gedit master - en to mjw translation catalogue (13 entries)

en: New Window
mjw: Kimi Window

en: New Document
mjw: Kimi Document

en: Print Line Numbers
mjw: Line aphai print dun

en: Saving file “%s”…
mjw: File rai bomlo “%s”…

en: Add
mjw: Kethap

note: Translators: the access key chosen for this string should be different from other main menu access keys (Open, Edit, View...)
en: D_on’t Edit
mjw: Edit Ri

en: Name:
mjw: Men:

en: _Display line numbers
mjw: Line aphai paklang

note: _New is the menu item under the File menu on OS X which creates a new empty document.
en: _New
mjw: Kimi

en: _New Window
mjw: Kimi Window

en: _Search
mjw: Kiri

en: (Empty)
mjw: (Angse)

note: Translators: This example should follow the date format defined in the entry above
en: 01/11/2009 17:52:00
mjw: 01/11/2009, 17:52:00
