geeqie-1.3 - en to sl translation catalogue (88 entries)

en: Name
sl: Ime

en: Remove
sl: Odstrani

en: Save
sl: Shrani

en: Failed to save the collection:
    %s
sl: Neuspešno shranjevanje zbirke:
    %s

en: Save Failed
sl: Shranjevanje je bilo neuspešno

en: Collections
sl: Zbirke

en: Copy
sl: Prepiši

en: Move
sl: Premakni

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Create
sl: Ustvari

en: Untitled
sl: Neimenovano

en: Untitled (%d)
sl: Neimenovano (%d)

en: Save collection
sl: Shrani zbirko

en: Append collection
sl: Dodaj zbirko

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Rename
sl: Preimenuj

en: View
sl: Pogled

en: Select all
sl: Izberi vse

en: Select none
sl: Izberi nič

en: Empty
sl: Prazno

en: Loading thumbs...
sl: Nalagam miniature...

en: Append from collection...
sl: Dodaj iz zbirke...

en: Unable to delete file:
    %s
sl: Ne morem zbrisati datoteke:
    %s

en: File deletion failed
sl: Brisanje datotek je bilo neuspešno

en: Delete file
sl: Zbriši datoteko

en: Delete
sl: Zbriši

en: About to delete the file:
     %s
sl: O brisanju datoteke:
    %s

en: Path
sl: Pot

en: Drop files to compare them.
sl: Spusti datoteke za njihovo primerjavo.

en: %d files
sl: %d datotek

en: %d matches found in %d files
sl: Našel %d ujemajočih v %d datotekah

en: Reading checksums...
sl: Berem povzetke...

en: Reading dimensions...
sl: Berem mere...

en: Reading similarity data...
sl: Berem podobnostne podatke...

en: Comparing...
sl: Primerjam...

en: Size
sl: Velikost

en: Date
sl: Datum

en: Dimensions
sl: Mere

en: Checksum
sl: Povzetek

en: Thumbnails
sl: Miniature

en: Compare by:
sl: Primerjaj:

en: Sort
sl: Razvrsti

en: Similarity
sl: Podobnost

en: Unable to write history lists to: %s
sl: Ne morem napisati seznama zgodovine v: %s

en: Zoom in
sl: Povečaj

en: Zoom out
sl: Pomanjšaj

en: Apply
sl: Uveljavi

en: Use current
sl: Uporabi trenutnega

en: Image
sl: Slika

en: Home
sl: Domov

en: None
sl: Brez

en: Could not create dir:%s
sl: Ne morem ustvariti imenika: %s

en: Unsorted
sl: Nerazvrščeno

en: Zoom to original size
sl: Povečaj na originalno velikost

en: Fit image to window
sl: Prilagodi sliko k oknu

en: Leave Zoom at previous setting
sl: Pusti povečavo na prejšnjih nastavitvah

en: Size:
sl: Velikost:

en: Cache thumbnails
sl: Predpomnilnik za miniature

en: Nearest (worst, but fastest)
sl: Najbljižje (najslabše a najhitrejše)

en: Tiles
sl: Polja

en: General
sl: Splošno

en: Quality:
sl: Kakovost:

en: Slide show
sl: Diaprojekcija

en: Random
sl: Naključno

en: Repeat
sl: Ponavljanje

en: Preload next image
sl: Prednaloži naslednjo sliko

en: Zoom increment:
sl: Večanje povečave

en: Windows
sl: Okna

en: Remember tool state (float/hidden)
sl: Zapomni si položaj orodja (plavajoča/skrita)

en: Fit window to image when tools are hidden/floating
sl: Prilagodi sliko k oknu, ko so orodja skrita/plavajoča

en: Limit size when auto-sizing window (%):
sl: Omeji velikost pri samodejnem prilagajanju okna (%):

en: Disable File Filtering
sl: Onemogoči filtritanje datotek

en: Menu name
sl: Ime v izbirniku

en: Enable Delete key
sl: Omogoči tipko delete

en: In place renaming
sl: Preimenovanje na mestu

en: Progressive keyboard scrolling
sl: Napredno premikanje s tipkovnico

en: Mouse wheel scrolls image
sl: Miškin kolešček za premikanje slike

en: error saving config file: %s
sl: napaka pri shranjevanju nastavitvene datoteke %s

en: Collection Files
sl: Datoteke od zbirk

en: Thumbnail image in cache failed to load, trying to recreate.
sl: Nisem mogel neložiti miniature v predpomnilniku, poskusil jo bom ponovno ustvariti.

en: Delete failed
sl: Brisanje je bilo neuspešno

en: Failed to rename %s to %s.
sl: Neuspešno preimenovanje %s v %s.

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Show hidden
sl: Pokaži skrite

en: Slideshow recursive
sl: Diaprojekcija brez upiranja

en: Find duplicates recursive...
sl: Najdi dvojnike brez upiranja...

en: Invalid file name:
    %s
sl: Napačno ime datoteke:
    %s

en: Error renaming file
sl: Napaka pri preimenovanju datoteke
