gedit master - en to kk translation catalogue (659 entries)

en: Edit text files
kk: Мәтіндік файлдарды түзету

en: gedit is the text editor of the GNOME desktop environment.
kk: gedit - бұл GNOME жұмыс үстелі үшін жеңіл әрі жылдам мәтіндік түзетушісі.

en: The first goal of gedit is to be easy to use, with a simple interface by default. More advanced features are available by enabling plugins.
kk: gedit-тің бірінші мақсаты - қарапайым интерфейсі бар, күнделікті пайдалануға оңай болу. Қосымша мүмкіндіктер плагиндерді іске қосу арқылы қол жетімді.

en: Text Editor
kk: Мәтін түзетушісі

note: TRANSLATORS: Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! Search terms to find this application.
en: Text;Editor;Plaintext;Write;gedit;
kk: Text;Editor;Plaintext;Write;gedit;Мәтін;Түзеткіш;Ашық мәтін;Жазу;

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: New Document
kk: Жаңа құжат

en: Use Default Font
kk: Бастапқы қаріпті қолдану

en: Editor Font
kk: Түзетуші қарібі

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the “Use Default Font” option is turned off.
kk: Өңдеу аймағы үшін қолданылатын таңдауыңызша қаріп. Бұл "Бастапқы қаріпті қолдану" параметрі сөндірілген жағдайда ғана күшіне енеді.

en: Style Scheme
kk: Стильдер схемасы

en: Create Backup Copies
kk: Қор көшірмелерін жасау

en: Whether gedit should create backup copies for the files it saves.
kk: gedit сақталатын файлдардың қор көшірмелерін жасау керек пе.

en: Autosave
kk: Автосақтау

en: Whether gedit should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the “Autosave Interval” option.
kk: gedit уақыт аралығынан кейін өзгертілген файлдарды автоматты түрде сақтау керек пе. Уақыт аралығын "Автосақтау аралығы" параметрімен орнатуға болады.

en: Autosave Interval
kk: Автосақтау аралығы

en: Maximum Number of Undo Actions
kk: Болдырмау әрекеттерінің максималды саны

en: Line Wrapping Mode
kk: Жолдарды тасымалдау режимі

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use “none” for no wrapping, “word” for wrapping at word boundaries, and “char” for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
kk: Өңдеу аймағында ұзын жолдарды тасымалдау тәсілін көрсетеді. Тасымалдамау үшін "none", сөз бойынша тасымалдау үшін "word" және жеке таңбалар бойынша тасымалдау үшін "char" қолданыңыз. Бұл мәндер регистрге сезімтал, оларды көрсетілгендей жазыңыз.

en: Last split mode choice for line wrapping mode
kk: Жолдарды тасымалдау тәсілі үшін соңғы таңдалған бөлінген режимі

en: Specifies the last split mode used with line wrapping mode, so that when wrapping mode is off we still remember the split mode choice. Use “word” for wrapping at word boundaries, and “char” for wrapping at individual character boundaries.
kk: Тасымалдау тәсілімен қолданылған соңғы бөлінген режимді көрсетеді, тасымалдау сөндірілген кезде соңғы бөлінген режим таңдауы сақталады. Сөз бойынша тасымалдау үшін "word" және жеке таңба бойынша тасымалдау үшін "char" қолданыңыз.

en: Tab Size
kk: Табуляция өлшемі

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
kk: Табуляция таңбаларының орнына көрсетілетін бос орындар санын көрсетеді.

en: Insert spaces
kk: Бос аралықтарды кірістіру

en: Whether gedit should insert spaces instead of tabs.
kk: gedit табуляцияның орнына бос аралықтарды енгізу керек пе.

en: Automatic indent
kk: Автошегіну

en: Whether gedit should enable automatic indentation.
kk: gedit автошегінуді іске қосу керек пе.

en: Display Line Numbers
kk: Жолдар нөмірлерін көрсету

en: Whether gedit should display line numbers in the editing area.
kk: gedit түзету аймағында жол нөмірлерін көрсету керек пе.

en: Highlight Current Line
kk: Ағымдағы жолды ерекшелеу

en: Whether gedit should highlight the current line.
kk: gedit ағымдағы жолды түспен ерекшелеу керек пе.

en: Highlight Matching Brackets
kk: Сәйкес жақшаны түспен ерекшелеу

en: Whether gedit should highlight matching brackets.
kk: gedit сәйкес жақшаларды түспен ерекшелеу керек пе.

en: Display Right Margin
kk: Оң жақ шет өрісін көрсету

en: Whether gedit should display the right margin in the editing area.
kk: gedit түзету аймағының оң жақ шет өрісін көрсету керек пе.

en: Right Margin Position
kk: Оң жақ шет өрісінің орны

en: Specifies the position of the right margin.
kk: Оң жақ шет өрісінің орнын көрсетеді.

en: Document background pattern type
kk: Құжат фоны оюының түрі

en: Whether the document will get a background pattern painted.
kk: Құжаттың фон өрнегі боялған болу керек пе.

en: Smart Home End
kk: Ақылды Home және End пернелері

en: Restore Previous Cursor Position
kk: Курсордың алдыңғы орналасуын қалпына келтіру

en: Whether gedit should restore the previous cursor position when a file is loaded.
kk: gedit файл жүктелген кезде курсордың алдыңғы орналасуын қалпына келтіру керек пе.

en: Enable Syntax Highlighting
kk: Синтаксисті түспен ерекшелеуді іске қосу

en: Whether gedit should enable syntax highlighting.
kk: gedit синтаксисті түспен ерекшелеуді іске қосу керек пе.

en: Enable Search Highlighting
kk: Іздеуді түспен ерекшелеуді іске қосу

en: Whether gedit should highlight all the occurrences of the searched text.
kk: gedit ізделетін мәтіннің барлық кездесулерін түспен ерекшелеу керек пе.

en: Ensure Trailing Newline
kk: Құжат жол тасымалдауымен аяқталуды қамтамасыз ету

en: Whether gedit will ensure that documents always end with a trailing newline.
kk: gedit құжаттардың әрқашан жаңа жолмен аяқталуын қамтамасыз етеді ме, соны көрсетеді.

en: Status Bar is Visible
kk: Қалып-күй панелі көрінеді

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
kk: Түзету терезесінің астында қалып-күй жолағы көрсетілу керек пе.

en: Side panel is Visible
kk: Бүйір панелі көрінеді

en: Whether the side panel at the left of editing windows should be visible.
kk: Түзету терезесінің сол жағында бүйір панелі көрсетілу керек пе.

en: Print Syntax Highlighting
kk: Синтаксисті түспен ерекшелеуді баспаға шығару

en: Whether gedit should print syntax highlighting when printing documents.
kk: gedit құжаттарды баспаға шығарған кезде синтаксисті түспен ерекшелеуді де баспаға шығару керек пе.

en: Print Header
kk: Тақырыптаманы баспаға шығару

en: Whether gedit should include a document header when printing documents.
kk: gedit құжаттарды баспаға шығарған кезде құжаттың жоғарғы колонтитулын де баспаға шығару керек пе.

