geda - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: New file [%s]
sl: Nova datoteka [%s]

en: _New
sl: _Nova

en: _Open...
sl: _Odpri ...

en: Open Recen_t
sl: Odpri nedav_no

en: _Save
sl: _Shrani

en: Save _As...
sl: Shrani _kot ...

en: Save All
sl: Shrani vse

en: _Revert
sl: _Povrni

en: _Print...
sl: Na_tisni ...

en: New Window
sl: Novo okno

en: _Quit
sl: _Končaj

en: _Undo
sl: _Razveljavi

en: _Close
sl: _Zapri

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Edit
sl: _Uredi
