geeqie-1.3 - en to uk translation catalogue (106 entries)

en: Name
uk: Назва

en: Remove
uk: Стерти

en: Save
uk: Записати

en: Failed to save the collection:
    %s
uk: Невдалося записати колекцію:
    %s

en: Save Failed
uk: Невдалося зберегти

en: Collections
uk: Колекції

en: Copy
uk: Копіювати

en: Move
uk: Перенести

en: Clearing thumbnails...
uk: Знищення піктограм...

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Create
uk: Створити

en: Untitled
uk: Без імені

en: Untitled (%d)
uk: Без імені (%d)

en: Close collection
uk: Закрити колекцію

en: Collection has been modified.
    Save first?
uk: Колекція була змінена.
    Зберегти спочатку?

en: Save collection
uk: Зберегти колекцію

en: Append collection
uk: Приєднати колекцію

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: View
uk: Переглянути

en: Select all
uk: Виділити все

en: Select none
uk: Зняти виділення

en: Empty
uk: Порожньо

en: Loading thumbs...
uk: Завантаження піктограм...

en: Append from collection...
uk: Додати з колекції...

en: Unable to delete file:
    %s
uk: Не можу видалити файл:
    %s

en: File deletion failed
uk: Видалення фала не вдалося

en: Delete file
uk: Видалити файл

en: Delete
uk: Видалити

en: About to delete the file:
     %s
uk: Про видалення файла:
     %s

en: Path
uk: Шлях

en: Drop files to compare them.
uk: Киньте файли для їх порівняння.

en: %d files
uk: %d файлів

en: %d matches found in %d files
uk: %d співпадінь знайдено в %d файлах

en: Reading checksums...
uk: Читання контрольних сум...

en: Reading dimensions...
uk: Читання розмірів...

en: Reading similarity data...
uk: Читання даних про схожість...

en: Comparing...
uk: Порівняння...

en: Size
uk: Розмір

en: Date
uk: Дата

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Compare to:
uk: Порівняти з:

en: Thumbnails
uk: Піктограми

en: Compare by:
uk: Порівняти за допомогою:

en: Sort
uk: Сортувати

en: Compare two file sets
uk: Порівняти два набори файлів

en: Similarity
uk: Схожість

en: %d bytes
uk: байтів: %d

en: Unable to write history lists to: %s
uk: Не можу записати файл історії в: %s

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Ascending
uk: Наростаючий

en: %s, %d files (%s, %d)%s
uk: %s, %d файлів (%s, %d)%s

en: %s, %d files%s
uk: %s, %d файлів%s

en: %d files%s
uk: %d файлів%s

en: ( ? x ? ) %s bytes
uk: ( ? x ? ) %s байт

en: ( %d x %d ) %s bytes
uk: ( %d x %d ) %s байт

en: Tools
uk: Панель

en: Apply
uk: Застосувати

en: Use current
uk: Вжити поточний

en: Layout
uk: Розташувння

en: Files
uk: Файли

en: Image
uk: Зображення

en: (drag to change order)
uk: (перетяніть щоб змінити порядок)

en: Home
uk: Домівка

en: Could not create dir:%s
uk: Не можу створити каталог:%s

en: Unsorted
uk: Не сортувати

en: Zoom to original size
uk: Масштабувати до оригінального розміру

en: Fit image to window
uk: Масштабувати до розміру вікна

en: Leave Zoom at previous setting
uk: Залишити вибране масштабування

en: Size:
uk: Розмір:

en: Cache thumbnails
uk: Кешувати піктограми

en: Nearest (worst, but fastest)
uk: Найближчий (страшний, але найшвидший)

en: Tiles
uk: Кафелем

en: General
uk: Загальне

en: Quality:
uk: Якість:

en: Slide show
uk: Показ слайдів

en: Random
uk: Довільно

en: Repeat
uk: Повтор

en: Preload next image
uk: Завантажувати наперед наступне зображення

en: Zoom increment:
uk: Приріст масштабування:

en: Windows
uk: Вікна

en: Remember tool state (float/hidden)
uk: Запам'ятовувати стан панелі інструментів

en: Fit window to image when tools are hidden/floating
uk: Розмір вікна відповідає зображенню коли інструменти приховані/плаваючі

en: Limit size when auto-sizing window (%):
uk: Обмежити розмір для автозміни розміру вікна (%):

en: Disable File Filtering
uk: Заборонити фільтрування файлів

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Enable Delete key
uk: Дозволити клавішу Delete

en: Descend folders in tree view
uk: Теки під файами при перегляді дерева

en: In place renaming
uk: Перейменування на місці

en: Progressive keyboard scrolling
uk: Прискорення скролювання з клавіатури

en: Mouse wheel scrolls image
uk: Колесико миші скролює зображення

en: error saving config file: %s
uk: помилка при зберіганні конфігураційного файлу: %s

en: Collection Files
uk: Файли колекції

en: Thumbnail image in cache failed to load, trying to recreate.
uk: Не можу завантажити піктограму з кеша, пробую перестворити.

en: Delete failed
uk: Видалення не вдалося

en: Unable to load:
    %s
uk: Не можу завантажити:
    %s

en: Failed to rename %s to %s.
uk: Не вдалося перйменувати %s на %s.

en: All Files
uk: Всі файли

en: Show hidden
uk: Показати приховані

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Slideshow recursive
uk: Рекурсивно показувати слайди

en: Find duplicates recursive...
uk: Рекурсивно знайти дублікати

en: Invalid file name:
    %s
uk: Невірне ім'я файлу:
    %s

en: Error renaming file
uk: Помилка при перейменуванні файла
