geda - en to pl translation catalogue (540 entries)

en: Zoom too small!  Cannot zoom further.
pl: Zbyt mały obszar! Osiągnięto maksymalny stopień powiększenia.

en: Object ~A is not included in the current gschem page.
pl: Obiekt ~A nie występuje w bieżącym arkuszu.

en: Invalid text name/value visibility ~A.
pl: Nieprawidłowe ustawienie widoczności tekstu: ~A.

en: Invalid zoomfactor [%d] passed to %s
pl: Nieprawidłowa skala powiększenia [%d] przekazana do funkcji %s

en: Invalid size [%d] passed to text-size
pl: Nieprawidłowy rozmiar [%d] przekazany do funkcji text-size

en: Invalid size [%d] passed to snap-size
pl: Nieprawidłowy rozmiar [%d] przekazany do funkcji snap-size

en: Invalid num levels [%d] passed to undo-levels
pl: Nieprawidłowa liczba poziomów [%d] przekazana do funkcji undo-levels

en: Invalid size [%d] passed to bus-ripper-size
pl: Nieprawidłowy rozmiar [%d] przekazany do funkcji bus-ripper-size

en: Invalid dot size [%d] passed to dots-grid-dot-size
pl: Nieprawidłowy rozmiar punktu [%d] przekazany do funkcji dots-grid-dot-size

en: Invalid pixel spacing [%d] passed to dots-grid-fixed-threshold
pl: Nieprawidłowy odstęp pikseli [%d] przekazany do funkcji dots-grid-fixed-threshold

en: Invalid pixel spacing [%d] passed to mesh-grid-display-threshold
pl: Nieprawidłowy odstęp pikseli [%d] przekazany do funkcji mesh-grid-display-threshold

en: Invalid offset [%d] passed to add-attribute-offset
pl: Nieprawidłowy offset [%d] przekazany do funkcji add-attribute-offset

en: Invalid number of seconds [%d] passed to auto-save-interval
pl: Nieprawidłowa liczba sekund [%d] przekazana do funkcji auto-save-interval

en: Invalid gain [%d] passed to mousepan-gain
pl: Nieprawidłowa wartość [%d] przekazana do funkcji mousepan-gain

en: Invalid gain [%d] passed to keyboardpan-gain
pl: Nieprawidłowa wartość [%d] przekazana do funkcji keyboardpan-gain

en: Invalid number of pixels [%d] passed to select-slack-pixels
pl: Nieprawidłowa ilość pikseli [%d] przekazana do funkcji select-slack-pixels

en: Invalid gain [%d] passed to zoom-gain
pl: Nieprawidłowa wartość [%d] przekazana do funkcji zoom-gain

en: Invalid number of steps [%d] scrollpan-steps
pl: Niepoprawna liczba kroków [%d] w funkcji scrollpan-steps

en: Object ~A is not directly included in a page.
pl: Obiekt ~A nie jest przypisany do arkusza

en: Could not launch URI ~S: ~A
pl: Nie można otworzyć adresu URI ~S: ~A

en: Found invalid gschem window smob ~S
pl: Nieprawidłowy obiekt reprezentujący okno gschem: ~S

en: gEDA/gschem version %s%s.%s
pl: gEDA/gschem, wersja %s%s.%s

en: gEDA/gschem comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; see COPYING for more details.
pl: Autorzy gEDA/gschem nie udzielają ŻADNYCH gwarancji; szczegóły (w języku angielskim) w pliku o nazwie COPYING .

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain
pl: Ten program jest dostępny jako wolne oprogramowanie, można go rozprowadzać

en: conditions; please see the COPYING file for more details.
pl: pod pewnymi warunkami. Szczegóły (w języku angielskim) znajdują się w pliku COPYING.

en: This is the MINGW32 port.
pl: Ta wersja programu została skompilowana na MINGW32.

en: Current locale settings: %s
pl: Bieżące ustawienia lokalizacji: %s

en: You must set the GEDADATA environment variable!
    
    gschem cannot locate its data files. You must set the GEDADATA
    environment variable to point to the correct location.
pl: Wymagane ustawienie wartości zmiennej środowiskowej GEDADATA!
    
    gschem nie może odnaleźć plików z danymi. Należy wskazać lokalizację
    plików poprzez zmienną środowiskową GEDADATA.

en: Couldn't find init scm file [%s]
pl: Nie znaleziono pliku inicjalizacyjnego scm [%s]

en: Read init scm file [%s]
pl: Wczytano plik inicjalizacji scm [%s]

en: Failed to read init scm file [%s]
pl: Błąd podczas wczytywania pliku inicjalizacji scm [%s]

en: Unknown end for line (%d)
pl: Nieznany koniec dla linii (%d)

en: Unknown type for stroke (%d) !
pl: Niepoprawny styl linii (%d) !

