відкрити _каталог

en: Refres_h
uk: _Оновити

en: _Find in Files
uk: Знайти у файлах...

en: N_ew Folder
uk: Створити _каталог...

en: _New File
uk: Створити _файл...

en: Rena_me
uk: Пере_йменувати...

en: Close: %s
uk: Закрити: %s

en: Clo_se Child Documents
uk: Закрити всі документи з каталогу

en: _Copy Full Path to Clipboard
uk: _Копіювати шлях

en: E_xpand All
uk: _Розгорнути все

en: Coll_apse All
uk: _Згорнути все

en: Show Boo_kmarks
uk: За_кладки

en: Sho_w Hidden Files
uk: При_ховані файли

en: Show Tool_bars
uk: Панель _інструментів

en: Target file '%s' exists, do you really want to replace it?
uk: Файл "%s" вже існує, ви дійсно хочете його замінити?

en: Go up
uk: Каталог рівнем вище

en: Refresh
uk: Оновити

en: Home
uk: Домашній каталог

en: Set path from document
uk: Каталог документа

en: Track path
uk: Показати файл документа

en: Hide bars
uk: Приховати панель інструментів

en: Filter (*.c;*.h;*.cpp), and if you want temporary filter using the '!' reverse try for example this '!;*.c;*.h;*.cpp'
uk: Фільтр імен файлів (список, розділений ";"), або інверсний фільтр (список починається з "!;"). Наприклад, "*.c;*.h;*.cpp", або "!;*.obj;temp*"

en: Addressbar for example '/projects/my-project'
uk: Шлях до каталогу

en: Tree Browser
uk: Провідник каталогів

en: External open command
uk: Зовнішня команда:

en: The command to execute when using "Open with". You can use %f and %d wildcards.
    %f will be replaced with the filename including full path
    %d will be replaced with the path name of the selected file without the filename
uk: Зовнішня програма для відкриття вибраного файлу або каталогу. Можливо використання маркерів %f (повний шлях до файлу) та %d (повний шлях до каталогу вибраного файлу).

en: Terminal
uk: Термінал

en: The terminal to use with the command "Open Terminal"
uk: Програма терміналу

en: Toolbar
uk: Панель інструментів:

en: Hidden
uk: Не показувати

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: If position is changed, the option require plugin restart.
uk: Перезапустіть плаґін, щоб зміни позиції панелі інструментів набули чинності.

en: Show icons
uk: Піктограми файлів:

en: None
uk: Не показувати

en: Base
uk: Основні

en: Content-type
uk: Тип файлу

en: Show hidden files
uk: Показувати приховані файли

en: On Windows, this just hide files that are prefixed with '.' (dot)
uk: У Windows це впливає лише на dot-файли (ім'я починається з крапки).

en: Hide object files
uk: Не показувати об'єктні файли

en: Don't show generated object files in the file browser, this includes *.o, *.obj. *.so, *.dll, *.a, *.lib
uk: Не показувати згенеровані об'єктні файли (*.o, *.obj, *.so, *.dll, *.a, *.lib).

en: Reverse filter
uk: Дозволити інверсний формат фільтру імен файлів

en: Follow current document
uk: Показувати шлях до поточного документа

en: Single click, open document and focus it
uk: Відкривати документ одним натисканням кнопки миші

en: Double click open directory
uk: Подвійне клацання відкриває разом усі файли з каталогу

en: On delete file, close it if is opened
uk: Закривати файл при видаленні (якщо відкритий)

en: Focus editor on file open
uk: Переходити на вкладку відкритого файлу

en: Show tree lines
uk: Показувати лінії рівнів дерева каталогів

en: Show bookmarks
uk: Показувати закладки

en: Open new files
uk: Відкривати створені файли

en: Focus File List
uk: Перейти до списку файлів

en: Focus Path Entry
uk: Ввести шлях

en: Rename Object
uk: Перейменувати

en: New Folder
uk: Створити каталог

en: Track Current
uk: Перейти на файл документа

en: Updatechecker
uk: Перевірка оновлення

en: Checks whether there are updates for Geany available
uk: Перевірка наявності оновлення для Geany

en: There is a more recent version of Geany available: %s
uk: Доступна нова версія Geany: %s

en: No newer Geany version available.
uk: Встановлено останню версію Geany.

