geda - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: gEDA circuit schematic
hu: gEDA kapcsolási rajz

en: gEDA schematic symbol
hu: gEDA szimbólum

en: gEDA gsch2pcb project
hu: gEDA gsch2pcb projekt

en: gEDA Gsch2pcb Project
hu: gEDA gsch2pcb projekt

en: gEDA Circuit Schematic
hu: gEDA kapcsolási rajz

en: gEDA Schematic Symbol
hu: gEDA szimbólum

en: File %s is read-only
hu: Csak olvasható file %s

en: Read an old format sym/sch file!
    Please run g[sym|sch]update on:
    [%s]
hu: Régi formátumú sym/sch fájl!
    Kérlek frissítsd a [%s] fájlt a
    g[sym|sch]update program segítségével!

en: Read garbage in [%s] :
    >>
    %s<<
hu: Szemét olvasása a(z) [%s]-ban
    <<
    %s<<

en: Failed to stat [%s]: %s
hu: Nem látom [%s]: %s

en: Cannot find file %s: %s
hu: Nem találom a file-t %s: %s

en: I could not guess if it is newer, so you have to do it manually.
hu: Nem tudtam eldönteni, hogy ez újabb, ezért neked kell megcsinálnod

en: Could NOT save file: %s
hu: Nem tudtam elmenteni a file-t: %s

en: Too many UTF-8 characters, cannot print
hu: Túl sok UTF-8 karakter, nem tudom kinyomtatni

en: ERROR: %s
hu: HIBA: %s