en: cairo context
pl: kontekst cairo

en: the cairo context for the renderer
pl: kontekst cairo do renderowania

en: Select Mode
pl: Tryb zaznaczania

en: Component Mode
pl: Tryb elementów

en: Text Mode
pl: Tryb tekstu

en: Copy Mode
pl: Tryb kopiowania

en: Move Mode
pl: Tryb przesuwania

en: Rotate Mode
pl: Tryb obrotu

en: Mirror Mode
pl: Tryb odbijania

en: Zoom Box
pl: Dopasuj do fragmentu

en: Pan Mode
pl: Tryb przesuwania widoku

en: Paste %d Mode
pl: Tryb wklejania z bufora %d

en: Magnetic Net Mode
pl: Tryb "magnetycznych" połączeń

en: Net Mode
pl: Tryb połączeń

en: Bus Mode
pl: Tryb magistrali

en: Line Mode
pl: Tryb linii

en: Box Mode
pl: Tryb prostokątów

en: Picture Mode
pl: Tryb obrazów

en: Circle Mode
pl: Tryb okręgów

en: Arc Mode
pl: Tryb łuków

en: Pin Mode
pl: Tryb pinów

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Move
pl: Przesuń

en: Multiple Copy
pl: Kopiuj wielokrotnie

en: Multiple Copy Mode
pl: Duplikuj wielokrotnie

en: Show Hidden
pl: Pokaż ukryte

en: Snap Off
pl: Wyłącz przyciąganie

en: Action
pl: Czynność

en: Stroke
pl: Gest

en: none
pl: brak

en: Repeat/
pl: Powtórz/

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: NONE
pl: BRAK

en: Grid(%s, %s)
pl: Siatka(%s, %s)

en: New page created [%s]
pl: Utworzono nowy arkusz [%s]

en: New Window created [%s]
pl: Utworzono nowe okno [%s]

en: Failed to Save All
pl: Zapisanie wszystkich dokumentów nie powiodło się

en: Saved All
pl: Zapisano wszystkie dokumenty

en: Closing Window
pl: Zamykanie okna

en: Select objs first
pl: Wpierw wybierz obiekty

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit pin type
pl: Edytuj rodzaj pinu

en: Edit Text
pl: Edytuj tekst

en: Color
pl: Kolor

en: Rotate
pl: Obróć

en: Mirror
pl: Lustrzane odbicie

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Translate
pl: Tłumacz

en: WARNING: Snap grid size is not equal to 100!
pl: UWAGA: Rozmiar siatki przyciągania jest inny niż 100!

en: Embed
pl: Osadź

en: Unembed
pl: Cofnij osadzanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: ShowHidden
pl: Wyśw. ukryte

en: Pan
pl: Przesuń widok

en: Really revert page?
pl: Czy na pewno przywrócić arkusz?

en: Copy to clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Cut to clipboard
pl: Wytnij do schowka

en: Paste from clipboard
pl: Wklej ze schowka

en: Empty buffer
pl: Schowek jest pusty

en: Copy 1
pl: Kopiuj do 1

en: Copy 2
pl: Kopiuj do 2

en: Copy 3
pl: Kopiuj do 3

en: Copy 4
pl: Kopiuj do 4

en: Copy 5
pl: Kopiuj do 5

en: Cut 1
pl: Wytnij do 1

en: Cut 2
pl: Wytnij do 2

en: Cut 3
pl: Wytnij do 3

en: Cut 4
pl: Wytnij do 4

en: Cut 5
pl: Wytnij do 5

en: Paste 1
pl: Wklej z 1

en: Paste 2
pl: Wklej z 2

en: Paste 3
pl: Wklej z 3

en: Paste 4
pl: Wklej z 4

en: Paste 5
pl: Wklej z 5

en: Component
pl: Element

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Net
pl: Połączenie

en: Bus
pl: Magistralę

en: Line
pl: Linię

en: Box
pl: Prostokąt

en: Circle
pl: Okrąg

en: Arc
pl: Łuk

en: Searching for source [%s]
pl: Szukam źródła [%s]

en: Cannot find source [%s]
pl: Nie można odnaleźć źródła [%s]

en: Searching for symbol [%s]
pl: Szukam symbolu [%s]

en: Symbol is not a real file. Symbol cannot be loaded.
pl: Symbol nie jest plikiem. Nie można wczytać symbolu.

en: Cannot find any schematics above the current one!
pl: Nie znaleziono żadnego schematu wyżej w hierarchii!