en: Unable to perform version check.
    Error code: %d 
    Error message: »%s«
uk: Не вдалось перевірити наявність оновленої версії Geany.
    Код помилки: %d
    Помилка: "%s"

en: Run updatecheck on startup
uk: Перевіряти наявність оновлення при запуску

en: Check for Updates
uk: Перевірити наявність оновлення

en: Vimode
uk: Режим Vim

en: Vim mode for Geany
uk: Режим Vim для Geany

en: Insert Mode for Dummies: %s
uk: Geany у режимі вставки %s

en: ON
uk: увімкнено

en: OFF
uk: вимкнено

en: _Vim Mode
uk: _Vim

en: Enable _Vim Mode
uk: Режим _Vim

en: Enable Vim Mode
uk: Режим Vim

en: Insert Mode for _Dummies
uk: _Geany у режимі вставки

en: Insert Mode for Dummies
uk: Geany у режимі вставки

en: Start in _Insert Mode
uk: Режим вставки при _запуску

en: message-window
uk: у вікні повідомлень

en: sidebar
uk: у бічній панелі

en: separate-window
uk: в окремому вікні

en: none
uk: не показувати

en: on-connexion
uk: сповіщаючи

en: normal
uk: стандартні

en: utility
uk: службові

en: Bookmark this website
uk: Встановити закладку

en: _Zoom
uk: _Масштаб

en: Full-_content zoom
uk: Повна _ширина

en: Cancel loading
uk: Скасувати завантаження

en: Reload current page
uk: Оновити поточну сторінку

en: Website information and settings
uk: Інформація про сторінку та настройки

en: Toggle web inspector
uk: Web Inspector

en: Web helper
uk: Веб Помічник

en: Display a preview web page that gets updated upon document saving and provide web analysis and debugging tools (aka Web Inspector), all using WebKit.
uk: Перегляд веб-сторінок з підтримкою автоматичного оновлення при збереженні документів. Додаткові інструменти веб-аналізу та налагодження (Web Inspector). На основі WebKit.

en: Web view
uk: Веб-перегляд

en: Web preview
uk: Веб-перегляд

en: Reload upon document saving
uk: Оновлювати при з_береженні документа

en: Browser auto reload
uk: Оновлювати автоматично

en: Whether the browser reloads itself upon document saving
uk: Автоматично оновлювати веб-перегляд при збереженні документа.

en: Browser last URI
uk: Останній URI

en: Last URI visited by the browser
uk: Останній URI, відвіданий у веб-перегляді.

en: List of bookmarks
uk: Закладки

en: Browser orientation
uk: Орієнтація веб-перегляду

en: Orientation of the browser widget
uk: Орієнтація вікна веб-перегляду

en: Browser position
uk: Панель

en: Position of the browser widget in Geany's UI
uk: Розміщення панелі веб-перегляду.

en: Browser separate window geometry
uk: Розмір вікна веб-перегляду

en: Last geometry of the separated browser's window
uk: Останній збережений розмір вікна веб-перегляду

en: Inspector detached
uk: Web Inspector в окремому вікні

en: Whether the inspector is in a separate window or docked in the browser
uk: Показувати Web Inspector в окремому вікні або у панелі вікна веб-перегляду.

en: Secondary windows skip task bar
uk: Не показувати в панелі завдань

en: Whether to tell the window manager not to show the secondary windows in the task bar
uk: Не показувати вікна плаґіна в панелі завдань.

en: Secondary windows are transient
uk: Показувати діалоги поверх головного вікна

en: Whether secondary windows are transient children of their parent
uk: Показувати діалоги поверх відповідних батьківських вікон.

en: Secondary windows type
uk: Тип вікон

en: The type of the secondary windows
uk: Тип вікон плаґіна.

