geda - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: gEDA schematic symbol
tr: gEDA şematik sembol

en: gEDA gsch2pcb project
tr: gEDA gsch2pcb projesi

en: gEDA Gsch2pcb Project
tr: gEDA Gsch2pcb Projesi

en: gEDA Schematic Symbol
tr: gEDA şematik sembol

en: o_save_objects: object %p has unknown type '%c'
tr: o_save_objects: %p nesnesi bilinmeyen tip '%c'

en: 
    WARNING: Found an autosave backup file:
      %s.
tr: 
    UYARI: Otomatik kayıt yedek dosyası bulundu:
      %s.

en: I could not guess if it is newer, so you have to do it manually.
tr: Yeniyse tahmin edemiyorum, bunu elle yapın.

en: The backup copy is newer than the schematic, so it seems you should load it instead of the original file.
tr: Yedek kopyası şematikten yeni bu nedenle asıl dosya yerine onu yükleyeceğiz gözküyor.

en: 
    Run gschem and correct the situation.
tr: 
    gschem'i çalıştırın ve bu durumu düzeltin

en: Could NOT set backup file [%s] readonly
tr: sadece okunabilir [%s] yedekleme dosyası oluşturulamadı

en: Could not open [%s] for printing
tr: [%s] yazdırma işlemi için açılamıyor

en: Could not execute command [%s] for printing
tr: yazdırmak için [%s] komutu çalıştırılamadı

en: Too many UTF-8 characters, cannot print
tr: çok fazla UTF-8 karakteri var, yazdırılamaz

en: Found an invalid color [ %s ]
tr: Geçersiz bir renk bulundu [ %s ]

en: Invalid space specified, setting to 100
tr: Geçersiz alan(boşluk) tanımlandı.100'e ayarlanıyor

en: Component not found:
     %s
tr: bileşen bulanamadı:
     %s

en: Found an unsupported text angle [ %c %d %d %d %d %d %d %d %d ]
tr: Desteklenmeyen yazı açısı bulundu [ %c %d %d %d %d %d %d %d %d ]

en: Found an unsupported text alignment [ %c %d %d %d %d %d %d %d %d ]
tr: Desteklenmeyen yazı hizlanması bulundu [ %c %d %d %d %d %d %d %d %d ]

en: Library command failed [%s]
tr: Kütüphane komutu başarısız [%s]<br>

en: Library name [%s] already in use.  Using [%s].
tr: Kütüphane adı [%s] zaten kullanımda.  [%s].

en: Saved [%s]
tr: [%s] kaydedildi

en: Could NOT save [%s]
tr: [%s] kaydedilemedi.