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use “none” for no wrapping, “word” for wrapping at word boundaries, and “char” for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
kk: Баспаға шығару үшін ұзын жолдарды тасымалдау тәсілін көрсетеді. Тасымалдамау үшін "none", сөз бойынша тасымалдау үшін "word" және жеке таңбалар бойынша тасымалдау үшін "char" қолданыңыз. Бұл мәндер регистрге сезімтал, оларды көрсетілгендей жазыңыз.

en: Print Line Numbers
kk: Жол нөмірлерін баспаға шығару

en: Body Font for Printing
kk: Баспаға шығару үшін құжат қарібі

en: Specifies the font to use for a document’s body when printing documents.
kk: Құжаттарды баспаға шығарған кезде құжат денесі үшін қолданылатын қаріп.

en: Header Font for Printing
kk: Баспаға шығару үшін тақырыптама қарібі

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the “Print Header” option is turned on.
kk: Құжатты басып шығарғанда бет тақырыптары үшін қолданатын қаріпті көрсетеді. Бұл "Тақырыптаманы баспаға шығару" параметрі іске қосылған жағдайда ғана күшіне енеді.

en: Line Number Font for Printing
kk: Баспаға шығару үшін жол нөмірлерінің қарібі

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the “Print Line Numbers” option is non-zero.
kk: Басып шығару кезінде жол нөмірлері үшін қолданатын қаріпті көрсетеді. Бұл "Жол нөмірлерін баспаға шығару" параметрі нөл емес жағдайда ғана күшіне енеді.

en: Margin Left
kk: Сол жақ шет өрісі

en: The left margin, in millimeters.
kk: Сол жақ шет өрісі, мм есебімен.

en: Margin Top
kk: Үстіңгі шет өрісі

en: The top margin, in millimeters.
kk: Үстіңгі шет өрісі, мм есебімен.

en: Margin Right
kk: Оң жақ шет өрісі

en: The right margin, in millimeters.
kk: Оң жақ шет өрісі, мм есебімен.

en: Margin Bottom
kk: Астыңғы шет өрісі

en: The bottom margin, in millimeters.
kk: Астыңғы шет өрісі, мм есебімен.

en: Candidate Encodings
kk: Талапкер кодтаулар

en: Active plugins
kk: Белсенді плагиндер

en: List of active plugins.
kk: Белсенді плагиндер тізімі.

en: Show the application’s version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Display list of possible values for the encoding option
kk: Кодталу опциясы үшін мүмкін мәндер тізімін көрсету

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
kk: Командалық жолда көрсетілген файлдарды ашуға қолданылатын таңбалар кодталуын орнату

en: ENCODING
kk: КОДТАЛУЫ

en: Create a new top-level window in an existing instance of gedit
kk: Жаңа жоғары деңгейлі терезені gedit-тің бар болып тұрған нұсқасында жасау

en: Create a new document in an existing instance of gedit
kk: Жаңа құжатты gedit-тің бар болып тұрған нұсқасында жасау

en: Open files and block process until files are closed
kk: Файлдарды ашу және файлдар жабылғанша дейін процесті блоктау

en: Run gedit in standalone mode
kk: gedit-ті автономды режимде орындау

en: [FILE…] [+LINE[:COLUMN]]
kk: [ФАЙЛ…] [+ЖОЛ[:БАҒАН]]

en: There was an error displaying the help.
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті.

en: %s: invalid encoding.
kk: %s: кодталуы қате.

en: Close _without Saving
kk: Сақтамай-ақ _жабу

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Save As…
kk: Қала_йша сақтау…

en: _Save
kk: _Сақтау

en: If you don’t save, changes from the last %ld second will be permanently lost. | If you don’t save, changes from the last %ld seconds will be permanently lost.
kk[0]: Сақтамасаңыз, соңғы %ld секундта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you don’t save, changes from the last minute will be permanently lost.
kk: Сақтамасаңыз, соңғы минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you don’t save, changes from the last minute and %ld second will be permanently lost. | If you don’t save, changes from the last minute and %ld seconds will be permanently lost.
kk[0]: Сақтамасаңыз, соңғы минут және %ld секундта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you don’t save, changes from the last %ld minute will be permanently lost. | If you don’t save, changes from the last %ld minutes will be permanently lost.
kk[0]: Сақтамасаңыз, соңғы %ld минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you don’t save, changes from the last hour will be permanently lost.
kk: Сақтамасаңыз, соңғы сағатта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you don’t save, changes from the last hour and %d minute will be permanently lost. | If you don’t save, changes from the last hour and %d minutes will be permanently lost.
kk[0]: Сақтамасаңыз, соңғы сағат және %d минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you don’t save, changes from the last %d hour will be permanently lost. | If you don’t save, changes from the last %d hours will be permanently lost.
kk[0]: Сақтамасаңыз, соңғы %d сағатта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Save changes to document “%s” before closing?
kk: Жабу алдында "%s" құжат өзгерістерін сақтау керек пе?

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
kk[0]: Сақталмаған өзгерістері бар %d құжат бар болып тұр. Жабу алдында өзгерістерді сақтау керек пе?

en: S_elect the documents you want to save:
kk: Сақ_тауға тиісті құжаттарды таңдаңыз:

note: Secondary label
en: If you don’t save, all your changes will be permanently lost.
kk: Сақтамасаңыз, барлық өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: Loading file “%s”…
kk: "%s" файлы жүктелуде…

en: Loading %d file… | Loading %d files…
kk[0]: %d файл жүктелуде…

en: The file “%s” is read-only.
kk: "%s" файлы тек оқу үшін.

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
kk: Оны сіз сақтаймын деген нұсқамен алмастыру керек пе?

