geeqie-1.3 - en to et translation catalogue (114 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Remove
et: Eemalda

en: Save
et: Salvesta

en: Failed to save the collection:
    %s
et: Kollektsiooni salvestamine ebaõnnestus:
    %s

en: Save Failed
et: Salvestamine ebaõnnestus

en: Collections
et: Kollektsioonid

en: Copy
et: Kopeeri

en: Move
et: Liiguta

en: Clearing thumbnails...
et: Eemaldan pisipilte...

en: Clear cache
et: Puhasta puhver

en: Create
et: Loo

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Untitled (%d)
et: Pealkirjata (%d)

en: Close collection
et: Sulge kollektsioon

en: Collection has been modified.
    Save first?
et: Kollektsiooni on muudetud.
    Salvestada?

en: Save collection
et: Salvesta kollektsioon

en: Append collection
et: Lisa kollektsioon

en: Cancel
et: Loobu

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: View
et: Vaade

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select none
et: Tühista valik

en: Empty
et: Tühi

en: Loading thumbs...
et: Laen pisipilte...

en: Append from collection...
et: Lisa kollektsioonist...

en: Unable to delete file:
    %s
et: Faili kustutamine ebaõnnestus:
    %s

en: File deletion failed
et: Faili kustutamine ebaõnnestus

en: Delete file
et: Kustuta fail

en: Delete
et: Kustuta

en: About to delete the file:
     %s
et: Kas soovid ikka kustutada faili
     %s?

en: Path
et: Kataloogitee

en: Drop files to compare them.
et: Lohista failid nende võrdlemiseks.

en: %d files
et: %d faili

en: %d matches found in %d files
et: Leiti %d ühtivust %d failis

en: Reading checksums...
et: Loen kontrollsummasid...

en: Reading dimensions...
et: Loen mõõtmeid...

en: Reading similarity data...
et: Loen sarnasuse andmeid...

en: Comparing...
et: Võrdlen...

en: Size
et: Suurus

en: Date
et: Kuupäev

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Checksum
et: Kontrollsumma

en: Similarity (custom)
et: Sarnasus (kohandatud)

en: Compare to:
et: Võrdle millega:

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Compare by:
et: Võrdlemise alus:

en: Sort
et: Sorteerimine

en: Compare two file sets
et: Võrdle kaht failikomplekti

en: Similarity
et: Sarnasus

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: %d bytes
et: %d baiti

en: Unable to write history lists to: %s
et: Ajaloonimekirjade kirjutamine ebaõnnestus: %s

en: Zoom in
et: Suurenda

en: Zoom out
et: Vähenda

en: Ascending
et: Tõusev järjestus

en: %s, %d files (%s, %d)%s
et: %s, %d faili (%s, %d)%s

en: %s, %d files%s
et: %s, %d faili%s

en: (no read permission) %s bytes
et: (puudub lugemisõigus) %s baiti

en: ( ? x ? ) %s bytes
et: ( ? x ? ) %s baiti

en: ( %d x %d ) %s bytes
et: ( %d x %d ) %s baiti

en: Tools
et: Tööriistad

en: Apply
et: Rakenda

en: Use current
et: Kasuta aktiivset

en: Layout
et: Paigutus

en: Files
et: Failid

en: Image
et: Pilt

en: (drag to change order)
et: (järjekorra muutmiseks lohista kirjet)

en: Home
et: Kodu

en: None
et: Puudub

en: Could not create dir:%s
et: Ei saa luua kataloogi: %s

en: Unsorted
et: Sorteerimata

en: Zoom to original size
et: Näita originaalsuuruses

en: Fit image to window
et: Mahuta pilt aknasse

en: Leave Zoom at previous setting
et: Ära muuda suurendust

en: Filename:
et: Faili nimi:

en: Size:
et: Suurus:

en: Cache thumbnails
et: Puhverda pisipildid

en: Nearest (worst, but fastest)
et: Lähim (halvim, kuid kiireim)

en: Tiles
et: Klotsid

en: General
et: Üldine

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Slide show
et: Slaidiseanss

en: Random
et: Segamini

en: Repeat
et: Korduv

en: Preload next image
et: Järgmise pildi eellaadimine

en: Zoom increment:
et: Suurenduse samm:

en: Windows
et: Aknad

en: Remember tool state (float/hidden)
et: Jäta riistade olekud meelde (ujuv/peidetud)

en: Fit window to image when tools are hidden/floating
et: Mahuta aken pildi ümber, kui riistad on peidetud või ujuvad

en: Limit size when auto-sizing window (%):
et: Piira akna suurust automaatsel suurendamisel (%):

en: Disable File Filtering
et: Blokeeri failide filtreerimine

en: Menu name
et: Menüüs olev nimi

en: Enable Delete key
et: Luba 'Delete' klahv

en: In place renaming
et: Kohapeal ümbernimetamine

en: Progressive keyboard scrolling
et: Progressiivne klaviatuuriga kerimine

en: Mouse wheel scrolls image
et: Hiire ratas kerib pilti

en: error saving config file: %s
et: viga konfiguratsioonifaili salvestamisel: %s

en: Collection Files
et: Kollektsioonide failid

en: Thumbnail image in cache failed to load, trying to recreate.
et: Puhvris oleva pisipildi laadimine ebaõnnestus, proovin luua uut.

en: Delete failed
et: Kustutamine ebaõnnestus

en: Unable to load:
    %s
et: Laadimine ebaõnnestus:
    %s

en: Failed to rename %s to %s.
et: Faili %s ümbernimetamine %s-ks ebaõnnestus.

en: All Files
et: Kõik failid

en: Show hidden
et: Näita peidetud faile

en: Auto rename
et: Automaatne ümbernimetamine

en: Begin text
et: Alusta teksti

en: Start #
et: Algus #

en: End text
et: Lõpeta tekst

en: Padding:
et: Täidis:

en: Slideshow recursive
et: Rekursiivne slaidiseanss

en: Find duplicates recursive...
et: Rekursiivne duplikaatide otsimine...

en: Invalid file name:
    %s
et: Vigane faili nimi:
    %s

en: Error renaming file
et: Viga faili ümbernimetamisel
