gedit 3.1.x - en to nb translation catalogue (52 entries)

en: Address
nb: Adresse

en: Author
nb: Forfatter

en: Book Title
nb: Tittel på bok

en: Chapter
nb: Kapittel

en: Cross Reference
nb: Kryssreferanse

en: Edition
nb: Utgave

en: Institution
nb: Institusjon

en: Key
nb: Nøkkel

en: Location
nb: Lokasjon

en: Month
nb: Måned

en: Note
nb: Notat

en: Number
nb: Nummer

en: Organization
nb: Organisasjon

en: Pages
nb: Sider

en: School
nb: Skole

en: Series
nb: Serie

en: Title
nb: Tittel

en: Year
nb: År

en: Color Mode:
nb: Fargemodus:

en: Resolution:
nb: Oppløsning:

en: Filename:
nb: Filnavn:

en: Select Master Document
nb: Velg hoveddokument

en: <b>Templates</b>
nb: <b>Maler</b>

en: Folder:
nb: Mappe:

en: Miscellaneous
nb: Forskjellig

en: Tools
nb: Verktøy

en: <b>_Description</b>
nb: <b>_Beskrivelse</b>

en: % _of
nb: % _av

en: Image Size
nb: Bildestørrelse

en: Insert Graphics
nb: Sett inn grafikk

en: Text Width
nb: Tekstbredde

en: _File:
nb: _Fil:

en: _Width:
nb: _Bredde:

en: Load From _File:
nb: Last fra _fil:

en: _Floating Object
nb: _Flytende objekt

en: _Matrix:
nb: _Matrise:

en: _Rows:
nb: _Rader:

en: _Table
nb: _Tabell

en: Date:
nb: Dato:

en: De_fault
nb: _Forvalgt

en: Default F_ont Family:
nb: Forvalgt skriftf_amilie:

en: Di_rectory:
nb: _Katalog:

en: Document _Class:
nb: Dokument_klasse:

en: New LaTeX Document
nb: Nytt LaTeX-dokument

en: _Name:
nb: _Navn:

en: _Title:
nb: _Tittel:

en: document
nb: dokument

en: Save As Template
nb: Lagre som mal

en: Style Preview:
nb: Forhåndsvisning av stil:

en: Use Bibliography
nb: Bruk bibliografi

en: _Style:
nb: _Stil:

en: LaTeX Plugin
nb: LaTeX-tillegg