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: Save the file using compression?
kk: Файлды сығуды қолданып сақтау керек пе?

en: Save the file as plain text?
kk: Файлды қарапайым мәтін ретінде сақтау керек пе?

en: The file “%s” was previously saved as plain text and will now be saved using compression.
kk: "%s" файлы алдында қарапайым мәтін ретінде сақталған болатын, енді ол сығуды қолданып сақталатын болады.

en: _Save Using Compression
kk: Сығуды қолданып _сақтау

en: The file “%s” was previously saved using compression and will now be saved as plain text.
kk: "%s" файлы алдында сығуды қолданып сақталған болатын, енді ол қарапайым мәтін ретінде сақталатын болады.

en: _Save As Plain Text
kk: Қарапайым мәтін ретінде _сақтау

en: Saving file “%s”…
kk: "%s" файлы сақталуда…

[ctx: window title]
note: Translators: "Save As" is the title of the file chooser window.
en: Save As
kk: Қалайша сақтау

en: Reverting the document “%s”…
kk: "%s" құжатын қайтару…

en: Revert unsaved changes to document “%s”?
kk: "%s" құжатындағы сақталмаған өзгерістерді болдырмау керек пе?

en: Changes made to the document in the last %ld second will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %ld seconds will be permanently lost.
kk[0]: Соңғы %ld секундта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
kk: Соңғы минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes made to the document in the last minute and %ld second will be permanently lost. | Changes made to the document in the last minute and %ld seconds will be permanently lost.
kk[0]: Соңғы минут және %ld секундта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes made to the document in the last %ld minute will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %ld minutes will be permanently lost.
kk[0]: Соңғы %ld минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
kk: Соңғы сағатта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes made to the document in the last hour and %d minute will be permanently lost. | Changes made to the document in the last hour and %d minutes will be permanently lost.
kk[0]: Соңғы сағат және %d минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes made to the document in the last %d hour will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %d hours will be permanently lost.
kk[0]: Соңғы %d сағатта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: _Revert
kk: Қай_тару

en: gedit is a small and lightweight text editor for the GNOME desktop
kk: gedit - бұл GNOME жұмыс үстелі үшін жеңіл әрі жылдам мәтіндік түзетушісі

en: Found and replaced %d occurrence | Found and replaced %d occurrences
kk[0]: %d сәйкестік табылды және алмастырылды

en: Found and replaced one occurrence
kk: Бір сәйкестік табылды және алмастырылды

note: Translators: %s is replaced by the text entered by the user in the search box
en: “%s” not found
kk: "%s" табылмады

en: Untitled Document %d
kk: Атаусыз құжат %d

en: Tab Group %i
kk: Беттер тобы %i

en: Read-Only
kk: Тек оқу

en: Automatically Detected
kk: Автоанықтау

en: Add or Remove…
kk: Қосу немесе өшіру…

en: Current Locale (%s)
kk: Ағымдағы локаль (%s)

en: %s (Current Locale)
kk: %s (ағымдағы локаль)

en: Do you really want to reset the character encodings’ preferences?
kk: Таңбалар кодтаулар баптауларын тастауды шынымен қалайсыз ба?

note: Reset button
en: _Reset
kk: _Тастау

en: Add
kk: Қосу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Move to a higher priority
kk: Жоғарылау приоритетке жылжыту

en: Move to a lower priority
kk: Төмендеу приоритетке жылжыту

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All Text Files
kk: Барлық мәтіндік файлдар

en: C_haracter Encoding:
kk: Таң_балар кодталуы:

en: L_ine Ending:
kk: Ж_ол аяқталуы:

[ctx: window title]
note: Translators: "Open Files" is the title of the file chooser window.
en: Open Files
kk: Файлдарды ашу

en: _Open
kk: А_шу

en: Plain Text
kk: Ашық мәтін

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: Could not find the file “%s”.
kk: "%s" файлын табу мүмкін емес.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Орналасуды дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

note: Translators: %s is a URI scheme (like for example http:, ftp:, etc.)
en: Unable to handle “%s:” locations.
kk: "%s:" тектес орналасуларды өңдеу мүмкін емес.

en: Unable to handle this location.
kk: Бұл орналасулды өңдеу мүмкін емес.

en: The location of the file cannot be accessed.
kk: Файл орналасуына қатынау мүмкін емес.

en: “%s” is a directory.
kk: “%s” бума болып тұр.

en: “%s” is not a valid location.
kk: “%s” дұрыс орналасу емес.

note: Translators: %s is a host name
en: Host “%s” could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
kk: "%s" хосты табылмады. Прокси баптауларын тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Hostname was invalid. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Хост аты жарамсыз. Орналасуды дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: “%s” is not a regular file.
kk: “%s” қалыпты файл емес.

en: Connection timed out. Please try again.
kk: Байланыс орнату уақыты бітті. Қайталап көріңіз.

en: Unexpected error: %s
kk: Күтпеген қате: %s

en: Cannot find the requested file. Perhaps it has recently been deleted.
kk: Сұралған файлды табу мүмкін емес. Ол жақында өшірілген шығар.

en: Could not revert the file “%s”.
kk: "%s" файлын қайтару мүмкін емес.

en: Ch_aracter Encoding:
kk: Таңбалар код_талуы:

note: Translators: the access key chosen for this string should be different from other main menu access keys (Open, Edit, View...)
en: Edit Any_way
kk: Со_нда да түзету

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
kk: Файлды ашу үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: Unable to detect the character encoding.
kk: Таңбалар кодталуын анықтау мүмкін емес.

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
kk: Екілік (бинарлы) файлды ашып тұрмағаныңызға көз жеткізіңіз.

en: Select a character encoding from the menu and try again.
kk: Мәзірден таңбалар кодталуын таңдап, қайталап көріңіз.

en: There was a problem opening the file “%s”.
kk: "%s" файлын ашу кезінде қате орын алды.

en: The file you opened has some invalid characters. If you continue editing this file you could corrupt this document.
kk: Сіз ашқан файлда бірнеше жарамсыз таңбалар бар. Бұл файлды түзетуді жалғастырсаңыз, құжатты зақымдауыңыз мүмкін.

en: You can also choose another character encoding and try again.
kk: Басқа таңбалар кодталуын таңдап, қайталап көруге болады.

en: Could not open the file “%s” using the “%s” character encoding.
kk: "%s" файлын "%s" кодталуын қолданып, ашу мүмкін емес.

en: Select a different character encoding from the menu and try again.
kk: Мәзірден басқа таңбалар кодталуын таңдап, қайталап көріңіз.

en: Could not open the file “%s”.
kk: "%s" файлын ашу мүмкін емес.

en: Could not save the file “%s” using the “%s” character encoding.
kk: "%s" файлын "%s" кодталуын қолданып, сақтау мүмкін емес.

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character encoding.
kk: Құжат ішінде көрсетілген кодталуда декодтауға келмейтін бір немесе бірнеше таңба бар.

en: S_ave Anyway
kk: Сонда да с_ақтау

en: D_on’t Save
kk: Сақ_тамау

note: FIXME: review this message, it's not clear since for the user the "modification" * could be interpreted as the changes he made in the document. beside "reading" is * not accurate (since last load/save)
en: The file “%s” has been modified since reading it.
kk: "%s" файлы оны оқығаннан кейін өзгертілген.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
kk: Оны сақтасаңыз, барлық сыртқы өзгерістер жоғалатын болады. Сонда да сақтау керек пе?

note: Translators: %s is a URI scheme (like for example http:, ftp:, etc.)
en: Cannot handle “%s:” locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: "%s:" түрдегі орналасуларды жазу режимінде өңдеу мүмкін емес. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Бұл орналасуды жазу режимінде өңдеу мүмкін емес. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: “%s” is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: "%s" дұрыс орналасу емес. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Файлды сақтауға керек рұқсаттарыңыз жоқ. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
kk: Файлды сақтау үшін диск орны жеткіліксіз. Біраз орынды босатып, қайталап көріңіз.