en: Toggle Web Inspector
uk: Web Inspector

en: Show/Hide Web View's Window
uk: Приховати вікно веб-перегляду

en: Toggle bookmark for the current website
uk: Встановити закладку для поточної сторінки

note: Browser
en: Browser
uk: Веб-перегляд

note: Windows
en: Windows
uk: Вікна

en: Create new file
uk: Створити файл

en: Create new directory
uk: Створити каталог

en: Create new workbench
uk: Створити верстак

en: Open workbench
uk: Відкрити верстак

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Workbench files (.geanywb)
uk: Файли Workbench (.geanywb)

en: Add project
uk: Додати проект

en: _Add
uk: _Додати

en: Project files (.geany)
uk: Файли проекта (.geany)

en: Add directory
uk: Додати каталог

en: Directory settings
uk: Настройки каталогу

en: filter files using the workbench plugin
uk: Фільтрувати файли за шаблонами

en: File patterns:
uk: Файли:

en: Space separated list of patterns that are used to identify files that shall be displayed in the directory tree.
uk: Список шаблонів (розділених пробілом) для ідентифікації файлів, які показувати в дереві каталогів.

en: Space separated list of patterns that are used to identify files that shall not be displayed in the directory tree.
uk: Список шаблонів (розділених пробілом) для ідентифікації файлів, які не показувати в дереві каталогів.

en: Space separated list of patterns that are used to identify directories that shall not be scanned for source files.
uk: Список шаблонів (розділених пробілом) для ідентифікації каталогів, які не показувати в дереві каталогів.

en: filter files using git (.gitignore)
uk: Фільтрувати файли за допомогою Git (.gitignore)

en: Note: the patterns above affect only the workbench directory and are not used in the Find in Files
    dialog.
uk: Ці шаблони впливають лише на список файлів у каталозі верстака і не використовуються у діалозі "Знайти у файлах".

en: Workbench settings
uk: Настройки верстака

en: _Rescan all projects on open
uk: _Оновлювати всі проекти верстака при відкритті

en: If the option is activated (default), then all projects will be re-scanned on opening of the workbench.
uk: Всі проекти у верстаку будуть оновлені при відкритті файлу верстака.

en: _Enable live update
uk: _Оновлювати список файлів автоматично

en: If the option is activated (default), then the list of files and the sidebar will be updated automatically if a file or directory is created, removed or renamed. A manual re-scan is not required if the option is enabled.
uk: Список файлів і бічна панель будуть оновлені автоматично у разі змін (створення, видалення або перейменування файлів та каталогів).

en: _Expand on hover
uk: _Розгортати каталог при наведенні миші

en: If the option is activated, then a tree node in the sidebar will be expanded or collapsed by hovering over it with the mouse cursor.
uk: При наведенні миші на ім'я каталогу в списку на бічній панелі, каталог буде розгорнуто або згорнуто.

en: _Enable tree lines
uk: _Показувати лінії рівнів

en: If the option is activated, lines will be drawn between the nodes in the sidebar tree.
uk: Показувати лінії рівнів каталогів у списку на бічної панелі.

en: Could not create new workbench file: %s
uk: Не вдалось створити файл верстака: %s

en: Could not open workbench file: %s
uk: Не вдалось відкрити файл верстака: %s

en: Could not save workbench file: %s
uk: Не вдалось зберегти файл верстака: %s

note: Set metadata
en: Workbench
uk: Верстак

note: Create new menu item "New Workbench"
en: _New...
uk: _Створити...

note: Create new menu item "Open Workbench"
en: _Open...
uk: _Відкрити...

note: Create new menu item "Workbench Settings"
en: S_ettings
uk: _Настройки

note: Create new menu item "Search Projects"
en: Search _projects
uk: _Пошук проектів

note: Create new menu item "Close Workbench"
en: _Close
uk: _Закрити

en: Create or open a workbench
    using the workbench menu.
uk: Відкрийте або створіть верстак.

en: Manage and customize multiple projects.
uk: Підтримка декількох проектів одночасно.

en: Could not add project file: %s
uk: Не вдалось додати файл проекта: %s

en: Could not create new file "%s":
    
    %s
uk: Не вдалось створити новий файл "%s":
    
    %s

en: Do you really want to remove file "%s"?
    
    This cannot be undone!
uk: Ви дійсно хочете видалити файл "%s"?
    
    Файл буде видалений остаточно!

en: Do you really want to remove directory "%s" and all files in it?
    
    This cannot be undone!
uk: Ви дійсно хочете видалити каталог "%s" та всі файли в ньому?
    