en: Attach
pl: Dołącz

en: Detach
pl: Odłącz

en: ShowN
pl: Wyśw. nazwę

en: ShowV
pl: Wyśw. wartość

en: ShowB
pl: Wyśw. oba

en: VisToggle
pl: Przeł. widoczność

en: Sorry but this is a non-functioning menu option
pl: Niestety to polecenie jeszcze nie działa

en: Action feedback mode set to OUTLINE
pl: Tryb wyświetlania przemieszczanych elementów

en: Action feedback mode set to BOUNDINGBOX
pl: Tryb wyświetlania obwiedni przemieszczanych elementów

en: Grid OFF
pl: Siatka: włączona

en: Dot grid selected
pl: Siatka kropkowana

en: Mesh grid selected
pl: Siatka z linii

en: Snap OFF (CAUTION!)
pl: Przyciąganie do siatki: wyłączone (OSTROŻNIE!)

en: Snap ON
pl: Przyciąganie do siatki: włączone

en: Rubber band OFF
pl: Uzupełnianie połączeń przy przesuwaniu: włączone

en: Rubber band ON
pl: Uzupełnianie połączeń przy przesuwaniu: wyłączone

en: magnetic net mode: ON
pl: tryb "magnesu": włączony

en: magnetic net mode: OFF
pl: tryb "magnesu": wyłączony

en: Unknown type for box (fill)!
pl: Nieznany typ dla prostokąta (wypełnienie)!

en: o_buffer_copy: Invalid buffer %i
pl: o_buffer_copy: Nieprawidłowy bufor %i

en: o_buffer_cut: Invalid buffer %i
pl: o_buffer_cut: Nieprawidłowy bufor%i

en: Got an invalid buffer_number [o_buffer_paste_start]
pl: Nieprawidłowy parametr buffer_number przekazany do funkcji o_buffer_paste_start

en: Unknown type for circle (fill)!
pl: Nieznany typ dla okręgu (wypełnienie)!

en: Got an unexpected NULL in o_edit
pl: Niespodziewany wskaźnik NULL w funkcji o_edit

en: Object already locked
pl: Obiekt jest już zablokowany

en: Object already unlocked
pl: Obiekt jest już odblokowany

en: Hidden text is now visible
pl: Ukryty tekst jest teraz widoczny

en: Hidden text is now invisible
pl: Ukryty tekst jest teraz niewidoczny

en: Could not find symbol [%s] in library. Update failed.
pl: Nie odnaleziono symbolu [%s] w bibliotece. Aktualizacja nie powiodła się.

en: o_autosave_backups: Can't get the real filename of %s.
pl: o_autosave_backups: Nie można określić rzeczywistej nazwy pliku dla %s.

en: Could NOT set previous backup file [%s] read-write
pl: Nie można ustawić pliku kopii zapasowej w tryb zapisu i odczytu [%s]

en: Could NOT set backup file [%s] readonly
pl: Nie można ustawić pliku kopii zapasowej w tryb tylko do odczytu [%s].

en: Could NOT save backup file [%s]
pl: Zapisywanie kopii zapasowej [%s] nie powiodło się

en: ERROR: NULL object in o_move_end!
pl: BŁĄD: objekt NULL w funkcji o_move_end!

en: Got a non line object in o_move_check_endpoint
pl: Obiekt który nie jest linią przekazany do funkcji o_move_check_endpoint

en: Warning: Starting net at off grid coordinate
pl: Uwaga: Początek połączenia jest poza siatką

en: Warning: Ending net at off grid coordinate
pl: Uwaga: Koniec połączenia jest poza siatką

en: Failed to load picture: %s
pl: Wczytanie obrazu %s nie powiodło się

en: Picture
pl: Obraz

en: Slot attribute malformed
pl: Nieprawidłowa wartość atrybutu "slot"

en: numslots attribute missing
pl: Brak atrybutu "numslots"

en: Undo/Redo disabled in rc file
pl: Funkcjonalność Cofnij/Powtórz zostały wyłączone w pliku konfiguracyjnym

en: Got invalid show option; defaulting to show both
pl: Nieprawidłowa opcja; przyjmuję domyślną wartość "wyświetlaj nazwę i wartość"

en: ERROR: NULL object!
pl: BŁĄD: obiekt NULL!

en: Single Attribute Editor
pl: Edycja pojedyńczego atrybutu

en: <b>Edit Attribute</b>
pl: <b>Edytuj atrybut</b>

en: <b>Add Attribute</b>
pl: <b>Dodaj atrybut</b>

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Value:
pl: Wartość:

en: Visible
pl: Widoczny

en: Show Value Only
pl: Wyświetlaj wartość

en: Show Name Only
pl: Wyświetlaj nazwę

en: Show Name & Value
pl: Wyświetlaj nazwę i wartość

en: <b>Attach Options</b>
pl: <b>Opcje dołączenia</b>

en: All
pl: Wszystko

en: Components
pl: Elementy

en: Nets
pl: Połączenia

en: Replace existing attributes
pl: Zastąp istniejące atrybuty

en: No searchstring given in autonumber text.
pl: Nie podano tekstu wyszukiwania.