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Сіз файлды тек оқу үшін қолжетерлік дискіге жазу талабын жасадыңыз. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
kk: Олай аталатын файл бар болып тұр. Басқа атын таңдаңыз.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
kk: Файлды сақтағыңыз келген дискіде файл атауларының ұзындығына шектеу бар. Қысқалау атауын пайдаланыңыз.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes. Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
kk: Файлды сақтағыңыз келген дискіде файл өлшеміне шектеу бар. Кішірек файлды қолданыңыз немесе оны осы шектеулері жоқ дискіге сақтап көріңіз.

en: Could not save the file “%s”.
kk: "%s" файлын сақтау мүмкін емес.

en: Click on this button to select the font to be used by the editor
kk: Түзеткіш қолданатын қаріпті орнату үшін бұл батырманы басыңыз

en: _Use the system fixed width font (%s)
kk: Жүйелік ені біркелкі қаріпті қ_олдану (%s)

en: The selected color scheme cannot be installed: %s
kk: Таңдалған түстер схемасын орнату мүмкін емес: %s

en: The selected color scheme cannot be installed.
kk: Таңдалған түстер схемасын орнату мүмкін емес.

en: Add Color Scheme
kk: Түстер схемасын қосу

en: _Add Scheme
kk: Схеманы қ_осу

en: Color Scheme Files
kk: Түстер схемалар файлдары

en: Could not remove color scheme “%s”.
kk: "%s" түстер схемасын өшіру мүмкін емес.

en: Preparing…
kk: Дайындау…

en: File: %s
kk: Файл: %s

note: Translators: %N is the current page number, %Q is the total * number of pages (ex. Page 2 of 10)
en: Page %N of %Q
kk: Парақ %N, барлығы %Q

en: Rendering page %d of %d…
kk: Бетті дайындау: %d, барлығы %d…

en: Page %d of %d
kk: Парақ %d, барлығы %d

en: Nothing
kk: Ешнәрсе

en: Find and Replace
kk: Табу және алмастыру

note: Use spaces to leave padding proportional to the font size
en: OVR
kk: ҮСТЖЗ

en: INS
kk: КІРСТ

en: There is a tab with errors | There are %d tabs with errors
kk[0]: %d беттің қателері бар

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Reverting %s from %s
kk: %s қайтару, %s ішінен

en: Reverting %s
kk: Қайтару %s

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Loading %s from %s
kk: %s жүктеу, %s ішінен

en: Loading %s
kk: Жүктелуде %s

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Saving %s to %s
kk: %s сақтау, %s ішіне

en: Saving %s
kk: %s сақтау

en: Error opening file %s
kk: %s файлын ашу қатемен аяқталды

en: Error reverting file %s
kk: %s файлын қайтару қатемен аяқталды

en: Error saving file %s
kk: %s файлын сақтау қатемен аяқталды

en: Name:
kk: Аты:

en: MIME Type:
kk: MIME түрі:

en: Encoding:
kk: Кодталуы:

note: Translators: '/ on <remote-share>'
en: / on %s
kk: /, %s жерінде

en: _Display line numbers
kk: Жо_лдар нөмірлерін көрсету

note: Translators: the first %d is the position of the current search * occurrence, and the second %d is the total number of search * occurrences.
en: %d of %d
kk: %d, барлығы %d

note: create "Wrap Around" menu item.
en: _Wrap Around
kk: _Соңына жеткенде басына өту

note: create "Match as Regular Expression" menu item.
en: Match as _Regular Expression
kk: Тұ_рақты өрнек ретінде сәйкестеу

note: create "Match Entire Word Only" menu item.
en: Match _Entire Word Only
kk: Сөзді то_лығымен сәйкестеу

note: create "Match Case" menu item.
en: _Match Case
kk: _Регистрді ескеру

en: String you want to search for
kk: Ізделетін жол

en: Line you want to move the cursor to
kk: Курсорды жылжыту үшін жол нөмірі

en: Bracket match is out of range
kk: Жақша сәйкестігі ауқымнан тыс

en: Bracket match not found
kk: Жақша сәйкестігі табылмады

en: Bracket match found on line: %d
kk: Жақша сәйкестігі табылған жол нөмірі: %d

note: Translators: "Ln" is an abbreviation for "Line", Col is an abbreviation for "Column". Please, use abbreviations if possible to avoid space problems.
en:   Ln %d, Col %d
kk:   Жол %d, Бағ %d

en: Tab Width: %u
kk: Табуляция ені: %u

en: There are unsaved documents
kk: Сақталмаған құжаттар бар

en: Change side panel page
kk: Бүйір панель бетін ауыстыру

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Open a file
kk: Файлды ашу

en: Open a recently used file
kk: Жуырда пайдаланылған файлды ашу

en: Move _Left
kk: Со_лға жылжыту

en: Move _Right
kk: _Оңға жылжыту

en: Move to New _Window
kk: Жаңа тере_зеге жылжыту

en: Move to New Tab _Group
kk: Жаңа беттер то_бына жылжыту

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Automatic Indentation
kk: Автошегіну

en: Use Spaces
kk: Бос аралықтарды қолдану

en: Display line numbers
kk: Жол нөмірлерін көрсету

en: Display right margin
kk: Оң жақ шет өрісін көрсету

en: Highlight current line
kk: Ағымдағы жолды түспен ерекшелеу

en: Text wrapping
kk: Мәтінді тасымалдау

en: _File
kk: _Файл

note: _New is the menu item under the File menu on OS X which creates a new empty document.
en: _New
kk: _Жаңа

en: Open _Recent
kk: С_оңғысын ашу

en: Reopen Closed _Tab
kk: Жабылған бе_тті қайта ашу

en: Save _As…
kk: Қал_айша сақтау…

en: _New Window
kk: Жаңа тере_зе

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Print…
kk: Бас_паға шығару…

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Redo
kk: Қай_талау

en: C_ut
kk: Қ_иып алу

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Overwrite _Mode
kk: Үстінен жазу режи_мі

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: _View
kk: _Түрі

en: Side _Panel
kk: Бү_йір панелі

en: _Bottom Panel
kk: Төмен_гі панелі

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: _Highlight Mode…
kk: _Түспен ерекшелеу режимі…