    Каталог буде видалений остаточно!

note: Remove file failed. Report error.
en: Could not remove file "%s".
uk: Не вдалось видалити файл "%s".

note: Remove file failed. Report error.
en: Could not remove directory "%s".
uk: Не вдалось видалити каталог "%s".

en: _Add project...
uk: Додати _проект...

en: _Remove project
uk: Вилучити проект

en: _Fold/unfold project
uk: З_горнути / Розгорнути проект

en: _Open all files in project
uk: _Відкрити всі файли з проекту

en: _Close all files in project
uk: Закрити всі файли з проекту

en: _Add directory...
uk: Додати _каталог...

en: _Remove directory
uk: Вилучити каталог

en: _Rescan directory
uk: _Оновити каталог

en: _Directory settings
uk: _Настройки каталогу

en: _Fold/unfold directory
uk: Згорнути / Розгорнути каталог

en: _Open all files in directory
uk: Відкрити всі _файли з каталогу

en: _Close all files in directory
uk: Закрити всі файли з каталогу

en: _Open all files in sub-directory
uk: Відкрити всі файли з підкаталогу

en: _Close all files in sub-directory
uk: Закрити всі файли з підкаталогу

en: _Expand all
uk: _Розгорнути все

en: _Collapse all
uk: _Згорнути все

en: _Add to Workbench Bookmarks
uk: Додати в закладки верстака

en: _Add to Project Bookmarks
uk: Додати в закладки проекту

en: _Remove from Bookmarks
uk: Вилучити з закладок

en: _Create file here...
uk: _Створити файл...

en: _Create directory here...
uk: С_творити каталог...

en: _Remove...
uk: Видалити

en: Select search directory
uk: Вибрати каталог для пошуку

en: Found %lu project files in directory "%s".
    Please select the projects to add to the workbench.
uk: Знайдено %lu файлів проекта у каталозі "%s".
    Виберіть які проекти додати до верстака.

en: Search projects
uk: Пошук проектів

en: Add to workbench?
uk: Додати

en: Project path
uk: Проект

note: Add label to vbox
en: Scanning directory:
uk: Пошук у:

en: Base dir
uk: Базовий каталог

en: No directories
uk: Немає каталогів

note: *** label ***
en: No workbench opened.
uk: Верстак відсутній

en: %s: %u Project | %s: %u Projects
uk[0]: %s: %u проект
uk[1]: %s: %u проекти
uk[2]: %s: %u проектів

en: Add a project using the context menu
    or select "Search projects" from the menu.
uk: Додайте проект з контекстного меню
    або з меню "Пошук проектів".

en: %s
    Project file not found!
uk: %s
    Файл проекта не знайдено!

en: This project has no directories. Directories can be added to a project using the context menu.
uk: У цьому проекті не має каталогів. Каталоги можна додати до проекту з контекстного меню.

en: Could not setup file monitoring for directory: "%s". Error: %s
uk: Не вдалось налаштувати моніторинг файлів для каталогу: "%s". Помилка: %s

en: Failed to open git repository in folder %s.
uk: Не вдалось відкрити репозиторій Git у %s.

en: Opened git repository in folder %s.
uk: Відкрито репозиторій Git у %s.

en: Closed git repository in folder %s.
uk: Закрито репозиторій Git у %s.

en: Directory-Name: %s
uk: Ім'я каталогу: %s

en: Base-Directory: %s
uk: Базовий каталог: %s

en: File Patterns:
uk: Файли:

en: Ignored Dir. Patterns:
uk: Ігнор. каталоги:

en: Ignored File Patterns:
uk: Ігнор. файли:

en: Number of Sub-Directories: %u
uk: підкаталогів: %u

en: Number of Files: %u
uk: файлів: %u

en: Project: %s
uk: Проект: %s

en: File: %s
uk: Файл: %s

en: Number of Directories: %u
uk: каталогів: %u

en: 
    The project contains unsaved changes!
uk: 
    Незбережені зміни у проекті!

en: File %s is not a valid workbench file!
uk: Недійсний файл верстака: %s !

en: XML Snippets
uk: XML сніпети

en: Autocompletes XML/HTML tags using snippets.
uk: Автозавершення тегів XML/HTML з можливістю вставки фрагментів коду (сніпетів).
