geda - en to da translation catalogue (6 entries)

en: gEDA circuit schematic
da: gEDA kredsløbs diagram

en: gEDA schematic symbol
da: gEDA diagram symbol

en: gEDA gsch2pcb project
da: gEDA gsch2pcb projekt

en: gEDA Gsch2pcb Project
da: gEDA Gsch2pcb Projekt

en: gEDA Circuit Schematic
da: gEDA Kredsløbs Diagram

en: gEDA Schematic Symbol
da: gEDA Diagram Symbol