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Find…
kk: _Табу…

en: Find Ne_xt
kk: Ке_лесіні табу

en: Find Pre_vious
kk: Ал_дыңғысын табу

en: Find and _Replace…
kk: Табу жә_не алмастыру…

en: _Clear Highlight
kk: _Түспен ерекшелеуді тастау

en: Go to _Line…
kk: Жо_лға өту…

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: _Documents
kk: Құ_жаттар

en: _Save All
kk: Барл_ығын сақтау

en: _Close All
kk: Ба_рлығын жабу

en: _New Tab Group
kk: _Жаңа беттер тобы

en: P_revious Tab Group
kk: Ал_дыңғы беттер тобы

en: Nex_t Tab Group
kk: К_елесі беттер тобы

en: _Previous Document
kk: _Алдыңғы құжат

en: N_ext Document
kk: _Келесі құжат

en: _Move To New Window
kk: Жаңа тере_зеге жылжыту

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Text Editor
kk: Мәтін түзетушісі тур_алы

en: Save _All
kk: Б_арлығын сақтау

en: _Find and Replace…
kk: Табу жә_не алмастыру…

en: _Go to Line…
kk: Жолға ө_ту…

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: Character Encodings
kk: Таңбалар кодтаулары

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: A_vailable Encodings
kk: Қ_олжетерлік кодтаулар

en: Cho_sen Encodings
kk: Таңдалған код_талу

en: _Description
kk: А_нықтамасы

en: _Encoding
kk: Ко_дталуы

en: Highlight Mode
kk: Түспен ерекшелеу

en: _Select
kk: _Таңдау

en: Search highlight mode…
kk: Іздеуді түспен ерекшелеу режимі…

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Display right _margin at column:
kk: Оң жақ шет өрісін көрсету, баға_ны:

en: Display _statusbar
kk: Қа_лып-күй жолағын көрсету

en: Display _grid pattern
kk: Тор _оюын көрсету

en: Text Wrapping
kk: Мәтінді тасымалдау

en: Enable text _wrapping
kk: Мәтінді тасы_малдау

en: Do not _split words over two lines
kk: Сөздерді екіге бөл_меу

en: Highlighting
kk: Түспен ерекшелеу

en: Highlight current _line
kk: Ағымдағы жо_лды түспен ерекшелеу

en: Highlight matching _brackets
kk: Сәйкес жақ_шаны түспен ерекшелеу

en: View
kk: Көрініс

en: Tab Stops
kk: Табуляция

en: _Tab width:
kk: _Табуляция ені:

en: Insert _spaces instead of tabs
kk: Табуляция орнына бо_с аралықтарды кірістіру

en: _Enable automatic indentation
kk: _Автошегінуді іске қосу

en: File Saving
kk: Файлды сақтау

en: Create a _backup copy of files before saving
kk: Сақтау алдында файлдардың қ_ор көшірмелерін жасау

en: _Autosave files every
kk: Файлдарды _автосақтау, әр

en: _minutes
kk: _минут

en: Editor
kk: Түзетуші

en: Font
kk: Қаріп

en: Editor _font:
kk: Түзекі_ш қарібі:

en: Pick the editor font
kk: Түзеткіш қарібін таңдаңыз

en: Color Scheme
kk: Түстер схемасы

en: Install scheme
kk: Схеманы орнату

en: Install Scheme
kk: Схеманы орнату

en: Uninstall scheme
kk: Схеманы өшіру

en: Uninstall Scheme
kk: Схеманы өшіру

en: Font & Colors
kk: Қаріп және түстер

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Syntax Highlighting
kk: Синтаксисті түспен ерекшелеу

en: Print synta_x highlighting
kk: Синт_аксисті түспен ерекшелеуді баспаға шығару

en: Line Numbers
kk: Жолдардың нөмірленуі

en: Print line nu_mbers
kk: Жол нө_мірлерін баспаға шығару

note: 'Number every' from 'Number every 3 lines' in the 'Text Editor' tab of the print preferences.
en: _Number every
kk: _Нөмірлеу әр

note: 'lines' from 'Number every 3 lines' in the 'Text Editor' tab of the print preferences.
en: lines
kk: жолдар

en: Page header
kk: Беттің жоғарғы колонтитулы

en: Print page _headers
kk: Бет _тақырыптамаларын баспаға шығару

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: _Body:
kk: Құжат _денесі:

en: _Line numbers:
kk: Жо_лдар нөмірлері:

en: He_aders and footers:
kk: Жоғ_арғы және төменгі колонтитулдар:

en: _Restore Default Fonts
kk: _Бастапқы қаріптерді қалпына келтіру

en: Show the previous page
kk: Алдыңғы парақты көрсету

en: Show the next page
kk: Келесі парақты көрсету

en: Current page (Alt+P)
kk: Ағымдағы бет (Alt+P)

note: the "of" from "1 of 19" in print preview
en: of
kk: барлығы

en: Page total
kk: Барлық парақтар

en: The total number of pages in the document
kk: Құжаттағы парақтар саны

en: Show multiple pages
kk: Бірнеше парақты көрсету

en: Zoom 1:1
kk: Масштабы 1:1

en: Zoom to fit the whole page
kk: Параққа сыйдыру

en: Zoom the page in
kk: Үлкейту

en: Zoom the page out
kk: Кішірейту

en: Close print preview
kk: Баспа алдында қарауды жабу

en: _Close Preview
kk: Алдын-ала қарауды _жабу

en: Page Preview
kk: Бетті алдын-ала қарау

en: The preview of a page in the document to be printed
kk: Басып шығарылатын құжаттағы бетті алдын ала қарау

en: Replace _All
kk: Барл_ығын алмастыру

[ctx: label of the find button]
en: _Find
kk: _Табу

[ctx: label on the left of the GtkEntry containing text to search]
en: F_ind
kk: Т_абу

en: Replace _with
kk: Не_мен алмастыру

en: _Match case
kk: _Регистрді ескеру

en: Match _entire word only
kk: Сө_зді тек толығымен сәйкестендіру

en: Re_gular expression
kk: Тұ_рақты өрнек

en: Search _backwards
kk: К_ері іздеу

en: Wra_p around
kk: Соң_ына жеткенде, басына апару

[ctx: shortcut window]
en: Documents
kk: Құжаттар

[ctx: shortcut window]
en: Create a new document in a tab
kk: Жаңа құжатты бетте жасау

[ctx: shortcut window]
en: Open a document
kk: Құжатты ашу

[ctx: shortcut window]
en: Save the document
kk: Құжатты сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Save the document with a new filename
kk: Құжатты жаңа файл атымен сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Save all the documents
kk: Барлық құжаттарды сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Close the document
kk: Құжатты жабу

[ctx: shortcut window]
en: Close all the documents
kk: Барлық құжаттарды жабу

[ctx: shortcut window]
en: Reopen the most recently closed document
kk: Ең соңғы жабылған құжатты қайта ашу