en: No '*' or '?' given at the end of the autonumber text.
pl: Brak '*' lub '?' na końcu tekstu do automatycznej numeracji.

en: Diagonal
pl: Po przekątnej

en: Top to bottom
pl: Od góry do dołu

en: Bottom to top
pl: Od dołu do góry

en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

en: File order
pl: Kolejność plików

en: Autonumber text
pl: Automatyczna numeracja

en: <b>Scope</b>
pl: <b>Zakres</b>

en: Search for:
pl: Wyszukiwany tekst:

en: Autonumber text in:
pl: Automatycznie numeruj w:

en: Skip numbers found in:
pl: Pomiń numery znalezione w:

en: Selected objects
pl: Zaznaczonych elementach

en: Current page
pl: Bieżącej stronie

en: Whole hierarchy
pl: Całej hierarchii

en: Overwrite existing numbers
pl: Zastępuj istniejącą numerację

en: <b>Options</b>
pl: <b>Opcje</b>

en: Starting number:
pl: Numer początkowy

en: Sort order:
pl: Kolejność:

en: Remove numbers
pl: Usuń numery

en: <b>Invalid schematic on clipboard.</b>
    
    An error occurred while inserting clipboard data: %s.
pl: <b>Niepoprawny format schematu w schowku.</b>
    
    Wystąpił błąd podczas wklejania danych ze schowka: %s.

en: Clipboard insertion failed
pl: Błąd podczas wklejania

en: Could not allocate the color %s!
pl: Nieudana alokacja koloru %s!

en: black
pl: czarny

en: white
pl: biały

en: Could not allocate display color %i!
pl: Nie udało się przydzielić koloru %i!

en: Could not allocate outline color %i!
pl: Nie udało się przydzielić koloru obwiedni %i!

en: Tried to get an invalid color: %d
pl: Próba użycia nieprawidłowego koloru: %d

en: Tried to get an invalid outline color: %d
pl: Próba użycia nieprawidłowego koloru obwiedni: %d

en: Filter:
pl: Filtr:

en: Name
pl: Nazwa

en: Value
pl: Wartość

en: Default behavior - reference component
pl: Domyślnie - użyj odniesiena do pliku elementu

en: Embed component in schematic
pl: Osadź element w pliku schematu

en: Include component as individual objects
pl: Wstaw element jako indywidualne obiekty składowe

en: Select Component...
pl: Wybierz element...

en: In Use
pl: W użyciu

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Preview
pl: Podgląd

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Text Entry...
pl: Wprowadzanie tekstu...

en: Enter text, click apply,
    move cursor into window, click to place text.
    Middle button to rotate while placing.
pl: Wprowadź tekst, kliknij "Zastosuj",
    przenieś kursor do głownego okna, kliknij aby umieścić tekst.
    Środkowy przycisk obraca tekst przed umieszczeniem.

en: Upper Left
pl: Na górze po lewej

en: Upper Middle
pl: Na środku powyżej

en: Upper Right
pl: Na górze po prawej

en: Middle Left
pl: Na środku po lewej

en: Middle Middle
pl: Pośrodku

en: Middle Right
pl: Na środku po prawej

en: Lower Left
pl: Na dole po lewej

en: Lower Middle
pl: Na środku poniżej

en: Lower Right
pl: Na dole po prawej

en: Edit Text Properties
pl: Edycja właściwości tekstu

en: <b>Text Content</b>
pl: <b>Treść tekstu</b>

en: <b>Text Properties</b>
pl: <b>Właściwości tekstu</b>

en: Color:
pl: Kolor:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Alignment:
pl: Punkt odniesienia:

en: Solid
pl: Jednolita

en: Dotted
pl: Kropki

en: Dashed
pl: Kreski

en: Center
pl: Kropka-kreska

en: Phantom
pl: Kropka-kropka-kreska

en: *unchanged*
pl: *bez zmian*

en: Edit Line Width & Type
pl: Edycja stylu linii

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Dash Length:
pl: Długość kreski

en: Dash Space:
pl: Długość przerwy

en: Hollow
pl: Brak

en: Filled
pl: Pełne

en: Mesh
pl: Siatka

en: Hatch
pl: Kreskowanie

en: Edit Fill Type
pl: Edytuj typ wypełnienia

en: Fill Type:
pl: Typ wypełnienia:

en: Line Width:
pl: Szerokość linii:

en: Angle 1:
pl: Kąt linii 1:

en: Pitch 1:
pl: Odstęp między liniami 1:

en: Angle 2:
pl: Kąt linii 2:

en: Pitch 2:
pl: Odstęp między liniami 2:

en: Arc Params
pl: Parametry łuku

en: Arc Radius:
pl: Promień łuku:

en: Start Angle:
pl: Kąt początkowy:

en: Degrees of Sweep:
pl: Kąt rozwarcia

en: Text Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Enter new text size:
pl: Wprowadź nowy rozmiar czcionki:

en: Snap Size
pl: Odległość przyciągania

en: Enter new snap grid spacing:
pl: Wprowadź nową odległość przyciągania

en: About gschem
pl: O programie

note: TRANSLATORS: "ChangeLog" is a literal filename; please don't translate it.
en: Copyright © 1998-2012 Ales Hvezda <ahvezda@geda.seul.org>
    Copyright © 1998-2012 gEDA Contributors (see ChangeLog for details)
pl: Copyright © 1998-2012 Ales Hvezda <ahvezda@geda.seul.org>
    Copyright © 1998-2012 Kontrybutorzy gEDA (szczegóły w pliku ChangeLog)

en: Coords
pl: Współrzędne

en: Screen
pl: Ekran

en: World
pl: Świat

en: Background
pl: Tło

en: Net endpoint
pl: Koniec połączeni

en: Graphic
pl: Graficzne

en: Logic bubble
pl: Negacja logiczna

en: Grid point
pl: Punkt siatki

en: Detached attribute
pl: Odłączony atrybut

en: Text
pl: Tekst

en: Selection
pl: Zaznaczenie

en: Bounding box
pl: Obwiednia

en: Zoom box
pl: Obszar powiększenia

en: Output background
pl: Tło wydruku

en: Net junction
pl: Połączenie przewodów

en: Mesh grid major
pl: Siatka zgrubna

en: Mesh grid minor
pl: Siatka dokładna

en: Unknown
pl: Nieznane

en: ERROR: NULL object in color_edit_dialog_apply!
pl: BŁĄD: obiekt NULL w funkcji color_edit_dialog_apply!

en: Color Edit
pl: Edycja koloru

en: Object color:
pl: Kolor obiektu:

en: Hotkeys
pl: Klawisze skrótów

en: Function
pl: Funkcja

en: Keystroke(s)
pl: Klawisz(e)

en: Find Text
pl: Znajdź tekst

en: Text to find:
pl: Szukany tekst:

en: descend into hierarchy
pl: Szukaj również wewnątrz elementów

en: Hide Text
pl: Ukryj tekst

en: Hide text starting with:
pl: Ukryj tekst zaczynający się od:

en: Show Text
pl: Wyświetl tekst

en: Show text starting with:
pl: Wyświetl tekst zaczynający się od:

en: S_elect the schematics you want to save:
pl: Wybi_erz schematy, które chcesz zapisać:

en: Save the changes to schematic "%s" before closing?
pl: Zapisać zmiany w schemacie "%s" przed wyjściem?

en: There are %d schematics with unsaved changes. Save changes before closing?
pl: Niezapisane zmiany w %d schematach. Zapisać zmiany przed wyjściem?

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
pl: Jeżeli nie zapiszesz, wszystkie zmiany zostaną bezpowrotnie utracone.

en: _Close without saving
pl: _Zamknij bez zapisywania

en: <span weight="bold" size="larger">The input attribute "%s" is invalid
    Please correct in order to continue</span>
    
    The name and value must be non-empty.
    The name cannot end with a space.
    The value cannot start with a space.
pl: <span weight="bold" size="larger">Atrybut "%s" jest nieprawidłowy</span>
    
    Nazwa i wartość nie mogą być puste.
    Nazwa nie może zaczynać się od spacji.
    Wartość nie może zaczynać się od spacji.

en: Invalid Attribute
pl: Nieprawidłowy atrybut

en: Schematics
pl: Schematy

en: Symbols
pl: Symbole

en: Schematics and symbols
pl: Schematy i symbole

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Open...
pl: Otwórz...

en: Save as...
pl: Zapisz jako...

en: The selected file `%s' already exists.
    
    Would you like to overwrite it?
pl: Plik %s już istnieje.
    
