gedit master - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Toggle Bookmark
kk: Бетбелгіні қосу/өшіру

en: Goto Next Bookmark
kk: Келесі бетбелгіге өту

en: Goto Previous Bookmark
kk: Алдыңғы бетбелгіге өту

en: Bracket Completion
kk: Жақшаларды толықтыру

en: Automatically adds closing brackets.
kk: Жабатын жақшаны автоматты түрде қосады.

en: Automatically add a closing bracket when you insert one
kk: Жақшаны енгізген кезде, жабатын жақшаны автоматты түрде қосады

note: ex:et:ts=4:
en: Character Map
kk: Таңбалар картасы

note: ex:ts=4:et:
en: Code Comment
kk: Код түсіндірмесі

en: Co_mment Code
kk: Кодты тү_сіндірме

en: U_ncomment Code
kk: Кодты түсіндір_ме емес қылу

en: Color Picker
kk: Түстер таңдаушысы

en: Color picker
kk: Түстер таңдаушысы

en: Pick _Color…
kk: Тү_сті таңдау…

en: Pick Color
kk: Түсті таңдау

en: Bold
kk: Жуан

en: Italic
kk: Көлбеу

en: Underline
kk: Астын сызу

en: Strikethrough
kk: Сызып тастау

en: Pick the background color
kk: Фон түсін таңдау

en: Pick the foreground color
kk: Алдыңғы көрініс түсін таңдау

en: _Background
kk: _Фон

en: _Foreground
kk: Алд_ыңғы көрініс

en: _Clear
kk: Та_зарту

en: Name
kk: Аты

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Author
kk: Авторы

en: Sample
kk: Мысалы

en: Empty Document
kk: Бос құжат

en: Type here to search…
kk: Іздеу үшін теріңіз…

en: Draw Spaces
kk: Бос аралықтарды салу

note: namespace FindInFilesPlugin namespace Gedit
en: Find in Files
kk: Файлдардан табу

en: _Close
kk: _Жабу

en: Find in Files…
kk: Файлдардан табу…

en: No results found
kk: Нәтижелер табылмады

note: The stop button is showed in the bottom-left corner of the TreeView
en: Stop the search
kk: Іздеуді тоқтату

[ctx: label of the find button]
en: _Find
kk: _Табу

[ctx: label on the left of the GtkEntry containing text to search]
en: F_ind
kk: Т_абу

en: Match _entire word only
kk: Сө_зді тек толығымен сәйкестендіру

en: Re_gular expression
kk: Тұ_рақты өрнек

en: Join lines/ Split lines
kk: Жолдарды біріктіру / жолдарды бөлу

en: Number of lines to keep in scrollback
kk: Айналдыру тарихында сақтау үшін жолдар саны

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
kk: Кері айналдыру тарихында жолдар саны шектелмеген болуы керек пе

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
kk: Перне басылған кезде ең төменге дейін айналдыру керек пе

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
kk: Ақиқат болса, перне басылған кезде айналдыру жолағы төменге өтеді.

en: Whether to scroll to the bottom when there's new output
kk: Жаңа шығыс бар кезде, ең төменге айналдыру керек пе

en: If true, whenever there's new output the terminal will scroll to the bottom.
kk: Ақиқат болса, терминалда жаңа шығыс пайда болған кезде, терминал оған айналдырылады.

en: Whether to allow bold text
kk: Жуан мәтінді рұқсат ету керек пе

en: Default color of text in the terminal
kk: Терминалдағы мәтіннің негізгі түсі

en: Default color of terminal background
kk: Терминалдың фон түсі

en: Palette for terminal applications
kk: Терминал қолданбалары үшін палитра

en: Whether to blink the cursor
kk: Курсордың жыпылықтауы керек пе

en: The cursor appearance
kk: Курсордың сыртқы түрі

en: Whether to use the system font
kk: Жүйелік қаріп қолданыла ма

en: Font
kk: Қаріп

en: A Pango font name. Examples are "Sans 12" or "Monospace Bold 14".
kk: Pango қарібінің аты. Мысалы: "Sans 12" немесе "Monospace Bold 14".

en: Terminal
kk: Терминал

en: C_hange Directory
kk: Буманы ау_ыстыру

note: ex:ts=4:et:
en: Text Size
kk: Мәтін өлшемі

en: Text size
kk: Мәтін өлшемі

en: Word Completion
kk: Сөздерді толықтыру