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next document
kk: Жаңа құжатқа ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous document
kk: Алдыңғы құжатқа ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the first — ninth document
kk: Бірінші — тоғызыншы құжатқа ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Windows and Panels
kk: Терезелер және панельдер

[ctx: shortcut window]
en: Create a new document in a window
kk: Терезеде жаңа құжатты жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new tab group
kk: Жаңа беттер тобын жасау

[ctx: shortcut window]
en: Show side panel
kk: Бүйір панелді көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show bottom panel
kk: Төменгі панельді көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen on / off
kk: Толық экранға/одан шығу

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
kk: Қолданба жұмысын аяқтау

[ctx: shortcut window]
en: Find and Replace
kk: Табу және алмастыру

[ctx: shortcut window]
en: Find
kk: Табу

[ctx: shortcut window]
en: Find the next match
kk: Келесі сәйкестікті табу

[ctx: shortcut window]
en: Find the previous match
kk: Алдыңғы сәйкестікті табу

[ctx: shortcut window]
en: Clear highlight
kk: Түспен ерекшелеуді тастау

[ctx: shortcut window]
en: Undo and Redo
kk: Болдырмау және қайталау

[ctx: shortcut window]
en: Undo previous command
kk: Алдыңғы команданы болдырмау

[ctx: shortcut window]
en: Redo previous command
kk: Алдыңғы команданы қайталау

[ctx: shortcut window]
en: Selection
kk: Таңдалған

[ctx: shortcut window]
en: Select all text
kk: Барлық мәтінді таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all text
kk: Барлық мәтіннің таңдауың алып тастау

[ctx: shortcut window]
en: Copy and Paste
kk: Көшіріп алу және кірістіру

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected text to clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Cut selected text to clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне қиып алу

[ctx: shortcut window]
en: Paste text from clipboard
kk: Алмасу буферінен мәтінді кірістіру

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcut window]
en: Go to line
kk: Жолға өту

[ctx: shortcut window]
en: Move to the beginning of the current line
kk: Ағымдағы жолдын басына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move to the end of the current line
kk: Ағымдағы жолдын соңына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move to the beginning of the document
kk: Құжаттың басына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move to the end of the document
kk: Құжаттың соңына жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move viewport up within the file
kk: Көріну аймағын файл бойымен жоғары жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move viewport down within the file
kk: Көріну аймағын файл бойымен төмен жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move viewport to end of file
kk: Көріну аймағын файл соңына жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move viewport to beginning of file
kk: Көріну аймағын файл басына жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move to matching bracket
kk: Сәйкес жақшаға жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous tab group
kk: Алдыңғы беттер тобына өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to next tab group
kk: Келесі беттер тобына өту

[ctx: shortcut window]
en: Editing
kk: Түзету

[ctx: shortcut window]
en: Toggle insert / overwrite
kk: Енгізу/үстінен жазу режимдерін ауыстыру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle cursor visibility
kk: Курсор көрінуін ауыстыру

[ctx: shortcut window]
en: Delete current line
kk: Ағымдағы жолды өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Move current line up
kk: Ағымдағы жолды жоғары жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move current line down
kk: Ағымдағы жолды төмен жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move current word left
kk: Ағымдағы сөзді солға жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Move current word right
kk: Ағымдағы сөзді оңға жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Convert to uppercase
kk: Бас әріптерге түрлендіру

[ctx: shortcut window]
en: Convert to lowercase
kk: Кіші әріптерге түрлендіру

[ctx: shortcut window]
en: Invert case
kk: Регистрді терістеу

[ctx: shortcut window]
en: Increment number at cursor
kk: Курсор астындағы санды арттыру

[ctx: shortcut window]
en: Decrement number at cursor
kk: Курсор астындағы санды кеміту

[ctx: shortcut window]
en: Tools
kk: Саймандар

[ctx: shortcut window]
en: Check spelling
kk: Емлені тексеру

[ctx: shortcut window]
en: Print the document
kk: Құжатты баспаға шығару

[ctx: shortcut window]
en: Show completion window
kk: Толықтырулар терезесін көрсету

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Close Document
kk: Құжатты жабу

en: Create a new document
kk: Жаңа құжатты жасау

en: New
kk: Жаңа

en: Save the current file
kk: Ағымдағы файлды сақтау

en: Save
kk: Сақтау

en: Hide panel
kk: Панельді жасыру

en: Leave Fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Document Statistics
kk: Құжат статистикасы

en: Report the number of words, lines and characters in a document.
kk: Құжаттағы сөздер, жолдар және таңбалар санын хабарлау.

en: _Document Statistics
kk: Құ_жат статистикасы

en: Document
kk: Құжат

en: Selection
kk: Таңдалған

en: Lines
kk: Жолдар

en: Words
kk: Сөздер

en: Characters (with spaces)
kk: Таңбалар (бас аралықтармен)

en: Characters (no spaces)
kk: Таңбалар (бас аралықтарсыз)

en: Bytes
kk: Байттар

en: Build
kk: Жинау

en: Run “make” in the document directory
kk: Құжат бумасында "make" жөнелту

en: Open terminal here
kk: Терминалды осында ашу

en: Open a terminal in the document location
kk: Құжат орналасқан жерде терминалды ашу

en: Remove trailing spaces
kk: Артық бос аралықтарды өшіру

en: Remove useless trailing spaces in your file
kk: Файлыңыздағы артық сыбайлас бос аралықтарды өшіру

en: Run command
kk: Команданы орындау

en: Execute a custom command and put its output in a new document
kk: Таңдауыңызша команданы орындап, оның шығысын жаңа құжатқа кірістіру

en: Send to fpaste
kk: fpaste қызметіне жіберу

en: Paste selected text or current document to fpaste
kk: Таңдалған мәтінді немесе ағымдағы құжатты fpaste қызметіне жариялау

en: External Tools
kk: Сыртқы саймандар

en: Execute external commands and shell scripts.
kk: Сыртқы командалар және скрипттерді орындау.

en: Whether to use the system font
kk: Жүйелік қаріп қолданыла ма

en: A Pango font name. Examples are “Sans 12” or “Monospace Bold 14”.
kk: Pango қарібінің аты. Мысалы: "Sans 12" немесе "Monospace Bold 14".

en: Manage _External Tools…
kk: С_ыртқы саймандарды басқару…

en: External _Tools
kk: Сыртқы сай_мандар

en: Could not execute command: %s
kk: Команданы орындау мүмкін емес: %s

en: You must be inside a word to run this command
kk: Бұл команданы орынау үшін сөздің ішінде тұру керек

en: Running tool:
kk: Сайманды жөнелту:

en: Done.
kk: Дайын.