    Czy chcesz go zastąpić bieżącym schematem?

en: Overwrite file?
pl: Zastąpić plik?

en: Save cancelled on user request
pl: Zapis anulowany na życzenie użytkownika

en: x_image_lowlevel: Unable to write eps file %s.
pl: x_image_lowlevel: Nie można zapisać pliku eps %s.

en: x_image_lowlevel: Unable to write %s file %s.
pl: x_image_lowlevel: Nieudany zapis pliku %s o nazwie %s.

en: There was the following error when saving image with type %s to filename:
    %s
    
    %s.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania obrazu %s do pliku:
    %s
    
    %s.

en: Wrote color image to [%s] [%d x %d]
pl: Zapisano kolorowy obraz do [%s] [%d x %d]

en: Wrote black and white image to [%s] [%d x %d]
pl: Zapisano czarno-biały obraz do [%s] [%d x %d]

en: x_image_lowlevel: Unable to get pixbuf from gschem's window.
pl: x_image_lowlevel: Nieudane pobranie obrazu z okna gschem.

en: Width x Height
pl: Szerokość x Wysokość

en: Image type
pl: Typ obrazu

en: Write image...
pl: Zapisz jako obraz...

en: ** Invalid UTF-8 in log message. See stderr or gschem.log.
pl: ** Nieprawidłowy znak UTF-8 w komunikacie. Zobacz standardowe wyjście błędów lub plik gschem.log.

en: Status
pl: Stan

en: /Add Net
pl: /Dodaj połączenie

en: /Add Attribute...
pl: /Dodaj atrybut...

en: /Add Component...
pl: /Dodaj element...

en: /Add Bus
pl: /Dodaj magistralę

en: /Add Text
pl: /Dodaj tekst

en: /Zoom In
pl: /Powiększ

en: /Zoom Out
pl: /Pomniejsz

en: /Zoom Box
pl: /Powiększ fragment

en: /Zoom Extents
pl: /Dopasuj do ekranu

en: /Select
pl: /Zaznacz

en: /Edit...
pl: /Edytuj...

en: /Edit pin type...
pl: /Edytuj typ pinu...

en: /Copy
pl: /Kopiuj

en: /Move
pl: /Przesuń

en: /Delete
pl: /Usuń

en: /Down Schematic
pl: /Wgłąb schematu

en: /Down Symbol
pl: /Wgłąb symbolu

en: /Up
pl: /Do góry

en: Tried to set the sensitivity on non-existent menu item '%s'
pl: Próba aktywacji nieistniejącego elementu menu '%s'

en: Popup_menu_item_factory doesn't exist!
pl: Popup_menu_item_factory nie istnieje!

en: Tried to set the sensitivity on a non-existent popup menu_item
pl: Próba aktywacji nieistniejącego elementu menu kontekstowego

en: The operating system is out of memory or resources.
pl: Brak pamięci lub innych zasobów systemu operacyjnego.

en: %s failed to launch URI
pl: Program %s nie mógł otworzyć adresu URI

en: Attributes with empty name are not allowed. Please set a name.
pl: Atrybuty bez nazwy nie są dozwolone. Podaj prawidłową nazwę.

en: Show Value only
pl: Wyświetlaj wartość

en: Show Name only
pl: Wyświetlaj nazwę

en: Promote
pl: Promuj

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Edit Attributes
pl: Zmodyfikuj atrybuty

en: Vis?
pl: Widoczny?

en: V
pl: W

en: Show inherited attributes
pl: Pokaż odziedziczone atrybuty

en: Add Attribute
pl: Dodaj atrybut

en: New Page
pl: Nowy arkusz

en: Open Page...
pl: Otwórz arkusz

en: Save Page
pl: Zapisz arkusz

en: Close Page
pl: Zamknij arkusz

en: Discard Page
pl: Porzuć arkusz

en: Page Manager
pl: Zarządzanie arkuszami

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Right click on the filename for more options...
pl: Kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwie pliku aby zobaczyć opcje...

en: Select PostScript Filename...
pl: Wybierz nazwę pliku PostScript...

en: Extents with margins
pl: Cały arkusz wraz z marginesami

en: Extents no margins
pl: Cały arkusz bez marginesów

en: Current Window
pl: Bieżący widok

en: Landscape
pl: Poziome

en: Portrait
pl: Pionowe

en: Print...
pl: Drukuj...

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Output paper size:
pl: Rozmiar papieru:

en: Orientation:
pl: Ułożenie papieru:

en: Destination
pl: Lokalizacja docelowa

en: File:
pl: Plik:

en: Command:
pl: Polecenie:

en: No print destination specified
pl: Nie podano lokalizacji docelowej wydruku

en: Cannot print current schematic to [%s]
pl: Nie można wydrukować bieżącego arkusza do [%s]

en: Error printing to file '%s'
    Check the log window for more information
pl: Błąd wydruku do pliku '%s'
    Więcej szczegółów w oknie komunikatów

en: Printed current schematic to [%s]
pl: Wydrukowano bieżący arkusz do [%s]

en: ERROR: An unknown error occurred while parsing configuration files.
pl: BŁĄD: Wystąpił nieznany błąd podczas przetwarzania plików konfiguracyjnych.

en: An unknown error occurred while parsing configuration files.
    
