geda - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: _New
sr: Но_во

en: _Open...
sr: Отв_ори...

en: _Save
sr: Сачу_вај

en: Save All
sr: Сачувај све

en: _Revert
sr: _Врати

en: _Print...
sr: _Штампај...

en: New Window
sr: Нови прозор

en: _File
sr: Да_тотека