en: Exited
kk: Аяқталды

en: All languages
kk: Барлық тілдер

en: All Languages
kk: Барлық тілдер

en: New tool
kk: Жаңа сайман

en: This accelerator is already bound to %s
kk: Бұл үдеткіш %s әрекетіне байланысқан болып тұр

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
kk: Жаңа жарлықты теріңіз, немесе тазарту үшін Backspace басыңыз

en: Type a new accelerator
kk: Жаңа үдеткішті теріңіз

en: Stopped.
kk: Тоқтатылған.

en: Stop Tool
kk: Сайманды тоқтату

en: Always available
kk: Әрқашан қолжетерлік

en: All documents
kk: Барлық құжаттар

en: All documents except untitled ones
kk: Атаусыз құжаттардан басқа барлық құжаттар

en: Local files only
kk: Жергілікті файлдар ғана

en: Remote files only
kk: Қашықтағы файлдар ғана

en: Untitled documents only
kk: Атаусыз құжаттар ғана

en: Current document
kk: Ағымдағы құжат

en: Current selection
kk: Ағымдағы ерекшелеу

en: Current selection (default to document)
kk: Ағымдағы таңдау (құжат үшін негізгі)

en: Current line
kk: Ағымдағы жол

en: Current word
kk: Ағымдағы сөз

en: Display in bottom pane
kk: Төменгі панельде көрсету

en: Create new document
kk: Жаңа құжатты жасау

en: Append to current document
kk: Ағымдағы құжатқа жалғау

en: Replace current document
kk: Ағымдағы құжатты алмастыру

en: Replace current selection
kk: Ағымдағы таңдауды алмастыру

en: Insert at cursor position
kk: Курсор тұрған жерге кірістіру

en: Manage External Tools
kk: Сыртқы саймандарды басқару

en: Add a new tool
kk: Жаңа сайманды қосу

en: Add Tool
kk: Сайманды қосу

en: Remove selected tool
kk: Таңдалған сайманды өшіру

en: Remove Tool
kk: Сайманды өшіру

en: Revert tool
kk: Сайманды қайтару

en: Revert Tool
kk: Сайманды қайтару

en: Shortcut _key:
kk: Жарлық _пернесі:

en: _Save:
kk: _Сақтау:

en: _Input:
kk: Кі_ріс:

en: _Output:
kk: Ш_ығыс:

en: _Applicability:
kk: Іске _асуы:

en: Tool Output
kk: Сайман шығысы

en: File Browser Panel
kk: Файлдық шолушы панелі

en: Easy file access from the side panel.
kk: Бүйір панелінен файлдарға жеңіл қатынау.

en: Home
kk: Үй бумасы

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: File Browser
kk: Файлдар шолушысы

en: An error occurred while creating a new directory
kk: Жаңа буманы жасау кезінде қате кетті

en: An error occurred while creating a new file
kk: Жаңа файлды жасау кезінде қате кетті

en: An error occurred while renaming a file or directory
kk: Файл не бума атын ауыстыру кезінде қате кетті

en: An error occurred while deleting a file or directory
kk: Файл не буманы өшіру кезінде қате кетті

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
kk: Буманы файлдар басқарушысында ашу кезінде қате кетті

en: An error occurred while setting a root directory
kk: Түбірлік буманы орнату кезінде қате кетті

en: An error occurred while loading a directory
kk: Буманы жүктеу кезінде қате кетті

en: An error occurred
kk: Қате кетті

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
kk: Файлды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес, оны
    қайтарылмастай өшіруді қалайсыз ба?

en: The file “%s” cannot be moved to the trash.
kk: "%s" файлын қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
kk: Таңдалған файлдарды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес.

en: Are you sure you want to permanently delete “%s”?
kk: "%s" толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
kk: Таңдалған файлдарды толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: If you delete an item, it is permanently lost.
kk: Нәрсені өшірсеңіз, ол қайтарылмастай жоғалады.

en: (Empty)
kk: (Бос)

en: The renamed file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
kk: Атауы өзгертілген файл қазір сүзіліп жатыр. Файлды көрінетін ету үшін сүзгі параметрлерін реттеу қажет

note: Translators: This is the default name of new files created by the file browser pane.
en: Untitled File
kk: Атаусыз файл

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
kk: Жаңа файл қазір сүзіліп жатыр. Файлды көрінетін ету үшін сүзгі параметрлерін реттеу қажет

note: Translators: This is the default name of new directories created by the file browser pane.
en: Untitled Folder
kk: Атаусыз бума

en: The new directory is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the directory visible
kk: Жаңа бума қазір сүзіліп жатыр. Буманы көрінетін ету үшін сүзгі параметрлерін реттеу қажет

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: No mount object for mounted volume: %s
kk: Тіркелген том үшін тіркеу объекті жоқ: %s

en: Could not open media: %s
kk: Тасушыны ашу мүмкін емес: %s

en: Could not mount volume: %s
kk: Томды тіркеу мүмкін емес: %s

en: Error when loading “%s”: No such directory
kk: "%s" жүктеу қатесі: Ондай бума жоқ

en: Open With Tree View
kk: Ағаш көрінісімен ашу

en: Open the tree view when the file browser plugin gets loaded instead of the bookmarks view
kk: Бетбелгілер көрінісінің орнына файл браузерінің плагин модулі жүктелген кезде ағаш көрінісін ашу

en: File Browser Root Directory
kk: Файлдық шолушының түбірлік бумасы

en: Enable Restore of Remote Locations
kk: Қашықтағы орналасуларды қалпына келтіру

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
kk: Қашықтағы орналасуларды қалпына келтіруді іске қосу керек пе.

en: Set Location to First Document
kk: Орналасуды бірінші құжатқа орнату

en: _Set Root to Active Document
kk: _Түбірді белсенді құжатқа орнату

en: _New Folder
kk: Жаңа _бума

en: New F_ile
kk: Жаңа фа_йл

en: _Rename…
kk: Атын ө_згерту…

en: _Move to Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: Re_fresh View
kk: Көріністі жаң_арту

en: _View Folder
kk: Буманы қ_арау

en: _Open in Terminal
kk: Терминалда а_шу

en: _Filter
kk: _Сүзгі

en: Show _Hidden
kk: Жас_ырынды көрсету

en: Show _Binary
kk: _Екілік көрсету

en: Match Filename
kk: Файл атын сәйкестеу

en: History
kk: Тарихы

en: Open history menu
kk: Тарих мәзірін ашу

en: Modelines
kk: Режимдер

en: Command Color Text
kk: Команда мәтінінің түсі

en: The command color text
kk: Команда мәтінінің түсі

en: Error Color Text
kk: Қате мәтінінің түсі

en: The error color text
kk: Қате мәтінінің түсі

en: C_ommand color:
kk: К_оманда түсі:

en: _Error color:
kk: Қат_е түсі:

en: Python Console
kk: Python консолі

en: Interactive Python console standing in the bottom panel.
kk: Төмендегі панельде орналасқан интерактивті Python консолі.