    The gschem log may contain more information.
pl: Wystąpił nieznany błąd podczas przetwarzania plików konfiguracyjnych.

en: ERROR: %s
pl: BŁĄD: %s

en: %s
    
    The gschem log may contain more information.
pl: %s
    
    Logi programu mogą zawierać dodatkowe informacje.

en: Cannot load gschem configuration.
pl: Nie można wczytać konfiguracji gschem.

en: Execute Script...
pl: Wykonaj skrypt...

en: Executing guile script [%s]
pl: Wykonywanie skryptu guile [%s]

en: Couldn't allocate gc
pl: Błąd podczas alokacji kontekstu graficznego "gc"

en: New
pl: Nowy

en: New file
pl: Nowy plik

en: Open
pl: Otwórz

en: Open file...
pl: Otwórz plik...

en: Save
pl: Zapisz

en: Save file
pl: Zapisz plik

en: Undo
pl: Cofnij

en: Undo last operation
pl: Cofnij ostatnią operację

en: Redo
pl: Przywróć

en: Redo last undo
pl: Przywróć ostatnią operację

en: Add component...
    Select library and component from list, move the mouse into main window, click to place
    Right mouse button to cancel
pl: Dodaj element...
    Wybierz bibliotekę i element z listy, przenieś kursor do głównego okna, kliknij aby umieścić element
    Anuluj prawym przyciskiem myszy

en: Add nets mode
    Right mouse button to cancel
pl: Tryb dodawania połączeń
    Anuluj prawym przyciskiem myszy

en: Add buses mode
    Right mouse button to cancel
pl: Tryb dodawania magistral
    Anuluj prawym przyciskiem myszy

en: Add Text...
pl: Dodaj tekst...

en: Select
pl: Zaznaczanie

en: Select mode
pl: Tryb zaznaczania

en: Pick
pl: Wybierz

en: Repeat/none
pl: Powtórz/brak

en: Menu/Cancel
pl: Menu/Anuluj

en: Pan/Cancel
pl: Przesuń widok/Anuluj

en: Loading schematic [%s]
pl: Wczytywanie schematu [%s]

en: <b>An error occurred while loading the requested file.</b>
    
    Loading from '%s' failed: %s. The gschem log may contain more information.
pl: <b>Wystąpił błąd podczas wczytywania pliku.</b>
    
    Wczytywanie z pliku '%s' nie powiodło się: %s. Log programu może zawierać dodatkowe informacje.

en: Failed to load file
pl: Otwarcie pliku nie powiodło się

en: New file [%s]
pl: Nowy plik [%s]

en: Could NOT save page [%s]
pl: Zapisanie arkusza [%s] nie powiodło się

en: Error while trying to save
pl: Błąd podczas próby zapisania

en: Failed to save file
pl: Zapisanie pliku nie powiodło się

en: Saved as [%s]
pl: Zapisano jako [%s]

en: Saved [%s]
pl: Zapisano [%s]

en: Saved
pl: Zapisano

en: Discarding page [%s]
pl: Porzucanie arkusza [%s]

en: Closing [%s]
pl: Zamykanie [%s]

en: gEDA Schematic Editor
pl: gEDA Edytor Schematów

en: Create and edit electrical schematics and symbols with gschem
pl: Projektuj i edytuj schematy i symbole elektroniczne za pomocą gschem

en: _New
pl: _Nowy

en: _Open...
pl: _Otwórz...

en: Open Recen_t
pl: Otwórz os_tatnio używane

en: _Save
pl: Zapi_sz

en: Save _As...
pl: Zapisz j_ako...

en: Save All
pl: Zapisz _wszystkie

en: _Revert
pl: P_rzywróć

en: _Print...
pl: _Drukuj...

en: Write _image...
pl: Zap_isz obraz...

en: New Window
pl: Nowe o_kno

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Undo
pl: _Cofnij

en: _Redo
pl: _Ponów

en: Cu_t
pl: Wy_tnij

en: _Copy
pl: _Kopiuj

en: _Paste
pl: _Wklej

en: _Delete
pl: _Usuń

en: Deselect
pl: Odznacz

en: Rotate 90 Mode
pl: Obróć o 90 stopni

en: Edit...
pl: Edytuj...

en: Edit Text...
pl: Edytuj tekst...

en: Color...
pl: Kolor...

en: Line Width & Type...
pl: Styl linii...

en: Fill Type...
pl: Styl wypełnienia...

en: Symbol Translate...
pl: Tłumaczenie symbolu...

