geda - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: gEDA circuit schematic
ca: Esquema de circuit del gEDA

en: gEDA schematic symbol
ca: Símbol d'esquema del gEDA

en: gEDA gsch2pcb project
ca: Projecte Gsch2pcb del gEDA

en: gEDA Gsch2pcb Project
ca: Projecte Gsch2pcb del gEDA

en: gEDA Circuit Schematic
ca: Esquema de circuit del gEDA

en: gEDA Schematic Symbol
ca: Símbol d'esquema del gEDA

en: o_save_objects: object %p has unknown type '%c'
ca: o_save_objects: l'objecte %p té un tipus desconegut («%c»)