en: Quick Highlight
kk: Түспен жылдам ерекшелеу

en: Highlights every occurrences of selected text.
kk: Таңдалған мәтіннің әр кездесуін түспен ерекшелейді.

en: Quick Open…
kk: Жылдам ашу…

en: Quick Open
kk: Жылдам ашу

en: Quickly open files.
kk: Файлдарды жылдам ашу.

en: Type to search…
kk: Іздеу үшін теріңіз…

en: Manage _Snippets…
kk: _Сниппеттерді басқару…

note: Do the fancy completion dialog
en: Snippets
kk: Снипеттер

en: The archive “%s” could not be created
kk: "%s" архивін жасау мүмкін емес

en: Target directory “%s” does not exist
kk: "%s" мақсат бумасы жоқ болып тұр

en: Target directory “%s” is not a valid directory
kk: "%s" мақсат бумасы дұрыс бума емес

en: File “%s” does not exist
kk: "%s" файлы жоқ

en: File “%s” is not a valid snippets file
kk: "%s" файлы жарамды сниппеттер файлы емес

en: Imported file “%s” is not a valid snippets file
kk: Импортталған "%s" файлы жарамды сниппеттер файлы емес

en: The archive “%s” could not be extracted
kk: "%s" архивін тарқату мүмкін емес

en: The following files could not be imported: %s
kk: Келесі файлдарды импорттау мүмкін емес: %s

en: File “%s” is not a valid snippets archive
kk: "%s" файлы жарамды сниппеттер архиві емес

en: Snippets archive
kk: Сниппеттер архиві

en: Add a new snippet…
kk: Жаңа сниппетті қосу…

en: Global
kk: Глобалды

en: Revert selected snippet
kk: Таңдалған сниппетті қайтару

en: Delete selected snippet
kk: Таңдалған сниппетті өшіру

en: The following error occurred while importing: %s
kk: Импорттау кезінде келесі қате орын алды: %s

en: Import successfully completed
kk: Импорттау сәтті аяқталды

en: Import snippets
kk: Сниппеттерді импорттау

en: All supported archives
kk: Барлық қолдауы бар архивтер

en: Gzip compressed archive
kk: Gzip сығылған архиві

en: Bzip2 compressed archive
kk: Bzip2 сығылған архиві

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: The following error occurred while exporting: %s
kk: Экспорттау кезінде келесі қате орын алды: %s

en: Export successfully completed
kk: Экспорттау сәтті аяқталды

en: There are no snippets selected to be exported
kk: Экспорттау үшін сниппеттер таңдаған жоқ

en: Export snippets
kk: Сниппеттерді экспорттау

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
kk: Жаңа жарлықты теріңіз, немесе тазарту үшін Backspace басыңыз

en: Type a new shortcut
kk: Жаңа жарлықты теріңіз

en: Execution of the Python command (%s) exceeds the maximum time, execution aborted.
kk: (%s) Python командасын орындау уақыты рұқсат етілген шамадан асты, орындалу үзілді.

en: Execution of the Python command (%s) failed: %s
kk: (%s) Python командасын орындау сәтсіз аяқталды: %s

en: Insert often-used pieces of text in a fast way.
kk: Жиі қолданылатын мәтін блоктарын жылдам кірістіру.

en: Manage Snippets
kk: Сниппеттерді басқару

en: Create new snippet
kk: Жаңа сниппетті жасау

en: Add Snippet
kk: Сниппетті қосу

en: Remove Snippet
kk: Сниппетті өшіру

en: Import Snippets
kk: Сниппеттерді импорттау

en: Export selected snippets
kk: Таңдалған сниппеттерді экспорттау

en: Export Snippets
kk: Сниппеттерді экспорттау

en: Activation
kk: Белсендіру

en: S_hortcut key:
kk: Жар_лық пернесі:

en: Shortcut key with which the snippet is activated
kk: Снипетті белсендіретін пернелер жарлығы

en: S_ort…
kk: Сұр_ыптау…

en: Sort
kk: Сұрыптау

en: _Reverse order
kk: К_ері ретпен

en: R_emove duplicates
kk: Қа_йталанатындарды өшіру

en: C_ase sensitive
kk: Р_егистрге тәуелді

en: S_tart at column:
kk: Бағаннан бас_тау:

en: _Sort
kk: _Сұрыптау

en: Sorts a document or selected text.
kk: Құжатты не таңдалған мәтінді сұрыптау.

en: _Check Spelling…
kk: Емлені тек_серу…

en: Set _Language…
kk: Ті_лді орнату…

en: _Highlight Misspelled Words
kk: Қате жазылған сөздерді _түспен ерекшелеу

en: Highlight misspelled words
kk: Қате жазылған сөздерді түспен ерекшелеу

en: Default setting for highlight misspelled words.
kk: Қате жазылған сөздерді түспен ерекшелеудің бастапқы баптауы.

en: Configure spell plugin
kk: Емлені тексеру плагинін баптау

en: Defaults for new documents
kk: Жаңа құжаттар үшін үнсіз келісім баптаулары

en: Spell Checker
kk: Емлені тексеру

en: Checks the spelling of the current document.
kk: Ағымдағы құжаттың емлесін тексереді.

en: In_sert Date and Time…
kk: Күн және уақытты кірі_стіру…

en: Available formats
kk: Қолжетерлік пішімдер

en: Prompt Type
kk: Сұрау түрі

en: Selected Format
kk: Таңдалған пішім

en: The selected format used when inserting the date/time.
kk: Күн/уақытты кірістіру кезінде қолданылатын таңдалған пішім.

en: Custom Format
kk: Таңдауыңызша пішім

en: The custom format used when inserting the date/time.
kk: Күн/уақытты кірістіру кезінде қолданылатын таңдауыңызша пішім.

en: Insert Date and Time
kk: Күн және уақытты кірістіру

en: Use the _selected format
kk: Таң_далған пішімді қолдану

en: _Use custom format
kk: _Таңдауыңызша пішімді қолдану

note: Translators: This example should follow the date format defined in the entry above
en: 01/11/2009 17:52:00
kk: 01/11/2014 17:52:00

en: _Insert
kk: Кірі_стіру

en: Configure date/time plugin
kk: Күн/уақыт плагинін баптау

en: When inserting date/time…
kk: Күн/уақытты кірістіру кезінде…

en: _Prompt for a format
kk: _Пішімді сұрау

en: Insert Date/Time
kk: Күн / Уақытты кірістіру

en: Inserts current date and time at the cursor position.
kk: Курсор тұрған орынға ағымдағы күнді және уақытты кірістіру.