en: Invoke Macro
pl: Wykonaj makro

en: Embed Component/Picture
pl: Osadź element/obraz

en: Unembed Component/Picture
pl: Cofnij osadzanie elem./obr.

en: Update Component
pl: Aktualizuj element

en: Show/Hide Inv Text
pl: Wyświetlaj/ukryj niewidoczny tekst

en: Copy into 1
pl: Kopiuj do 1

en: Copy into 2
pl: Kopiuj do 2

en: Copy into 3
pl: Kopiuj do 3

en: Copy into 4
pl: Kopiuj do 4

en: Copy into 5
pl: Kopiuj do 5

en: Cut into 1
pl: Wytnij do 1

en: Cut into 2
pl: Wytnij do 2

en: Cut into 3
pl: Wytnij do 3

en: Cut into 4
pl: Wytnij do 4

en: Cut into 5
pl: Wytnij do 5

en: Paste from 1
pl: Wklej z 1

en: Paste from 2
pl: Wklej z 2

en: Paste from 3
pl: Wklej z 3

en: Paste from 4
pl: Wklej z 4

en: Paste from 5
pl: Wklej z 5

en: _Redraw
pl: _Aktualizuj

en: _Pan
pl: _Przesuń

en: Zoom _Box
pl: Powiększ _obszar

en: Zoom _Extents
pl: _Dopasuj widok

en: Zoom _In
pl: Pow_iększ

en: Zoom _Out
pl: P_omniejsz

en: Zoom _Full
pl: Maksymalne pomniejszenie

en: _Dark color scheme
pl: _Ciemny zestaw kolorów

en: _Light color scheme
pl: _Jasny zestaw kolorów

en: _Manager...
pl: _Zarządzaj...

en: _Previous
pl: _Poprzedni

en: _Next
pl: _Następny

en: Ne_w
pl: No_wy

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Discard
pl: Po_rzuć

en: _Component...
pl: _Element...

en: _Net
pl: _Sieć

en: B_us
pl: _Magistrala

en: _Attribute...
pl: _Atrybut...

en: _Text...
pl: _Tekst...

en: _Line
pl: _Linia

en: _Box
pl: Pros_tokąt

en: C_ircle
pl: _Okrąg

en: A_rc
pl: Ł_uk

en: Pictu_re...
pl: Ob_raz...

en: _Down Schematic
pl: W głąb _schematu

en: Down _Symbol
pl: W głąb _elementu

en: _Up
pl: W _górę

en: D_ocumentation...
pl: Do_kumentacja...

en: _Attach
pl: _Dołącz

en: _Detach
pl: _Odłącz

en: Show _Value
pl: Pokazuj _wartość

en: Show _Name
pl: Pokazuj _nazwę

en: Show _Both
pl: Pokazuj o_bie

en: _Toggle Visibility
pl: Przełącz _widoczność

en: _Find Specific Text...
pl: _Szukaj tekstu...

en: _Hide Specific Text...
pl: _Ukryj wybrany tekst...

en: _Show Specific Text...
pl: _Pokazuj wybrany tekst...

en: A_utonumber Text...
pl: A_utomatycznie numeruj...

en: _Text Size...
pl: Rozmiar _tekstu...

en: Cycle _grid styles
pl: Przełącz styl _siatki

en: Toggle _Snap On/Off
pl: Przełącz _przyciąganie

en: Snap Grid S_pacing...
pl: _Odstęp przyciągania...

en: Scale _up Grid Spacing
pl: Z_mniejsz siatkę przyciągania

en: Scale _down Grid Spacing
pl: Z_większ siatkę przyciągania

en: Toggle _Outline/Box
pl: Przełącz wyświetlanie _konturów

en: Toggle Net _Rubberband
pl: Przełącz _rozciąganie połączeń

en: Toggle _Magnetic Net
pl: Przełącz "_magnes" połączeń

en: Show _Log Window...
pl: Pokaż okno komunikatów...

en: Show _Coord Window...
pl: Pokaż okno współrzędnych...

en: gEDA Docu_mentation...
pl: Doku_mentacja gEDA...

en: gschem _FAQ...
pl: _FAQ gschem...

en: gEDA _Wiki...
pl: _Wiki gEDA...

en: Component D_ocumentation...
pl: Dokumentacja _elementu...

en: _Hotkeys...
pl: Skróty _klawiszowe...

en: _About...
pl: _O programie...

en: _File
pl: _Plik

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Buffer
pl: _Schowek

en: _View
pl: _Widok

en: _Page
pl: _Arkusz

en: _Add
pl: _Dodaj

en: Hie_rarchy
pl: Hie_rarchia

en: A_ttributes
pl: A_trybuty

en: _Options
pl: _Ustawienia

en: _Help
pl: _Pomoc
